75 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Keňa

Keňa - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

A

Andrej Nesteš

Skutočne skvelá dovolenka v exotike

Dobrý deň,absolvoval som s Vašou cestovnou kanceláriou zájazd Keňa - safari a oceán (15 dní). Chcel by som Vám touto formou veľmi pekne poďakovať za skutočne skvelú dovolenku. Do exotiky sme išli po prvýkrát dokonca sme prvýkrát išli na dovolenku letecky. V žiadnom prípade sme neľutovali, všetko bolo dobre zorganizované a je vysoká pravdepodobnosť, že pri našich ďalšíchcestách do exotiky sa opäť obrátime na Vašu cestovnú kanceláriu. Na vyššie uvedenom turnuse bol s nami BUBO sprievodca Michal.  Viem, že šoférov, ktorý s nami boli na safari nevyberá Vaša kancelária, ale partner v Keni. V každom prípade by som chcel týmtoveľmi poďakovať šoférovi, ktorý nás mal na starosti. Neviem celé meno volali ho John alebo prezývkou Jay Jay. Bol mimoriadne príjemný, erudovaný a plnohodnotne zastúpil bubo sprievodcu v čase, keď bol Michal v aute s inou skupinou. Bol by som veľmi rád ak by sa aj k Vášmu partnerovi v Keni dostala informácia, že s daným šoférom sme boli mimoriadne spokojný.

Zájazdy:

Keňa
K

Klient

Děkujeme

Dobrý den, děkujeme cestovní kanceláři, našemu skvělému průvodcovi Mišovi a neohroženému řidiči Johnovi za neskutečné zážitky, které jsme prožily v Keni. Mišo prokázal značné vědomosti o Keni, zvířatech a masajích. Dokázal zodpovědět veškeré naše všetečné otázky. Vřele všem doporučujeme přelet letadlem nad Masai Mara, dokonale vás to navnadí na safari. Velkou pětku jsme sice celou neviděly, ale vidět slona, lva, žirafu cca ze 2 metrů je nádhera. Každá chvíle na safari je jiná a stojí za to. Velmi se nám líbila návštěva masajské vesnice, projížďka lodičkou po jezeře Naivasha a pohled na monumentální Kilimandžáro. Všechny typy ubytování byly velmi komfortní a jídlo výborné. Těšíme se na další dovolenou!

Zájazdy:

Keňa
K

Klient

BUBO si vyberáme kvôli sprievodcom

Dobrý deň, chcem veľmi pochváliť Vášho sprievodcu Michala, ktorého sme stretli v KENI. Veľmi proklientsky, profesionálny prístup navyše, plus veľké množstvo vedomostí. BUBO si vyberáme práve pre to, akých máte sprievodcov. Tu ste o obrovský krok vpredu oproti konkurencii.

Zájazdy:

Keňa
K

K. Majlingová

Dych berúce chvíle

Pred pár dňami som sa vrátila z úžasného treku za gorilami v Rwande. Ďakujem za možnosť prežiť tak krásne a dych berúce chvíle v prítomnosti týchto nádherných tvorov. Nezabudnuteľné bolo aj safari v Keni, či už v Maasai Mara alebo v Amboseli,či plavba po jazere Naivasha. Ďakujem CK Bubo za vyvážený program, kvalitnú organizáciu, skvelých sprievodcov - Michala v Keni a Stevena v Rwande. Boli ochotní,nápomocní a dokázali poskytnúť informácie a aj starostlivosť,ktorá prispela k prežitiu krásnej dovolenky. Ďakujem a vrelo odporúčam. Pozn. bezpečnosť a pohodlie klientov boli po celý čas zabezpečené. K. Majlingová

Zájazdy:

Keňa , Rwanda
K

Klient

Tento zájazd je pre každého

Tento zajazd s BUBO sme s manzelom absolvovali po cca 12 rokoch po druhy raz, tento krat sme vsak necestovali sami, ale s 2 malymi detmi (4 a 7) a so starymi rodicmi. Prva cast zajazdu, t.j. safari v Masai Mara, v Amboseli a nasledne v Ngorongoro je dost akcna a intenzivna, avsak bohata na uzasne a neopakovatelne zazitky. Oddych a kludovejsi rezim sme si nasledne vychutnali na Zanzibare v hoteli Melia, ktory urcite mozeme odporucit. Zajazd hodnotime na vybornu, vsetci sme boli maximalne spokojni tak s organizaciou zajazdu ako aj s programom a ubytovanim. Velmi pozitivne nas prekvapila kvalitna a chutna strava a tiez sluzby a pristup (ochota a usmev na tvari boli samozrejmostou) personalu vo vsetkych ubytovacich zariadeniach pocas zajazdu. Osobitne dakujeme tiez nasim dvom skvelym sprievodcom Adke a Michalovi, vdaka ktorym bola nasa dovolenka este prijemnejsia. Neuveritelne prirodne scenerie, moznost z bezprostrednej blizkosti pozorovat majestatne zvierata v ich prirodzenom prostredi, doslova "katalogovy" pohlad na Kilimandzaro ci neopakovatelne pohlady na krater len umocnuju celkove dojmy z nasej safari cesty. Tento zajazd je naozaj pre kazdeho, starsieho ci mladsieho, kto ma chut uzit si autenticke a dobrodruzne safari pri zabezpeceni maximalneho komfortu. Este raz dakujeme a tesime sa na nase dalsie cesty s BUBOm :)

Zájazdy:

Keňa , Tanzánia , Zanzibar
E

Eva a Monika Gabrišová

Očakávania splnené na 150 %

Milé BUBO, 3.2.2023 sme sa vrátili z úžasnej dovolenky, ktorá splnila naše očakávania na 150 %. Radi by sme sa poďakovali za super zážitky a servis, ktorý nám bol poskytnutý počas celého zájazdu. Chceme vyzdvihnúť prácu a starostlivosť nášho delegáta Mateja Kolmana, ktorý nám počas celého pobytu poskytol výnimočnú starostlivosť, množstvo informácií o destinácii, zvieratách a živote v Afrike. Takých zamestnancov treba oceniť a vážiť si ich náročnú prácu. Ešte raz, veľké ĎAKUJEME.

Zájazdy:

Keňa
K

Klient

Jambo!

Jambo! Pred niekoľkými dňami sme sa vrátili zo zájazdu v Keni. Chceli by sme touto cestou poďakovať našej sprievodkyni Andrejke Švecovej. Oceňujeme jej ochotu pomôcť v každej situácii, empatiu, znalosti a organizáciu skupiny počas nášho pobytu v Afrike. Prežili sme krásneho silvestra v Nairobi a ulovili kopu skvelých zážitkov na safari v Masai Mare. Veľkú 5-ku sme síce nedali, ale vynahradil nám to nádherný výhľad na majestátne Kilimandžaro v národnom parku Amboseli. Keňa je naozaj mzuri sana!

Zájazdy:

Keňa
K

Klient

Zvieratá, ktoré nám ochotne pózovali

Poznavacia cast zajazdu na 1* Vyborni sprievodcovia Ladislav a Titus, ci uz z pohladu znalosti krajiny, organizacnych schopnosti a ochoty pomoct v pripade, ze bolo treba nieco vyriesit. Zaroven velmi spolocenski a priatelski... Rovnako skveli boli aj lokalni soferi, s ktorymi sme sa citili bezpecne, boli velmi spolocenski a vedeli odpovedat na vsetky nase otazky. Pochvalit musime aj zvierata, ktore nam ochotne vsetky zapozovali :-) Kvalita safari ubytovania nad ocakavanie, jedlo rovnako. druha cast zajazdu 2- V druhej casti zajazdu bol organizacny problem, priplacali sme si vyssi standard a ubytovali nas v beznom, co sme hned reklamovali. Nakolko vsak bolo plne obsadene, presunuli nas az po 4 dnoch. Na druhej strane to CK riesila, neskor nas presunuli a CK refundovala za prve 4 dni. Laci a Tito, este raz aj touto cestou podakovanie za prijemne straveny cas.

Zájazdy:

Keňa
K

Klient

Afrika z iného uhla

Píšem tuto referenciu z hotela OL TUKAI Lodge. Máme za sebou všetky safari výlety, zajtra vyrážame k oceánu. Neviem ci dokážem nájsť správne slová ako opísať naše zážitky, všetko bolo viac než famózne. Nebyť úžasného sprievodcu Martina, ktorý myslím, že poznal názov každého zvieratka, na ktoré sme ukázali prstom, hneď povedal všetky zaujímavosti o ňom, tak celý zážitok zo safari by bez neho nebol taký intenzívny. To, že sme videli všetky zvieratá, na ktoré sme si len zmysleli, teda až na nosorožcov, tie sú veľmi ťažko pozorovateľné, nakoľko sú veľmi ohrozené, tak to bolo samozrejme šťastie. Ja si osobne myslím, že to bolo hlavne aj vďaka dlhoročným skúsenostiam úžasných šoférov, ktorých sme mali. Ak to mam zhrnúť, máme za sebou safari a už teraz sa nevieme zastaviť rozprávať o zážitkoch, ktoré sme zažili a to nás čaká ešte kopec dní pri mori. Asi až tam si až uvedomíme, čo všetko už máme za sebou. Doporučujem všetkým, ktorí chcú spoznať Afriku z toho najlepšieho možného uhlu.

Zájazdy:

Keňa
N

Nataša

Zájazd Keňa, Tanzánia, Zanzibar mojimi očami

Absolvovala som s BUBO už niekoľko zájazdov a ani tento posledný, z ktorého som sa vrátila pred týždňom, ma nesklamal. Ide o zájazd Keňa, Tanzánia, Zanzibar, od ktorého som očakávala najmä úžasné safari. Stalo sa!  Neskutočná plejáda zvierat vo voľnej prírode, krásna príroda, úchvatný pohľad na horu Kilimanjaro a krásne pláže Zanzibaru, patria k mojím najkrajším cestovateľským zážitkom vôbec. Musím vyzdvihnúť nielen obsahovú stránku zájazdu, ale aj výborných sprievodcov. Marek, ešte raz veľmi pekne ďakujem za perfektné znalosti a ľudský prístup ku klientom. Budem poctená, ak sa opäť stretneme aj na ďalšom zájazde s BUBO. 

Zájazdy:

Keňa , Tanzánia , Zanzibar
M

Majo

Som veľmi rad že som si vybral tento zájazd od vašej spoločnosti...

V stredu som sa vrátil zo zájazdu Keňa,Tanzánia a Zanzibar. Som veľmi rád, že som si vybral tento zájazd od vašej spoločnosti, bol som nadmieru spokojný. Dostali sme perfektných a profesionálnych sprievodcov - Marek a Nela, veľmi pekne ďakujem. Ešte teraz som plný zážitkov a informácií, ktoré nám ponúkli. Bolo to fakt na 1*! 

Zájazdy:

Keňa , Tanzánia , Zanzibar
S

Silvia Búciová

SNY SA PLNIA..

Náš sen vidieť divokú Afriku sa stal skutočnosťou. Bol to nezabudnuteľný zážitok, ktorý splnil všetky naše očakávania. Celým zájazdom nás dokonale sprevádzal Váš sprievodca Marek, ktorému patrí obrovská vďaka. Perfektná práca, ochota, trpezlivosť, ľudskosť, kamarátsky prístup, množstvo informácií a v neposlednom rade neustály úsmev na tvári. Nič lepšie sme nemohli mať. Obrovské množstvo zážitkov a spomienky, ktoré nám ostanú na celý život. S BUBO sme cestovali už 3x a určite nie posledný. Ďakujeme :) Silvia + Jozef Búcioví

Zájazdy:

Keňa , Tanzánia , Zanzibar