61 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Etiópia (4)

Etiópia - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Etiópia

Vĺčik etiópsky - najvzácnejší divý pes

26

16:25

okt

2016

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sa nám podarilo uloviť extra BUBO zážitok. Videli sme vĺčika etiópskeho, najvzácnejšiu psovitú šelmu na svete!…

Bezpečná a krásna Etiópia napriek zbytočným varovaniam

25

10:55

okt

2016

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Naše úrady odporúčajú nenavštevovať v tieto dni Etiópiu. Ako vždy sú odtrhnuté od reality a vlastne vždy platilo že na slovenskú ambasádu nemá význam chodť. Nič nevedia…

Údolie Omo - pokladnica afrických kmeňov

07

19:01

máj

2015

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V Omorate nas zaevidovali na imigracnom a s domacimi na prapôvodnych clnkoch tanqua z jedineho kusu dreva plavame na zapadny breh zivotodarnej rieky Omo. Tam nas…

Surmovia - ukrytí pred civilizáciou

04

20:31

máj

2015

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera sme mali narocny den. O polnoci sa strhla velka burka a vytrvalo prsalo celu noc. Spalo sa nadmieru dobre. Rano sme zacali omeletou, a ked sme si dali jedinecnu…

Smerujeme na zapadny breh Oma

02

07:27

máj

2015

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcerajsi den bol nadherny. Cez nahorne plosiny a planiny sme zatial z Addis Ababy klesli o niekolko sto metrov nizsie. teraz sme asi v 1600mnm. Mame za sebou nadherne…

Lalibela

27

20:08

apr

2015

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme prekonali vacsie prevysenie ako vcera..rano sme odleteli z Gondaru 2300m.n.m a pristali sme uz v Lalibele na vyske 1800m.n.m , uz sme vsak zase nastupali do…

Addis Ababa

24

18:29

apr

2015

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes konci trojdnovy statny smutok za obetami besnenia Islamskeho statu, ktoreho privrzenci popravili v Lybii ,22.aprila 29 prevazne ortodoxnych etiopskych krestanov, co…

Simienske hory

10

06:04

mar

2015

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa BUBOprvocesta do odlahlejsich kutov Etiopie sa uz naplno rozbehla. Miniskupinka v pocte 5 sa prave vratila zo Simienskych vrchov, ktore su domovom hned styroch…

REFERENCIA Etiópia: Manažérska bravúra od BUBO

28

17:25

nov

2014

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bol som s Bubom párkrát, ale Etiópia bola organizačne No.1. Martina Čameková-ďakujeme za bravúrne zvládnutý manažment…

Fero Fórum
REFERENCIA: Etiópia je silná!

25

23:52

nov

2014

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Už ťažko niečo dodať k tomu, čo napísali o Etiópii Kristovci a "Ježkovci". Som rada, že som vás spoznala, že som spoznala Maťu a baby. Aj o tomto je…

Džamila Fórum
REFERENCIA: Afrika navždy

20

21:19

nov

2014

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Bubovci, nemôžeme iné, iba súhlasiť s našimi súputníkmi Katkou a Bobom Kristovcami. Etiópia je úžasná…

NAJKRAJŠIA REFERENCIA: BOHOM ZABUDNUTÁ KRAJINA!!!

19

21:36

nov

2014

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Áno.... asi takto by som mohla hodnotiť tento nádherný kút na našej planéte. Keď sme sa rozhodovali akú destiná…