666 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Ázia

Ázia - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

A

Arny a Iva

Jedním slovem velké WOOOW

Před pár dny jsme se vrátily z dovolené Nepál, Indie. Zažily jsme již mnoho průvodců, ale to co předvedl Vaš průvodce Adam se snad ani nedá popsat slovy, jelikož byl naprosto dokonalý ve všem, a průvodce dělá 80 % zájezdu . Neslyšeli jsme slovo nejde, není, nemohu, neviděli jsme u něho zamračený obličej, vždy s úsměvem a tak velmi pozitivní náladou . Absolutně super znalosti a výklad nejen u památek, ale i při cestování, vždy měl co povídat a vždy bylo co poslouchat. Jedním slovem velké WOOOW a víme že s Adamem budeme chtít příští zájezd kamkoli. Adame moc moc děkujeme dal jsi nám velmi mnoho ze sebe . Arny a Iva

Zájazdy:

India , Nepál
A

Anonym

Skvělé zážitky a neopakovatelné okamžiky

Rádi bychom touto cestou poděkovali za poznávací zájezd Nepál, Indie. Běžně recenze nepíšeme, ovšem tentokráte bychom chtěli vyzdvihnout skvělou práci báječného průvodce Adama Trpáňa. Jeho profesionální přístup, naprosto dokonalá organizace a časové naplánovaní celé cesty, obdivuhodná trpělivost, smysl pro humor, nadšení, moderátorské schopnosti, zapálení pro sdílení informací, stejně jako obdivuhodná schopnost empatie byly naprosto bezprecedentní. Vždy pečlivě připravený výklad, jasné organizační instrukce podané ústně (a pro zapomnětlivé i písemně ve WhatsApp skupině) zajišťovaly řád v chaotickém světě těchto asijských zemí. Skvělá Adamova spolupráce s lokálními průvodci a jeho charisma, nám umožnily prožít bezstarostnou dovolenou, kterou jsme si plně vychutnali s pocitem klidu, pohody a bezpečí. Byla to dovolená, při které jsme úplně zapomněli na realitu všedních dnů, zapomněli na datum v kalendáři, užívali si každou minutu tady a teď - bez obav, že se někde ztratíme, nebo že nestihneme vidět vše, co bylo naplánováno a na co jsme se těšili. Děkujeme za skvělé zážitky a neopakovatelné okamžiky.

Zájazdy:

India , Nepál
A

Anonym

Nepretržitý tok zážitkov

Pred pár dňami sme sa vrátili z jedinečnej dovolenky Nepál, India. Nebola to naša prvá skúsenosť s cestovnou kanceláriou BUBO, preto sme si boli isté, že dovolenka bude stáť za to. A jednoznačne sme neboli sklamané. Na tomto zájazde sa skĺbila krása a jedinečnosť Nepálu a Indie so skvelým kolektívom a skutočne vynikajúcim sprievodcom Adamom. Všetky tieto faktory vytvorili mnoho spomienok, ktoré nám ostanú dlho v pamäti. Celý zájazd bol pre nás nepretržitým tokom zážitkov. Často sme sa cítili, akoby sme boli na výlete s partiou kamarátov, s ktorými aj dlhšie presuny v autobuse ubehli neuveriteľne rýchlo. Výlet určite odporúčame každému, kto chce spoznať nové kultúry, cítiť nové vône, rád objavuje nové miesta a nebojí sa zažiť dobrodružstvo. Namaste.

Zájazdy:

India , Nepál
A

Anonym

Kvalita na zájazde

V prvom rade by som chcel poďakovať spoločnosti Bubo, že aký kvalitný personál si vyberajú na poznávacie zájazdy, a touto cestou by som chcel pozdvihnúť cennú osobu Tomáša Kubuša, ktorý nám vedel zodpovedať na každú otázku veľmi odborným spôsobom. Samozrejme, toto platí aj na sprievodkyňu Zuzku - milé usmievavé slniečko. Na dovolenke som sa cítil veľmi dobre, určite dopororučujem každému.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Neskutočná dovolenka

Nedávno sme sa vrátili z neskutočnej dovolenky v Thajsku, ktorá naplnila všetky naše očakávania. Za nezabudnutelné zážitky, príjemné prekvapnia a skvelú atmosféru počas celého nášho pobytu ďakujeme nášmu super sprievodcovi Michalovi! Už sa tešíme na našu nasledujúcu dovolenku.

Zájazdy:

Thajsko
A

Anonym

Zážitky z Thajska

Týmto by som chcel poďakovať cestovnej kancelárií BUBO a najmä nášmu skvelému sprievodcovi Mišovi, ktorý nás sprevádzal po Bangkoku a taktiež na Krabi za úžasnú dovolenku. Pamiatky, chrámy, plávajúce trhy, Khaosan Road, Iconsiam, preteky Tuk Tukmi či celková atmosféra mesta sú zážitky, ktoré si aj vďaka Vám zachováme na celý život. Síce v Bangkoku bol trochu viac aktívny program, no po prílete na Krabi sme si dokonale oddýchli, a zároveň aj tam sme získali mnoho zážitkov. Ako najkrajšie zážitky môžem vyzdvihnúť určite osobné stretnutie so slonmi, kajakovanie v mangrovníkovom pralese alebo ostrovy Poda a Phi Phi. Za celé toto patrí veľká vďaka nášmu sprievodcovi Mišovi. Milý a stále usmievavý človek, ktorý vždy poradil, pomohol a vybavil všetko čo sme chceli. Jednoznačne najlepší sprievodca.

Zájazdy:

Thajsko
A

Anonym

Zážitky Vietnam, Kambodža

V termíne 27.12. - 11.1.2023 sme sa zúčastnili zájazdu Vietnam, Kambodža Deluxe, z ktorého sme si odniesli neskutočné množstvo krásnych zážitkov vďaka nášmu deluxe sprievodcovi Tomášovi Kubušovi, ktorému za jeho priateľský a profesionálny prístup ďakujeme.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Úžasný zážitok

Úžasný zážitok,nezabudnuteľné destinácie, výborná organizácia najmä vďaka nášmu "Deluxe" sprievodcovi Tomášovi Kubušovi. Radi sa stretneme pri ďaľšej "poznávačke" s BUBO.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Poďakovanie sprievodcovi

Poďakovanie sprievodcovi Radi by sme poďakovali sprievodcovi Tomášovi za sprevádzanie po Vietname a Kambodži. Boli sme veľmi spokojní s prístupom a predovšetkým so širokým prehľadom o krajinách a históriii. ĎAKUJEME.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam

Najkrajšia cesta

Najkrajšia cesta okolo sveta je názov destinácie, ktorej právom patrí tento názov. Najväčšia vďaka patrí sprievodcovi Robertovi, ktorý dal ešte na uvedenú destináciu čerešničku na tortu za jeho vynikajúce informácie, ochotu, starostlivosť o každého klienta, bol to môj sen, ktorý sa mi splnil na viac ako 100 %, veľká vďaka. Prajem Vám veľa úspechov.

Zájazdy:

Dubaj (SAE) , Maldivy , Singapur , Srí Lanka , Francúzska Polynézia , Nový Zéland , Tahiti , USA
A

Anonym

Dobrodružstvo v Juhovýchodnej Ázii

Naše dobrodružstvo v Ázii sme si neskutočne užili. Popravde ma Ázia nijako zvlášť nelákala a pôvodne som mala vybratý iný zájazd. Syn ma však presvedčil a som nesmierne rada, že som jej dala šancu. Keď si spomenieme na to množstvo miest, zážitkov, spôsobov dopravy, energiu nášho sprievodcu Mareka Melúcha a príjemných ľudí okolo, radi by sme sa tam ešte aspoň na chvíľku preniesli. Marek mal neskutočný prehľad, nadhľad a znalosti a veľmi cenné skúsenosti a rady ako napr. využiť voľné chvíle. Je to na nezaplatenie. Kúpali sme sa v priezračnej vode na ostrovoch v okolí Krabi, vyšli na úžasné vyhliadky, varili s Michelinskou kuchárkou Thai kitchen, kúpali sa so slonmi, mali nočnú plavbu Bangkokom aj Singapurom, zažili Petronasky v noci, dažďový prales s Avatarmi v Bay Gardens... Bolo to mega! Už sa tešíme na ďalší zájazd, dnes sme si ho aj rezervovali. Veríme, že Austrália a Nový Zéland budú opäť správnou voľbou a možno aj práve s Marekom. Odporúčame všetkými desiatimi!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko , Krabi
A

Anonym

Každý deň bol úžasný a neopísateľný

Sumatra, Jáva, Bali – 17.10. - 6.11.2022. Sú tomu už takmer dva týždne čo sme sa vrátili z expedície po Indonézii. Do dnešného dňa sa snažíme stráviť to množstvo prenádherných aktivít, ktoré ste pre nás pripravili. Bol to obrovský zážitok hlavne vďaka super sprievodcovi. Lacko nás vítal s otvorenou náručou v Medane, už pri prvom pohľade bolo zjavné, že sa s ním nebudeme nudiť, Laci je správny človek na správnom mieste a patrí mu veľká vďaka za všetky naše zážitky. Má veľké vedomosti a organizačné schopnosti, vybavil aj nemožné. Indonézia je nádherná krajina plná prekvapení, ľudia sú milí, ústretoví a vždy usmievaví. Každý deň bol úžasný a neopísateľný. Všetkým môžem len a len odporúčať pozrieť si nádhernú Sumatru... Veľká vďaka.

Zájazdy:

Bali (IND) , Indonézia

Predaj sa začína o Viac

- dní - hod -min -sek