87 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Kambodža

Kambodža - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Velmi podařený zájezd

Vrátili jsme se ze zájezdu Vietnam, Kambodža a rádi bychom se s Vámi podělili o své dojmy. Jde o velmi podařený zájezd, plný intenzivních zážitků a nabízející pohled na mnoho zajímavých míst obou zemí, především však Vietnamu. Je to krásná země, s milými lidmi, bezpečná a příjemná. Zájezd jí ukazuje z různých úhlů, což je super. Kambodža je v zájezdu zřejmě především pro úžasný Angkor Wat, který jistě stojí za to vidět! Skvělá byla naše průvodkyně Mária, která nás stmelila dohromady a díky tomu byl zájezd ještě lepší. Její nasazení, přístup a vědomosti nám moc pomohly. Tento zájezd mohu jenom doporučit!

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Klient

Vietnam s BUBO

S CK BUBO som absolvoval zájazd Vietnam, Kambodža. Chcel by som sa touto cestou poďakovať našej sprievodkyni Márii za jej skvelý ľudský a zároveň profesionálny prístup, ochotu a maximálnu snahu počas celého zájazdu. Jej nadšenie z navštívených krajín a dobrú náladu dokázala preniesť aj na nás klientov. Popri náročnej organizácii zájazdu a mnohým povinnostiam sa zvládala venovať každému individuálne a aj svoj voľný čas mimo program trávila so skupinou, odporúčala a navštevovala s nami najlepšie podniky a reštaurácie v mestách. Bol som zo zájazdu a prístupu sprievodkyne nadšený a budem rád, ak sa s Máriou na niektorom z budúcich zájazdov opäť stretnem.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
M

Mašinovi

Plná spokojenost

Dobrý den, vážení, se zájezdem jsme byli velmi spokojeni, splnil naše očekávání. Program byl bohatý a organizace velmi dobrá, vše probíhalo bez problémů, nedošlo k žádné komplikaci. Průvodce Marek je organizačně schopný, byl velmi dobře připraven a svoji úlohu zvládal s přehledem, je sympatický a má velmi příjemné vystupování.Takže plná spokojenost. Děkujeme.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
S

Sofia a Renata Ontkovičové

Obrovská spokojnosť s celým zájazdom

Dobrý deň, Nedávno sme sa zúčastnili zájazdu Vietnam, Kambodža so sprievodcom Marekom. Rady by sme vyjadrili obrovskú spokojnosť s celým zájazdom, ale aj sprievodcom samotným, ktorý bol veľmi milý, informovaný a výborne zorganizoval našu veľkú skupinu. Vždy bol k dispozícii a snažil sa riešiť akýkoľvek problém. Takisto zájazd  bol naozaj krásny a určite ho budeme ďalej odporúčať.Ďakujeme a prajeme pekný deň

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Klient

Nejlepší průvodce, kterého jsme poznali

Dobrý den Moc děkuji za mě a za manželku za dobře zorganizovaný zájezd do Vietnamu a Kambodže. Hlavně moc děkujeme za průvodce, kterým byl Marek. Jezdíme pravidelně na zájezdy a musím napsat, že je to opravdu nejlepší průvodce, kterého jsme poznali. Má neuvěřitelné znalosti o zemích, kde provází a vše dokáže perfektně zorganizovat. Hlavně dokáže brát velké ohledy  na starší lidi, kteří již nejsou tak pohybliví. Jiné průvodce nezajímá, že může mít někdo problémy např. s klouby a nejsou pohybliví, jako za mlada. Marek je ale opravdu průvodce na svém místě. Bere ohledy na starší a méně pohyblivé lidi a dokáže se o všechny 100% postarat. Ukázalo se to i na takové maličkosti, jako je zajištění nastavení klimatizace v autobusech. Vždy dbal na to, abychom měli nejlepší komfort a bylo o nás nejlépe postaráno.  

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
P

Paulovičovci

Veľa pekných miest

Dobrý deň,  všetko dobré v novom roku 2024, veľa cestovateľských zážitkov. V uplynulom roku 2023 sme boli s BUBO na poznávacom zájazde vo Vietname a v Kambodži. Navštívili sme veľa pekných miest, zoznamovali sa s históriou aj so súčasnosťou Vietnamu a Kambodže. S krásnymi, ale aj s tienistými stránkami histórie. Stihli sme spoznávať zaujímavé miesta, aj na zážitky ako napríklad plavba loďkou cez kokosový les bol priestor. Stretla sa tam výborná skupina veselých a zodpovedných turistov, všetci sme chodili načas, a tak sme všetko stihli.   Vďaka skvelej mladej sprievodkyne Angelike išlo všetko hladko, všetko vedela skvelo naplánovať, zorganizovať. Určite má pred sebou sľubnú kariéru sprievodkyne.  Paulovičovci 

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Klient

Zájazd vo Vietname

Zúčastnil som sa prvý krát zájazdu s CK BUBO. Bolo to v termíne 6.-21.10. Vietnam, Kambodža. Pre mňa veľký zážitok. Ale musím povedať, že za touto kvalitou bol aj náš sprievodca Michal. Chalan, ktorý má inteligenciu, všeobecný prehľad a pomyselný zdravý humor. Neskutočná kvalita tohto mladého sprievodcu. Myslím si, že aj toto je kvalita CK BUBO. Ešte raz ďakujem a pozdravujem skvelého sprievodcu Miška. Prajem pekný deň.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Klient

Budeme ještě dlouho vzpomínat

S manželem jsme se zúčastnili zájezdu Vietnam a Kambodža a byli jsme nadšeni. Zájezd měl výborný itinerář, byl dobře zorganizovaný, skvěle zajištěná doprava, jak letecká, tak autobusová a nakonec i cesta vlakem byla velice zábavná. Oceňujeme také výběr kvalitních hotelů. Během 14 dnů se vytvořila výborná parta, a to hlavně zásluhou skvělé průvodkyně Angeliky Machové. Velice oceňujeme její profesionální, ale i kamarádský přístup, organizační schopnosti a znalosti o navštívených zemích, které nám uměla velice poutavě předat. Dokázala zodpovědět jakoukoliv otázku, uměla poradit s výběrem stravy, nákupem dárků. Díky ní byl každý den skvělým zážitkem. S cestovní kanceláří BUBO jsme cestovali podruhé a opět nás nezklamala. V budoucnu ji opět rádi využijeme. Děkujeme tedy nejen cestovní kanceláři, ale hlavně skvělé Angelice. Budeme ještě dlouho vzpomínat a vstřebávat krásné zážitky z tohoto zájezdu.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
N

Nikodemovci

Veľký zážitok

Dobrý deň,  ďakujeme za výborne pripravený zájazd Vietnam, Kambodža. Bol to pre nás veľký zážitok. Špeciálne chceme poďakovať našej milej sprievodkyni Angelike, vďaka ktorej prebiehalo všetko hladko a v príjemnej atmosfére. Do budúcna by sme však uvítali menšiu skupinu. S pozdravom, Nikodemovci.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
J

Jana a Jiří Jurčíkovi

Moc děkujeme

Milí slovenští přátelé, ve čtvrtek jsme se vrátili z putování po Vietnamu a Kambodže. Moc děkujeme Vaší cestovní kanceláři za krásné zážitky, skvěle postavený itinerář cesty a hlavně za skvělou průvodkyni Angeliku. Po celou dobu byla milá, veselá a úžasně zvládla naši početnou skupinu. Nic pro ni nebylo překážkou, vše řešila s nadhledem a úsměvem na tváři. Přejeme Vaší CK hodně spokojených klientů a krásné letní dny.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
D

Daniela Kališová

Všetko splnené

Dobrý deň, mala som jedinečnú možnosť zúčastniť sa zájazdu do Vietnamu a Kambodže. Všetko, čo ste sľubovali, bolo splnené. Najväčšia vďaka a moje obrovské uznanie patrí našej skvelej sprievodkyni Angelike. Jej neutíchajúci optimizmus, nadšenie a úsmev nás sprevádzali počas naozaj horúcich dní. Po celý čas bola nápomocná, poradila a ochotne pomohla. Stretli sme sa 12-členná skupina a veruže niektoré otázky by mnohých zaskočili, ju však nie. Zážitkov som si priniesla späť na Slovensko neúrekom a už teraz sa teším na ďalší zájazd vo Vašej réžii.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
F

Futovci

Krásne strávené dni

Zdravim vas priatelia, touto cestou chcem podakovat cestovnej kancelarii BUBO za krasne stravene dni pocas zajazdu do Vietnamu a Kambodze. Koncepcia zajazdu, jeho samotna organizacia ako aj priebeh, boli pripravene a zorganizovane na vysokej profesionalnej urovni – na zaklade predchadzajucich skusenosti konstatujem, uz tradicne. Vyuzitie casu pocas pobytu bolo naplanovane vyborne a hlavne efektivne. Osobitne chcem vyzdvihnut profesionalny pristup nasej sprievodkyne sl.Angelike. Od prichodu na letisko v Hanoji az po odlet do Phnom Penhu sa nam venovala s maximalnym nasadenim. Jej suhra s miestnymi sprievodcami bola perfektna a celu nasu cestovatelsku skupinku mala pod kontrolou pocas vsetkych presunov. Podavala nam putavy informacny vyklad, ktory nam umoznil dotvorenie obrazu a znalosti o navstivenych krajinach, ludoch, ich kazdodennych problemoch. Zodpovedala nam vsetky otazky a vytvorila pocas zajazdu velmi dobru atmosferu v nasom cestovatelskom teame. O nasich zazitkoch sa culo diskutovalo uz v case jeho priebehu a urcite ich priebeh spojeny s podavanymi informaciami je a bude inspiraciou a podnetom pre dalsie studium a poznavanie. Co sa Angeliky tyka, vysoko si cenim skutocnost, ze vykon funkcie sprievodcu vykonavala nielen ako pracovnu cinnost, ale stala sa sucastou nasho kolektivu a stravila s nami cas aj nadstandardne, myslim obojstranne prijemne, cim padli v celom kolektive uz na zaciatku, akekolvek bariery a pobyt bol pre vsetkych prijemny a urcite sa kazdy rad v spomienkach bude vracat do stravenych cestovatelskych dni. Takze zhrniem – velka vdaka firme BUBO a velka vdaka Angelike. Dakujeme za krasny zajazd. S uctou, Futovci.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam