50 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Indonézia

Indonézia - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Naše průvodkyně byla TOP

Naše průvodkyně Katka byla top. Dokonalá znalost země, kultury, památek, přátelská atmosféra, organizační schopnosti. Katka je TOPka

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia , Japonsko
K

Klient

Skvelé a živé zážitky

Už sú to styri dni čo sme sa vrátili z expedície a tie skvele zážitky su stale veľmi zive. Od lietajúcich líšok pri západe slnka, krásnu dedinku Wae Rebo az po carovne Gilli ostrovy. Expediciu sme si plne užili hlavne vďaka sprievodcovi Adamovi, ktorý bol skvelý. Veľmi si vážim jeho skvelý prehľad a schopnosť zachovať si chladnú hlavu aj v stresových situáciách. Za mna super a ďakujem!

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia
K

Klient

Vrelo odporúčam

Ahojte. Vrelo odporúčam danú destináciu. TOP sprievodca ADAM nám ukázal všetko možné aj nemožné, kopec zážitkov a profesionálny prístup. Absolútne žiaden problém, práve naopak, všetko išlo ako po masle. Vďaka tomu, že sme boli malá skupinka, to bol jeden z mojich top zájazdov. Zaujímavé jedlá, kopec informácií, Adam je ako počítač, len klikneš a už ide ako píla. Bubo môže byť hrdé na Adama.

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia
K

Klient

Průvodkyně provázela s ohromným nasazením

Byli jsme již potřetí a opět spokojenost a to především dobrým kolektivem ale hlavně průvodkyní Katkou. Byla vždy milá, příjemná, provázela s ohromným nasazením. Prostě holka na svým místě. Katko, díky byla jsi top

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia , Japonsko
C

Cestovatelka Štěpánka

Expedice v Indonésii

Expedici v Indonésii jsme absolvovali v malé skupince 8 lidí, což bylo skvělé. Prožitků a dojmů bylo denně spoustu. Největší zážitek pro mě byl varan, když se konečně dal rozvážným tempem do pohybu, manty obrovské u dna a migrující kaloni bylo něco úžasného. Nocleh pod sopkou v tábořišti neměl chybu. Adam byl profesionálním průvodcem, věnoval se nám na 100% . Cestovatelka Štěpánka

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia
K

Klient

Expedice s malou skupinou příjemných lidí

Expedice Indonésie. Zůčastnil jsem se expedice s malou skupinou příjemných lidí a se super průvodcem Adamem. Odvážím si spoustu zážitků. Vesnička Wae Rebo na Florese, šnorchlovaní se želvami a mantami, návštěva NP Komodo, večerní pozorování tisíců kaloňů nad oceánem a výstup na spoku Rinjani. I když jsem nedosáhl vrcholu sopky, byl to pro mne obrovský zážitek. Vše bylo super zorganizované. Za to vše děkuji taky našemu průvodci Adamovi. Byl skvělý.

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia
K

Klient

Dobře namíchaný mix zážitků

Expedice po těchto indonéských ostrovech je dobře namíchaný mix zážitků. Setkání se způsobem života v tradiční vesnici Wae Rebo nás, poměrně malou skupinu "účastníků zájezdu", vrátilo hezky v čase nazpět. Náš průvodce Adam dovedl poutavě vyprávět, takže jsme se dověděli spoustu zajimavostí o životě, kultůře i náboženství nejen obyvatel této vesnice. Zároveň jsme zde zahájili rýžovou dietu :). Rýže, jako hlavní indonéská potravina, nás provázela celou cestu. No a pak už to šlo v rychlém sledu: šnorchlování na lodi i ostrovech, kdy bylo k vidění kde co, výstup na horu Rinjani, který jsme díky Adamovi zvládli bez obvyklých zdravotních potíží, a nakonec Bali. Uteklo to rychle a bude na co vzpomínat, a to i díky dobré partě, která se tady sešla! Prostě - stálo to za to!

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia
K

Klient

Doživotní zážitek

Přilétáme do Denpasaru na Bali a nevíme, co nás čeká. Je to tak trochu sázka do loterie. Skupinka osmi lidí se do konce zájezdu perfektně sehrála. Adam náš průvodce má na tom všem velkou zásluhu. Pro mě je hlavní cíl dosáhnout vrcholu stratovulkánu Rinjani a to se také po dvou dnech povedlo. Neskutečný a troufám si říct za sebe doživotní zážitek. Nedá se také zapomenout túra do horská vesnice Wae Rebo. Dále třídenní plavba se spoustou zážitků kaloni, manty, želvy, varani a krásné korálové útesy. Co si muže člověk jen víc přát. Ke konci krásné ostrovy Gili a Bali koupáni ,potápění a relaxace s drinkem v ruce. V průběhu celého zájezdu nemůžu také zapomenout na zdravou indonéskou kuchyni. Rýže na 100 způsobů. Vřele všem lovcům zážitků doporučuji.

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia
K

Klient

Expedícia Indonézia

Expedíciu sme absolvovali v malej skupinke, v ktorej sa stretli príjemní ľudia. Počas expedície sme toho zažili mnoho. Každý deň bol niečím zaujímavý a jedinečný. Najväčším zážitkom bol pre mňa výstup džungľou a následný čas strávený v tradičnej dedinke Wae Rebo v Manggaai. A tiež nemôžem opomenúť šnorchlovanie s morskými korytnačkami na Gili Meno alebo pozorovanie mantier obrovských v ich prirodzenom prostredí. Keďže som nemohla obsolvovať výstup na sopku Rinjani, náš sprievodca Adam zariadil náhradný program, ktorý bol tiež zážitkom - track k vodopádu Tui Kelep a kúpanie sa pod vodopádom. Epedícia trvala 16 dní, ale ubehla veľmi rýchlo. Adam bol skvelým sprievodcom na ceste po Indonézii.

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia
K

Klient

Expedícia Sumatra, Jáva, Bali

Zúčastnila som sa zájazdu, skôr expedície /ako to nazval náš sprievodca/ Sumatra, Jáva, Bali. Bolo to úžasné. Boli sme malá skupinka / 8 ľudí/, čo nám veľmi vyhovovalo. Boli sme na 3 týždne ako malá rodinka. Veľký úspech na tom mal aj nás sprievodca Adam, ktorý bol nápomocný počas celej našej expedície, dával nám podporu, silu, keď už sme si mysleli že to nezvládneme. Odovzdával nám poznatky o daných krajinách. Vďaka nemu sme zažili nové zážitky, zdolali vrchy, a videli to naj... z Indonézie. Túto expedíciu odporúčam pre každého, kto nemá problém vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, a má rád adrenalín... a samozrejme k tomu mať úžasného sprievodcu Adama.

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia
T

Tibor Papay

Výnimočný sprievodca

Dobrý deň,nedá mi podeliť sa o moju čerstvú skúsenosť. Počas poznávacieho zájazdu Jáva, Bali, na ktorý som sa napojil zo zájazdu Nový Zéland, Austrália, som mal možnosť spoznať výnimočného sprievodcu Adama.Zaujal ma jeho proklientský prístup, ochota vždy pomôcť, výborné komunikačné zručnosti, neustála starostlivosť o naše pohodlie, využívanie aplikácii na zdieľanie informácií a stály prísun nových informácií o miestach, kde sme sa nachádzali.Jednoznačne jeden z tých najlepších BUBO sprievodcov, akých som mal možnosť spoznať pri mojom už vyše 25-ročnom lovení zážitkov po svete s BUBO.

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia
Ľ

Ľubor Kacian

Sprievodcovia sprostredkovali tie naj zážitky

Zažili sme úžasné dni v Japonsku a na Bali. Veľká vďaka patrí Martinovi a Katke, ktorí nám sprostredkovali tie naj zážitky, zaplavili nás informáciami a vtipom. Spríjemňovali nám cesty v dopravných prostriedkoch podrobnými informáciami, vtipom, svojimi zážitkami či skúsenosťami. Obetavo pomáhali pozháňať či už známku na pohľadnicu, alebo špeciálny darček - metličku na čaj. Dokonale zvládli našu veľkú skupinu večne rozlietaných turistov. Aj im teda patrí obrovská zásluha za to, že sme zájazdom absolútne nadšení. Skutočne, NAJ sprievodcovia, akých sme kedy zažili. Isto sa s nimi ešte stretneme.Ešte raz vďaka za nádhernú kombináciu Japonsko + Bali, skutočne „vytuningovaný" zájazd.

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia , Japonsko