3 príspevky

Referencie, recenzie a skúsenosti: Sudán

Sudán - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

L

Libor+Renata

Polozapomenutá země

Chceme touto cestou moc a moc poděkovat našemu průvodci po Sudánu Marku Meluchovi. Zažili jsme krásnou dovolenou a objevili turisty polozapomenutou zemi se skvělými památkami a milými lidmi. A také děkujeme Markovi za pozájezdový servis a dodatečné informace. Díky krásné vánoce a brzy naviděnou. Libor+Renata

Zájazdy:

Sudán
K

Klient zo Sudánu

Krásne zážitky zo Sudánu

Čerstvo navrátená z krajiny, kde sa sypal vodopád a piesok sa lial, píšem tento príspevok a rozmýšľam, akými superlatívmi tento trip označiť. V prvom rade musím pochváliť členov "výpravy", že sa nezľakli ani narastajúcej covidovej pandémie a predovšetkým zlého mena tejto krajiny a prebiehajúceho konfliktu:). S odhodlaním spoznať nepoznané a s dôverou k nášmu sprievodcovi - Marek Melúch, sme sa bezpečne presúvali krajinou a aj pri trocha krízových situáciách sme nestrácali na nálade. Marek ako patrične zapálený cestovateľ s výrazným zápalom v Sudáne :)neúnavne vysvetľoval históriu a komplikované mená princov a princezien a kráľovstiev. Aj keď sme odbiehali, skákali mu do reči a 6x pýtali na to, čo už vysvetlil. Pri tom riešil organizačné záležitosti a vyskytnuté komplikácie. Na BUBO sprievodcoch mám rada ich vášeň pre cestovanie a spoznávanie krajiny ako takej. Pozitívne emócie k navštívenej krajine sú potom logickým následkom ich vytrvalej pracovnej aktivity na nás, ako klientoch. Marek a milé BUBO, ďakujem za krásne zážitky, nutne ich potrebujem k prežitiu na čas do ďalšej dovolenky - jasné, že s BUBO.

Zájazdy:

Sudán
K

Klient zo Sudánu

Sudán - Najzážítkovejšia a najautentickejšia dovolenka

Pred pár dňami som sa vrátila zo zájazdu v Sudáne. Najzážítkovejšia a najautentickejšia dovolenka akú som zažila. Veľká vďaka patrí nášmu sprievodcovi Marekovi Melúchovi, ktorý počas celého zájazdu bol nápomocný, bravúrne zvládal každú situáciu, za jeho profesionálny prístup a bol neskutočne nadupaný vedomosťami. Ešte raz ďakujem.

Zájazdy:

Sudán