208 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Singapur

Singapur - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

100% spokojnosť a nadšenie

Vážená cestovná kancelária,cestujem s vami už dlho a aj plánujem cestovať s s vami dlho. Mám už teraz naplánované a zaplatené cesty - Japonsko, Južná Kórea a Veľký okruh Čínou a ďalšie budem pridávať. To prečo som sa tak rozhodol, sú skúsenosti, organizácia a samotní sprievodcovia, ktorí priamo v teréne robia veľmi kvalitnú prácu a dovolím si povedať že až nadprácu a dávajú si na tom neuveriteľne záležať. A presne tak tomu bolo aj na našom zájazde Thajsko, Malajzia, Singapur a týmto chcem pár vecí pochváliť a odovzdať odkaz, lebo si to situácia zaslúži!!! Za organizáciu a za kanceláriu centrála BUBO - skvelá organizácia, presné inštrukcie, pravdivá komunikácia a jednoznačné pokyny. Klobúk dole ako to viete zorganizovať a zmanažovať. Všetko bolo podľa inštrukcií, podľa itineráru a tak ako boli nastavené očakávania!!!! A to bolo do bodky a bolo aj veľa vecí navyše a hlavne vďaka prístupu manažérov na cestách - Andrej, Dominika a Tomáš - 100% spokojnosť a nadšenie!!! Náš prioritný cestovný manažér Andrej. Som veľmi spokojný s tým, ako nás manažoval počas prvých 10 dní - Bangkok, Krabi. Bol organizovaný, nahrával videá, bol nápomocný, inštruoval aj s vecami navyše. Bol pragmatický, presný, prinášal zaujímavý obsah. Naša sekundárna cestovná manažérka Dominika bola veľmi zorientovaná v oblasti a tematike. Boli sme aj s manželkou veľmi spokojní ako nás prevádzala v druhej časti zájazdu - Malajzia, Singapur. Mala ľudský prístup, dobrú organizáciu, komunikáciu, obsah i správne informácie.  Náš tútor a garant celého zájazdu Tomáš je chodiaca encyklopédia a je až nechutne zorientovaný v regióne a v cestovaní. Dával nám obsah, odporúčania, skúsenosti. Toho človeka je potrebné zažiť a presvedčiť sa, že je to človek na tom najsprávnejšom mieste!!!! Bol to náš anjel strážny na našich cestách. Veľmi ma ale mrzí jedna skutočnosť, ktorú nikto z nás asi nevie ovplyvniť a už vôbec nie BUBO a vaši manažéri na cestách. A viac to súvisí s našim spoločenským nastavením na Slovensku (a možno aj inde vo svete) a vecami, ktoré sa dejú v našej spoločnosti a za ktoré si môžeme iba my, tým koho volíme a komu dovolíme spravovať našu krajinu!!!! Je to častý rukopis našich politikovi - od správania sa politikov, nevzdelanosť ľudí, výchova a chýbajúca základná mentálna výbava - pokora, slušnosť, úcta, rešpekt, pochopenie, empatia… Je až neuveriteľné čo všetko musia zvládať vaši manažéri priamo v destinácii!!!! Za toto ich veľmi obdivujem!!! Máte môj rešpekt a uznanie - Andrej, Dominika a Tomáš a aj hlavná kancelária BUBO. Držte sa a teším sa na ďalšie cesty s vami a vašimi výbornými manažérmi priamo v destinácii!!!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
M

Michal a Eva Hanžlovi

Fantastický zájezd

Rádi bychom se ženou poděkovali za fantastický zájezd, skvěle zvolenou trasu plnou nádherných míst a zážitků a zároveň vyjádřili velké poděkování našemu průvodci Tomášovi, který to celé v našich očích povýšil o další level. Nepřeberné množství znalostí a vědomostí ke každému navštívenému místu, znalosti místních poměrů, tipy na místní gastro speciality a mnoho dalšího nám podával zajímavou a nevtíravou formou. Jakýkoli dotaz, nebo náš zájem o návštěvu dalších zajímavých míst ochotně řešil a i díky jeho časování jsme v Singapure zažili nádhernou show dronů, pořádanou k novému roku dle čínského kalendáře. Na základě této zkušenosti budeme i do budoucna určitě hledat ve Vašem katalogu další místa k objevování! Děkujeme Michal a Eva Hanžlovi

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
E

Eva Šťastná a Zdeněk Purm

Vynikajíci průvodce

Chceme vyjádřit velikou spokojenost s naším průvodcem Tomášem Kubušem, který nás provázel dovolenou Thajskem, Malajsií, Singapurem. Díky jeho profesionální úrovni jsme strávili krásné zážitky, které převážily nedostatky v letecké dopravě. Tomáš nás poutavě seznámil se všemi místy, které jsme navštívili. Jeho neuvěřitelné znalosti nám předával a tím nám velice obohatil naši dovolenou. Cestovka BUBO v něm má vynikajícího průvodce. Děkujeme mu Eva Šťastná a Zdeněk Purm

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Výborne vyskladaný zájazd

Ďakujeme BUBO za úžasné zážitky z pobytu Thajsko, Malajzia, Singapur. Bol to výborne vyskladaný zájazd, plný zážitkov, nádherných miest a ešte krajšej prírody a histórie. Užili sme si autentické prechádzky ulicami Bangkoku, plávajúce trhy, most cez rieku Kwai alebo nádhernú Ayutthayu či kráľovský palác. Popri mestskej turistike sme mali možnosť oddýchnuť si na nádherných plážach Krabi a milým zážitkom bolo kúpanie slonov či neskôr jazda na cyklorikšiach nočným Penangom. Každý deň bol iný a bolo úžasné vidieť ako sa história snúbi s moderným svetom a tiež vidieť harmóniu kultúr a náboženstiev. Veľké ďakujem patrí aj nášmu sprievodcovi Tomášovi, ktorý nás neustále prekvapoval úžasnými vedomosťami z histórie i reálií všetkých krajín. Veľmi radi si podobný zážitok zopakujeme znova ;).

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Ďakujem, BUBO

Ďakujem BUBO, prežili sme nádhernú dovolenku, plnú zážitkov a poznanávania nových krajín ako je Thajsko, Malajzia a Singapúr. Človek to ani nestíha všetko vstrebávať, je to neskutočne nadupaný program, ktorý sa neustále stupňuje a záver noc v Marina Bay... to sa nedá opísať, to treba len zažiť. Touto cestou chceme úprimne poďakovať nášmu sprievodcovi Tomášovi, ktorý je chodiaca encyklopédia, toľko vedomostí o Ázii má asi málokto. Vďaka jeho cenným radám a informáciám prebehla táto dovolenka na 1-ku. Bolo to zorganizované na minútu presne, takto si predstavujem dovolenku a ak niekedy v budúcnosti na poznávaci zájazd, tak jedine BUBO. To čo sme zažili a spoznali, ďakeko prevyšuje cenu.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Veľmi intenzívne zážitky

Veľmi intenzívne a skvelé zážitky na ceste tromi odlišnými krajinami. Zažili sme toho neskutočne veľa... Thajsko - úžasný Bangkok a nezabudnuteľná jazda tuk-tukmi, krásne chrámy, milí ľudia, adrenalínove prechody cez cestu, plávajúce trhy, Ayutthaya, most cez rieku Kwai, neutíchajúca ulica Khao San a vynikajúci streetfood, skvelé ovocie... Trocha oddychu na Krabi, krásnych okolitých ostrovoch a mangrovových lesoch nám dodalo energie na ďalšie spoznávanie Malajzie a Singapuru. Určite odporúčame kombináciu prelet na Krabi a z Krabi ďalej už autobusom, aby ste videli aj okolitú krajinu a Penang. Malajzia je krásna a nádherne zelená, Penang - super streetfood a prekvapivá rôznorodosť kultúr - jednoznačne treba vidieť. Kuala Lumpur a úžasné dvojičky, zvláštne pocity z najsvätejšieho miesta hinduistov Batu caves v Malajzii. No a na záver Singapur, kde sa po Thajsku a Malajzii musíte kontrolovať ako prejsť cez prechod :-), zážitok už len z jazdy metrom, úžasný výhľad na nočný Singapur z lodiek, nádherné budovy a hotely... To všetko sprevádzané vedomosťami a skúsenosťami nášho skvelého sprievodcu Tomáša, ktorý do toho dával všetko, mal to celé perfektne zorganizované a premyslené. Vidno, že to čo robí, robí s vášňou a baví ho to. ĎAKUJEME!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Ďakujem a pozdravujem

Dobry den, Chcem velmi pekne podakovat a pozdravovat Michala, ďakujem Michal bol si uzasny ..a drzim ti palci v kariere , aj vdaka tebe bol zajazd nie na 100 ale na 150 PERCENT !

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Lovenie zážitkov v juhovýchodnej Ázii

Lovenie zážitkov v tejto destinácii bolo super, predovštkým chcem vyzdvihnúť sprievodcu Miška, ktorý bol fantastický. Vidieť, že túto oblasť má rád, veľa nám rozprával a hlavne poradil. Na všetky otázky odpovedal vždy s úsmevom. Stále dobre naladený. Veľa sme videli, zažili, spoznali nových ľudí, vytvorili sa nové priateľstvá. Zakončenie zájazdu v Singapure bolo očarujúce, my sme si priplatili hotel Marina Bay Sands, takže o to väčší zážitok. Tu nás trošku mrzelo, že sme mali na izbu v hoteli len málo času, nakoľko sme tam prišli vo večerných hodinách. Ale užili sme si. Na tomto zájazde sme sa o nič nemuseli starať, všetko bolo vybavené CK. A sprievodca Miško nám okrem výletov, ktoré boli plánované, vždy prihodil niečo naviac. Prajeme všetkým pekné sviatky a už v januári ideme s vami na Kubu, tak verím, že aj táto destinácia nám prinesie nové zážitky.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko

Najkrajšia cesta okolo sveta - zážitok na celý život

Najkrajšia cesta okolo sveta bola úžasná, krajšia, ako som si predstavovala. Zdalo sa mi, že 24 dní na cestách a desať letov bude únavných, ale nebolo to tak. Na každom mieste som si povedala, škoda, že tu nie sme o deň dlhšie, ešte by som rada videla... Program bol vyvážený, videli sme veľkomestá aj krásnu prírodu a medzitým relaxovali na ostrovoch. Napriek tomu, že sme stále cestovali proti času a prekročili dátumovú hranicu, vôbec som necítila únavu. Sprevádzal nás Marek, ktorý nám v každej destinácii podal výklad o histórii, o súčasnosti a ochotne odpovedal na naše otázky. Venoval sa nám po celý deň, až do noci.  Zabezpečil všetky presuny a ubytovania v hoteloch tak hladko, aby  sme nestrácali čas a zažili čo najviac. A  videli sme naozaj veľa, máme pretlak informácií, dojmov a obrazov, čo budeme ešte dlho spracovávať. Skrátka, je to zážitok na celý život. Naďa M.

Zájazdy:

USA , Francúzska Polynézia , Nový Zéland , Tahiti , Dubaj (SAE) , Maldivy , Singapur , Srí Lanka
P

Popluhárovci a Magdalíkovci

Profesionalita BUBO

Vážení priatelia, dovoľte, aby sme vám poskytli spätnú väzbu a vyjadrili poďakovanie za kvalitu služieb, komunikačné zručnosti a profesionálny prístup zamestnancov CK BUBO, ako to vnímane z osobných skúseností. V rámci našich cestovateľských aktivít sme sa ostatné dva roky rozhodli pre vašu cestovnú kanceláriu. Bolo to na základe vedomostí z médií, referencií priateľov a aktívneho vyhľadávania informácií. V roku 2022 sme sa prostredníctvom vašej cestovnej kancelárie zúčastnili poznávacieho zájazdu Mexika. Vrátili sme sa spokojní, plní dojmov a vedomostí o tejto krajine. To nás nakoplo a v roku 2023 sme cez BUBO absolvovali poznávací zájazd Thajsko, Malajzia, Singapur. Opäť sme sa vrátili nadšení, veľa sme videli a počuli o krajinách, ktoré sme navštívili. Na zájazde všetko klapalo. Potvrdilo sa nám, že to nie je náhoda a povedali sme si, že je správne to vedeniu CR BUBO vyjadriť. Už pri vybavovaní zájazdu do Mexika sme komunikovali s vašou kanceláriou a pracovníčkou p. Nikolou. Nielenže bola milá, ale predovšetkým veľmi ochotná a trpezlivá. Je vidieť, že má svoju prácu rada a robí ju s láskou. To isté bolo pri vybavovaní tohtoročnej dovolenky v Ázii. Už sme vedeli, že sa na ňu môžeme obrátiť. Riešenie dovolenky bolo o to príjemnejšie a bezproblémové. Poznávací zájazd v Ázii prebehol bez akýchkoľvek komplikácií. Na tomto zájazde máte skvelého delegáta Jozefa, prezývaného Jogy. Počas celej doby zájazdu pracoval vysoko profesionálne. Všetko mal pripravené včas. Všetko klapalo, zapadalo do seba. Jogy je doslova nabitý vedomosťami o krajinách, ktorými sme prechádzali. Počúvať ho bol zážitok. Pri napĺňaní plánovaného programu mu všetko sedelo. Žiadne tápanie, žiadne nezrovnalosti. Vážený pán doktor, vážení členovia menežmentu CK BUBO. Vysoko si vážime prístup vašich zamestnancov a kvalitu služieb CK BUBO. Určite budeme naďalej využívať vaše služby a šíriť dobré meno cestovnej kancelárie BUBO. S úctou, Juraj a Jana Popluhárovci, Žilina Peter a Anna Magdalíkovci, Galanta

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
K

Klient

Oprávnené vychválenie Thajska

Bubo zájazdy týkajúce sa Thajska a priľahlých krajín sú v recenziách popísané a vychválené mnohokrát - a oprávnene! Program nadupaný, organizácia výborná. Je vidieť, že zájazd má svoju dlhú históriu a v krajine vytvorené zázemie a podporu u miestnych. Z vlastných skúseností však tvrdím, že zájazd robí predovšetkým sprievodca. Ten náš - Michal, bol presne taký, akého očakávate od CK BUBO. Rozhľadený, s množstvom vedomostí, ale dávkoval nám ich v primeranej forme a množstve, takže sme ich dokázali vstrebať. Mišo má Thajsko naozaj rád, pozná nie len jeho históriu a kultúru, ale aj bežný, každodenný život, pozná thajskú náturu a vyžaruje priam budhistický pokoj a rozvahu. Ďakujeme.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
J

Jitka a Vlasta Dokoupilovi

CK BUBO děkujeme za skvělých 15 dní

Dobrý den, s manželkou jsme se zúčastnili s Vaší CK poznávacího zájezdu Thajsko, Malajsie, Singapur. Zájezd takového typu byl pro nás oba "premiérový" a musíme říct, že předčil naše očekávání. S organizací zájezdu si skvěle a profesionálně poradil Váš vynikajicí průvodce Laco. Laco má perfektní znalosti o jihovýchodní Asii a organizační schopnosti. Je to velmi milý chlapík s vždy dobrou náladou a je kamarádský a empatický. Když jsme narazili během pobytu na nějaký komunikační problém /z naší strany hlavně problém jazykové bariéry/ byl Laco vždy "po ruce" a připraven nám ochotně pomoci. Za nás oba soudím, že Vaše CK si určitě musí považovat, že měla správnou volbu při výběru průvodců do CK a má takového zaměstnance ve svých řadách. Ještě jednou bychom chtěli Vaší CK BUBO poděkovat za skvělých 15 dní a přejeme Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů. S pozdravem Jitka a Vlasta Dokoupilovi

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko