169 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Malajzia

Malajzia - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

F

Futovci

Vynikajúci zájazd plný zážitkov

Priatelia, touto cestou chceme podakovať cestovnej kancelárii BUBO za nezabudnuteľných 14 dní strávených na dovolenke v Thajsku, Malajzii a Singapure. Pozitívne celkové hodnotenie vyplýva zo skutočností, že nič  počas zájazdu nebolo ponechané na náhodu a improvizáciu. Samotná organizácia presunu do cieľového miesta ako aj návrat späť na Slovensko prebehol bez problémov, zo strany cestovnej kancelárie bol perfektne zabezpečený. Vyplnenie času počas zájazdu bolo navrhnuté na úrovni a každá minúta bola efektívne využitá. Mimoriadne musíme vyzdvihnúť profesionálny prístup sprievodcu zájazdu Tomáša Kubuša. Počas celého zájazdu dával jasné pokyny a všetky úkony, či sa týkali výmien peňazí, presunov, boli vďaka jeho usmerneniu bezproblémové. Celý zájazd bol neustálym a nepretržitým tokom zážitkov, naozaj v súlade s tým, čo cestovná kancelária uvádzala. Výlety ako aj návšteva historických miest a pamiatok bola obohatená perfektným výkladom Tomáša Kubuša. Tento odborný výklad bol na vysokej úrovni. Tomáš vedel odpovedať na všetky dotazy a celý čas, bez nutnosti spoliehať sa na poznámky. Všimli sme si aj perfektnú súhru Tomáša s miestnymi sprievodcami. Celú našu skupinku mali vždy v dvojici pod kontrolou a nenápadne nás prepočítavali, aby sa nikto nestratil. Pri veľkom počte atrakcií spojených s presunmi či už autobusom, člnmi alebo loďami táto činnosť bola fantasticky zvládnutá. Vrátime sa ešte ku Tomášovmu výkladu reálií. Keď sa ku nim spätne vraciame, tieto neboli len povinným prednesom informácií vzťahujúcich sa k danej krajine, danej pamiatke. Boli v danej chvíli dostatočne úplné, podané pútavou formou a s odstupom času v človeku evokujú potrebu ďalšieho štúdia a bádania. Za to patrí Tomášovi osobitná vďaka a dúfame, že s ním ešte absolvujeme nejaký atraktívny zájazd. Vďaka všetkým za krásny zájazd.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
R

Rodina Uhríková

Neuveriteľne vyvážená dovolenka

Dobrý deň, prostredníctvom vašej cestovnej kancelárie sme sa naša päťčlenná rodina zúčastnila na zájazde Rodinná pohoda v Thajsku, Malajzii a Singapure od 26.12.2022-09.01.2023. Od našej dovolenky síce už prešiel mesiac, ale po hektickom návrate do reality si aspoň človek môže utriediť myšlienky, spomienky a všetky zážitky, ktoré, ešteže boli zachytené na fotkách, lebo niektoré ani neverím, že sme mohli zažiť. Zažili sme prostredníctvom nášho/vášho sprievodcu Mareka Melúcha neuveriteľne vyváženú zážitkami a pozitívnymi emóciami a informáciami naplnenú dovolenku. Marek je človek a hlavne sprievodca telom aj dušou, ktoré aj so svojím hlasom odovzdal nám, účastníkom zájazdu plných očakávaní až bažiacich po všetkých zážitkoch. Marek bol úžasný, usmievavý a vždy dobre naladený, ochotný pomôcť či vo dne, či v noci pri nejakých problémoch, vždy zorientovaný, prosto sprievodca s veľkým S. Uvedomila som si, že tento človek nielen že vie, o čom hovorí, ale hlavne, že to hovorí zo srdca s radosťou a každý deň s odhodlaním spraviť nám, účastníkom na tomto zájazde z toho dňa najlepší zážitok v živote. Týchto dní sme s ním prežili 14 a chceme sa vám za ne poďakovať.Ulovili sme naozaj neopísateľne veľa zážitkov.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
S

Silvia Augustinová

Kedy spoznáme veľkosť človeka

Touto cestou by som sa chcela velmi pekne podakovat za vsetky zazitky, ktore sa nam budu navzdy spajat s nasou cerstvo ukoncenou dovolenkou v Thajsku a Singapure. Malajziu sme, zial, kvoli zdravotnym problemom neabsolvovali a potvrdzujeme, ze velkost cloveka spozname v momentoch, kedy sa dostavame do problemov. Preto by som inak ako cez dotaznik rada podakovala za Marekovu starostlivost o mna a o moje dcerky. Kym sme boli hospitalizovane na poliklinike, bol s nami v stalom kontakte a i napriek statnemu sviatku a zatvorenej kancelarie BUBO bol schopny zabezpecit letenky tak, aby sme sa este mohli pripojit ku skupine a absolvovat este poznavacku Singapuru. Vdaka za ochotu pomoct patri aj pani Hanke, ktora nam bookovala letenky.  Verim, ze do buducna sa este s Marekom stretneme, je skvelym sprievodcom, ktoreho si clovek zela stretnut viackrat. Co sa tyka samotneho zajazdu, navrhujem z upgradeovanych ubytovani vylucit hotel TIPA KRABI, nakolko ubytovanie neprijemne prekvapilo po hygienickej stranke.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
R

Rodina Čárska

Dar nadchnúť a inšpirovať

Chceme sa touto cestou veľmi pekne poďakovať za výnimočné dva týždne zážitkov z cesty Thajsko-Malajzia-Singapur 26.12. - 9.1. Zájazd bol skvele zorganizovaný, napriek veľkej skupine sme sa cítili príjemne a naše lovenie zážitkov prebehlo plynule a hladko. Obzvlášť chceme vyzdvihnúť a oceniť prácu Mareka Melúcha - veľmi si vážime, ak vie niekto vykonávať svoju prácu na + 150 %, ako to predviedol práve Marek. Oceňujeme jeho profesionálne vystupovanie, obdivuhodné znalosti, ktoré nám odovzdal veľmi prijateľnou formou, vytvorenie príjemnej dynamiky celej skupiny, záujem a starostlivosť o klienta, manažovanie krízových situácií a obdivuhodné nasadnie počas celého zájazdu. Marek má dar nadchnúť a inšpirovať, čo z neho nielen v našich očiach robí výnimočného parťáka a sprievodcu na cestách. Ešte raz veľké ĎAKUJEME!!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
A

Anonym

Dobrodružstvo v Juhovýchodnej Ázii

Naše dobrodružstvo v Ázii sme si neskutočne užili. Popravde ma Ázia nijako zvlášť nelákala a pôvodne som mala vybratý iný zájazd. Syn ma však presvedčil a som nesmierne rada, že som jej dala šancu. Keď si spomenieme na to množstvo miest, zážitkov, spôsobov dopravy, energiu nášho sprievodcu Mareka Melúcha a príjemných ľudí okolo, radi by sme sa tam ešte aspoň na chvíľku preniesli. Marek mal neskutočný prehľad, nadhľad a znalosti a veľmi cenné skúsenosti a rady ako napr. využiť voľné chvíle. Je to na nezaplatenie. Kúpali sme sa v priezračnej vode na ostrovoch v okolí Krabi, vyšli na úžasné vyhliadky, varili s Michelinskou kuchárkou Thai kitchen, kúpali sa so slonmi, mali nočnú plavbu Bangkokom aj Singapurom, zažili Petronasky v noci, dažďový prales s Avatarmi v Bay Gardens... Bolo to mega! Už sa tešíme na ďalší zájazd, dnes sme si ho aj rezervovali. Veríme, že Austrália a Nový Zéland budú opäť správnou voľbou a možno aj práve s Marekom. Odporúčame všetkými desiatimi!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko , Krabi
I

Irena Matěchová a Alena Beranová

Plná dojmov a zážitkov

Právě jsem se vrátila z vámi pořádaného zájezdu a ještě jsem plná dojmů a zážitků. Ty zážitky jsou vesměs velice pozitivní a, samozřejmě, se na nich podílí více faktorů, nicméně jeden bych chtěla vyzdvihnout - váš pracovník Jirka Jobánek. Naprosto skvělý průvodce, s obrovským rozhledem (co nevěděl, zjistil), organizačními schopnostmi, klidem, který automaticky přenesl na druhé a navíc VTIPNÝ. Už dlouho jsem se tak dobře na dovolené nebavila. Prosím, vyjádřete mu ještě jednou velké díky. A troufnu si to napsat jménem celého 23-členného zájezdu v termínu od 8.11.-22.11.2022. Přeji vám víc takových skvělých pracovníků.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
T

Tatiana Fedorková

Nádherný mix všetkého, po čom duša cestovateľa túži a plesá

Dobrý deň, rozhodla som sa napísať pár slov o mojom výlete do Thajska, Malajzie a Singapuru v termíne 28.7. - 16.8.2022, ktoré ste mi ako CK umožnili. Pozerám a triedim si fotografie a stále si pripomínam tie nádherné 3 týždne, ktoré sme v uvedených krajinách strávili. Veľmi oceňujem nápad zavítať v Thajsku aj na sever krajiny - pralesy, ryžové polia, karenské obydlia a Kareni, dokonca aj naši sympatickí sprievodcovia boli Kareni, to je krása, ktorá je nevšedná a pre Stredoeurópana nevídaná! Bangkok a Ayutthaya ma očarili tiež svojou atmosférou a historickými skvostami! A to, čo si pod pojmom Thajsko zvyčajne predstavujeme - pláže, krásne ostrovčeky, dokonca aj mangrovové lesy, to sme videli v južnom Thajsku, v provincii Krabi. Nádherný mix všetkého, po čom duša cestovateľa túži  a plesá. Chcem rovnako oceniť aj iné dobrodružstvá, ktoré nám táto cesta ponúkla - rafting na rieke v džungli, kajaky na ceste za mangrovovým pobrežím, varenie thajských jedál s profesionálnou kuchárkou, krátke výlety na malebné ostrovy v Andamanskom mori a najvyššie miesta (veže) v Bangkoku, Kuala Lumpur aj Singapure nám priniesli nevšedné zážitky, krásne zábery  a nádherné spomienky. Našim sprievodcom bol Marek Melúch, večne usmiaty, pohodový mladý človek, ktorý mal neľahkú úlohu, skĺbiť tím ľudí vo veku cca 15 až 78 rokov (a to celé 3 týždne)! Nehovoriac o manažovaní tak rôznorodej a nie krátkej cesty. Myslím, že to zvládol bravúrne, a že sme aj jeho pričinením cestou nevnímali žiadne vážne problémy. Naopak, každého vypočul, poradil, navrhol riešenie, profík ako má byť. Chcem oceniť aj náladu a príjemnú spoločnosť, ktorú sa každý v skupine svojím správaním a zdieľanými cestovateľskými zážitkami snažil vytvoriť. Verím, že niektoré priateľstvá ostanú navždy.  Nie je to krásne? Ďakujem za cestu, ktorá od augusta tróni v mojom zozname zahraničných ciest! S pozdravom,                          

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
T

Tatiana Fedorková

Nádherný mix všetkého v južnom Thajsku

Dobrý deň, rozhodla som sa napísať pár slov o mojom výlete do Thajska, Malajzie a Singapuru v termíne 28.7. - 16.8.2022, ktoré ste mi ako CK umožnili. Pozerám a triedim si fotografie a stále si pripomínam tie nádherné 3 týždne, ktoré sme v uvedených krajinách strávili. Veľmi oceňujem nápad zavítať v Thajsku aj na sever krajiny - pralesy, ryžové polia, karenské obydlia a Kareni, dokonca aj naši sympatickí sprievodcovia boli Kareni, to je krása, ktorá je nevšedná a pre Stredoeurópana nevídaná! Bangkok a Ayutthaya ma očarili tiež svojou atmosférou a historickými skvostami! A to, čo si pod pojmom Thajsko zvyčajne predstavujeme - pláže, krásne ostrovčeky, dokonca aj mangrovové lesy, to sme videli v južnom Thajsku, v provincii Krabi. Nádherný mix všetkého, po čom duša cestovateľa túži  a plesá. Chcem rovnako oceniť aj iné dobrodružstvá, ktoré nám táto cesta ponúkla - rafting na rieke v džungli, kajaky na ceste za mangrovovým pobrežím, varenie thajských jedál s profesionálnou kuchárkou, krátke výlety na malebné ostrovy v Andamanskom mori a najvyššie miesta (veže) v Bangkoku, Kuala Lumpur aj Singapure nám priniesli nevšedné zážitky, krásne zábery  a nádherné spomienky. Našim sprievodcom bol Marek Melúch, večne usmiaty, pohodový mladý človek, ktorý mal neľahkú úlohu, skĺbiť tím ľudí vo veku cca 15 až 78 rokov (a to celé 3 týždne)! Nehovoriac o manažovaní tak rôznorodej a nie krátkej cesty. Myslím, že to zvládol bravúrne, a že sme aj jeho pričinením cestou nevnímali žiadne vážne problémy. Naopak, každého vypočul, poradil, navrhol riešenie, profík ako má byť. Chcem oceniť aj náladu a príjemnú spoločnosť, ktorú sa každý v skupine svojím správaním a zdieľanými cestovateľskými zážitkami snažil vytvoriť. Verím, že niektoré priateľstvá ostanú navždy. Nie je to krásne? Ďakujem za cestu, ktorá od augusta tróni v mojom zozname zahraničných ciest! S pozdravom,    

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
R

Rodina Komzalova

Každý deň nabitý zážitkami

Dobrý deň, druhú polovicu júla sme s rodinou strávili na poznávacom zájazde s Bubom v krajinách Thajsko, Malajzia a Singapur. Všetci sme sa zhodli na tom, že to nepochybne  bol najlepší výlet nášho života.  Program bol každý deň nabitý zážitkami od skorého rána až do večera. Vďaka veľmi vyváženému programu si každý mohol užiť exotickú prírodu, vychutnať dych miestnej kultúry a architektúry, naučiť sa veľa o miestnej histórii a o zvykoch, ale aj venovať sa voľnočasovým aktivitám podľa vlastného záujmu či už išlo o oddych alebo fakultatívne výlety. Všetky 3 krajiny majú toho veľa čo ponúknuť, no musím podotknúť, že bez sprostredkovania tejto dovolenky cestovkou Bubo by sme určite neboli schopní preskúmať tieto krajiny do takej hĺbky a odhaliť všetky ich poklady a krásy. Špeciálne by som chcel vyzdvihnúť špičkovú robotu našich sprievodcov Mareka Melúcha a Patrície Mrázkovej, pretože ich dôkladna príprava, profesionalita, spoľahlivosť a vždy pozitívne myslenie vysoko zdvihli úroveň celkového zážitku zo zájazdu a každému by som silno odporúčal absolvovať tento výlet práve s nimi, môžete si byť istí, že budete v dobrých rukách. Ďakujeme cestovke Bubo a sprievodcom za spostredkovanie tohto výletu, odniesli sme si odtiaľ kopec zážitkov, na ktoré budeme ešte dlhé roky spomínať. S pozdravom, Rodina Komzalova

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
E

Eva a Zuzana Beníčkové

Vždy som túžila ísť s BUBO na zájazd…

Vždy som túžila ísť na zájazd s BUBO. A poviem vám.. Choďte. Ponúkajú dokonalý servis, úžasnú organizáciu a profesionálne vyškolených sprievodcov. Ja som mala šťastie a sprevádzal nás Tomáš. Múdry, vzdelaný a vtipný človek, ktorý okrem iného ovláda gastronómiu na vysokej úrovni... Prežila som dva týždne nádhery, pohody, milých prekvapení v podobe stravy, čerstvého ovocia a akčných zážitkov. Spôsob, akým BUBO spoznáva jednotlivé krajiny, je nenahraditeľný, idete skutočne do hĺbky. Ďakujeme za to. Málokedy ma dokáže niečo nadchnúť, ale tento výlet s Vami bol splnený sen... Ďakujeme.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
M

Michaela, Zuzana, Tereza, Bohumír

Takto si představujeme dovolenou snů

Chceme moc poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme s CK SEN/BUBO zažili v Thajsku, Malajsii a Singapuru. Obvykle si dovolenou organizujeme sami, ale vzhledem k tomu, že s Asií nemáme žádné zkušenosti, tak jsme dali na doporučení přátel a vybrali si zájezd s BUBO. A to jsme udělali moc dobře! Nevím co pochválit dřív – jestli perfektně propracovaný program, výběr navštívených míst, street food nebo špičkového BUBO průvodce Tomáše Kubuše, který má na našem výborném pocitu z cesty podstatný podíl… Viděli jsme toho strašně moc a přitom vše bylo v pohodě a klidu, perfektně zorganizované a fungující. Skoro až neuvěřitelně. Tak si představujeme dovolenou snů – navštívit zajímavá a exotická místa, hodně vidět a dozvědět se, ochutnat a zároveň si odpočinout a o nic se nemuset starat. Věříme a doufáme, že to určitě nebyla naše poslední cesta s CK SEN/BUBO. Velký dík všem, kteří se na uskutečnění této cesty jakkoliv podíleli, Tomovi zvláště! 

Zájazdy:

Thajsko , Singapur , Malajzia
I

Ivan Šuga

Všetko od logistiky až po ľudský prístup zvládnuté na 1*

Chcem sa poďakovať spoločnosti BUBO za zorganizovanie zájazdu Zadná India v apríli 2019. Dlho nám trvalo vybrať vhodný darček k výročiu, ale oplatilo sa hľadať a teraz po návrate určite nebanujeme. Všetko od logistiky až po ľudský prístup zvládnuté na 1*. Či už to bol chrám v Chiang Mai - ktorý je neskutočný aj s počtom schodov, dal sa v pohode zvládnuť. Kŕmenie a kúpanie slonov, 3 dňový treking do dedín Karenov, kúpanie vo vodopádoch, ale aj domáca strava dedinčanov - super. Spánok v bambusových chatkách? bola spomienka na mladšie roky a bol úplne fain. Na treku som skoro dušu vypustil, ale aj s pomocou Jozefa  Jogiho Martináska sa to podarilo vyriešiť. Prechod do civilizácie bola zmena, ale nie k horšiemu. Nočný Bangkok má svoje čaro. Masáže po treku, ochutnávka krokodíla na miestnych trhoch, kráľovský palác,plavba k mostu cez rieku Kwai, Ayutthaya, Wat Pho,plávajúce trhy to všetko zanechá nezmazateľnú stopu. Krabi aj so svojimi ostrovmi neskutočné. Prechod do George Townu a Kuala Lumpur na moment ukázal inú stránku Malajzie, ale jaskyne Batu nás vrátili k zamysleniu sa nad životom. Singapur je o spoločnosti, ktorá si určila pravidlá, ktoré fungujú a ludia sa ich snažia dodržiavať. Výhlad z bazéna Marina Bay na 57 poschodí do botanických s kovovými stromami sa nedá opísať. Hlboká poklona tomu, kto túto skladbu navrhol a dotiahol skoro až k dokonalosti. Anketové lístky majú malú chybu. Hodnotenie sprievodcu - tam je podla mňa 100 % málo. Sprievodcu, ako je Jogi, vám musia iné cestovky závidieť a spravte všetko preto, aby ste si ho udržali.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko

Predaj sa začína o Viac

- dní - hod -min -sek