754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (11)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

z pekingkskeho letiska

23

02:07

júl

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tak sa to dostalo aj do nasich medii, Najvacsia burka, resp dazd za poslednych 60 rokov v Pekingu. Zatvorene letisko, zaplavy atd. Sedim teraz so skupinou Tibet Nepal…

Macao, Hong Kong, Cina 26.6 -13.7.2012

15

19:44

júl

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pomaly dospavam jetlag po navrate z Pekingu a uzasnej 18 dnovej dovolenky v Macau, Hong Kongu a Cine. Dojmy z novych miest, zahrad, palacov, riksi, stretnuti s ludmi…

Anka Fórum
Diktovať trendy

14

08:31

júl

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cina sa oplati. Este kym euro a dolar priserne neklesnu, este kym jej pocet obyvatelov nepresiahne miliardu a pol, este kym nazburaju stare romanticke hutongy, este kym…

Ako sme sa stali Bubákmi

13

10:31

júl

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Milý Bubo Tak sme sa stali Bubákmi - absolvovali, t.j. prežili bez ujmy na zdraví našu prvú bubácku dovolenku - Transsibírska magistrála, Irkutsk, Bajkal, Mongolsko,…

Eva Fórum
V nebi je raj na Zemi

08

17:27

júl

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

In medias res. Priamo na shanghajskom Bunde, kde po prvej opiovej vojne zriadili Briti svoj hlavny stan. Odjakziva sa obchodovalo na brehoch Zltej rieky, ale kym do 19.…

Las Vegas a New York Azie

02

17:48

júl

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tazko porovnavat USA s Cinou, ktore obvykle stoja na opacnych politickych poloch, ale nasli by sme mnohe paralely. Staci ist do Macaa, kde obrat kasin je vacsi ako obrat…

Videli sme to naj

10

14:54

jún

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Bubáci, Cestovanie bolo vždy mojím veľkým koníčkom. Už si ani nespomínam, kedy ma prvýkrát napadlo navštíviť „Zem, ktorá je stredom „ a už sa mi nechce veriť, že je…

Zdenka Fórum
Cina pre milovnikov historie alebo ako sa zo sprievodcu stal ohrozeny druh

03

22:17

jún

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je to mesiac, co sme sa vratili zo zajazdu a ja musim stale mysliet na nase zazitky. Prezeranie fotiek ma vracia naspat a znova a znova si uvedomujem, ze tento zazitok…

Halina Fórum
Cesko Slovensko...vyhraju nasi

18

15:19

máj

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako hrali nasi? Zvitazili nad Kanadou. Huraaaaa, zaznelo v autobuse pri ceste z letiska. A ako hrali Cesi? Vyhrali? To snad nie je pravda, ze vyhrali nad svedmi...to…

Pohodlný dolet

18

08:11

máj

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupina doletela pohodlne do Sanghaja a nase cinske putovanie za zazitkami, jedlom, kulturou a historiou zacina. Uz mame za sebou skvele cinske jedlo. Pozdravujeme domov…

Zájazd Macao, Hongkong a Čína

15

22:59

máj

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Absolvovali sme zájazd Macao, Hongkong a Čína pre milovníkov histórie, ktorý sa skončil 8.5. Cesta lietadlom nám ubehla veľmi rýchlo, nasledoval trajekt do Macaa, kde sa…

zo Strechy sveta

25

11:28

apr

2012

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

aky musi byt vyhlad zo Strechy sveta? O tom by Bubacikovia, ktori su tu o rodinnom pocte 10 kusov vedeli rozpravat. Tibet je nadherny a aj tragicky zaroven. Este pred…