43 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Brazília

Brazília - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

19.05.2024

Zcela nadšeni

Vážení a milí. Je to necelý týden, co jsme se vrátili z tohoto zájezdu a jsme zcela nadšeni. A to nejen nádherou všeho, co jsme viděli. Pokorou k místům a lidem, kteří tato místa obývali a obývají. Velkou vděčností a díkem našim průvodcům, kteří se o nás starali s nadšením, odhodlaností nám toho, co nejvíce ukázat, vždy dobře naladění, milí, usměvaví a ochotní. Konkrétně velký dík Peteru Drobovi, který nás provedl po Peru a Bolívii, chlapovi s velkým srdcem a milým úsměvem na tváři. A velký dík KARINCE, droboučké, ale houževnaté dívčince, která nás provázela po Chile, Argentíně a Brazílii. A která by dokázala vyřešit snad i nemožné a vždy s úsměvem na tváři. (viz stávka v Argentíně). Tito dva zástupci Bubo nás přesvědčili, že pokud budeme plánovat další dovolenou, bude to už jen s Bubo. Móóć vám děkujeme Peťko a Karinko a snad budeme mít tu čest se s vámi ještě setkat na našich dalších cestách.....

Zájazdy:

Argentína , Bolívia , Brazília , Čile , Južná Amerika , Peru
K

Klient

30.04.2024

29 dní plných nezabudnuteľných zážitkov

Pred 2 dňami sme sa vrátili z úžasného poznávacieho zájazdu po Južnej Amerike. Bolo to neskutočných 29 dní plných nezabudnuteľných zážitkov. Prešli sme veľa krajín Peru, Bolíviu, Chile, Argentínu, Uruguaj, Paraguaj a Brazíliu. V každej z nich bolo čo obdivovať no najnezabudnuteľnejšie boli Machu Picchu, výstup na horu Chacaltaya 5435 m, zjazd na bicykloch - jazda smrti zo 4700 m, soľná púšť Salar, vodopády Iguazu a krásne výhľady na Rio de Janeiro. Ďakujeme BUBO za perfektne zorganizovaný a logisticky zvládnutý celý zájazd a najväčšie poďakovanie patrí našej krásnej, milej, rozvážnej, trpezlivej sprievodkyni Karinke, ktorá sa nám venovala 24 hod denne s perfektnými znalosťami o celej Amerike nezaskočila ju žiadna otázka. S rozvahou vyriešila každú situáciu. Radi si zopakujeme dovolenku s BUBO a určite Vás budeme odporúčať aj naším známym.

Zájazdy:

Argentína , Bolívia , Brazília , Čile , Južná Amerika , Paraguaj , Peru
M

Miloš Fidranský

22.11.2023

Všetko do seba zapadalo

Dobrý den. Včera jsem se vrátil ze zájezdu který pořádala Vaše CK pod názvem To nejlepší z Jižní Ameriky. Vše bylo perfektní, moc se mi to líbilo a byl jsem velmi spokojený. Vše do sebe organizačně zapadalo tak jak má. Průvodkyně Naomi byla vynikající.

Zájazdy:

Argentína , Bolívia , Brazília , Čile , Južná Amerika , Peru
K

Klient

23.09.2023

Zájazd v Južnej Amerike

Počas zájazdu v Južnej Amerike sme toho videli veľa, bol výborný program, mali sme vynikajúce sprievodkyne. Najmä musím vychváliť Danielu, s ktorou sme boli už tretíkrát (2x Portugalsko). Má úžasný prehľad a vedomosti o krajinách, v ktorých sprevádza, je ochotná a priateľská, veľmi dobre sa orientuje v destináciách, vie nielen poradiť, ale venuje sa klientom aj nad rámec programu. Má výborné organizačné a improvizačné schopnosti. Želáme veľa ďalších úspechov a spokojných klientov. Pozn: Nevyhovovalo nám zlúčenie dvoch skupín v prvých dňoch zájazdu. Meniť doláre podľa propozícií považujeme za zbytočné, euro plne postačuje.

Zájazdy:

Argentína , Bolívia , Brazília , Čile , Južná Amerika , Peru
R

Renáta Muchová

Spoznali sme nádherné krajiny

Milé BUBO, zúčastnila som sa s mojimi priateľmi poznávacieho zájazdu Argentína – Brazília a chcela by som sa vám srdečne poďakovať za úžasnú cestu a nezabudnuteľné zážitky! Cesta je vynikajúco a profesionálne zostavená, vyvážená. Veľa sme toho videli, zažili, ale zároveň bez naháňačky a mali sme aj dostatok voľného času počas cesty. Spoznali sme nádherné krajiny - každá iná svojou históriou, kultúrou, mentalitou, videli sme rôznorodé mestá a miesta a úchvatnú prírodu – osobitne vodopády Iguazú, ktoré sú právom jedným z divov sveta. Ich sila a neuveriteľná scenéria sa dá ťažko opísať, to treba jednoducho zažiť! A samozrejme medzi nezabudnuteľné zážitky patria výhľady z Cukrovej homole, Corcovado a z letu vrtuľníkom nad Riom, ktorý sme si doobjednali a nemohli sme ani nič lepšie urobiť:-) Okrem toho to bola cesta aj plná gurmánskych zážitkov – od najlepších empanadas kúpených na ulici v Buenos Aires po vynikajúce steaky a vínko v reštauráciách v Buenos Aires aj Rio de Janeiro. Počas cesty sme mali vynikajúcich sprievodcov. Vaša sprievodkyňa Karinka sa o nás starala dňom i nocou, podávala nám vždy včas všetky informácie, rady, tipy na voľný čas, bola promptná, ústretová, flexibilná a vždy usmiata. A výborní, profesionálni a skúsení boli aj lokálni sprievodcovia – Enrique v Buenos Aires a aj lokálni sprievodca Iguazu a v Rio. Srdečná vďaka za krásne a nezabudnuteľné zážitky a teším sa na ďalšie spolu s vami:-) S pozdravom, Renáta M.  

Zájazdy:

Argentína , Brazília
K

Klient

Detský sen

Uz od detstva som tuzila vycestovat do Brazilie. Tak som si konecne splnila svoj sen cez kancelariu BUBO. Zajazd predcil moje ocakavania a je to jeden z najkrajsich zazitkov mojho zivota. Priroda Pantanalu a Iguazu bola nadherna a aj Rio ma svoje uzasne caro. Tento vylet bol skvey aj kvoli fantastickym sprievodkyniam Ivke a Karin, ktore nam pomohli a poradili v kazdej situacii. Tento zajazd odporucam kazdemu, kto chce ochutnat krasy Argentiny a Brazilie.

Zájazdy:

Argentína , Brazília , Južná Amerika , Paraguaj , Uruguaj
M

Moravčíková Marta

Vrece prekrásnych chvíľ a zážitkov

Nedávno som som sa zúčastnila nádherného zájazdu Patagónia, Argentína, Brazília, ktorý ma nesmierne obohatil a mám nezabudnuteľné zážitky na celý život. Zároveň by som sa chcela poďakovať našim milým dvom sprievodkyniam Ivanke a Karin. Boli to naši úžasní cestovní anjeli, veľmi ľudské a ochotné, klobúk dole pred nimi. Ďalej by som chcela povzbudiť klientov ktorí sa hlásia na tento zájazd, aby nevynechávali ponúknuté možnosti počas zájazdu, ako sú lety vrtuľníkom, loďka ktorá ide pod samotné vodopády Iguazu, ani kultúrne programy, ako je Tango a tematický večer národných tancov južnej Ameriky. Sú to najkrajšie zážitky z celého zájazdu. Ja som absolvovala všetko a neľutujem. Jedným slovom fantastické. Sú to nádherné zážitky. Ľadovce, národné parky aj mestá sú nezabudnuteľné. Veľmi odporúčam. Celý zájazd je jedno vrece prekrásnych chvíľ a zážitkov. Kto sa prihlási určite neoľutuje.

Zájazdy:

Argentína , Brazília , Čile , Južná Amerika , Paraguaj , Patagónia , Uruguaj
M

Miroslav

Južná Amerika február 2020

V mesiaci február 2020 sme s manželkou strávili krásnych 10 dní v Južnej Amerike. Zažili sme tu veľa nádherných a nezabudnuteľných chvíľ jednak vďaka BUBO, ale aj zásluhou fundovanej, stále milej, ústretovej a príjemnej sprievodkyni Laure. 

Zájazdy:

Argentína , Brazília
M

Miroslav

Február 2020 v Južnej Amerike

V mesiaci február 2020 sme s manželkou strávili krásnych 10 dní v Južnej Amerike. Zažili sme tu veľa nádherných a nezabudnuteľných chvíľ jednak vďaka BUBO, ale aj zásluhou fundovanej, stále milej, ústretovej a príjemnej BUBO sprievodkyni Laure. Ďakujeme. 

Zájazdy:

Argentína , Brazília , Paraguaj
T

Tomáš Petrunčík

Silvester na Copacabane

Chceme sa poďakovať našej skvelej sprievodkyni Katke za sprevádzanie po Argentíne a Brazílií :) Navštívili sme veľa krásnym miest v Buenos Aires, vychutnali si vodopády Iguazú a tiež atmosfétu celého Ria. Katka nám vždy podala zaujímavo všetky informácie, promtne sa snažila riešiť problémy a veľakrát ukázala aj miesta mimo hlavných turistických trás! Nezabudnuteľný zážitok bol samozrejme Silvester na Copacabane :) BUBO ďakujem. 

Zájazdy:

Brazília
R

Renáta Karaffová

Každému, kto chce spoznávať a zažiť úžasnosť tohto sveta, BUBO odporúčam

Absolvovali sme prenádherný BUBO zájazd, ktorý odporúčam každému, kto chce spoznávať a zažiť úžasnosť tohto sveta. Zájazd dokonale pripravený, aj so skvelou pani sprievodkyňou Katkou, ktorá nie je len fantastická sprievodkyňa, ale aj úžasný človek. Aj touto cestou Ti Katka a celý BUBO tím ďakujeme a prajeme len to najlepšie. Rodina Karaffová

Zájazdy:

Argentína , Bolívia , Brazília , Peru , Čile
I

Ing. Miroslava Hanzálková

Ráda bych poděkovala za krásné zážitky..

Nedávno jsme se vrátili ze zájezdu  "Jižní Amerika jednou za život", který byl již náš třetí s BUBO. Ráda bych poděkovala za krásné zážitky, které nás budou stále provázet a které byly umocněny hlavně díky skvělé práci pruvodkyne Daniely. Obdivujeme její znalosti, energii a stále dobrou náladu. Během zájezdu se nám maximálně věnovala, všechno perfektně zvládala a přitom nás ještě neustále o všem informovala. Byla vždy ochotná a vstřícná a zaslouží si skutečně obdiv, jak vše zvládala i v tak náročných podmínkách jako je Peru a Bolívie... Budeme rádi, jestli vyřídíte náš dík a pozdrav. S pozdravem Ing. Miroslava Hanzálková

Zájazdy:

Bolívia , Peru , Argentína , Brazília , Paraguaj

Cítiť, že v BUBO sa o kulinárstvo zaujímajú a sprievodcovia sú na gurmánstvo školení.

Jaroslav Žídek

executive chef

Jaroslav Žídek

Cítiť, že v BUBO sa o kulinárstvo zaujímajú a sprievodcovia sú na gurmánstvo školení.

Jaroslav Žídek

executive chef

Jaroslav Žídek
V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

Život ponúka nespočetné množstvo príležitostí vydať sa na cestu. Nepremeškajte ani jedinú.

Pavol Barabáš

cestovateľ

Pavol Barabáš

Život ponúka nespočetné množstvo príležitostí vydať sa na cestu. Nepremeškajte ani jedinú.

Pavol Barabáš

cestovateľ

Pavol Barabáš