74 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Kambodža

Kambodža - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

A

Anonym

Kvalita na zájazde

V prvom rade by som chcel poďakovať spoločnosti Bubo, že aký kvalitný personál si vyberajú na poznávacie zájazdy, a touto cestou by som chcel pozdvihnúť cennú osobu Tomáša Kubuša, ktorý nám vedel zodpovedať na každú otázku veľmi odborným spôsobom. Samozrejme, toto platí aj na sprievodkyňu Zuzku - milé usmievavé slniečko. Na dovolenke som sa cítil veľmi dobre, určite dopororučujem každému.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
M

Milena a Zdeněk Katzerovi

Super zážitok - Vietnam, Kambodža

Dobrý deň, dovoľte mi krátke poďakovanie za zájazdom do Vietnamu a Kambodže. Po každom zájazde totiž vypĺňame štruktúrovaný dotazník, tentokrát sa k nám, bohužiaľ, nedostal. Posledný večer sme strávili v meste a ráno vstávali neskôr. Nestihli sme sa preto ani rozlúčiť s sprievodcom, preposílám preto toto krátke poďakovanie za krásny zájazd i sprievodkyni Zuzane. Celých 14 dní bolo pre nás super zážitkom (byli sme s vami popáté). Budeme-li zdravie a budeme nejaké financie, tak určite zase pojedeme s vami. Celá organizácia zájazdu, tie najzaujímavejšie miesta, hotely, transfery, to nejde snáď ani individuálne zorganizovať. Máte vždy všetko tak skvele naplánované a zariadené. Průvodci také úžasní, Vietnam s milou a trpělivou Zuzkou (výborný nápad se skupinkou na whatsappu) Kambodža pak s Tomášem - ty znalosti a přehled. Nejvíc se nám líbila kambodžská vodná vesnička na kůlech, drožky v Nha Trang, jedlá v reštauráciách i streetfood, hromada času na Angkor - ťažko ale niečo vypíchnúť, každý deň bol zážitkem. Cesty vlakom som sa bál, nakoniec som i za tú noc vo vlaku moc rád - taký jeden z tých silnejších zážitkov. Veľa pozitívnych veci - nemusel som sa predstavovať pred plným autobusom a mali sme viac samostatného programu oproti minulému zájazdu - rozchodov pre individuálne preskúšanie miest, dobrovoľná účasť na spoločných obedoch / večeroch - to bolo fajn. Negatívne alebo zlý zážitok si snáď ani nevybavujeme. Navyše ešte ďakujeme za zariadenia odloženého letu z Dubaja, tri dni sme si tam užili, všetko klaplo. Pozrite sa moc pekne a ešte raz úprimne ďakujeme.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Zážitky Vietnam, Kambodža

V termíne 27.12. - 11.1.2023 sme sa zúčastnili zájazdu Vietnam, Kambodža Deluxe, z ktorého sme si odniesli neskutočné množstvo krásnych zážitkov vďaka nášmu deluxe sprievodcovi Tomášovi Kubušovi, ktorému za jeho priateľský a profesionálny prístup ďakujeme.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Úžasný zážitok

Úžasný zážitok,nezabudnuteľné destinácie, výborná organizácia najmä vďaka nášmu "Deluxe" sprievodcovi Tomášovi Kubušovi. Radi sa stretneme pri ďaľšej "poznávačke" s BUBO.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Poďakovanie sprievodcovi

Poďakovanie sprievodcovi Radi by sme poďakovali sprievodcovi Tomášovi za sprevádzanie po Vietname a Kambodži. Boli sme veľmi spokojní s prístupom a predovšetkým so širokým prehľadom o krajinách a históriii. ĎAKUJEME.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
J

Jana & Jaro Krátkovci a Jarka & Rudo Koubekovci

Bol to super pocit opäť sa rozbehnúť do sveta

Pred pár dňami sme sa vrátili z krásnej dovolenky, na ktorú sme čakali 2 roky, keďže nám ju prekazil COVID. Bol to super pocit opäť sa rozbehnúť do sveta a poznávať nové krajiny. Obzvlášť Áziu sme si veľmi obľúbili vďaka neskutočne usmievavým a milým ľuďom. Obe krajiny, ktoré sme navštívili boli úžasne a zaujímavé. Každý deň sme zažili niečo nové. Okrem skvelých ľudí, ktorí sme sa tam stretli a s ktorými sme sa túlali bol čerešničkou na torte náš sprievodca Jogi (Jozef Martinásek). Bez neho by to nebolo to pravé orechové. Okrem jeho bohatých vedomostí z týchto krajín, s ktorými sa stále rád podelil, bola hlavne jeho ochota a ústretovosť a hlavne profesionálny prístup. Čo ale musíme obzvlášť vyzdvihnúť bola jeho ochota nad rámec svojich povinností urobiť nám úžasný program v Singapure, kde sme mali 13hod. času na ďalší let. Vďaka nemu sme prešli celé mesto, plavbu na lodi, vyhliadku z 56 poschodia hotela Marína Bay a prehliadku krásnych záhrad. Chceli by sme sa aj touto cestou poďakovať cestovke za krásne zážitky a hlavne za takých super sprievodcov, bez ktorých by tieto dovolenky neboli tým, čím pre nás sú. Jana a Jaro Kratkovci a Jarka a Rudo Koubekovci

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Kaťa

Boli sme s BUBO počas korona krízy

Rada by som sa podelila s Vami o skvelý zážitok zo zájazdov s BUBO. Doteraz som absolvovala Kuba Absolut Total - absolútne uveličená a spokojná a Srí Lanku - spokojná. Tieto zájazdy som nekomentovala, necítila som sa na to kompetentná. Stále si totiž myslím, že destináciu si vyberáme podľa toho, čo túžime vidieť a aké-také informácie o nej máme a každý si z nej odnesie niečo iné, jeho duši blízke. Ale! Zájazd do Angkoru sme absolvovali v období 6.3.-18.3. 2020. Podľa dátumu vidíte, že sme odchádzali z úplne bežného života a vracali sme sa počas núdzového stavu vo vlasti i v Európe. A preto začnem odzadu. Zamestnanci cestovnej kancelárie sa o nás postarali do poslednej minúty zájazdu, pomohli nám s presunom priam až do bytov a ešte sa i o pár dní telefonicky uistili, či sedíme doma v pohode. Veľká vďaka a klobúk dolu pred profesionálnym prístupom!!! Zájazd od začiatku šliapal ako hodinky. Bezproblémový presun z Bratislavy do Viedne, pripravené doklady, lety s minimálnymi prestojmi na letiskách - úplná samozrejmosť s BUBO. Je pravda, že prvý deň sme v Saigone boli sami - sprievodkyňa priletela s ďalšou skupinou až nasledujúci deň - ale vôbec to nebol problém. Náš hotel sa nachádzal totiž v úplnom centre mesta, stačilo pár minút na zorientovanie sa a mohli sme si začať Saigon užívať spoločne s našou sprievodkyňou Diankou. Poznávačka zaťala tak, ako má byť. Sucho skonštatované pre pragmatikov - do bodky splnený itinerár. Lenže, nedá sa slovami opísať to, čo robí zájazd nezabudnuteľným - ľudský vklad, vyvolané pocity z navštívených miest, množstvo informácií, starostivosť a záujem o každého z nás. Di, veľká vďaka! Saigon bol pre mňa niečo nové, nečakané. Angkor - kvôli nemu som si tento zájazd vybrala - a splnený sen. Kambodžská dedina - musí chytiť každého za srdce. Ľudia, ktorí majú podľa nás zúfalo málo no paradoxne však oveľa viac ako my... Obzvlášť v tejto dobe. Na záver sme absolvovali tri dni relaxu vo vlastnej réžii v Thajsku - Pattaya. Ďakujeme za profesionálne ľudský prístup.Momentálne je všetko celé zle, bohužiaľ. No verím, že o pár mesiacov sa svet pozbiera, BUBO vydrží a vyberieme sa s ním po nové zážitky. 

Zájazdy:

Kambodža
H

Hauerlandová Anita

Ahojte Bubáci a Bubáčky..

Pred týždňom sme sa vrátili z dovolenky vo Vietname a Kambodži. Priznám sa, že keď sme vyberali dovolenku, nebola to moja destinácia. Veľmi som si poopravila svoj názor a po absolvovaní BUBO zájazdu môžem len každému vrelo odporúčať. Nádherná krajina, úžasné pamiatky, milí ľudia. Musím však priznať, že táto dovolenka by určite nebola tak úžasnou, ako bola, keby sme nemali najúžasnejšiu sprievodkyňu. Počas nášho cestovania sme prešli veľa krajín s mnohými cestovkami, aj bez nich, ale sprievodkyňa Diana bola absolutne TOP. S BUBO sme boli na dovolenke pred dvomi rokmi, ale teraz som pochopila, koľko záleží na sprievodcovi, aby mi príjemné pocity zostali natrvalo. Diana, ďakujem z celého srdca. ako by povedal český turista "Smekam klobouk"

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Karol Pintér

Pri prezeraní fotoknihy sa nám vynárajú krásne spomienky a dôvody, pre ktoré si od roku 2010 vyberáme zájazdy s BUBO.

Práve sme dokončili fotoknihu z nášho zájazdu Vietnam-Kambodža. Pri jej prezeraní sa nám vynárajú krásne spomienky a dôvody, pre ktoré si od roku 2010 vyberáme zájazdy s BUBO. Sú to výborne organizované cesty do celého sveta, perfektný itinerár a skvelí BUBO sprievodcovia. Nesklamali sme sa ani na tomto zájazde. Zuzka pozdvihla tento zážitok na vyššiu úroveň. Všetko zvládala na 100%, vedomosti o histórii i súčasnosti navštívených krajín, vždy vedela poradiť kde sa dá dobre najesť, nakúpiť. Nepoznala slovíčko nedá sa, vždy všetko vybavila a aj niečo navyše - na luxusný autobus v Kambodži sa nezabúda! Veľká vďaka za všetko, človek sa nestačí diviť, kde v takom mladom veku nabrala toľko skúseností. BUBO vsadilo na výbornú kartu - skvelých sprievodcov a aj preto s nimi pocestujeme aj v budúcnosti. Karol a Nóri Pintéroví.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
I

Ivan Prochazka

Nebola to len obyčajná prehliadka vopred pripraveného balíka zaujímavostí, ale 15 dní zážitkov

Chceli by sme sa s Vami podeliť o pozitívny zážitok zo zájazdu Vietnam – Kambodža, ktorý sme absolvovali v júli 2019 s BUBO a sprievodcom Samuelom. Organizácia zájazdu bola opäť na vysokej úrovni, nakoľko s Vami sme už cestovali, videli sme miesta, ktoré sme chceli vidieť, ale nebola to len obyčajná prehliadka vopred pripraveného balíka zaujímavostí, ale aj vďaka mladému erudovanému a zodpovedne pripravenému sprievodcovi to bolo 15 dní zážitkov, histórie, informácií zo súčasnosti, či skutočných vychytávok z gastronómie i bežného života obyvateľov. Ďakujeme. Alena a Ivan Procházkovci

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
M

Magda a Marek Krutilkovi

Pět největších zážitků? Neumím vybrat, vždycky si vzpomenu na některý, který by chyběl

V první polovině dubna 2019 jsme se zúčastnili zájezdu ve Vietnamu a Kambodži. Chtěla bych poděkovat za skvělý program a organizaci, opravdu jsme viděli ještě víc, než bylo psáno... Byli jsme s Vámi poprvé a jistě ne naposled. I přestože byl program koncentrovaný, neměli jsme dojem nervozity, chaosu, ba naopak. Lví podíl na tom všem měla naše průvodkyně Zuzka Hábeková, která vše zvládala s klidem a úsměvem. S přehledem si nás zorganizovala, plnila naše přání, nic nebyl problém.. Co bylo jedinečné, to byla snaha nás jako skupinu hned od začátku stmelit. Hned po příletu se s námi Zuzka seznámila a ani nevím jak k tomu došlo, najednou jsme si všichni tykali. Pak přišel noční přejezd vlakem s kalíškem v ruce a vystoupili jsme jako kompaktní skupina. Možnost sdílení zážitků dala zájezdu další rozměr. Vietnam je země mnoha tváří, od divoké Hanoje s mořem motorek a životem v ulicích až po bulváry v Saigonu, kde obchod je život. Polévka Pho - jak může mít "obyčejný " vývar, tak neobyčejnou vůni a záplavu chuti? Sálající Kambodža s chrámy Angkoru, která předčí očekávání. Takže..Pět největších zážitků? Neumím vybrat, vždycky si vzpomenu na některý, který by chyběl.. Děkujeme Zuzko, děkujeme BUBO. Magda a Marek Krutilkovi

Zájazdy:

Vietnam , Kambodža
M

Mária a Štefan

Už teraz sa tešíme na náš ďalší výlet s BUBO

Chceli by sme sa poďakovať za skvelý zájazd po Vietname a Kambodži, veľmi pekný program počas celého zájazdu a hlavne veľké ďakujem patrí Zuzke za jej nevyčerpateľné informácie počas celého zájazdu, ochotu pomáhať a úsmev na tvári. Už teraz sa tešíme na náš ďalší výlet s BUBO.

Zájazdy:

Vietnam , Kambodža

Akcia sa končí o Viac

- dní - hod -min -sek