198 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Thajsko

Thajsko - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

A

Anonym

Neskutočná dovolenka

Nedávno sme sa vrátili z neskutočnej dovolenky v Thajsku, ktorá naplnila všetky naše očakávania. Za nezabudnutelné zážitky, príjemné prekvapnia a skvelú atmosféru počas celého nášho pobytu ďakujeme nášmu super sprievodcovi Michalovi! Už sa tešíme na našu nasledujúcu dovolenku.

Zájazdy:

Thajsko
A

Anonym

Zážitky z Thajska

Týmto by som chcel poďakovať cestovnej kancelárií BUBO a najmä nášmu skvelému sprievodcovi Mišovi, ktorý nás sprevádzal po Bangkoku a taktiež na Krabi za úžasnú dovolenku. Pamiatky, chrámy, plávajúce trhy, Khaosan Road, Iconsiam, preteky Tuk Tukmi či celková atmosféra mesta sú zážitky, ktoré si aj vďaka Vám zachováme na celý život. Síce v Bangkoku bol trochu viac aktívny program, no po prílete na Krabi sme si dokonale oddýchli, a zároveň aj tam sme získali mnoho zážitkov. Ako najkrajšie zážitky môžem vyzdvihnúť určite osobné stretnutie so slonmi, kajakovanie v mangrovníkovom pralese alebo ostrovy Poda a Phi Phi. Za celé toto patrí veľká vďaka nášmu sprievodcovi Mišovi. Milý a stále usmievavý človek, ktorý vždy poradil, pomohol a vybavil všetko čo sme chceli. Jednoznačne najlepší sprievodca.

Zájazdy:

Thajsko
F

Futovci

Vynikajúci zájazd plný zážitkov

Priatelia, touto cestou chceme podakovať cestovnej kancelárii BUBO za nezabudnuteľných 14 dní strávených na dovolenke v Thajsku, Malajzii a Singapure. Pozitívne celkové hodnotenie vyplýva zo skutočností, že nič  počas zájazdu nebolo ponechané na náhodu a improvizáciu. Samotná organizácia presunu do cieľového miesta ako aj návrat späť na Slovensko prebehol bez problémov, zo strany cestovnej kancelárie bol perfektne zabezpečený. Vyplnenie času počas zájazdu bolo navrhnuté na úrovni a každá minúta bola efektívne využitá. Mimoriadne musíme vyzdvihnúť profesionálny prístup sprievodcu zájazdu Tomáša Kubuša. Počas celého zájazdu dával jasné pokyny a všetky úkony, či sa týkali výmien peňazí, presunov, boli vďaka jeho usmerneniu bezproblémové. Celý zájazd bol neustálym a nepretržitým tokom zážitkov, naozaj v súlade s tým, čo cestovná kancelária uvádzala. Výlety ako aj návšteva historických miest a pamiatok bola obohatená perfektným výkladom Tomáša Kubuša. Tento odborný výklad bol na vysokej úrovni. Tomáš vedel odpovedať na všetky dotazy a celý čas, bez nutnosti spoliehať sa na poznámky. Všimli sme si aj perfektnú súhru Tomáša s miestnymi sprievodcami. Celú našu skupinku mali vždy v dvojici pod kontrolou a nenápadne nás prepočítavali, aby sa nikto nestratil. Pri veľkom počte atrakcií spojených s presunmi či už autobusom, člnmi alebo loďami táto činnosť bola fantasticky zvládnutá. Vrátime sa ešte ku Tomášovmu výkladu reálií. Keď sa ku nim spätne vraciame, tieto neboli len povinným prednesom informácií vzťahujúcich sa k danej krajine, danej pamiatke. Boli v danej chvíli dostatočne úplné, podané pútavou formou a s odstupom času v človeku evokujú potrebu ďalšieho štúdia a bádania. Za to patrí Tomášovi osobitná vďaka a dúfame, že s ním ešte absolvujeme nejaký atraktívny zájazd. Vďaka všetkým za krásny zájazd.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
R

Rodina Uhríková

Neuveriteľne vyvážená dovolenka

Dobrý deň, prostredníctvom vašej cestovnej kancelárie sme sa naša päťčlenná rodina zúčastnila na zájazde Rodinná pohoda v Thajsku, Malajzii a Singapure od 26.12.2022-09.01.2023. Od našej dovolenky síce už prešiel mesiac, ale po hektickom návrate do reality si aspoň človek môže utriediť myšlienky, spomienky a všetky zážitky, ktoré, ešteže boli zachytené na fotkách, lebo niektoré ani neverím, že sme mohli zažiť. Zažili sme prostredníctvom nášho/vášho sprievodcu Mareka Melúcha neuveriteľne vyváženú zážitkami a pozitívnymi emóciami a informáciami naplnenú dovolenku. Marek je človek a hlavne sprievodca telom aj dušou, ktoré aj so svojím hlasom odovzdal nám, účastníkom zájazdu plných očakávaní až bažiacich po všetkých zážitkoch. Marek bol úžasný, usmievavý a vždy dobre naladený, ochotný pomôcť či vo dne, či v noci pri nejakých problémoch, vždy zorientovaný, prosto sprievodca s veľkým S. Uvedomila som si, že tento človek nielen že vie, o čom hovorí, ale hlavne, že to hovorí zo srdca s radosťou a každý deň s odhodlaním spraviť nám, účastníkom na tomto zájazde z toho dňa najlepší zážitok v živote. Týchto dní sme s ním prežili 14 a chceme sa vám za ne poďakovať.Ulovili sme naozaj neopísateľne veľa zážitkov.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
S

Silvia Augustinová

Kedy spoznáme veľkosť človeka

Touto cestou by som sa chcela velmi pekne podakovat za vsetky zazitky, ktore sa nam budu navzdy spajat s nasou cerstvo ukoncenou dovolenkou v Thajsku a Singapure. Malajziu sme, zial, kvoli zdravotnym problemom neabsolvovali a potvrdzujeme, ze velkost cloveka spozname v momentoch, kedy sa dostavame do problemov. Preto by som inak ako cez dotaznik rada podakovala za Marekovu starostlivost o mna a o moje dcerky. Kym sme boli hospitalizovane na poliklinike, bol s nami v stalom kontakte a i napriek statnemu sviatku a zatvorenej kancelarie BUBO bol schopny zabezpecit letenky tak, aby sme sa este mohli pripojit ku skupine a absolvovat este poznavacku Singapuru. Vdaka za ochotu pomoct patri aj pani Hanke, ktora nam bookovala letenky.  Verim, ze do buducna sa este s Marekom stretneme, je skvelym sprievodcom, ktoreho si clovek zela stretnut viackrat. Co sa tyka samotneho zajazdu, navrhujem z upgradeovanych ubytovani vylucit hotel TIPA KRABI, nakolko ubytovanie neprijemne prekvapilo po hygienickej stranke.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
V

Veronika Čižmárová

Zážitky nielen formou fotiek

Chcem sa aj touto formou poďakovať za perfektný zájazd Thajsko - najkrajšie more Ázie, ktorý sme aj s priateľom absolvovali 9. 12. - 23. 12. 2022. Zájazd bol skvelo zoskladaný a každý deň sme ulovili perfektné zážitky, na ktoré budeme vždy radi spomínať. Pochváliť chceme aj našich sprievodcov Jara Kondáča, Mareka Kovára a Michala Wellbecka. Vždy boli super naladení, nápomocní a zájazd viedli naozaj profesionálne. Jaro má skvelé vedomosti a na zájazde sme sa všeličo zaujímavé dozvedeli. Som profesionálna fotografka a z našej cesty som si domov priniesla aj zážitky zachytené formou fotiek. Cestu som dokumentovala aj na mojom Instagrame, mnoho z toho ste aj prezdieľali na vašom profile, čo ma teší. Zpár fotiek som spravila aj našim sprievodcom. Ešte raz ďakujeme a budeme sa tešiť na ďalšie ulovené zážitky s BUBO niekedy v budúcnosti.

Zájazdy:

Thajsko
R

Rodina Čárska

Dar nadchnúť a inšpirovať

Chceme sa touto cestou veľmi pekne poďakovať za výnimočné dva týždne zážitkov z cesty Thajsko-Malajzia-Singapur 26.12. - 9.1. Zájazd bol skvele zorganizovaný, napriek veľkej skupine sme sa cítili príjemne a naše lovenie zážitkov prebehlo plynule a hladko. Obzvlášť chceme vyzdvihnúť a oceniť prácu Mareka Melúcha - veľmi si vážime, ak vie niekto vykonávať svoju prácu na + 150 %, ako to predviedol práve Marek. Oceňujeme jeho profesionálne vystupovanie, obdivuhodné znalosti, ktoré nám odovzdal veľmi prijateľnou formou, vytvorenie príjemnej dynamiky celej skupiny, záujem a starostlivosť o klienta, manažovanie krízových situácií a obdivuhodné nasadnie počas celého zájazdu. Marek má dar nadchnúť a inšpirovať, čo z neho nielen v našich očiach robí výnimočného parťáka a sprievodcu na cestách. Ešte raz veľké ĎAKUJEME!!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
A

Anonym

Dobrodružstvo v Juhovýchodnej Ázii

Naše dobrodružstvo v Ázii sme si neskutočne užili. Popravde ma Ázia nijako zvlášť nelákala a pôvodne som mala vybratý iný zájazd. Syn ma však presvedčil a som nesmierne rada, že som jej dala šancu. Keď si spomenieme na to množstvo miest, zážitkov, spôsobov dopravy, energiu nášho sprievodcu Mareka Melúcha a príjemných ľudí okolo, radi by sme sa tam ešte aspoň na chvíľku preniesli. Marek mal neskutočný prehľad, nadhľad a znalosti a veľmi cenné skúsenosti a rady ako napr. využiť voľné chvíle. Je to na nezaplatenie. Kúpali sme sa v priezračnej vode na ostrovoch v okolí Krabi, vyšli na úžasné vyhliadky, varili s Michelinskou kuchárkou Thai kitchen, kúpali sa so slonmi, mali nočnú plavbu Bangkokom aj Singapurom, zažili Petronasky v noci, dažďový prales s Avatarmi v Bay Gardens... Bolo to mega! Už sa tešíme na ďalší zájazd, dnes sme si ho aj rezervovali. Veríme, že Austrália a Nový Zéland budú opäť správnou voľbou a možno aj práve s Marekom. Odporúčame všetkými desiatimi!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko , Krabi
A

Anonym

Dovolenka snov v Thajsku

V dnoch 9.12-20.12.2022 sme sa s kamaratkou zucastnili poznavacieho zajazdu Thajsko - Bangkok, Krabi. Bola to uzasna poznavacka - vela sme videli, spoznali, ochutnali a vyskusali a to vdaka uzasnej partii, ktora sa tam zisla, ale najma vdaka nasmu sprievodcovi Jarovi Kondačovi a jeho pomocnikov Michalovi a Martinovi, ktori nam poskytli vela informacii. Bola to dovolenka snov, z ktorej sa nam nechcelo vratit spat a na ktoru budeme dlho spominat. Velka vdaka CK Bubo.

Zájazdy:

Thajsko , Bangkok , Krabi
M

manželia Kustrovci, manželia Stančekovci, Radovan Kustra a Terézia Karčová

Intenzívne zážitky z Thajska

V termíne 25.11. - 6.12. 2022 sme absolvovali zájazd do Thajska "Bangkok - Krabi". Môžeme povedať, že Thajsko sme nielen uvideli, ale aj ochutnali, ovoňali aj zažili. V prvej časti sme videli veľa z top pamiatok Bangkoku a okolia ako kráľovský palác, bývalé hlavné mesto Thajska Ayutthayu či chrámový komplex Wat Pho. Zažili sme atmosféru snáď najznámejšej uličky Thajska Khao San. Ochutnali sme výbornú thajskú kuchyňu aj ovocie ako rambutan či mangostín, ale aj ovocie, ktoré je dostupné u nás, napr. ananás, banán, mango, ktoré majú úplné inú chuť ako u nás, pretože sú dozreté na slnku. Báječné! Boli sme súčasťou čarovných plávajúcich trhov, kde sme nakupovali priamo z loďky. Na Krabi nás privítali nádherné pláže, teplé priezračné more, z ktorého sa týčili vápencové ostrovy rôznych tvarov. Domácke prostredie umocňoval aj malý hotel so stále usmiatym majiteľom (čo je vlastne thajská národná vlastnosť). Tu sme si užili výlety, kúpanie, šnorchlovanie, ale aj iné intenzívne zážitky ako kúpanie slonov či výlet na kajakoch medzi mangrovníkmi. Ušili nám tu svadobný oblek a niekoľko košieľ na mieru za veľmi príjemnú cenu. A to nie je ani zďaleka všetko. Veľké plus je výborný sprievodca a my sme práve takého mali. Jožko "Jogy" Martinásek, ďakujeme Ti za perfektnú dovolenku, z ktorej sa nám vôbec nechcelo ísť domov. Taktiež ďakujeme kancelárii, kde odviedli dobrú prácu.

Zájazdy:

Thajsko , Bangkok , Krabi
I

Irena Matěchová a Alena Beranová

Plná dojmov a zážitkov

Právě jsem se vrátila z vámi pořádaného zájezdu a ještě jsem plná dojmů a zážitků. Ty zážitky jsou vesměs velice pozitivní a, samozřejmě, se na nich podílí více faktorů, nicméně jeden bych chtěla vyzdvihnout - váš pracovník Jirka Jobánek. Naprosto skvělý průvodce, s obrovským rozhledem (co nevěděl, zjistil), organizačními schopnostmi, klidem, který automaticky přenesl na druhé a navíc VTIPNÝ. Už dlouho jsem se tak dobře na dovolené nebavila. Prosím, vyjádřete mu ještě jednou velké díky. A troufnu si to napsat jménem celého 23-členného zájezdu v termínu od 8.11.-22.11.2022. Přeji vám víc takových skvělých pracovníků.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
T

Tatiana Fedorková

Nádherný mix všetkého, po čom duša cestovateľa túži a plesá

Dobrý deň, rozhodla som sa napísať pár slov o mojom výlete do Thajska, Malajzie a Singapuru v termíne 28.7. - 16.8.2022, ktoré ste mi ako CK umožnili. Pozerám a triedim si fotografie a stále si pripomínam tie nádherné 3 týždne, ktoré sme v uvedených krajinách strávili. Veľmi oceňujem nápad zavítať v Thajsku aj na sever krajiny - pralesy, ryžové polia, karenské obydlia a Kareni, dokonca aj naši sympatickí sprievodcovia boli Kareni, to je krása, ktorá je nevšedná a pre Stredoeurópana nevídaná! Bangkok a Ayutthaya ma očarili tiež svojou atmosférou a historickými skvostami! A to, čo si pod pojmom Thajsko zvyčajne predstavujeme - pláže, krásne ostrovčeky, dokonca aj mangrovové lesy, to sme videli v južnom Thajsku, v provincii Krabi. Nádherný mix všetkého, po čom duša cestovateľa túži  a plesá. Chcem rovnako oceniť aj iné dobrodružstvá, ktoré nám táto cesta ponúkla - rafting na rieke v džungli, kajaky na ceste za mangrovovým pobrežím, varenie thajských jedál s profesionálnou kuchárkou, krátke výlety na malebné ostrovy v Andamanskom mori a najvyššie miesta (veže) v Bangkoku, Kuala Lumpur aj Singapure nám priniesli nevšedné zážitky, krásne zábery  a nádherné spomienky. Našim sprievodcom bol Marek Melúch, večne usmiaty, pohodový mladý človek, ktorý mal neľahkú úlohu, skĺbiť tím ľudí vo veku cca 15 až 78 rokov (a to celé 3 týždne)! Nehovoriac o manažovaní tak rôznorodej a nie krátkej cesty. Myslím, že to zvládol bravúrne, a že sme aj jeho pričinením cestou nevnímali žiadne vážne problémy. Naopak, každého vypočul, poradil, navrhol riešenie, profík ako má byť. Chcem oceniť aj náladu a príjemnú spoločnosť, ktorú sa každý v skupine svojím správaním a zdieľanými cestovateľskými zážitkami snažil vytvoriť. Verím, že niektoré priateľstvá ostanú navždy.  Nie je to krásne? Ďakujem za cestu, ktorá od augusta tróni v mojom zozname zahraničných ciest! S pozdravom,                          

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko

Predaj sa začína o Viac

- dní - hod -min -sek