New York - 2010 miest zadarmo

New York - 2010 miest zadarmo

Rozhovor v centre Central parku: Ahoj, ja som momentalne v New Yorku a mam plnu hlavu ako sa zmestit do limitu leteckej spolocnosti, boze to su starosti, ako ty? Coze? Ze ty si v sade Janka Krala a zajtra ides okopat zemiaky do zahrady? Nuz tak ti prajem vela stastia - ja smer obchodne centra alebo Dnes som prehovoril (uz mi to pride ako velka uloha) velku cast skupiny nech ide na muzikal na Broadway, vravim nech ze ked nebudu spokojny kupujem kazdemu debnicku whisky(tento slub plati pre vsetky skupiny) Ist sem na muzikal znamena ze je to ako keby ste sa pozerali na Mount Everest. za tri hodiny sa pytam, kupujem whisky ci? Boze to bolo super, sice neznasam muzikaly na slovensku ale toto... ten cernoch a jeho vysportovane telo(vravi nasa klientka) muz vravi to telo tej solistky ale hlavne tie hlasy, keby sme toto mali na slovensku Bednarik by nemal tazku ulohu, vsetci komplet nadseni,zabudli na unavu, na casovy posun uz teraz planujeme dalsie dobrodruzstva, opat baseball??? Ci navsteva miestnej vychytenej restauracie? Ci zase nakupna horucka? Vraj sa chystaju este vacsie zlavy!!!! Je to vobec mozne???

K

Amerika  

Spojené štáty americké (USA)

29.05. → 12.06. +14 termínov

náročnosť

15 dní

Trvanie

4590
E

Amerika  

Spojené štáty americké (USA), Kanada


náročnosť

12 dní

Trvanie

4800
K

Amerika  

Spojené štáty americké (USA), Kanada


náročnosť

7 dní

Trvanie

2433 2703€
Kam cestovať za športom? Prémiový blog

Prémiový blog Kam cestovať za športom?

Rozmýšľate nad tým, kam by ste sa mali vybrať, pokiaľ ste športovým fanúšikom či aktívnym športovcom? Pripravili sme tipy pre obe skupiny. No najmä…

Ľuboš Fellner 18 min. čítania
Grand Canyon – dych vyrážajúce divadlo prírody Grand Canyon

Grand Canyon Grand Canyon – dych vyrážajúce divadlo prírody

Grand Canyon. Prírodný div sveta, o ktorom už počul snáď každý. A pri počte turistov, ktorí ho ročne navštevujú, môžeme žartovať, že už ho každý aj…

Michal Repta 13 min. čítania
Bermudský trojuholník - ako som sa stratil Prémiový blog

Prémiový blog Bermudský trojuholník - ako som sa stratil

Bermudský trojuholník alebo Bermudy. Ostrovy, čo ležia niekde v Karibiku? Je to jeden ostrov, je ich viac? Čo je to za štát? Trošku sa v tom…

Ľuboš Fellner 28 min. čítania

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine:

USA