262 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Európa

Európa - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Krásne zážitky v Lisabone aj na Madeire

Dobrý deň prajem, chcel by som sa Vám toto cestou poďakovať za Vašu ochotu a promptnosť pri vybavení doplatkového hotela v Lisabone. Boli sme nadmieru spokojní v hoteli Turrim Tereiro do Paco, ktorý má nielen výbornú polohu, ale aj skvelé izby a služby. Taktiež by som chcel vyjadriť našu vďaku a pochvalu našej ústretovej sprievodkyni Deniske, ktorá mala taký prehľad a vedomosti o všetkých pamiatkach a miestach, ktoré sme spolu navštívili, že vďaka nej sa stal náš výlet nezabudnuteľným!!! Vďaka BUBO za krásny program a krásne zážitky v Lisabone aj na Madeire.

Zájazdy:

Madeira (POR) , Portugalsko
K

Klient

Veľmi dobre pripravený program

Velmi dobre pripraveny program zajazdu. Lisabon a jeho okolie bolo krasne. Ulovili sme si vela zazitkov, ci v krasnom a malebnom Obidose, v uchvatnej Fatime, nezabudnutelnej Sintre a dych vyrazajucom Cabo da Roca. Ocarila nas svojou krasou zakvitnuta Madeira ktora je taka krasna a rozmanita ze sa slovami neda ani opisat. Ale nesmieme zabudnut spomenut aj nasu uzasnu sprievodkynu Denisku, ktora svojimi vedomostami a zaujimavymi rozpravaniami pocas nasich presunov nam obohatila nas vylet tak, ze sa stal pre nas vynimocnym a nezabudnutelnym zazitkom. Vdaka Deniska a vdaka Bubo za krasne zazitky.

Zájazdy:

Madeira (POR) , Portugalsko
I

Ing. Antonín Mikulec

Děkujeme za nádherné zážitky

Dobrý den, mé jméno je Antonín Mikulec a s manželkou jsme se zúčastnili zájezdu do Portugalska (Portugalsko - Lisabon a pláž v Algarve). Odletovým místem byla Vídeň, kde k našemu překvapení nás kontaktovala slečna Denisa z CK BUBO. Byli jsme totiž jediní z celé České republiky, kteří se zájezdu zúčastnili, takže nás slečna Denisa dostala na starosti spolu s dalšími účastníky ze Slovenska. A popravdě řečeno, byl to dar z nebes. Tak milou, fundovanou, ochotnou a příjemnou průvodkyni jsme v životě nezažili, a to v našem věku 60+ už máme hodně nacestováno! Nebyla jediná věc, se kterou by nebyla ochotna pomoci. Její tolerance k některým účastníkům zájezdu (např. při pozdním příchodu na místo srazu) byla neuvěřitelná. Neustále usměvavá a příjemně vystupující byla vždy a za každého počasí jedinou jistotou. Docela nás mrzelo, když jsme se v polovině zájezdu museli rozloučit, poněvadž jsme jako jediní pokračovali na Algarve, kdežto Denisa s ostatními letěli na Madeiru a Azory. Ochotně s námi odjela na letiště a počkala, až se odbavíme na let do Fara. Zajistila nám palubní lístky i na zpáteční let do Vídně a kontaktovala nás, zda je všechno v pořádku. V den odletu nám zajistila odvoz na letiště do Fara. I proto jsme si pobyt na Algarve v klidu, pohodě a bez jakýchkoliv starostí užili. Slečně Denise jsme samozřejmě za její služby poděkovali, ale byli bychom rádi, kdyby se toto naše poděkování dostalo do rukou i přímému nadřízenému slečny Denisy. Myslíme si totiž, že by měl vědět, koho zaměstnává. Ještě jednou děkujeme za nádherné zážitky s Vaší cestovní kanceláří. S pozdravem,  Ing. Antonín Mikulec

Zájazdy:

Portugalsko
L

Lucia & Radka

Thank you

Dear Andrej, thank you so much for being an amazing tour guide on our trip. Your knowledge and passion for the city truly brought the sights to life and made the experience so much more enriching. Your guidance was invaluable and we are so grateful for all that you’ve done to make our experience so rich and enjoyable. Mum and I really appreciate all the effort you put into making our tour so memorable. 

Zájazdy:

Španielsko
M

Marian a Janka

Poďakovanie

Zucastnili zajazdu Turecko a touto cestou sa chceme podakovat nasej sprievodkyni Maria Suzanne Philip za mimoriadne zdvorile, ochotne a pomocne spravanie starsiemu manzelskemu paru z Kanady. Jej spravanie robi vybornu reklamu CK BUBO vo svete hlavne medzi slovenskymi emigrantmi v Kanade. Taktiez sa chceme podakovat pani Kristine za trpezlive a ochotne vybavovanie nasho zajazdu z Kanady. Starsi manzelia Marian a Janka z Kanady.

Zájazdy:

Turecko
M

manželé Hricovi

Velký dík

Dobrý deň, rádi bychom vám poděkovali za krásné dny prožité s vaší CK na zájezdu Ohnivý okruh Islandem. Velký dík patří především naší prúvodkyni Lence, která se o nás skvěle starala. Nic pro ni nebyl problém, podala nám spoustu zajímavých informací a ochotně obohatila náš program i o věci navíc. Prostě profesionální přístup, jak má být. Děkujeme, manželé Hricovi 

Zájazdy:

Island
I

Ing. Eichinger Ladislav s manželkou

Krásny zájazd po viniciach

Dobrý deň prajem, v sobotu sme sa vrátili z krásneho zájazdu po viniciach v Portugalsku. Mali sme zájazd plný krásnych zážitkov, ktoré sa nám hlboko vryli do naších mestských duší... Zapôsobila na nás hlavne tá vidiecka časť zájazdu - krásna krajina v okolí historického mesta Amarante aj s úžasným FH hotelom, kde sme sa ráno zobúdzali len na kikiríkanie kohútov. Taktiež je pre nás nezabudnuteľná zelená krajina plná viníc a olivovníkov v údolí rieky Douro, malebné mestečko s uličkami Pinhao, Taktiež musím spomenúť všetky tri kvaitne pripravené ochutnávky vín a miestnych špecialít podávaných k vínam, či v mladom rodinnom vinárstve Quinta do Jalloto, či v modernom ale zato tradičnom vinárstve Quinta de Santa Cristina, kde sme pili chladené červené víno z malých keramických misiek a taktiež bola skvelá aj ochutnávka kvalitných portských vín v samotnom Porte v rodinnom vinárstve svetového mena Doňa Antónia Ferreira. Mali sme aj milého a ochotného sprievodcu Matúša Basandu, ktorý napriek tomu, že nepoznal až tak dobre tento kraj, sa nám snažil ukázať všetko, čo sa len dalo, či na krásnom zelenom vidieku, ale takisto v Porte a jeho okolí - videli sme aj Atlantický oceán ! A taktiež nám ochotne zabezpečil rezerváciu na chutnú spoločnú večeru na posledný večer v Porte.   Jedinú výhradu by sme mali k výberu hotela v samotnom Porte, čo do polohy by možno aj vyhovoval, avšak bol umiestnený priamo pri rušnom bulvári, ale nám skôr vadili tie nesmierne tvrdé a nepohodlné vankúše, aké sme ešte v žiadnom hoteli nezažili.  Ale vďaka Matúšovi sme sa veľa v hoteli nezdržiavali a môžeme aj vďaka nemu povedať, že sa nám zájazd nadmieru páčil a predčil naše očakávania - doporučujem všetkým, čo majú radi krásnu krajinu a výborné vína. S vďakou, BUBO! Ing. Eichinger Ladislav s manželkou

Zájazdy:

Portugalsko
K

Klient

Úžasná expedícia

Dakujem za uzasnu expediciu na Ararat... Aj super guide Martin a, samozrejme, domaci horskí sprievodcovia. Super servis!

Zájazdy:

Turecko
K

Klient

Island je nádherný

Krásny deň, milé BUBO. Ešte raz s manželom ďakujeme za úžasný poznávací pobyt a taktiež príjemnej sprievodkyni Lenke :) Island je nádherný, aj počasie nám super vyšlo a videli sme maximum, čo sa dalo za tie 4 dni. Ubytovanie, výlety všetko bolo topka, aj kúpanie sa v Atlantickom oceáne... No a mali sme šťastie a videli sme aj polárnu žiaru. Vrelo odporúčam :)

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Zahriatie pri srdiečku

Dobrý deň. Chcem sa hlavne poďakovať veselej a ochotnej sprievodkyni Lenke za výnimočný poznávací pobyt na Islande. Toľko zaujímavých informácií, čo nám dávala Lenka počas presunov autobusom na rôzne miesta, parádička :) Sú to nezabudnuteľné zážitky, a keď vidím na obrázku napr. Dúhové hory, modrú lagúnu a veľa ďalších nádherných miest nabitých energiou, tak ma to krásne zahrieva pri srdiečku. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam cestovku BUBO a, samozrejme, aj sprievodkyňu Lenku :) Mali sme krásne počasie, a tak sa nám podarilo vidieť a zažiť maximum, čo bolo možné za tie 4 nádherné dni.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Chcem sa poďakovať

Chcem sa poďakovať sprievodcovi Andrejovi a CK Bubo, za krásny zájazd Alpská päťka, ktorý som absolvovala, posledný augustový týzdeň. Na zájazd som prišla sama. Moje obavy sa, ale rýchlo vytratili, nakoľko každý deň prinášal nové, krásne zážitky z poznávania nových miest. Sprievodca Andrej s profesionálnym, pozorným a priateľským prístupom vynaložil maximálne úsilie, aby sme všetci boli nielen spokojní, ale aj nadšení počas celého zájazdu. Boli to nádherne prežité dni v Alpách.

Zájazdy:

Francúzsko , Lichtenštajnsko , Nemecko , Rakúsko , Švajčiarsko
J

Jaroslava Tyl

Dovolená se mi velmi líbila

Dovolená se mi velmi líbila. Island je zajímavá krajina, která mě zaujala (vulkány, vodopády, gejsíry, ledovce...). Průvodkyně Eliška je velmi příjemná a má velké znalosti o Islandu. Norsko mě fascinovalo nejen krásnou přírodou a fjordy,ale i prohlídka měst Oslo a Bergen byla okouzlující. Průvodce Peter byl velmi sympatický, znal dobře krajinu a měl velké znalosti. Výklad byl velmi odborný nejen v současnosti, ale i hluboko do historie Skandinávie. Určitě mohu tuto dovolenou doporučit každému.

Zájazdy:

Island , Nórsko

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

CESTOVATEĽSKÉ NOVINY

ZISTIŤ VIAC