50 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Srí Lanka

Srí Lanka - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

Najkrajšia cesta

Najkrajšia cesta okolo sveta je názov destinácie, ktorej právom patrí tento názov. Najväčšia vďaka patrí sprievodcovi Robertovi, ktorý dal ešte na uvedenú destináciu čerešničku na tortu za jeho vynikajúce informácie, ochotu, starostlivosť o každého klienta, bol to môj sen, ktorý sa mi splnil na viac ako 100 %, veľká vďaka. Prajem Vám veľa úspechov.

Zájazdy:

Dubaj (SAE) , Maldivy , Singapur , Srí Lanka , Francúzska Polynézia , Nový Zéland , Tahiti , USA
P

Peter Šoltés

Málo turistov na Srí Lanke

Moje prvé poďakovanie patrí pracovníkom na infolinke v BUBO kancelárii za to, že sa im podarilo presvedčiť ma, aby som nezrušil zájazd. Každodenné správy v médiách o situácii na Srí Lanke a neustále dohováranie blízkeho okolia „Či som sa nezbláznil teraz cestovať na Srí Lanku“ takmer spôsobili zrušenie tohto zájazdu. Ďalšie poďakovania patria skvelej sprievodkyni Katke a všetkým ostatným účastníkom s ktorými sa podarilo vytvoriť vynikajúci kolektív. Zájazd prebehol hladko, bez akýchkoľvek problémov s dobre pripraveným programom. Vďaka tomu, že v čase nášho pobytu bolo na Srí Lanke málo turistov, sme mali možnosť vidieť pamiatky ako Anuradhapura, Dambula, Sigiriya a ďalšie v plnej kráse, bez tlačenice „hlava na hlave“. Takže to bol vlastne najlepší čas na návštevu tejto krajiny. „Čerešničkou na torte“ bol výlet vlakom do Colomba počas pobytovej časti v Kalutare. Pôvodne sme sa tam vybrali vo dvojici len tak naslepo, ale náhodou sme tam natrafili na ochotného miestneho obyvateľa, ktorý nás povodil po najzaujímavejších miestach Colomba. Ešte raz vďaka všetkým Bubákom a obzvlášť Katke za tento zájazd.

Zájazdy:

Srí Lanka
D

Daniela a Boris z Nitry

Teraz je ten správny čas vybrať si Srí Lanku

V termíne od 28.7. do 7.8.2022 sme sa s manželom zúčastnili na zájazde na Srí Lanku. Úprimne, mali sme pred zájazdom mierne obavy z dôvodu situácie na Srí Lanke a informáciám z médií.... Nie je benzín, potraviny, lieky....  Naše obavy sa rýchlo rozplynuli už v prvých dňoch a zažili sme krásne chvíle na zelenom "šťavnatom" ostrove. Nič z obáv sa nenaplnilo. Ľudia na Srí Lanke boli veľmi príjemní a úprimne sa tešili z našej prítomnosti. Nikdy som nezažila zájazd, kde sme nemuseli čakať na pamiatkach a atrakciách v rade turistov. Všade okolo nás len domáci. Boli to nezabudnuteľné jedinečné chvíle, ktoré sme nikde nezažili, iba tu na Sri Lánke. Veľkým benefitom pre nás bola naša sprievodkyňa Katka Foltánová nabitá informáciami o Srí Lanke.  Strava bola domáca a mali sme všetkého dostatok. Cítili sme sa bezpečne. Niekedy som si pripadala, že práve objavujeme nový ostrov, lebo nikde okolo nás žiadne davy turistov. Na konci zájazdu pred letištnou halou nám Srílančan ponúkal dopravu. Odmietli sme, lebo sme práve odlietali už domov. Napriek tomu nám úprimne podal ruku a poďakoval sa, že sme prišli do jeho krajiny, ktorá veľmi potrebuje pomoc a rozvíjať turistiku ktorá je zdrojom ich príjmu. Myslím si, že teraz je ten správny čas vybrať si Srí Lanku ako destináciu na zájazd. Určite odporúčame !

Zájazdy:

Srí Lanka
R

Rodina Peková

Srí Lanka nevyhnutne potrebuje turistov

Začiatkom júla sme ako dve baby vycestovali na zájazd Srí Lanka a Seychelské ostrovy. Napriek negatívnym správam o situácii na Srí Lanke sme sa rozhodli zájazd nezrušiť a bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré sme mohli spraviť. Perlu Indického oceánu sme spoznávali počas asi najväčších protestov, no a západné médiá spolu s tými slovenskými vykresľovali situáciu na Srí Lanke tragicky a veľmi nebezpečne. Realita bola a stále je niekde úplne inde. Počas nášho pobytu vtrhli davy ľudí do prezidentovho sídla v hlavnom meste, napokon úradujúci prezident pod tlakom ušiel do Saudskej Arábie a my sme napriek týmto všetkým okolnostiam nepocítili ani raz pocit nebezpečia. Zažili sme túto nádhernú krajinu vo veľmi výnimočnej situácii. Situácii, ktorá nám priniesla jedinečné a nezabudnuteľné zážitky. Prechádzali sme samotným protestom, kde nás ľudia nechali prejsť a my sme im na oplátku ukázali, že im fandíme. Najznámejšie pamiatky krajiny boli totálne vyľudnené a čakali len na nás. Napriek všetkému zlu a nešťastnej situácii, ktorá postihla Srílančanov, im ich úsmev z tváre neupadá. Sú nesmierne pohostinní a privítajú Vás s otvorenou náručou. Veľké ďakujem patrí našej skvelej sprievodkyni Katke Foltanovej a takisto lokálnym partnerom a sprievodcovi. Vďaka nim bol tento zájazd nezabudnuteľný. Dostali sme výklad o veciach, o ktorých sa v novinách nedočítate. Srí Lanka nevyhnutne potrebuje turistov, potrebuje práve Vás. Preto, ak chcete zažiť túto krásnu zelenú krajinu v situácii, v akej ju zažije málokto, neváhajte a vycestujte. Nebudete ľutovať, ulovíte naozaj jedinečné zážitky. Veď predsa BUBO loví zážitky, tak poďte ich loviť aj Vy.

Zájazdy:

Srí Lanka , Seychelské ostrovy
K

Klient zo Srí Lanky

Vycestovali sme a spravili sme dobre!

Bubo je skutočný lovec zážitkov! Ďakujeme za tento nezabudnuteľný zájazd, kedy v časoch keď médiami otriasali správy o nepokojoch na Srí Lanke sme necúvli a vycestovali sme a spravili sme dobre! Zažili sme Srí Lanku bez davov turistov, miestami sme mali pocit, že sme tam sami :D Cítili sme sa úplne bezpečne, nikto nás neohrozoval, nezažili sme žiadne nepokoje skôr naopak- obrovskú vďaku a pohostinnosť miestnych. Vďaka sprievodkyni Katke a miestnemu sprievodcovi Vijendrovi sme mali úžasný poznávací pobyt! Premyslený každý detail a využitá každá minúta dňa, kedy večer síce padnete unavený do postele ale s úsmevom a spokojnosťou. Srí Lanka nás nabila pozitívnou energiou vďaka usmievavým obyvateľom tejto krajiny, vďaka šťastným voľne žijúcim zvieratkám a nádhernou prírodou. Bubo splnil naše očakávania a splnil aj môj sen vidieť a hladkať slony! Služby, hoteli, jedlo, doprava bola na vysokej úrovni a to je len časť z toho čo dokáže táto cestovka pripraviť pre svojich klientov. Ďakujeme za všetko! Tešíme sa na ďalšie zájazdy!

Zájazdy:

Srí Lanka
J

Jana a Ľubo

Rajská záhrada = výborná voľba

Tipov bolo viac,ale Srí Lanka - rajská záhrada -výborná voľba. Krásna zelená krajina, plná histórie, milí ľudia a k tomu sloníky. Poznávacia časť zájazdu bola programom vyplnená od rána do večera - super. Náš sprievodca Robo-milý,ústretový,klobúk dolu za výborné a podrobné výklady počas transferov krajinou.Veľké ďakujem posielame za dodatočné vybavenie výletu do Ella - úžasné miesto na Srí Lanke. Srdečná vďaka. Tešíme sa na ďalšie výlety s vami... 

Zájazdy:

Srí Lanka
R

Rodina K.

Srí Lanka s malým dieťaťom

V prvom rade sa chceme poďakovať kolegom v kancelárii, ktorí nám poskytovali príjemný servis a milú komunikáciu počas prípravnej predletovej fázy. Veľmi sme ocenili možnosť potvrdenia zájazdu až v čase negatívneho PCR testu, čo nás veľmi ukľudnilo a povzbudilo cestovať. Naša radosť cestovať bola o to väčšia, keď sme sa dozvedeli, kto nás bude sprevádzať. Náš obľúbený sprievodca Robo, ktorý má stále o čom a pritom veľmi zaujímavo rozprávať. Je jasné, že ho práca veľmi baví a profesionálne reprezentuje svoju cestovku. Náš mladší syn Maťko vyhlásil, že na ďalšie výlety jedine s Robom, tak veríme, že to zabezpečíte. Ďakujeme aj milému pánovi šoférovi, ktorý nás odviezol, vyzdvihol aj priviezol na miesto určenia. Minerálka po prílete nás veľmi potešila a občerstvila. Sme veľmi radi, že sme si mohli oddýchnuť s Bubom v krajine, kde žijú milí (aj keď chudobní ľudia) na krásnom ostrove, v ozajstnej perle, v ktorej sme mohli zažiť čarovnú atmosféru a načerpať energiu pre život v domovine. Poďakovanie patrí aj miestnemu tímu, ktorý sa o náš pobyt staral počas fakultatívnej časti zájazdu a pravidelne nám v skafandroch meral teplotou. Personál v poslednom hoteli na pláži sa veľmi tešil, že konečne po roku počuje slovenčinu a tak veríme, že sme im priniesli svetielko nádeje, že sa život už vráti do normálnych koľají. Prajeme obyvateľom Srí Lanky aby ich krajinu s Bubom navštívilo veľa turistov. Na záver by sme chceli vyzdvihnúť, že sa nám páči cestovať spôsobom, keď sa o nič nemusíme starať a máme spojený poznávací zájazd s oddychom.

Zájazdy:

Srí Lanka
M

Magda Kožušníková

Úžasný ostrov Ázie

Před týdnem jsme se vrátily za úžasného ostrova v Asii. Srí lanka - Vámi připravený poznávací zájezd neměl chybu. Vše zaštiťoval stále usměvavý, informacemi nabitý MARTIN!!! Adamova hora, Safari, Sloní sirotčinec, šperkařství, trhy, národopisné kulturní vystoupení. Fronta ke schránce Budhova zubu, základní škola, Ajurvéda ....prostě o zemi , dá se říci, víme díky Martinovi vše. I relax v hotelu MERMAID poznávačku krásné zakončil. Vřele doporučujeme....

Zájazdy:

Srí Lanka
M

Magda Kožušníková

Rajská záhrada - doslovne

2.12. 2019 jsme se vrátily z Rajské zahrady.... doslova. Byl to pro nás neskutečný zážitek, krásná zelená země, usměvaví obyvatelé. Úžasný team BUBO - náš stále dobře naladěný Martin (posílám Martinovi pomyslný doktorát z dějin budhismu, z historie a současnosti krásného ostrova). Jsme již zvyklé na skvělé průvodce BUBO. Ovšem předčilo to naše ocekávání. Není prostor, abychom popsaly, co vše s námi stihl MARTIN vše absolvovat. Safari, šperkařství, výstup na Adamovu horu, tradiční taneční vystoupení, sloní sirotčinec, výrobu ručního papíru z lejn těchto krásných zvířet, tržiště (pro nás jeden z největších zážitků) atd.... Vše perfektně klapalo. Spolupráce Martina s místním průvodcem a hlavně pak řidičem Chanderehou. Jeho nám srozumitelná českoslov. slovíčka. Děkujeme. 

Zájazdy:

Srí Lanka
Ľ

Ľubica

Už teraz sa tešíme na ďalší zájazd lebo vieme, že opäť nesklamete, ste jednoducho topka.

Minulý týždeň som sa vrátila z dovolenky s vami. Nebol to prvý zájazd, ktorý som absolvovala s Vami a už teraz viem, že nebude ani posledný. :) Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za super zorganizovaný zájazd, ktorý bol nad moje očakávania. Veľká vďaka patrí aj našej sprievodkyni Miške, ktorá bola super a splnila nám všetko, čo nám videla na očiach. Aj vďaka nej bol tento zájazd taký perfektný. Budem veľmi rada, keď jej túto pochvalu posuniete, je to človek na správnom mieste a vidno, že svoju prácu robí s láskou. Zároveň sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za prekvapenie, ktoré ste nám pripravili počas oddychu na Seycheloch, a to, že ste sa vcítili do našej kože, že sedieť od rána od 5 do popoludňajších hodín na recepcii hotela nie je po náročnej ceste to najpríjemnejšie, preto ste nám izbu na Vaše náklady rezervovali už o deň skôr, aby sme mali možnosť hneď si oddýchnuť a vychutnávať si krásy ostrova už plný síl a energie. A nie, že jednu izbu, ale hneď dve. Skutočne Vám patrí veľká vďaka za Vašu profesionalitu aj nad rámec očakávaného.  Už po mojom prvom zájazde s Vami som nešetrila chválou medzi kolegami v práci a mojimi známymi a rodinou a verte, že v tom budem pokračovať ešte intenzívnejšie! Držím Vám palce, nech sa Vám darí a nech máte samých spokojných klientov. Zostaňte prosím Vás takí, akí ste. :)

Zájazdy:

Seychelské ostrovy , Srí Lanka
M

Michal Jurik

Musím vyzdvihnúť a na jednoznačných 100% pozitívne ohodnotiť personál BUBO

S BUBO sme boli už na dvoch zájazdoch - Srí Lanka, rajská záhrada a Thajsko, Malajzia, Singapur. Musím vyzdvihnúť a 100% pozitívne ohodnotiť personál BUBO. Od prvého stretnutia na pobočke, cez telefonickú komunikáciu a samotného sprievodcu sú ľudia v BUBO nesmierne milí, ochotní a ústretoví. Menovite musím poďakovať sprievodkyni Katke na Srí Lanke a Tomášovi v Thajsku. Obaja, a som si istá, že aj ďalší sprievodcovia, sú neskutočne vzdelaní vo svojom obore a dokážu spojiť lásku k cestovaniu, profesionálny výklad a priateľskú atmosféru do jedného krásneho zážitku - pre nás. Už teraz sa tešíme na ďalšiu dovolenku, ktorú dúfame, že tiež podnikneme s BUBO.Ďakujeme ešte raz celému personálu BUBO, Vy robíte ten obrovský rozdiel od bežnej CK.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Srí Lanka , Thajsko
M

Miroslav Demeter

Zájazd považujem za dobre vyvážený z hľadiska podielu poznávania a relaxu

Ahoj všetci, chcem sa podeliť o skúsenosti z tohoto pekného zájazdu. Považujem ho za dobre vyvážený z hľadiska podielu poznávania a relaxu. Zájazdu sme sa zúčastnili s manželkou a našimi dvomi dcérami. Zlatými klincami poznávacej časti pre mňa sú Levia skala-Sigiriya a cyklotúra v Pollonaruwe. Náš BUBO sprievodca Janči zapálene rozprával o miestnych pamiatkach, kultúre a prírode, bolo zrejmé, že ho to baví a vyzná sa. Mali sme dobré počasie, to však nikto neovplyvní. Dcéry boli nadšené z našich pretekov na Tuk Tukoch - malých miestnych taxíkoch, kde dramaticky zvíťazili. Bývanie veľmi dobré, strava vynikajúca. A pobyt pri mori - super, napriek jeho búrlivosti. Prekvapila ma rozmanitosť stravy. Ďakujeme BUBO, mali sme sa výborne. 

Zájazdy:

Srí Lanka

Predaj sa začína o Viac

- dní - hod -min -sek