304 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Nepál (5)

Nepál - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Nepál

Pomoc Nepalu

29

20:23

apr

2015

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte. Pripájam sa k Robovej vyzve. Vrátili sme sa odtiaľ pred vyše mesiacom, a ak by bola možnosť pomôct cez Bubo, veľmi rada sa pridam.

Zuzana Fórum
pomozme Nepalu

29

10:05

apr

2015

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

cca pred mesiacom som sa vratil zo zajazdu India,Nepal,ktory bol naozaj fantasticky.Po vikendovom soku zo zemetrasenia,by som chcel nejakym sposobom pomoct...neviem,ci…

robert Fórum
Otrepane incredible...:)

02

11:29

nov

2014

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kathmandu mozes navstivit aj stokrat, ale vzdy tu najdes nieco co milujes a mas rad. Ked sem prvykrat vojdes tak pri ceste z letiska si kladies tu otrepanu otazku co tu…

Po nabitom programe

29

17:06

aug

2014

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Weeeeej. Zdravim vsetkych doma. Po nabitom programe v Cine a budhistickych klastoroch a drsnej Tibetskej prirode sme sa pred troma dnami presunuli do Nepalu. Tento krat…

Pozdrav z Chitwanu

05

04:43

aug

2014

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Weeej. Pozdravujem vsetkych doma z expedicie Cina Tibet Nepal India. Akurat si uzivame nadhernu nepalsku prirodu. A skvele sme si ju vychutnali prave zo slonieho chrbta.…

Nepálsky finnish

12

16:32

apr

2014

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zajtra sa chystáme prekročiť bláznivú indicko-nepálsku hranicu. Aj scestovaný človek bude stáť v údive čo všetko sa deje resp. nedeje na hranici medzi dvoma štátmi.…

farbou aj vonou zautocili na vsetky nase zmysly

21

16:43

nov

2013

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime z magickej krajinky ucupenej medzi Indickym subkontinentom a Himalajami- uzasneho Nepalu, ktory Bubakov ocaril hned po pristati medzi majestatnymi vrchmi okolo…

Monika Fórum
Chill v Kathmandu

26

08:38

sep

2013

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute Bubaci, hlasim sa z Kathmandu z nasej expedicie Cina, Tibet, Nepal, India. Mame za sebou polku expedicky, kazdy den nabity, plno zazitkov. V Cine sme vybehli na…

Doteraz som veľa precestoval

12

10:38

jún

2013

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dobrý deň milá cestovka pre bubákov, bubáčikov a bubáčatá, vlani na jeseň som dostal ponuky od známej, že má pre rok 2013 v akcii poznávací zájazd do Nepálu/Indie a môže…

Prisli sme, videli sme, prsi, tak cakame

22

07:17

máj

2013

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tolko v skratke k Pokhare. Podhorskemu mestecku, kde su Himalaje tak blizko, ze mate chut natiahnut k nim ruku a dotknut sa ich. Vcera podvecer, ked sme prichadzali,…

Počasie v Nepále

18

09:16

máj

2013

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prechod do Nepálu z drsného Tibetu je čistá exotika. Všetko, čo si tibeťania ťažko odmakaju na políčkach, rastie v Nepále cel…

BUBO Fórum
Vďaka za to

13

21:15

máj

2013

Nepál Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pripájam sa k Bubakom Eve a Jurajovi. Pekne farbisto opísali, čo sme spolu zažili. Ja by som chcela doplniť, že sme napiek pomerne veľkému počtu ľudí v skupine (14) boli…

Alzbeta Fórum