7 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Slovensko

Slovensko - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

M

MUDr. Alžbeta Šimonová

Chválim vašu kolegyňu

Vážená CK BUBO, trošku som už cestovala po svete a mám skúsenosti s cest. kanceláriami a s ich pracovníkmi. Musím vám pochváliť vašu kolegyńu Nikolu Ďurčányovú, ktorá je milá, ochotná, čo slúbi splní a vychádza maximálne v ústrety. Dúfam, že v budúcnosti táto dobrá spolupráca bude pokračovať pri výbere ďalších zájazdov. S úctou, MUDr. Alžbeta Šimonová. (september 2023)

Zájazdy:

Slovensko
S

Soňa Švecová

Všetko bolo výborné!!!!! …

Všetko bolo výborné!!!!! Počasie, strava vynikajúca, sprievodcovia /Martin + Adel/ tip-top,milá a ochotná obsluha. V tejto zlej dobe, najlepšie dobitie bateriek. Všetkým vrelo odporúčam!!!! A privátne lietadlo nemalo chybu, posádka tiež super!!!!!!!!!!

Zájazdy:

Slovensko
H

Haruštiakovci

Strávili sme nádherný týždeň…

Strávili sme nádherný týždeň v slnečnom Ománe, spomíname na: výborne zorganizovanú dopravu privátnym lietadlom nádherný hotelový komplex Crowne Plaza výborné teplé bazény pre dospelých a hlavne pre deti krásnu záhradu plnú kokosových paliem výbornú reštauráciu na pláži s pestrou chutnou stravou vrátane darov mora širokú pláž s bielym pieskom more príjemne teplé, bolo treba prekonať úzky pás vĺn a čakalo nás výborné kúpanie každý deň sme sa tešili na večer so zaujímavými prednáškami Martina a príjemným drinkom na ceste domov sme sa od Adelky dozvedeli veľa o arabských krajinách Celkovo výborný, výborne zorganizovaný zájazd, aj v dnešnej dobe sme sa cítili bezpečne - boli sme takmer sami v celom hoteli.

Zájazdy:

Slovensko
P

Peter Augustinič

Skvele a najmä bezpečne…

Skvele a najmä bezpečne zorganizovaný sprievod bez jediného zaváhania. Ubytovanie, strava, personál, more, pláž - super. Ďakujem BUBO za 6 dní pozitívnej energie. Pôjdeme zase.

Zájazdy:

Slovensko
M

Michal, Janka a deti

To čo bolo sľúbené, sa aj do…

To čo bolo sľúbené, sa aj do bodky splnilo. Od organizácie celého zájazdu, cez leteckú spoločnosť a samozrejme samotný pobyt, nedá sa nič negatívneho napísať. Je skutočne veľmi príjemné poznanie, že aj v tak zložitej dobe, ktorú žijeme, sa nájdu ľudia s rozumným pohľadom na situáciu a neprestávajú žiť. Musíme pochváliť veľmi príjemný a ľudský prístup Martina Karniša s manželkou Adelou, ktorí nás týmto "Ománskym" týždňom sprevádzali. Už teraz sa tešíme na pokračovanie...NIEKDE - NIEKEDY :-) Ďakujeme. Michal, Janka a deti

Zájazdy:

Slovensko
Ľ

ĽUBICA

Mexiko počas korony

Tento poznávací zájazd bol pre mňa veľkolepým zážitkom. Vďaka pandémii sme mali možnosť vychutnať si pamiatky bez návalu turistov a vôbec sme nemali pocit ohrozenia, nakoľko Mexičania sú naozaj zodpovední a omnoho viac dodržiavajú ochranné opatrenia. Videli a spoznali sme krajinu, pamiatky, prírodu z rôznych pohľadov. Kúpanie vo vodopádoch je tak isto fantastické, nehovoriac o kúpaní v jaskyni. Užili sme si mnoho zábavy vďaka skvelému kolektívu a ešte skvelejšiemu sprievodcovi. Na záver, tí čo mali odvahu to zavŕšili na diskotéke s programom v COCO BONGO. Naozaj neľutujem, že som sa rozhodla pre tento zájazd.

Zájazdy:

Slovensko
S

Silvia a Feri M.

Thajsko, Malajzia, Singapur pred koronakrízou

Vo februári 2020 tesne pred vypuknutím koronakrízy sme ešte stihli okruh s Bubo, a to okruh Thajskom, Malajziou a Singapurom. To bola naša prvá skúsenosť s touto cestovnou kanceláriou, ale nejako sme cítili, že nás nesklamú. Všetky informácie, ktoré sme dostali pred zájazdom nás len utvrdili v tom, že to bola najlepšia voľba, až to bolo neuveriteľné, že všetko bude tak ako to bolo napísané v programe. Od prvého momentu ako sme nastúpili na Bubo autobus v Bratislave, nám bolo zrejmé, že dlho budeme spomínať túto dovolenku, aj sa tak stalo. Nielenže sme spoznali kultúru týchto krajín, ale ocitli sme sa aj na takých miestach, o ktorých by sme ani len netušili, kebyže cestujeme na vlastnú päsť - myslím tým takú kokosovú farmu pri ceste alebo naše ovocné prestávky. Mahanakhon Skywalk v Bangkoku alebo Singapurská lanovka boli nemenej atraktívnymi miestami popri tom, ako nám neúnavne predstavovali náboženstvá v daných krajinách, každodenný spôsob života tamojších ľudí a možnosti využitia nášho "voľného času", ktorého skutočne nebolo veľa. Ďakujeme aj Tomášovi za profesionálny sprievod. Na túto dovolenku si budeme vždy spomínať s radosťou.

Zájazdy:

Slovensko

DOVOLENKA V EXOTIKE

ZISTIŤ VIAC