87 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Mexiko

Mexiko - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

V

Vierka a Dušan

Príjemné spomienky

Je to 3 týždne od návratu zo zájazdu Mexiko velký okruh na prelome január a február. Ešte sú stále živé príjemné spomienky na zážitky, ktoré nám pomohli sprostredkovať naše sprievodkyne Natália a Noemi. Boli výborné a vďaka nim bol celý zájazd skvelý. A aj vďaka nim by sme radi využili služby CK Bubo aj nabudúce. Aj keď začiatok našej prvej cesty s Bubo nebol celkom dobrý kvôli zmätočným informáciám z kancelárie ohľadne leteniek. Natália  a Noemi nás presvedčili, že Bubo je výborné a oplatí sa využiť Vaše služby.

Zájazdy:

Mexiko
A

Anonym

Měla jsem tu možnost...

Měla jsem tu možnost absolvovat zájezd Mexiko - Veľký okruh. Chtěla bych poděkovat Máriovi - průvodci, který se nám snažil všechny pozoruhodnosti Mexika co nejvíc přiblížit a svým odborným a zaníceným výkladem se mu to podařilo. Jsem ráda, že jsem tuhle část Mexika měla možnost poznat, doporučuji všem.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
T

Tomáš a Petra

Super dovolenka v Mexiku

Cez víkend sme sa vrátili zo zájazdu Mexiko - Veľký okruh. Chceli by sme sa Vám poďakovať za super dovolenku, organizačne zvládnutu na 1. Lukáš Bacik bol super. Takže veľká pochvala a tešíme sa na ďalšie zájazdy.

Zájazdy:

Mexiko
A

Adriana Jacková

Mexiko má všetko

Chcela by som s Vami podeliť o moje pocity a zážitky zo zájazdu Veľký okruh Mexikom ktorý sa začal 12.10. 2022. Bola to perfektná jazda, ktorú by som si hneď zopakovala. Naším sprievodcom bol Ľubor Kučera, bez ktorého si tento zájazd už ani neviem predstaviť. Ukázal nám Mexiko v plnej kráse. Ochutnali sme miestne špeciality, videli nádhernú prírodu, s nedočkavosťou čakali na nové historické poznatky, ktorými nás Ľubor vždy perfektne zaujal a pravidelne zásoboval. Je to krajina, ktorá má v sebe VŠETKO. Zamilovala som si ju a určite sa ešte vrátim. Ani neviem, ktorú časť zájazdu mám vybrať ako obľúbenú. Kúpanie v cenote? Nádherná pyramída v v dažďovom pralese v Palenque? Západ slnka v Acapulcu? Je toho nespočetne veľa a ja Vám ďakujem, že tieto zájazdy robíte. Určite Vaše služby ešte v budúcnosti využijem a už teraz sa neviem dočkať.

Zájazdy:

Mexiko
V

Veronika Balvanová

Najazdených viac ako 3 000 km

Nezabudnuteľný zážitok Je tomu týždeň, čo sme sa vrátili z poznávačky Mexiko veľký okruh 20.10.2022 – 4.11.2022 a som naozaj nadšená. Každý deň spoznávanie nových miest, histórie, gastronómie, veľa úsmevných zážitkov a hlavne skvelá partia. Najazdených viac ako 3 000 km, premyslene vystupňovaný program s čerešničkou na konci našej jazdy - Cenoty, ktoré sme navštívili, boli pre mňa naozaj nezabudnuteľné. Ďakujem Vám, BUBO, za možnosť cestovať do krajín, na ktoré si ako samostatná jednotka netrúfam. Najväčšie poďakovanie patrí našej sprievodkyni Valérii Michalcovej. Milá Vall, ďakujem za krásne strávené dva týždne. Si úžasný človek plný života a pozitívnej energie, ktorú rozdávaš všade okolo seba. Tvoje výklady sú profesionálne a zároveň uvoľnené, nenútené a zaujímavé natoľko, že aj keby človek nechcel, vtiahneš ho so sebou do sveta Mayov, Aztékov, Toltékov, Zapotékov... Veľa ľudí si neuvedomuje, aká je tvoja práca zodpovedná a náročná. Ty si aj napriek tomu robila veľa vecí nad rámec svojich povinností a za toto si ťa nesmierne vážim a dúfam, že to nie je jediná cesta, ktorú sme spolu absolvovali! Ešte raz veľké ĎAKUJEM!

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
F

Feri Hanis

Intenzívny, bohatý a poučný program

Práve sme dorazili z Mexika veľký okruh, ktorý bol v termíne 20.10.2022 - 4.11.2022. Najprv chcem povedať, že zájazd stál za všetky peniaze a teraz by som chcel napísať zopár postrehov, zážitkov a skúseností. Začnem balením, my sme boli koncom roka a aj napriek tomu sme nepotrebovali teplejšie oblečenie, akurát v Mexico City boli večere chladnejšie a jedna mikina či deka sa zíde aj v autobuse (ten vedia dobre vychladiť a pri dlhšej ceste to pocítite). Na pamiatky a potulky mestom vám úplne stačia sandále. Nezabudnite na opaľovací krém a repelent, ktorý možno použijete 2x. Mexiko je cenovo dostupné, zmenil som 400 €, a to mi stačilo aj na suveníry, ktorých cenu môžete na viacerých pamiatkach zjednávať. No upresňujem, že nie stále som sa stravoval v reštaurácii (večere a niekedy raňajky som riešil nákupom v OXXO), a posledné 4 noci som mal doplatený all inclusive v Cancúne, čo stálo za to. Program bol intenzívny, bohatý a poučný. Presuny autobusom boli o niečo dlhšie než som predpokladal hoci sme mali prestávky. Nočný presun sa dá zvládnuť no majte pri sebe sveter či deku. Aj napriek negatívnej reklame Mexika ohľadom kriminality, drog a pod. sme my takúto skúsenosť nemali. Mexičania boli veľmi priateľský a ochotní. No celý zájazd bol úžasný aj vďaka našej sprievodkyni Valérii. Jej vzdelanosť, ochota, pripravenosť a komunikácia bola na 100 %. Ak nepoznala odpoveď na nejakú otázku členov skupiny, cez noc ju zistila a ráno sme boli bohatší o pravdivú informáciu. Vďaka jej ochote sme zažili aj pekné maličkosti počas presunov do ďalšieho hotela, čo zväčšilo pozitívny dojem zo zájazdu. Neviem si predstaviť tento zájazd bez jej velenia. Na záver by som chcel povedať, aby ste neváhali a šli na tento zájazd, ja by som si ešte raz vypýtal ako sprievodkyňu Val, a doplaťte si aj all inclusive v Cancúne, tam si potom oddýchnete.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
K

Klient z Mexika

Vyvážené historické pamiatky

Vyborny zazitok s perfektnym sprievodcom JAROM - skvelo kombinujucin hlboke historicke znalosti, odlahceny styl a schopnosti riesit vsetky situacie (takze sme miesto kupania v rozburenom zalive poznali nadherne a neobjavene Campeche). Premysleny itinerar, kopec historickych pamiatok vyvazeny ochutnavkami vsetkeho mozneho od indianskych skokanov po zapotecku saunu Temazcal. Dakujeme

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
J

Jozef a Marta S.

Vďaka za fantastickú dovolenku

Táto cesta bola jedna z najlepších ktoré sme absolvovali. Skvelý sprievodca s veľkými znalosťami histórie a perfektným prejavom. Verím, že zamestnávate takých zodpovedných a skvelých ľudí viac. Myslím, že sme boli aj skvelá partia na čele so sprievodcom. Ešte raz veľká vďaka za fantastickú dovolenku. 

Zájazdy:

Karibik , Mexiko , Cancun
V

Věra Mandíková a Alena Fojtíková

Skutečně snový a naprosto bezchybný okruh Mexikem

Dobrý den, Zúčastnily jsme se s kamarádkou zájezdu Velký okruh Mexikem v termínu od 18.2.t.r. Zájezd objednaný v BUBO / CK SEN byl skutečně snový a naprosto bezchybný.  Byly jsme nadšené  nádherně sestaveným programem s maximálním časovým využitím jak co se týká návštěv veškerých památek tak přejezdů. Rovněž všichni účastníci zájezdu byli bezproblémoví a velmi příjemní což byl vlastně bonus navíc. Tzv. pomyslnou "Třešničkou na dortu“ byl náš skvělý průvodce Jaro Kondač. Díky jeho doslova bezedným znalostem veškerých historických souvislostí jsme se dozvěděli nejen vše podstatné, ale i různé historické zajímavosti a legendy. Kromě toho byl stále vstřícný a ochotný, vždy připravený se vším poradit,  doporučit mexické speciality i ověřené restaurace, obchody, nákup suvenýrů atd., zkrátka o Jarovi jen v superlativech. Moc děkujeme ještě jednou JAROVI i CK SEN/BUBO za úžasné  zážitky.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko , Cancun
N

Natália & Klaudia & Marián

Neuveriteľne krásne miesta

Veľká vďaka nášmu šikovnému, priateľskému a skúsenému sprievodcovi Jarkovi, ktorý nám priblížil kultúru a históriu Mexika. Videli sme neuveriteľne krásne miesta a spoznali sme aj reálne obrazy života niekoľkých mexických štátov. Prešli sme cez 3000km, videli sme slnečné pobrežie, farebné vnútrozemie aj zelenú džunglu. Úžasný zájazd, skvelí ľudia, kopec fotiek, no hlavne nezabudnuteľné zážitky. ¡Gracias Mexico!

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
K

Klientka z Mexika

Očakávania splnené, dokonca aj prekročené!

Tak a ja som týždeň doma po tomto super zájazde! Očakávania splnené, dokonca aj prekročené! Dvaja sprievodcovia Ľubor a Jarko top, program podľa mojich predstáv ani minútu som sa nenudila. Let balónom, kúpanie vo vodopáde, vodný skúter, parasailing a hotel na pláži v Cancúne na záver, veľká spokojnosť!!! Čo dodať? Kedy už bude nabudúce???

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
P

Peter a Erika

Neskutočné Mexiko

Dobrý deň...Lovci zážitkov... práve sme sa vrátili z Mexika....bolo to neskutočné ...Mexico City...Acapulco....Teotihuacan...Chapultepec ...Guadalupe...naši sprievodcovia Ľubor a Jaro...boli vždy milí ústretoví a pripravení odpovedať na naše nekonečné otázky ...všetky veci boli perfektne zorganizované...a aj vďaka chlapcom a ich vedomostiam ...bol zážitok z Mexika neskutočný .....a nakoniec relax v Iberostar paraiso Beach....další raj na zemi....odtiaľ sme si robili výlety....Tulum ...Chichen Itza....Playa del Carmen ...Isla Mujeres...Cancun... musíme poďakovať p.Fellnerovi ....že je obklopený takými ľudmi...ktorí Vám z dovolenky urobia zážitok na celý život....ešte raz veľká vďaka.....Peter a Erika

Zájazdy:

Karibik , Mexiko

Predaj sa začína o Viac

- dní - hod -min -sek