56 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Srí Lanka

Srí Lanka - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Perfektne zozganizované

Na zájazd sme šli s menšími obavami, najmä z dôvodu, ako zvládne poznávaciu časť naša mladšia dcéra (9 rokov). Obavy však boli zbytočné. Celý pobyt od príchodu na letisko až po prelet na Maldivy a následný odchod domov bol perfektne zorganizovaný. Náš sprievodca po Srí Lanke Martin Ferenčík mal neskutočné znalosti o ostrove. Bol 100 %-tne pripravený, vždy nápomocný a ochotný pomôcť. Vďaka nemu sme Srí Lanku naozaj spoznali, zažili a aj ochutnali. Maldivy bola už len povestná čerešnička na torte. Ubytovanie vo všetkých hoteloch bolo pohodlné a čisté. Strava výborná. Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok. Verím, že s BUBO spoznáme zažijeme ešte ďalšie krajiny.

Zájazdy:

Maldivy , Srí Lanka
K

Klient

Srí Lanka prekonala všetky naše očakávania

Včera sme sa vrátili z Raja, doslova. Srí Lanka prekonala všetky naše očakávania, úchvatná fauna a flóra, miestni ľudia či gastronómia si nás úplne podmanili. Celý program bol výborne namiešaný, všetko zariadené a my sme sa nechali rozmaznávať. Bol to náš prvý trip s BUBO a my sa týmto chceme veľmi poďakovať nášmu informáciami nadupanému sprievodcovi Martinovi Ferenčíkovi. Jeho energia, humor, trpezlivosť a ľudský prístup vytvorili takú atmosféru medzi účastníkmi, že sme zabudli na bežné starosti a užívali si len prítomné okamihy. Spolu s miestnym sprievodcom Tylakom a jeho pomocníkmi nastavili latku veľmi vysoko a my z tejto cesty budeme čerpať energiu ešte veľmi dlho. Ďakujeme a tešíme sa na nové zážitky, už len s Vami. Janka a Ferino

Zájazdy:

Srí Lanka
K

Klient

Šikovná sprievodkyňa

Pred mesiacom sme sa s kamarátkou vrátili z dovolenky na Srí Lanke. Chcem sa poďakovať za úžasný, nezabudnuteľný zážitok, na ktorý budeme ešte dlho pozitívne spomínať. Zvlášť sa chcem poďakovať našej šikovnej sprievodkyni Majke, ktorá nie len, že nám poskytla veľké množstvo informácií zábavnou formou, ale nám bola vždy nápomocná vo všetkom, o čo sme ju požiadali. S Arošom (miestny sprievodca) boli skutočne zohratá dvojica, čím nám všetkým ešte viac spríjemnili pobyt na tomto krásnom ostrove.

Zájazdy:

Srí Lanka

Najkrajšia cesta okolo sveta - zážitok na celý život

Najkrajšia cesta okolo sveta bola úžasná, krajšia, ako som si predstavovala. Zdalo sa mi, že 24 dní na cestách a desať letov bude únavných, ale nebolo to tak. Na každom mieste som si povedala, škoda, že tu nie sme o deň dlhšie, ešte by som rada videla... Program bol vyvážený, videli sme veľkomestá aj krásnu prírodu a medzitým relaxovali na ostrovoch. Napriek tomu, že sme stále cestovali proti času a prekročili dátumovú hranicu, vôbec som necítila únavu. Sprevádzal nás Marek, ktorý nám v každej destinácii podal výklad o histórii, o súčasnosti a ochotne odpovedal na naše otázky. Venoval sa nám po celý deň, až do noci.  Zabezpečil všetky presuny a ubytovania v hoteloch tak hladko, aby  sme nestrácali čas a zažili čo najviac. A  videli sme naozaj veľa, máme pretlak informácií, dojmov a obrazov, čo budeme ešte dlho spracovávať. Skrátka, je to zážitok na celý život. Naďa M.

Zájazdy:

USA , Francúzska Polynézia , Nový Zéland , Tahiti , Dubaj (SAE) , Maldivy , Singapur , Srí Lanka
K

Klient

Jste prostě nejlepší

Jezdíme s dcerou na zájezdy s BUBO již po několikáté. Byli jsme s Vámi v Thajsku, na Sri Lance, v Izraeli a teť naposledy v Keni. Všechny zájezdy byli perfektně připravené a přivezli jsme si mnoho zážitků. Nejvíce však vzpomínáme na Srí Lanku a našeho delegáta Laca. Byl úžasný nejen že je profesionál, ale i velice zábavný. Hodně jsme se nasmáli. A tak nejen že byli zážitky, ale i obrovská pohoda, a to je důležitá součást zájezdu. Moc mu za to děkujeme. Příští rok jedeme s vámi do Japonska a na Bali. Už se moc těšíme. Každému Vaši cestovní kancelář doporučujeme. Jste prostě nejlepší.a

Zájazdy:

Srí Lanka
K

Klient

Super organizácia

V júli som odletela na zajazd Sri Lanka a Tamilske tigre. Uz dlhsie som chcela ist na dovolenku do exotiky, milujem slnko a ocean, ale viacdenne lezanie na plazi nie je pre mna. Dokonala dovolenka, pre mna osobne, je mix poznavania novych kultur, divokej prirody a plaze. Sri Lanka s jej roznorodostou a Bubo ich super organizaciou zajazdu naplnili vsetky mohje ocakavania. Chcem sa tymto podakovat predovsetkym nasej super sprievodkyni Julke, bez ktorej by vsetky tie nezabudnutejne zazitky neboli mozne!

Zájazdy:

Srí Lanka

Najkrajšia cesta

Najkrajšia cesta okolo sveta je názov destinácie, ktorej právom patrí tento názov. Najväčšia vďaka patrí sprievodcovi Robertovi, ktorý dal ešte na uvedenú destináciu čerešničku na tortu za jeho vynikajúce informácie, ochotu, starostlivosť o každého klienta, bol to môj sen, ktorý sa mi splnil na viac ako 100 %, veľká vďaka. Prajem Vám veľa úspechov.

Zájazdy:

Dubaj (SAE) , Maldivy , Singapur , Srí Lanka , Francúzska Polynézia , Nový Zéland , Tahiti , USA
P

Peter Šoltés

Málo turistov na Srí Lanke

Moje prvé poďakovanie patrí pracovníkom na infolinke v BUBO kancelárii za to, že sa im podarilo presvedčiť ma, aby som nezrušil zájazd. Každodenné správy v médiách o situácii na Srí Lanke a neustále dohováranie blízkeho okolia „Či som sa nezbláznil teraz cestovať na Srí Lanku“ takmer spôsobili zrušenie tohto zájazdu. Ďalšie poďakovania patria skvelej sprievodkyni Katke a všetkým ostatným účastníkom s ktorými sa podarilo vytvoriť vynikajúci kolektív. Zájazd prebehol hladko, bez akýchkoľvek problémov s dobre pripraveným programom. Vďaka tomu, že v čase nášho pobytu bolo na Srí Lanke málo turistov, sme mali možnosť vidieť pamiatky ako Anuradhapura, Dambula, Sigiriya a ďalšie v plnej kráse, bez tlačenice „hlava na hlave“. Takže to bol vlastne najlepší čas na návštevu tejto krajiny. „Čerešničkou na torte“ bol výlet vlakom do Colomba počas pobytovej časti v Kalutare. Pôvodne sme sa tam vybrali vo dvojici len tak naslepo, ale náhodou sme tam natrafili na ochotného miestneho obyvateľa, ktorý nás povodil po najzaujímavejších miestach Colomba. Ešte raz vďaka všetkým Bubákom a obzvlášť Katke za tento zájazd.

Zájazdy:

Srí Lanka
D

Daniela a Boris z Nitry

Teraz je ten správny čas vybrať si Srí Lanku

V termíne od 28.7. do 7.8.2022 sme sa s manželom zúčastnili na zájazde na Srí Lanku. Úprimne, mali sme pred zájazdom mierne obavy z dôvodu situácie na Srí Lanke a informáciám z médií.... Nie je benzín, potraviny, lieky....  Naše obavy sa rýchlo rozplynuli už v prvých dňoch a zažili sme krásne chvíle na zelenom "šťavnatom" ostrove. Nič z obáv sa nenaplnilo. Ľudia na Srí Lanke boli veľmi príjemní a úprimne sa tešili z našej prítomnosti. Nikdy som nezažila zájazd, kde sme nemuseli čakať na pamiatkach a atrakciách v rade turistov. Všade okolo nás len domáci. Boli to nezabudnuteľné jedinečné chvíle, ktoré sme nikde nezažili, iba tu na Sri Lánke. Veľkým benefitom pre nás bola naša sprievodkyňa Katka Foltánová nabitá informáciami o Srí Lanke.  Strava bola domáca a mali sme všetkého dostatok. Cítili sme sa bezpečne. Niekedy som si pripadala, že práve objavujeme nový ostrov, lebo nikde okolo nás žiadne davy turistov. Na konci zájazdu pred letištnou halou nám Srílančan ponúkal dopravu. Odmietli sme, lebo sme práve odlietali už domov. Napriek tomu nám úprimne podal ruku a poďakoval sa, že sme prišli do jeho krajiny, ktorá veľmi potrebuje pomoc a rozvíjať turistiku ktorá je zdrojom ich príjmu. Myslím si, že teraz je ten správny čas vybrať si Srí Lanku ako destináciu na zájazd. Určite odporúčame !

Zájazdy:

Srí Lanka
R

Rodina Peková

Srí Lanka nevyhnutne potrebuje turistov

Začiatkom júla sme ako dve baby vycestovali na zájazd Srí Lanka a Seychelské ostrovy. Napriek negatívnym správam o situácii na Srí Lanke sme sa rozhodli zájazd nezrušiť a bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré sme mohli spraviť. Perlu Indického oceánu sme spoznávali počas asi najväčších protestov, no a západné médiá spolu s tými slovenskými vykresľovali situáciu na Srí Lanke tragicky a veľmi nebezpečne. Realita bola a stále je niekde úplne inde. Počas nášho pobytu vtrhli davy ľudí do prezidentovho sídla v hlavnom meste, napokon úradujúci prezident pod tlakom ušiel do Saudskej Arábie a my sme napriek týmto všetkým okolnostiam nepocítili ani raz pocit nebezpečia. Zažili sme túto nádhernú krajinu vo veľmi výnimočnej situácii. Situácii, ktorá nám priniesla jedinečné a nezabudnuteľné zážitky. Prechádzali sme samotným protestom, kde nás ľudia nechali prejsť a my sme im na oplátku ukázali, že im fandíme. Najznámejšie pamiatky krajiny boli totálne vyľudnené a čakali len na nás. Napriek všetkému zlu a nešťastnej situácii, ktorá postihla Srílančanov, im ich úsmev z tváre neupadá. Sú nesmierne pohostinní a privítajú Vás s otvorenou náručou. Veľké ďakujem patrí našej skvelej sprievodkyni Katke Foltanovej a takisto lokálnym partnerom a sprievodcovi. Vďaka nim bol tento zájazd nezabudnuteľný. Dostali sme výklad o veciach, o ktorých sa v novinách nedočítate. Srí Lanka nevyhnutne potrebuje turistov, potrebuje práve Vás. Preto, ak chcete zažiť túto krásnu zelenú krajinu v situácii, v akej ju zažije málokto, neváhajte a vycestujte. Nebudete ľutovať, ulovíte naozaj jedinečné zážitky. Veď predsa BUBO loví zážitky, tak poďte ich loviť aj Vy.

Zájazdy:

Srí Lanka , Seychelské ostrovy
K

Klient zo Srí Lanky

Vycestovali sme a spravili sme dobre!

Bubo je skutočný lovec zážitkov! Ďakujeme za tento nezabudnuteľný zájazd, kedy v časoch keď médiami otriasali správy o nepokojoch na Srí Lanke sme necúvli a vycestovali sme a spravili sme dobre! Zažili sme Srí Lanku bez davov turistov, miestami sme mali pocit, že sme tam sami :D Cítili sme sa úplne bezpečne, nikto nás neohrozoval, nezažili sme žiadne nepokoje skôr naopak- obrovskú vďaku a pohostinnosť miestnych. Vďaka sprievodkyni Katke a miestnemu sprievodcovi Vijendrovi sme mali úžasný poznávací pobyt! Premyslený každý detail a využitá každá minúta dňa, kedy večer síce padnete unavený do postele ale s úsmevom a spokojnosťou. Srí Lanka nás nabila pozitívnou energiou vďaka usmievavým obyvateľom tejto krajiny, vďaka šťastným voľne žijúcim zvieratkám a nádhernou prírodou. Bubo splnil naše očakávania a splnil aj môj sen vidieť a hladkať slony! Služby, hoteli, jedlo, doprava bola na vysokej úrovni a to je len časť z toho čo dokáže táto cestovka pripraviť pre svojich klientov. Ďakujeme za všetko! Tešíme sa na ďalšie zájazdy!

Zájazdy:

Srí Lanka
J

Jana a Ľubo

Rajská záhrada = výborná voľba

Tipov bolo viac,ale Srí Lanka - rajská záhrada -výborná voľba. Krásna zelená krajina, plná histórie, milí ľudia a k tomu sloníky. Poznávacia časť zájazdu bola programom vyplnená od rána do večera - super. Náš sprievodca Robo-milý,ústretový,klobúk dolu za výborné a podrobné výklady počas transferov krajinou.Veľké ďakujem posielame za dodatočné vybavenie výletu do Ella - úžasné miesto na Srí Lanke. Srdečná vďaka. Tešíme sa na ďalšie výlety s vami... 

Zájazdy:

Srí Lanka