238 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Thajsko

Thajsko - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

Vaše CK nemá konkurenci

To, že Vaše CK nemá konkurenci, organizace zájezdů, výběr dopravy, hotelů, je na nejvyšší úrovni, průvodci mají velké znalosti, jsou empatičtí, přátelští, . . . To mohu posoudit sama ale vím to i od známých a přátel, kteří s Vaší CK již cestovali. Ale při Velkém leteckém okruhu Asií jsem poznala Laciho. S tak milým a příjemným člověkem jsem se ráda seznámila a trávila s ním i s ostatními členy zájezdu celé dny. Nemohu popsat, co z něho vyzařuje a čím si každého omotá kolem prstu. Není to jen velkými znalostmi, osobním nasazením, zájmem o každého člena zájezdu, uměním vyřešit každý problém, úžasným humorem. Je to kouzlo osobnosti. Laci prostě každého dostane na svou stranu a každý je mu za to vděčný. Laciho bych chtěla mít nejen na každé dovolené ale jako kamarád se hodí i v soukromém životě. Takových lidí by na světě mělo být co nejvíce!

Zájazdy:

Brunej , Filipíny , Hongkong , Kambodža , Macao , Malajzia , Thajsko
K

Klient

Každý si nájde to svoje

Absolvovala som tento zájazd pretože som chcela spoznať túto časť sveta a tiež na základe recenzií a osobných odporúčaní mojich známych. Je to ozaj zájazd, na ktorom si každý vyberie "to svoje". Okrem prehliadok metropol, chrámov a spoznávania kultúrnych zvykov ponúka aj mnoho iných zážitkových atrakcií a aktivít. Mňa osobne nadchlo kŕmenie a kúpanie slonov na Krabi. Taktiež kajakovanie medzi mangrovníkmi, kúpanie sa na ostrovoch a šnorchlovanie patrí k top zážitkom. A vyskúšať thajskú masáž tiež určite stojí za to. Aj napriek tomu, že sme boli veľká skupina, resp. dve skupiny naši sprievodcovia Patrik a Andrej boli vždy pozitívni a dobre zorganizovaní, čo prispelo k hladkému priebehu dovolenky. Ďakujem za ich energiu, ochotu a cenné informácie.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko

Veľký letecký okruh

Velky letecky okruh Asii - uzasny zajezd! Nedokazala jsem si predstavit, ze tolik zazitku a poznani se da vtesnat do 21 dni a poznat tak velky kus planety za tak kratkou dobu! I diky skvelemu pruvodci “Lacimu” jsem se po celou dobu citila bezvadne a jak Alenka v řisi divů. Jeho osobni nasazeni bylo obdivuhodne a jeho znalosti tez. Po celou dobu nas zahrnoval informacemi a dobrou naladou, dokazal vse vyresit s usmevem a gracii a tim zceloval nas nesourody kolektiv do dobre party. Provazel nas vsude a prekladal informace mistnich průvodců, psal informace na skupinu “whatsupu”, takze nebyl zadny šum a vytvarel stale dobrou naladu. Trpelive zodpovidal vsechny vsetecne dotazy a pripadne pripominky dokazal vyresit s usmevem a ke spokojenosti. Pri louceni mi bylo opravdu moc lito, ze tato snova dovolena jiz konci a ze se nas kolektiv rozutece do vsech moznych koutu cesko-slovenska. Dlouho budu na tak krasnou dovolenou vzpominat a priste budu vybirat dovolenou vyhradne s CK Bubo a vyhradne s “Lacim”. Dekuji. Blanka Rychlikova

Zájazdy:

Brunej , Filipíny , Hongkong , Kambodža , Macao , Malajzia , Thajsko
O

Oľga a Táňa

Zájazd do juhovýchodnej Ázie s BUBO

Pre poznávací zájazd do juhovýchodnej Ázie s BUBO, z ktorého sme sa pred pár dňami vrátili, sme sa so sestrou rozhodli na základe veľmi dobrých referencií a nadšených odporúčaní našich blízkych príbuzných. Keďže sú to mladí ľudia, nečakali sme, že si to dobrodružstvo dokážeme rovnako vychutnať. Naše pochybnosti boli zbytočné aj preto, že krajiny, ktorými viedli naše cesty – Thajsko, Malajzia, Singapur – ponúkajú nekončené množstvo nevšedných prírodných, kultúrnych, gurmánskych i duchovných zážitkov. Vďaka premyslenej koncepcii, v ktorej sa striedajú náročnejšie dni a prehliadky pozoruhodných ázijských metropol s relaxovanejšími návštevami úchvatných prírodných scenérií a ostrovných pláží, si aj starší účastníci zájazdu dokážu cestu vychutnať. K jej pôžitkom nesporne patrí aj kvalita ubytovania zabezpečeného v komfortných a – vo väčších mestách – špičkových hotelových zariadeniach. Napriek všetkým pozitívam, najväčšiu zásluhu na úspešnosti tejto ázijskej výpravy a našej mimoriadnej spokojnosti mal sprievodca Andrej, ktorý bol srdcom i dušou celého zájazdu. Nepreháňam ak poviem, že Andrej je výnimočný človek a stretnutie s ním samo o sebe je zážitkom. V súvislosti s cestou však osobitne oceňujeme jeho profesionalitu – precízny manažment každého dňa, intenzívnu komunikáciu s celou skupinou i jednotlivcami (bezprostrednú aj online) a najmä odbornú pripravenosť, encyklopedické vedomosti a informovanosť. Za úplne nadštandardný však považujeme jeho výkon, permanentné intenzívne nasadenie a nadšenie. A to nielen v rámci sprievodného výkladu po cestách, ale prakticky „nonstop“ po celý čas. Naša najväčšia vďaka preto patrí práve jemu. A vedeniu CK aj za to, že pracuje s takýmito ľudsky i profesionálne výnimočnými osobnosťami, ktoré mimoriadne priaznivý pomer ceny a kvality zájazdov BUBO významne vylepšujú. Sme presvedčené, že tento náš zájazd s cestovnou kanceláriou BUBO nebol posledný. S vďakou, Oľga a Táňa.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Nejlepší dovolená

Nejlepší dovolená na který jsem byla. OPRAVDU NÁDHERA. Ale největší podíl na tom má náš průvodce Andrej, opravdu NEJLEPŠÍ. Díky němu byla dovolená totálně skvělá a užily jsme si ji na 10 000 procent. Andrej má skvělé znalosti, se vším nám pomohl, zařídil, usmíval se, je vidět ze ho to baví. Opravdu moc moc ho doporučuji. Byl NEJLEPŠÍ!!!!! Zážitky byly super, nejlepší byly kajaky, koupání se slony, Bankgkok, plavba lodí s disko, pláže, masáže...vlastně úplně všechno. Chci jet znova.!!!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Fantastický zájezd se skvěle zvolenou trasou

Tento týden jsme se vrátili ze zájezdu Thajsko, Krabi, který organizovala CK BUBO. S touto cestovní kanceláří jsme jeli poprvé, ale určitě se budeme vracet. Byl to fantastický zájezd se skvěle zvolenou trasou plnou nádherných míst a zážitků. Velké poděkování patří hlavně našemu průvodci Lacovi, který to celé povýšil o další level svou perfektní znalostí místa a místních poměrů, entuziasmem, úsměvem na tváři, smyslem pro humor, ale i ochotou kdykoliv poradit a pomoct. Plánovaný program byl beze zbytku dodržen a ještě mnohem víc. Velmi rádi si podobný zážitek zopakujeme znova ;).

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

100% spokojnosť a nadšenie

Vážená cestovná kancelária,cestujem s vami už dlho a aj plánujem cestovať s s vami dlho. Mám už teraz naplánované a zaplatené cesty - Japonsko, Južná Kórea a Veľký okruh Čínou a ďalšie budem pridávať. To prečo som sa tak rozhodol, sú skúsenosti, organizácia a samotní sprievodcovia, ktorí priamo v teréne robia veľmi kvalitnú prácu a dovolím si povedať že až nadprácu a dávajú si na tom neuveriteľne záležať. A presne tak tomu bolo aj na našom zájazde Thajsko, Malajzia, Singapur a týmto chcem pár vecí pochváliť a odovzdať odkaz, lebo si to situácia zaslúži!!! Za organizáciu a za kanceláriu centrála BUBO - skvelá organizácia, presné inštrukcie, pravdivá komunikácia a jednoznačné pokyny. Klobúk dole ako to viete zorganizovať a zmanažovať. Všetko bolo podľa inštrukcií, podľa itineráru a tak ako boli nastavené očakávania!!!! A to bolo do bodky a bolo aj veľa vecí navyše a hlavne vďaka prístupu manažérov na cestách - Andrej, Dominika a Tomáš - 100% spokojnosť a nadšenie!!! Náš prioritný cestovný manažér Andrej. Som veľmi spokojný s tým, ako nás manažoval počas prvých 10 dní - Bangkok, Krabi. Bol organizovaný, nahrával videá, bol nápomocný, inštruoval aj s vecami navyše. Bol pragmatický, presný, prinášal zaujímavý obsah. Naša sekundárna cestovná manažérka Dominika bola veľmi zorientovaná v oblasti a tematike. Boli sme aj s manželkou veľmi spokojní ako nás prevádzala v druhej časti zájazdu - Malajzia, Singapur. Mala ľudský prístup, dobrú organizáciu, komunikáciu, obsah i správne informácie.  Náš tútor a garant celého zájazdu Tomáš je chodiaca encyklopédia a je až nechutne zorientovaný v regióne a v cestovaní. Dával nám obsah, odporúčania, skúsenosti. Toho človeka je potrebné zažiť a presvedčiť sa, že je to človek na tom najsprávnejšom mieste!!!! Bol to náš anjel strážny na našich cestách. Veľmi ma ale mrzí jedna skutočnosť, ktorú nikto z nás asi nevie ovplyvniť a už vôbec nie BUBO a vaši manažéri na cestách. A viac to súvisí s našim spoločenským nastavením na Slovensku (a možno aj inde vo svete) a vecami, ktoré sa dejú v našej spoločnosti a za ktoré si môžeme iba my, tým koho volíme a komu dovolíme spravovať našu krajinu!!!! Je to častý rukopis našich politikovi - od správania sa politikov, nevzdelanosť ľudí, výchova a chýbajúca základná mentálna výbava - pokora, slušnosť, úcta, rešpekt, pochopenie, empatia… Je až neuveriteľné čo všetko musia zvládať vaši manažéri priamo v destinácii!!!! Za toto ich veľmi obdivujem!!! Máte môj rešpekt a uznanie - Andrej, Dominika a Tomáš a aj hlavná kancelária BUBO. Držte sa a teším sa na ďalšie cesty s vami a vašimi výbornými manažérmi priamo v destinácii!!!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
M

Michal a Eva Hanžlovi

Fantastický zájezd

Rádi bychom se ženou poděkovali za fantastický zájezd, skvěle zvolenou trasu plnou nádherných míst a zážitků a zároveň vyjádřili velké poděkování našemu průvodci Tomášovi Kubušovi, který to celé v našich očích povýšil o další level. Nepřeberné množství znalostí a vědomostí ke každému navštívenému místu, znalosti místních poměrů, tipy na místní gastro speciality a mnoho dalšího nám podával zajímavou a nevtíravou formou. Jakýkoli dotaz, nebo náš zájem o návštěvu dalších zajímavých míst ochotně řešil a i díky jeho časování jsme v Singapure zažili nádhernou show dronů, pořádanou k novému roku dle čínského kalendáře. Na základě této zkušenosti budeme i do budoucna určitě hledat ve Vašem katalogu další místa k objevování! Děkujeme Michal a Eva Hanžlovi

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
E

Eva Šťastná a Zdeněk Purm

Vynikajíci průvodce

Chceme vyjádřit velikou spokojenost s naším průvodcem Tomášem Kubušem, který nás provázel dovolenou Thajskem, Malajsií, Singapurem. Díky jeho profesionální úrovni jsme strávili krásné zážitky, které převážily nedostatky v letecké dopravě. Tomáš nás poutavě seznámil se všemi místy, které jsme navštívili. Jeho neuvěřitelné znalosti nám předával a tím nám velice obohatil naši dovolenou. Cestovka BUBO v něm má vynikajícího průvodce. Děkujeme mu Eva Šťastná a Zdeněk Purm

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Výborne vyskladaný zájazd

Ďakujeme BUBO za úžasné zážitky z pobytu Thajsko, Malajzia, Singapur. Bol to výborne vyskladaný zájazd, plný zážitkov, nádherných miest a ešte krajšej prírody a histórie. Užili sme si autentické prechádzky ulicami Bangkoku, plávajúce trhy, most cez rieku Kwai alebo nádhernú Ayutthayu či kráľovský palác. Popri mestskej turistike sme mali možnosť oddýchnuť si na nádherných plážach Krabi a milým zážitkom bolo kúpanie slonov či neskôr jazda na cyklorikšiach nočným Penangom. Každý deň bol iný a bolo úžasné vidieť ako sa história snúbi s moderným svetom a tiež vidieť harmóniu kultúr a náboženstiev. Veľké ďakujem patrí aj nášmu sprievodcovi Tomášovi, ktorý nás neustále prekvapoval úžasnými vedomosťami z histórie i reálií všetkých krajín. Veľmi radi si podobný zážitok zopakujeme znova ;).

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Nemôžem na to prestať myslieť

Pred dvomi dňami sme sa vrátili zo zájazdu a teda nemôžem prestať myslieť na to všetko čo sme videli a informácie, ktoré sme dostali. Naš sprievodca Andrej odviedol svoju prácu na milión percent a bol tu pre nás aj po individuálnom odchode na Phuket. Obrovská vďaka BUBO

Zájazdy:

Thajsko
K

Klient

Ďakujem, BUBO

Ďakujem BUBO, prežili sme nádhernú dovolenku, plnú zážitkov a poznanávania nových krajín ako je Thajsko, Malajzia a Singapúr. Človek to ani nestíha všetko vstrebávať, je to neskutočne nadupaný program, ktorý sa neustále stupňuje a záver noc v Marina Bay... to sa nedá opísať, to treba len zažiť. Touto cestou chceme úprimne poďakovať nášmu sprievodcovi Tomášovi, ktorý je chodiaca encyklopédia, toľko vedomostí o Ázii má asi málokto. Vďaka jeho cenným radám a informáciám prebehla táto dovolenka na 1-ku. Bolo to zorganizované na minútu presne, takto si predstavujem dovolenku a ak niekedy v budúcnosti na poznávaci zájazd, tak jedine BUBO. To čo sme zažili a spoznali, ďakeko prevyšuje cenu.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko