56 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Dánsko

Dánsko - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

S

Stanislav Vyšinský

28.03.2024

Miesta nad rámec programu

Dobrý deň. Chcel by som sa poďakovať za krásny zájazd na Faerské ostrovy. Od prvého momentu nás príjemne prekvapovali. Od prekrásnej prírody cez počasie, zažili sme všetky druhy od dažďa, slnka, vetra, snehu až po krásnu modrú oblohu. Prešli sme celé ostrovy, ktoré sú poprepájané nespočetne množstvom tunelov. Navštívili sme prekrásne mestečká s jedinečnou architektúrou domov (trávnaté strechy). Príroda je divoká a nádherná, dych berúca. Vysoké útesy bičované studenou vodou a všade prítomné ovečky. Niet divu, že sa tu aj natáčalo viacero filmov vrátane posledného 007 („pomník“ Jamesa Bonda sme tiež navštívili). Skvelá kuchyňa od pečeného jahňaťa až po čerstvo vylovené ryby. Veľká vďaka patrí hlavne sprievodcovi Petrovi. Veľmi prijemný, vzdelaný a ochotný. Poukazoval nám aj miesta nad rámec programu. Ďakujeme.

Zájazdy:

Dánsko , Faerské ostrovy , Škandinávia
K

Klient

08.08.2023

Zaujímavý program a potulky

Veľmi rada by som sa podelila o príjemné dojmy zo zaujímavej dovolenky na Faerských ostrovoch. Program bol rozhodne zaujímavý a potulky prírodou a zabudnutými dedinkami sa páčili aj nášmu 9-ročnému vnukovi. Rozhodne treba počítať s veľmi premenlivým a chladným počasím, čo sa nám tiež páčilo, ako výmena za horúce dni na Slovensku. Bonusom bola aj veľmi ochotná a prívetivá Jarka, ktorá sa naozaj postarala o každú maličkosť. Jediné mínus výletu bola skutočnosť, že bol príliš krátky. Dva dni navyše by sme rozhodne uvítali. Všetkým, ktorí majú radi asketickú a drsnú prírodu, jednoduchú a prostú architektúru a pokojný život, by som odporúčala.

Zájazdy:

Dánsko , Faerské ostrovy , Škandinávia
K

Klient

04.08.2023

Aj toto sa môže stať

Aj toto sa môže stať. Pred týždňom som sa vrátil z kombinovaného zájazdu Island – Grónsko. Island bol mojím snom od detstva, keď som mal vo svojom albume krásnu známku z tejto krajiny. Táto krajina však prekonala moje očakávania svojou nespútanou, drsnou krásou, ale hlavne aj zásluhou úžasnej, informáciami aj svojským humorom nabitej sprievodkyne Lenky, ktorej by som sa chcel touto cestou poďakovať. Problémy nastali až s Grónskom a tu by som chcel upozorniť všetkých, ktorí nemajú dostatočný počet dní dovolenky, že sa môžu stretnúť s kurióznou situáciou – zrušený let kvôli počasiu v Nuuku. Aerolínie Icelandair nám (dvom zo zájazdu) síce zaistili hotel v Reykjavíku kúsok od centra, ale to bolo všetko. Odvtedy sme od nich nepočuli nič, dostávali sme mylné info na recepcii a 4 (!!!) dni sme v neistote čakali, čo bude (v čase, keď sme sa už mali vracať domov). Prirodzene sme kontaktovali BUBO, ktoré sa tiež s takou situáciou nestretlo, ale veľmi intenzívne komunikovalo s touto leteckou spoločnosťou a hlavnou oporou pre nás v tomto neistom čase bola opäť sprievodkyňa Lenka, ktorá napriek tomu, že už mala ďalšiu skupinu v Reykjavíku, s nami ochotne sms-kovala, zisťovala stav vecí u garanta zájazdu v BA a dokonca si našla čas, aby sa s nami znovu stretla, upokojila nás a prediskutovala možnosti. Do Grónska sme sa napokon po 4 dňoch dostali. BUBO medzitým prebukovalo naše letenky (tam aj späť do Viedne), hotel aj niektoré fakultatívne výlety v rámci daných časových možností a kapacít v Grónsku. Celý zájazd sa nám tak predĺžil o 4 dni. Plnú penziu sme podľa pôvodného itinerára síce nemali, ani miestneho sprievodcu, ale napokon sme si Grónsko (nádherná krajina aj malebné hlavné mesto Nuuk) užili. Ešte raz sa chcem poďakovať najmä Lenke, za všetko, čo pre nás urobila. BUBO môže byť na takú sprievodkyňu hrdé.

Zájazdy:

Dánsko , Grónsko (Dánsko) , Island , Škandinávia , Arktída , Grónsko
R

Rodina Prokopová

Poďakovanie

Dobrý deň, V mene našej rodiny sa chcem poďakovať za profesionálny prístup našej delegátky Zuzky Hábekovej, ktorá profesionálnym spôsobom sprevádzala náš zájazd Metropoly Škandinávie. S BUBO sme boli už viac krát a s viacerými delegátmi ale Zuzka je zatiaľ naša jednotka.Dakujeme 

Zájazdy:

Dánsko , Škandinávia , Švédsko
M

Michal Ňachaj, Jihlava

Vše dopadlo výborně

Vážení, ve dnech 10. - 14. 4. 2022 jsem se prostřednictvím CK BUBO zúčastnil zájezdu na Faerské ostrovy, zpočátku trochu s obavami z proměnlivého počasí, ale vše dopadlo výborně. Ubytování v Hotelu Føroyar v Tórshavnu bylo na velmi dobré úrovni, letecké přesuny časově vyhovující, a i když plánovaný program nebylo možné kvůli počasí zcela dodržet, každodenní poznávání ostrovů bylo velmi zajímavé a pestré. Zejména je třeba ocenit perfektní služby našeho průvodce Roba Taraby, který se nám odpovědně až nadstandardně věnoval a uměl pohotově a operativně přizpůsobit program výletů aktuálnímu počasí. Díky.   S pozdravem

Zájazdy:

Dánsko , Faerské ostrovy

Musím vyzdvihnúť skvelú organizáciu od prvej do poslednej minúty bez akýchkoľvek hluchých miest.

Zúčastnil som sa zájazdu Metropoly Škandinávie v lete 2019. Nakoľko to bol môj prvý lov zážitkov s BUBO, nevedel som presne na čo sa mám pripraviť a čo očakávať. Teraz po návrate môžem jednoznačne povedať, že zájazd ďaleko prekonal všetky moje predstavy a očakávania a radím ho na najvyššie poschodia medzi mojimi doterajšími cestovateľskými potulkami. Obrovská vďaka a uznanie patrí naším skvelým sprievodcom Evke a Mišovi, ktorí nám poskytli obrovské množstvo poznatkov a informácií či už počas presunov autobusom alebo počas samotných prehliadok. Vždy dokázali primerane rozvrhnúť čas tak, aby nám zostal aj na vlastné záujmy či aktivity. Zakaždým, keď to bolo potrebné, boli ochotní pomôcť či poradiť. Svojim zmyslom pre humor sa starali o skvelú náladu a atmosféru. Vďaka parí aj našim dvom šoférom, ktorí sa okrem šoférskych povinností taktiež starali o dobrú náladu. Ďakujem celému BUBO kolektívu za skvelý cestovateľský zážitok a už sa neviem dočkať ďalšieho lovu zážitkov s BUBO.

Zájazdy:

Dánsko , Estónsko , Fínsko , Lotyšsko , Škandinávia , Švédsko
M

Marta a Eva

Už aj my patríme k lovcom zážitkov a v budúcnosti určite plánujeme ďalšie dovolenky s BUBO

V auguste sme so sestrou absolvovali perfektný zájazd s BUBO "Metropoly Škandinávie". Už dávno som snívala o dovolenke v niektorej severskej krajine, ktoré sú moja srdcovka. Keď som našla ponuku v BUBO a hneď v piatich krajinách, neváhala som. Samozrejme sme boli zvedavé, čo nás na zájazde čaká. A zájazd splnil všetky naše očakávania. Mali sme unavené a boľavé nohy, ale máme neskutočné množstvo nových zážitkov a dozvedeli sme sa kopec nových informácií. Spoznali sme nielen krásy 8 miest, ale aj krásy severskej prírody. Výborný program, zaujímavé miesta v každom meste, ktoré sme navštívili. Neskutočne veľa informácií z histórie, súčastnosti, kultúry, umenia, politiky, hudby sme sa dozvedeli od našej BUBO sprievodkyne Ivky, ktoré nenájdeme v žiadnom bedekri. Iva nám výlet spríjemňovala svojimi zážitkami a postrehmi počas jazdy autobusom. Presne takto si predstavujem fundovanú sprievodkyňu. Za nás so sestrou má 200 bodov (100 od každej). Naša chvála patrí aj výborným šoferom (Miloš a Pali). Už aj my patríme k lovcom zážitkov a v budúcnosti určite plánujeme ďalšie dovolenky s BUBO. P.S. Nohy nás už nebolia... 

Zájazdy:

Dánsko , Švédsko , Fínsko , Estónsko , Lotyšsko , Škandinávia
N

Nagyovci

Už teraz sa tešíme na nové zážitky pri ďalších zájazdoch

S odstupom času by sme sa chceli vrátiť k nášmu zájazdu,ktorý sme absolvovali koncom augusta. Navštívili sme 5 krajín, každú inú a svojim spôsobom zaujímavú. Počas našej cesty sa o nás starala naša perfektná BUBO sprievodkyňa Ivanka. Povedala nám množstvo informácií, vždy bola ochotná poradiť a žiadne naše otázky neostali nezodpovedané. Ubytovanie počas zájazdu bolo vždy v perfektných hoteloch a blízko alebo v centre miest. Mestá boli krásne s množstvom pamiatok a iných zaujímavostí. Treba ich jednoducho navštíviť a prejsť. Na našej ceste nás vozili vždy ochotní šoféri, ktorím patrí tiež veľká vďaka. Už teraz sa tešíme na nové zážitky pri zájazdoch s BUBO.

Zájazdy:

Švédsko , Dánsko , Estónsko , Fínsko , Lotyšsko , Škandinávia
M

Mária Hajdenová

Sme plní krásnych zážitkov, metropoly Škandinávie sú jedinečné..

Tento pobyt sme si vybrali na základe dobrých skúseností našich dlhoročných priateľov, ktorí majú so spoločnosťou BUBO veľmi dobré skúsenosti. BUBO má profesionálny prístup ku svojim klientom a naozaj to bol pre nás úžasný zážitok. Sprievodkyňa Ivanka je príjemná, milá a ústretová osoba. Veľmi dobrú skúsenosť máme aj s vodičmi, ktorí boli tiež profesionálni ale tiež priateľskí. BUBO zabezpečí pre svojich klientov kvalitné ubytovanie a plán cesty je zameraný tak, aby vám ukázali čo najviac toho, čím sú metropoly Škandinávie jedinečné a zaujímavé. Páčila sa nám plavba trajektom. Sme plní krásnych zážitkov a vyberáme si ďalšiu cestu s BUBO. 

Zájazdy:

Dánsko , Švédsko , Fínsko , Lotyšsko , Estónsko , Škandinávia
R

rodinka Sroková

Veľmi radi pôjdeme aj nabudúce loviť ďalšie zážitky s BUBO

Tento rok, na konci augusta, sme sa s BUBO vybrali na sever do Škandinávie. Tak ako sme na zájazdoch s BUBO zvyknutí, očakávali sme náročnú dovolenku. Všetko pre to, aby sme ulovili čo najväčšie množstvo zážitkov a videli čo najviac krajín, miest, pamiatok, zaujímavostí, ochutnali severské jedlá a videli ako sa žije na severe. Skutočne sa to podarilo a stálo to za to! Zažili sme SUPER týždeň a ešte veľmi dlho si ho budeme pamätať. A to aj vďaka výborne zvolenému programu a skvelej BUBO sprievodkyni Ivke. Profesionálne zvládala celú organizáciu zájazdu, pritom nás neúnavne a veľmi zaujímavým spôsob neustále zásobovala informáciami všetkého druhu a ešte našla aj sily na neustály úsmev na perách. Veľmi radi pôjdeme S BUBO aj nabudúce loviť ďalšie zážitky. Ďakujeme.

Zájazdy:

Dánsko , Švédsko , Fínsko , Estónsko , Lotyšsko , Litva
Z

Zlatuša a Jozef

V priebehu minulých…

V priebehu minulých dní sme absolvovali prvý zájazd s BUBO - metropoly Škandinávie. Boli sme plní očakávaní. O BUBO sme počuli mnoho dobrých informácií a recenzií, ale aj rozporuplné, kritické pohľady. Zájazd, ktorý sme absolvovali bol však mimoriadne vydarený a splnil naše predstavy. To, čo sme videli a zažili nebudem opisovať, lebo program veľmi dobre poznáte, ale hlavne bol veľmi dobre zorganizovaný. Prispelo k tomu aj veľmi dobre počasie, čo v Škandinávií asi nie je celkom bežné, ale hlavne naša sprievodkyňa. Zmyslom môjho mailu je preto úprimné poďakovanie Sáre, ktorá celý zájazd nielenže úžasne zvládla po organizačnej i odbornej stránke, ale každý deň svojím milým vystupovaním a úsmevom vnášala príjemné svetlo do celej skupiny. Videli sme metropoly v piatich krajinách v pomerne krátkom čase a to, aby ľudia boli celý čas v pohode, bez nervozity a dokonca s úsmevom na tvári už nie je o sprievodcovaní, ale ľudskom a láskavom prístupe Vášho sprievodcu. Videli sme, že v priebehu zájazdu riešila mnohé problémy, ktoré bolo potrebné zariadiť, ale ani na chvíľu nedala skupine pocítiť, že čosi rieši, alebo doťahuje tak, aby všetko a všetci boli v poriadku. Chceme sa teda Sáre poďakovať a vďaka nej ste získali ďalších klientov Vašej CK.  S pozdravom Zlatuša a Jozef Habasovci 

Zájazdy:

Dánsko , Estónsko , Fínsko , Lotyšsko , Švédsko , Škandinávia
S

Sylvia

Najradšej…

Najradšej dovolenkujem cestovaním formou poznávacieho pobytu. Skvelá reputácia, rozšírená o Škandinavistoch v BUBO, bola mojou motiváciou i kritériom pre voľbu 8-dňového zájazdu Metropoly Škandivávie (Dánsko, Švédsko, Fínsko) a Pobaltské krajiny (Estónsko a Lotyšsko). Lepšie som si nemohla ani vybrať. Výborne zostavená trasa, veľmi obetavá, ľudsky milá a nesmierne starostlivá, a najmä s prehľadom profesionála podávané informácie od našej super BUBO sprievodkyne Sáry, dali nášmu pobytu punc stopercentnosti. Ako bonus sme mali z neba zoslané prevažne nádherné slnečné dni, a až na neuverenie, ešte aj dobre zohranú skupinu disciplinovaných a inteligentných účastníkov. K tomu pohoda, srdečnosť obyvateľov navštívených krajín a veľa nových skvelých gastronomických zážitkov, nám spravili 8-dňovú dovolenku snov. Seba som prekvapila tým, že som bez problémov zvládla 2 trajektové presuny – nočný zo Štokholmu do Helsínk obrovskou loďou Serenade a denný rýchloloďou Superstar z Helsínk do Tallinnu. Veľmi som sa toho obávala, lebo brázdeniu mora loďou som sa vždy vyhýbala. Jednoducho som z toho mala strach. Ten však rýchlo pominul, keď som sa presvedčila ako pokojne a ticho sa loď pohybuje a videla som jej vnútorné vybavenie. Spánok v čistej a priestrannej kajute pre 2 osoby s možnosťou dodržania osobnej hygieny v ku kajute patriacemu WC a sprche, boli tým pádom nerušené. Na palube lode i z kajuty, cez pomerne veľké okno, som sledovala našu trasu, vnímala a veľmi si vychutnávala krásu okolitej prírody a pekné vilky, situované do množstva zelene. Aj veselosti i zábavy bolo neúrekom, najmä večer počas karaoke. Jednoznačne som získala pozitívnu skúsenosť a tešila sa na ďalšie dni. Postupujúc zvolenou trasou som na vlastné oči videla a spoznala stopy vikingskej civilizácie, vnímala rôzne tu pôsobiace akulturačné vplyvy, procesy a ich následkom zmeny, pocítila príjemnú mentalitu a vysokú kvalitu života obyvateľov – mimochodom, sú naozaj obdivuhodne pohodoví, bez stresu, veľmi srdeční – žasla nad príkladným sociálnym systémom, navštívila vzácne historické pamiatky, z ktorých viaceré sú zahrnuté do prestížneho zoznamu UNESCO a v dobrom závidela hrdosť obyvateľov na tieto unikátne hodnoty. Očarila ma aj miestna gastronómia, pretože všetky použité potraviny boli vždy super čerstvé (osobitne mäso, ryby, dary mora, tiež zelenina a ovocie), veľmi dobre kulinárne upravené a s vkusom, lákavo adjustované. Nikdy k mäsovým či rybacím jedlám nechýbala zelenina. Úsmev a úslužnosť personálu boli samozrejmosťou, tak ako čistota zariadenia, vrátane toaliet. Nečudo, že chvíľami mi bolo smutno na duši, keď som to v duchu porovnávala so slovenskou realitou... Tiež som im závidela tú nesmiernu úctu, akú majú obyvatelia navštívených destinácií k zvieratkám, prírode – ktorú si veľmi chránia – aj k sebe navzájom, navyše poriadok a čistotu na uliciach, a to aj napriek veľkému množstvu tu zdržiavajúcich sa turistov. V Kodani, po zhliadnutí známeho symbolu Malej morskej panny a centra mesta, sme zažili aj zvláštnu situáciu: Krátko sme sa prešli štvrťou zvanou „Christiania“, kde sa na jedinom oficiálne povolenom mieste voľne predávajú drogy. Priznám sa, že som sa chvíľami trochu bála pri pohľade na v tvári zamaskovaných predavačov drog (skrývajúcich si svoju identitu), hrozivo vykrikujúcich o prísnom zákaze ich fotografovania. Vďaka tomu táto rýchla ukážka odvrátenej tváre Kodane bola veľmi poučná. Každý, kto by sa chcel dať na tieto „chodníčky“, by mal vidieť tie ľudské trosky, motajúce sa s mútnymi očami po tomto areáli. Samozrejme, že sme odolali kúpiť si čo i len žuvačky s obsahom drogy. Múdrym varovaním bol aj pre turistov platný prísny zákaz a za jeho porušenie vysoký trest, tu zakúpenú drogu vyniesť, či vyviezť z krajiny. Intenzívny a veľmi príjemný zážitok zanechalo vo mne mesto Kodaň s jeho časťou, zvanou Nyhavn (nečudo, že ju obľuboval H. CH. Andersen). Čarovný kútik s malebnými, farebnými, oku ladiacemu domčekmi. Hrala tu hudba a lákavo rozvoniavali domácimi i turistami konzumované rozličné špeciality, čo prispelo k harmónii tejto chvíle. Nikdy nezabudnem, ako dobre som tu pookriala a predovšetkým pochutnala si na božsky upravenom haringu, zapíjajúc ho kvalitným, mnou obľúbeným čapovaným čiernym pivom. Inšpirovala som sa, lebo som odkukala naservírovanie haringu na celozrnnom, šťavnatom toaste a k nemu podanú fantastickú dusenú zeleninu. Bol to pôžitok, pritom „Kolumbovo vajce“. V Kodani ma fascinovala ešte jedna vec: Nemôžem zabudnúť, ako priamo pred niekoľkými obytnými domami, nachádzajúcimi sa v zátoke, sa kúpali ich obyvatelia, vyjdúc si jednoducho v plavkách a s osuškou na pleci rovno pred ich dom. Perfektný relax a nápad hodný nasledovania! Vo Švédsku sa mi veľmi páčilo v Malmö, vďaka stavebne zaujímavej architektúre starých hanzovných domov, v Lunde zas úžasná gotická katedrála. V Lunde a Uppsale sme videli aj známe „škandinávske oxfordské“ univerzity, čím sme si uspokojili intelektuálnu stránku pobytu. Krásna je budova Radnice v Štokholme, kde sa poriadajú bankety po udelení známej Nobelovej ceny, ktorá sa preberá vo Švédskej akadémii, v budove ktorej sa nachádza aj Nobelovo múzeum. Helsinki sú preslávené tradičnými fínskymi trhmi, a to nie len s rozličnými remeselníckymi výrobkami, ale i lákavým sortimentom ovocia ( nádherné, veľké kopy čučoriedok, vychýrených jahôd, malín), zeleniny či jedál. Neodolali sme ponuke ambulantného predaja grilovaného lososa, maličkých, zemiačikov, zeleniny a vychýrenej špecialite – drobným rybičkám. Chutili výborne. Až potom nasledovala návšteva dominánt mesta, akými sú Dóm a vzácna ruská Uspenská katedrála. Pre mňa osobne bol úchvatný Tallinn (UNESCO), s neuveriteľnou dennou i nočnou atmosférou, zachovalosťou úžasného stredovekého centra mesta, s jedinou gotickou radnicou v severnej Európe. Spleť a množstvo turistov, túlajúcich sa do neskorej noci po historických pamiatkach a oddychujúcich v nespočetných gastronomických zariadeniach, z ktorých každý bol architektonicky i dizajnovo originálny, výnimočný. Do mojej smrti nezabudnem na vzhľad, vôňu i chuť grilovaného medvedieho mäsa, ktoré bolo majstrovsky kulinárne upravené (marinované v kvalitnom červenom víne, špeciálnych bylinkách s pospájaním zdanlivo nesúrodých chutí), plus umelecky adjustované a podané na vysokej profesionálnej úrovni, ktoré som zapíjala výborným čapovaným čiernym pivom, navyše v prekrásnom prostredí historickej budovy, s personálom oblečeným v dobovom odeve, čo bolo doslova fenomenálnym „kulinárnym koncertom.“ Na námestí sídliaca reštaurácia Olde Hanse je stopercentnou zárukou tohto báječného zážitku, osobitne jedla. Nedá mi nespomenúť, že na vyššie spomenutú vychýrenú reštauráciu nás upozornil a navigoval, napodiv ku konkurencii, prajný zamestnanec neďalekej reštaurácie s odporúčaním, kde toto medvedie mäso najlepšie pripravujú. Jeho žičlivosť nás dojala a je dôkazom ľudskej prajnosti tohto národa. Oprávnene som môj lukulský „medvedí zážitok“ zaradila na prvú priečku k mojim kulinárnym poznatkom a dojmom. Za ním sa radí sobie mäso. To som ochutnala vo Švédsku, ktoré bolo chuťovo dobre skombinované chrenom a priloženou dusenou zeleninou. Tiež servírované na už spomenutom celozrnnom toastíku, a ako inak, zapíjané super čiernym čapovaným pivkom. V Tallinne som nelenila a vbehla do lekárne Petra Veľkého. Žasla som, aký má zachovaný interiér a aké všestranné využitie poskytovalo technické vybavenie lekárne, keď ešte lekáreň bola lekárňou.... Riga, známa ako mesto secesie, má nádherné historické centrum (UNESCO), ktoré treba bezpodmienečne vidieť. Oči som si išla vyočiť na obrovskom množstve jantáru v ponuke rozličných suvenírov; bolo ich všade, kde ste sa len pohli, a boli medzi nimi naozaj krásne a hodnotné kusy. Keď moju dovolenku sumarizujem, môžem jednoznačne skonštatovať, že bola vynikajúca, bez akejkoľvek chybičky. Splnila všetky moje očakávania. Môžem ju každému odporučiť. Aby som si však doplnila poznatky a zážitky z tejto časti sveta, mojou najbližšou destináciou určite bude Nórsko spolu s Islandom, na čo sa už dnes veľmi teším. Samozrejme, že po osobnej skúsenosti, absolvujem ju budúci rok s BUBO. Sylvia 

Zájazdy:

Dánsko , Švédsko , Fínsko , Estónsko , Lotyšsko , Škandinávia

Cítiť, že v BUBO sa o kulinárstvo zaujímajú a sprievodcovia sú na gurmánstvo školení.

Jaroslav Žídek

executive chef

Jaroslav Žídek

Cítiť, že v BUBO sa o kulinárstvo zaujímajú a sprievodcovia sú na gurmánstvo školení.

Jaroslav Žídek

executive chef

Jaroslav Žídek
V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

Život ponúka nespočetné množstvo príležitostí vydať sa na cestu. Nepremeškajte ani jedinú.

Pavol Barabáš

cestovateľ

Pavol Barabáš

Život ponúka nespočetné množstvo príležitostí vydať sa na cestu. Nepremeškajte ani jedinú.

Pavol Barabáš

cestovateľ

Pavol Barabáš