68 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Austrália a Oceánia

Austrália a Oceánia - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Úžasná dovolenka

Úžasná dovolenka, výborná sprievodkyňa Veronika, super program.

Zájazdy:

Austrália
K

Klient

Splnený sen

Zájazd do Austrálie s Veronikou bol splneným snom a úžasným životným zážitkom. Veronika bola fantastická sprievodkyňa, ktorá svojou profesionalitou, srdečným prístupom a nadšením pre Austráliu urobila z tejto cesty nezabudnuteľný zážitok. Odporúčam tento zájazd všetkým, ktorí túžia spoznať krásu a rozmanitosť Austrálie a zažiť dobrodružstvo v príjemnej a priateľskej atmosfére.

Zájazdy:

Austrália
K

Klient

Výnimočná cesta

Milí Bubáci, po každom zájazde sa s radosťou zastavím vo vašej kancelárii a podelím sa so zážitkami. Osobné poďakovanie mi je bližšie než verejné prezentovanie zážitkov. Už dávno nepočítam cesty, ktoré som s vami prešiel. Zostávajú len vzrušujúce zážitky, spomienky na spolucestovateľov. Jedna cesta ale bola pre mňa predsa len výnimočná. Austrália – letecký okruh. Výborný program zájazdu spestrený o zápas ženských majstrovstiev sveta vo futbale. Sledovanie prípravného zápasu v rugby medzi domácimi a All Blacks v miestnej krčme. Jódlovanie v bavorskej reštaurácií v Sydney, kde obsluhujú ázijské čašníčky v bavorských krojoch nehovoriace po nemecky. „Skákajúci“ obrovitánsky krokodíl na Adelaide river púšťajúci slinu na slovenského turistu sediaceho asi meter od jeho zubatej nenažratej papule. Priateľské papagáje na Great Ocean Road, ktoré si posadajú na pocestného ako na bidlo. Prechádzka cez Valley of Winds v Kata Tjuta, kedy okolité ticho prehlušuje vietor a obava z možného stretnutia s hadmi. Nikde nikoho. Žiaden turista. Len občas zaletení vtáci. A vrchol cesty - Uluru. Za súmraku či svitania sledujete ako mení farby. Zvyčajne tam býva veľa turistov a otravných mušiek. Chvíľa ktorá mi bola dopriata, byť tam sám, len s mojimi úžasnými parťákmi, bola magická. Nikde žiadni turisti. Len moji priatelia a ja. V tichu tam stojíte so svojimi myšlienkami. Nechcete odísť alebo sa chcete vrátiť. Večer nezabudnite pozorovať voľným okom Mliečnu dráhu a súhvezdie Južný kríž. Ďakujem Martinovi, ktorý nám vyskladal program zájazdu a za tylové zabezpečenie. Ďakujem Alexovi, interaktívnemu sprievodcovi, ktorý vás vtiahne do deja. S Alexom nechodíte za zážitkami. S Alexom si tie zážitky vytvárate spoločne! Obetavo nám venoval všetok čas a pozornosť. Ochotný nám vo všetkom vyhovieť. Ďakujem mojim milým spolucestujúcim, ktorí tej celej ceste po Austrálii dali ľudský rozmer. Vzájomne sme sa podporovali, povzbudzovali, dopriali. Každý z nás si išiel splniť sen. Každý sme si ho spoločne splnili. Ani chvíľu by som nerozmýšľal, sadol by som si s vami do malého auta a opäť vyrazil na cestu. Ďakujem.

Zájazdy:

Austrália
L

Ladislav Moravec

Hodnocení zájezdu do Austrálie

Dobrý den, Rozhodl jsem se Vám napsat pár řádků o hodnocení zájezdu Austrálie Letecký okruh, který jsem absolvoval s přítelkyní od 16.10.2023 s Vaší cestovní kanceláří. Jedinou malou výhradou je snad kvalita hotelu v Sydney. Nicméně, zbytek všech aspektů dovolené byl fascinující. Opravdu jsme lovili zážitky, jak proklamujete ve svých sloganech, navíc jako gurmán jsem velmi ocenil gastronomické zážitky doporučených restaurací naší skvělé průvodkyně Daniely. Její přístup byl po celou dobu, bez jakékoli výjimky, extrémně starostlivý a po celou cestu jsme měli pocit, že je tam pro nás. Organizačně perfektně zvládnuté, dokázala si poradit okamžitě v každé situaci, byla schopná komentovat každou památku či zvídavé dotazy, zajistit vše pro komfort všech cestujících. Komentáře v průběhu cesty nebyly nudným výkladem, ale úžasným vyprávěním, které nás vtáhlo do děje a tvořilo skvělou atmosféru. Cestuji hodně, nicméně a myslím, že to mohu hodnotit a takto skvělou průvodkyni jsem na žádné z desítek svých cest neměl. Zájezd byl plný zážitků, vše logicky navazovalo, a to je třeba podotknout, že tento zájezd znamená 10 letenek, různé přesuny po celém světadíle. Poznávání fauny, floŕy, podmořského života a tolika biotopů, že stále vstřebáváme zážitky. Již jsme s Vámi byli na Islandu a tam jsme byli rozčarování z průvodce, který moc neuměl anglicky a zcela neschopného islandského řidiče Jóna, kterému jsme v Duhových horách po dvouhodinovém stání zaseknutého kola museli opravit auto my turisté. Nicméně musím konstatovat, že slečna Snováková rozptýlila od prvního dne mé pochybnosti a dovolená do Austrálie byla skvělá i díky profesionální, jazykově skvěle vybavené, organizačně schopné a lidsky skvěle naladěné průvodkyni. S pozdravem, Ladislav Moravec

Zájazdy:

Austrália
K

Klient

Děkuji za úžasné zážitky

Děkuji za úžasné zážitky na zájezdu. Krásna příroda, úžasné gurmánske zážitky, velmi příjemná ochotna průvodkyně Daniela

Zájazdy:

Nový Zéland
K

Klient

Splnený detský sen

Splnený detský sen! Pred nedávnom som sa vrátila z vysnenej dovolenky v Austrálii a na Novom Zélande. Nebol to len splnený detský sen, ale aj intenzívne spoznávanie týchto vzdialených krajín. Pestrosť prírodných krás národných parkov so sopkami opradenýni príbehmi Pána prsteňov, neopakovateľné scenérie, skalné útvary, výhľady, vôňa síry a sila gejzírov i jedinečná fauna a flóra... to všetko krásne kontrastuje s modernými a rušnými veľkomestami ako Auckland, Melbourne, či energiou nabité Sydney. Ikonická budova opery neďaleko Harbour Bridge je v skutočnosti ešte úžasnejšia a magickejšia, keď spoznáte celý jej príbeh a zažijete ju naživo. Kultúrne bohatstvo maurov, ich umenie a zvyky, svojskí aborigéni a k tomu pestré zloženie obyvateľov zo všetkých kútov sveta poskytujú pestré zážitky z vôní, chutí a farieb. Stretla a spoznala som aj fajn ľudí, ktorí prispeli ku krásnym zážitkom a príjemným chvíľam svojou pohodou a dobrou náladou. Rada by som vyzdvihla aj profesionálku Danielu, ktorá nás na našich cestách poznávania sprevádzala. Jej kamarátsky prístup, bezprostrednosť a flexibilita dokázali zvládnuť každú situáciu s nadhľadom a pospájať niekedy až protichodné požiadavky účastníkov zájazdu. Toľko zaujímavých informácií a faktov, ktoré nám sprostredkovala som ani nečakala. Vďaka vám za tento splnený sen a skvelú dovolenku.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
K

Klient

Splnil sa mi detský sen

V krátkom, ale zato nabitom programe tohto zájazdu, sa mi splnil nielen dávny detský sen, ale užila som si aj poznávanie tamojšieho prírodného bohatstva a rozmanitosti fauny a flóry. Strhujúci kontrast prostredia veľkých miest a prírodných parkov vrátane sopiek, horúcich gejzírov a úchvatných výhľadov a scenérií mi navždy ostane vrytý do pamäti. Pridajme k tomu kultúrnu pestrosť pôvodných obyvateľov v obidvoch krajinách a pestré zloženie obyvateľov zo všetkých končín sveta a získame celú paletu, vôní, chutí a zvykov. Stretla a zoznámila som sa so zaujímavými ľuďmi, s ktorými bol tento zájazd ešte šťavnatejší. Naša milá a veľmi ochotná sprievodkyňa Daniela nás podrobne oboznámila s mnohými faktami a zaujímavými informáciami a bola nám počas celého zájazdu výbornou parťáčkou s chladnou hlavou v každej situácii. Tento zájazd odporúčam zažiť každému, pretože ponúka ten správny mix zážitkov za relatívne krátky čas. Vďaka za to a teším sa na ďalšie úlovky, tentokrát z nejakého iného kúta.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
J

Jana Petrášová Laiferová

Boli sme maximálne spokojní

Dobrý deň, nakoľko sme nemali možnosť na konci zájazdu ohodnotiť absolvovaný zájazd ako zvyčajne, chcela by som sa touto formou poďakovať našej sprievodkyni Daniele, ako aj celému tímu cestovnej kancelárie za príjemne strávené chvíle a zážitky.  Boli sme aj s manželom maximálne spokojní (až na českú skupinku spolucestujúcich, čo sa však nedá ovplyvniť :)), takže naše hodnotenie: Sprievodkyňa Daniela 100% - milá, kamarátska a profesionálna Kancelária - 100% - promptné odpovede na naše otázky Manažment -100% Doporučujeme zaradiť do programu zájazdu návštevu Champagne pool-u a Polynesian spa v Rotorua. Bol to úžasný zážitok. Žiaľ, nestihli sme komentovanú prehliadku Opery v Sydney, možno by stálo za to, zahrnúť ju do programu, tak snáď niekedy inokedy.  Ďakujeme.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
K

Klient

Každý deň kopec zážitkov

V októbri som absolvovala úžasný zájazd s profesionálnou sprievodkyňou Danielkou a výbornou skupinou. Zážitkov bolo viac než dosť. Samozrejme boli aj menšie chybičky, ktoré sa sprievodkyňa snažila vyriešiť, ale to nemohlo zatieniť tú úžasnú energiu, ktorú mi tento pobyt priniesol. Kopec zážitkov, každý deň. Spomeniem len Haka, haka tance Maorov, návšteva Hobbitonu, čo nebolo v itinerári, ale na naše, veľké naliehanie, nám to sprievodkyňa zariadila. Krásne prestavenie vorvaňa v otvorenom mori, vidieť papagája Nestor kea, svietiace červy, nádherné Alpy, dažďové pralesy, tyrkysové ľadovcové jazierka, to sú zážitky, ktoré sa oplatí zažiť. Kŕmenie kengúr a stretnutie koál v Austrálii, tiež mystické Uluru, účasť na predstavení v Opere v Sydney, som vďačná, že som sa tohto mohla zúčastniť. A samozrejme výborná lokálna kuchyňa, tiež prispeli k spokojnosti.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
K

Klient

Fantastická organizácia

Fantastická organizácia, jedinečné miesta, atmosféra a zážitky. Síce si po tejto "dovolenke" musíme zobrať ďaľšiu na oddych: ), ale videli a zažili sme toho nesmierne veľa. Úplný top boli fakultatívne výlety. A z nich Kauai, prelet aj prechod ostrovom vohnali slzy do očí snáď každej bytosti uchvátenej krásou a divokosťou prírody. Samozrejme by každá zastávka vydala na vychutnanie rádovo za dlhšie (napr. v Griffithovom observatóriu by som strávila aj týždeň, čo je challenge do budúcna), no ale to by dovolenka musela trvať mesiace a mesiace... Vždy sme chodili sami, aby sme si všetko prežili "do dna" ale uznávam, že toto by sme sami nedali. Úplným bonusom bol sprievodca Michal, ktorý svojou ochotou, "free" povahou, energoiu aj flexibilnosťou vedel riadne pridať na zážitkoch, čo považujem popri celodennom šoférovaní, organizovaní, strážení termínov vstupov aj sprievodným slovom za nadľudský výkon. Ďakujeme všetkým!

Zájazdy:

Havaj (USA) , USA , Havajské ostrovy , Oceánia
A

Adriana a Igor

Vysoká spokojnosť

Ahojte, Bubáci. Je to pár dní, čo sme sa vrátili zo zájazdu po Mikronézii. Bol to jeden z najnáročnejších zájazdov, aké sme doteraz absolvovali. Vďaka nášmu skvelému a scestovanému sprievodcovi Robertovi dopadol výborne. Perfektne zvládnutá logistika, zaujímavé výklady a postrehy, nevyčerpateľný humor a dobrá nálada nášho sprievodcu nám zabezpečili zážitky na celý život. S Robertom sme absolvovali veľa aktivít a videli sme veľa vecí, ktoré boli nad rámec pôvodného programu. Veľmi sme ocenili vytvorenie skupiny na WhatsApp-e čo bolo veľmi praktické a okamžite sme boli všetci o všetkom informovaní. Ešte raz sa chceme poďakovať a vyjadriť vysokú spokojnosť a dúfame, že si s vašou CK a s Robertom pozrieme ešte nejaký ten zaujímavý kút našej planéty.

Zájazdy:

Havaj (USA) , Guam , Havajské ostrovy , Marshallove ostrovy , Mikronézia , Oceánia , Palau , Taiwan
K

Klient

Poďakovanie za kvalitné služby

Dobrý deň. Chcem vyjadriť poďakovanie BUBO za prípravu zájazdu a predovšetkým sprievodcovi Róbertovi za poskytnuté kvalitné sprievodcovské služby. Všetky požiadavky i prípadné problémy riešil hneď, s ochotou a úsmevom, čo výrazným spôsobom spríjemnilo priebeh zájazdu účastníkom. Rád v budúcnosti opäť využijem Vaše služby.

Zájazdy:

Austrália , Fiji , Oceánia