11 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Seychelské ostrovy

Seychelské ostrovy - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

J

JUDr. Jaromír Jeřábek

Pěkná dovolená, skvělý přístup

Vážení, s manžerlkou jsme absolvovali cestu na vanilkové ostrovy od 26. 4. 2023 s Vaší CK S.E.N. Ve skupině jsme byli jediní "Čehůni". Chtěl bych touto cestrou i za manželku poděkovat za pěknou dovolenou, ale hlavně bych chtěl ocenit práci a přístup paní Daniely Snovákové jako průvodkyně. Procestovali jsme s manželkou již 44 zemí sami i s různými CK, ale teprve podruhé jsme se setkali s takovým přístupem průvodce ke klientům. Pracovala pro nás bez ohledu na svůj čas, žádné přání nebylo oslyšeno, pomáhala se vším a vždy s úsměvem, přicházela s nápady na další zážitky, nebo jen prosté společné posezení, zkrátka její přístup byl nadstandardní a přispěl k naší pohodové dovolené. Jistě k tomuto dojmu přispělo i složení skupiny, prostě jsme si sedli. Ještě jednou díky a prosím ještě jednou (udělal jsem to jménem skupiny již na Mauriciu při skončení pobytu) tlumočit díky hlavně Danielce.

Zájazdy:

Maurícius , Réunion (FRA) , Seychelské ostrovy
A

Anonym

Nenáročné a veľa zážitkov

Ďakujeme za skvelé zážitky z Vanilkových ostrovov. Boli sme super partia a naša sprievodkyňa Danielka vyzdvihla tento zájazd ešte vyššie. Nevadilo nám ani keď nám pršalo. Všetko klapalo na 100 %. Pri veselej nálade sme si užívali krásne pláže a prírodu. Nebolo to náročné a pritom máme veľa zážitkov.

Zájazdy:

Maurícius , Réunion (FRA) , Seychelské ostrovy
I

Ivica a Zdenka

Prekonané očakávania

Včera sme sa vrátili zo zájazdu, ktorý predčil naše očakávania. Chcela som vidieť zvieratá vo voľnej prírode Južnej Afriky a pravý africký život v Botswane. Moje sny boli splnené a pribudlo veľmi veľa ďalších zážitkov. Nadchol nás Mys Dobrej nádeje a prelet vrtuľníkom nad Victoriinými vodopádmi. Organizácia zájazdu bola na veľmi vysokej úrovni, mali sme vyplnené celé dni. Dokonca nám v Kapskom meste celý deň pršalo a fúkalo, sprievodca Andy upravil program tak, aby sme neboli úplne mokrí, ale zároveň, aby sme čo najviac videli aj v takomto počasí. Z nášho pohľadu nám sprievodca poskytoval svoje služby nad rámec svojich povinností, za čo mu veľmi pekne ďakujeme. Počas celého zájazdu, okrem pobytu na Seycheloch, bol stále k dispozícií, pomáhal nám aj pri check-in a zariaďoval, aby sme mali dvojice sedadlá vedľa seba, napriek tomu, že sme už mali vystavené palubné lístky na rôznych miestach. Zájazd bol úžasný a relax na Seycheloch bol čerešničkou na torte. Milí Bubáci, prajeme vám veľa spokojných klientov a už sa s vami tešíme do ďalšej destinácie.

Zájazdy:

Botswana , Juhoafrická republika , Seychelské ostrovy , Zimbabwe
A

Anonym

Ďakujeme za úžasný zájazd

Dakujeme za uzasny zajazd - boli sme prvykrat s Bubo a uz mame kupeny dalsi zajazd :) Vsetko dobre zorganizovane, vysvetlene, vyborny pomer aktivita/oddych. Dakujeme sprievodcovi Adamovi Chylíkovi za starostlivost, zaujimavosti, cenne informacie. Cela rodina dava tomuto zajazdu 100 % a mozeme len odporucit. Nech sa dari a mozeme cestovat :)

Zájazdy:

Maurícius , Réunion (FRA) , Seychelské ostrovy
R

Rodina Peková

Srí Lanka nevyhnutne potrebuje turistov

Začiatkom júla sme ako dve baby vycestovali na zájazd Srí Lanka a Seychelské ostrovy. Napriek negatívnym správam o situácii na Srí Lanke sme sa rozhodli zájazd nezrušiť a bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré sme mohli spraviť. Perlu Indického oceánu sme spoznávali počas asi najväčších protestov, no a západné médiá spolu s tými slovenskými vykresľovali situáciu na Srí Lanke tragicky a veľmi nebezpečne. Realita bola a stále je niekde úplne inde. Počas nášho pobytu vtrhli davy ľudí do prezidentovho sídla v hlavnom meste, napokon úradujúci prezident pod tlakom ušiel do Saudskej Arábie a my sme napriek týmto všetkým okolnostiam nepocítili ani raz pocit nebezpečia. Zažili sme túto nádhernú krajinu vo veľmi výnimočnej situácii. Situácii, ktorá nám priniesla jedinečné a nezabudnuteľné zážitky. Prechádzali sme samotným protestom, kde nás ľudia nechali prejsť a my sme im na oplátku ukázali, že im fandíme. Najznámejšie pamiatky krajiny boli totálne vyľudnené a čakali len na nás. Napriek všetkému zlu a nešťastnej situácii, ktorá postihla Srílančanov, im ich úsmev z tváre neupadá. Sú nesmierne pohostinní a privítajú Vás s otvorenou náručou. Veľké ďakujem patrí našej skvelej sprievodkyni Katke Foltanovej a takisto lokálnym partnerom a sprievodcovi. Vďaka nim bol tento zájazd nezabudnuteľný. Dostali sme výklad o veciach, o ktorých sa v novinách nedočítate. Srí Lanka nevyhnutne potrebuje turistov, potrebuje práve Vás. Preto, ak chcete zažiť túto krásnu zelenú krajinu v situácii, v akej ju zažije málokto, neváhajte a vycestujte. Nebudete ľutovať, ulovíte naozaj jedinečné zážitky. Veď predsa BUBO loví zážitky, tak poďte ich loviť aj Vy.

Zájazdy:

Srí Lanka , Seychelské ostrovy
A

Anonym

Bolo to niečo výnimočné!

Bolo to niečo výnimočné, úžasné, očarujúce ...Počnúc prestížnou leteckou spoločnosťou Emirates až po pobyt v top luxusnom hotelovom komplexe na Mauríciu. Ešte stále žijeme z bohatých vnemov zájazdu. Veľmi oceňujeme kvalitu nášho sprievodcu Tomáša - dostatočné množstvo odovzdaných zaujímavých informácii, vysoká profesionalita, organizačné schopnosti. Vynikajúcim nápadom bolo zosúladenie všetkých 3 ostrovov - Seychely, Réunion aj Maurícius. Čisté pláže spojené s oddychom, plantáže, aktívne sopky, nádherná príroda, kultúrne pamiatky, miestne trhy, ochutnávky rumov, čaju ... Všetko maximálne vyvážené. Vybraté hotely ich poloha, služby boli na úrovni. Vyhovovali nám aj vopred plánované transfery miestnymi autobusmi či loďami, vďaka čomu sme cestou zhliadli aj bežný život na ostrovoch. Už teraz sa tešíme na ďalšie cesty s vami, v hľadáčiku máme okrem iného napr. cestu okolo sveta naprieč Pacifikom ...

Zájazdy:

Maurícius , Réunion (FRA) , Seychelské ostrovy
M

MUDr.Ing. Milan Benko & Mgr. Šarlota Benková

Bohatý zájazd na vnemy

Milí priatelia CK BUBO. V minulosti sme už s vami cestovali. Tentokrát sme sa zúčastnili spolu s manželkou na zájazde s názvom Vanilkové ostrovy – Seychelly, Reunion, Maurícius, poriadanou vašou CK v termíne 27/04 – 07/05/2022. Zájazd sme mali vyhliadnutý ešte pred pandémiou. Bolo to niečo výnimočné, úžasné, očarujúce ... Ešte stále žijeme z bohatých vnemov zájazdu. Sme z Košíc a veľmi sme ocenili vašu ochotu zmeniť odlet – prílet na zájazd z blízkej Budapešti luxusnou leteckou spoločnosťou Emirates, ktorou sme leteli aj ďalej. Je vynikajúce, že práve mnohé vaše produkty zastrešuje práve táto spomínaná letecká spoločnosť. Veľmi oceňujeme aj kvalitu nášho sprievodcu pána Tomáša. Dostatočné množstvo odovzdaných zaujímavých informácii počas celého zájazdu, vysoká profesionalita, organizačné schopnosti. Vynikajúcim nápadom bolo zosúladenie všetkých 3 vyššie spomenutých ostrovov. Čisté pláže spojené s oddychom, plantáže, nádherná príroda, kultúrne pamiatky, ochutnávky rumov, čaju ... Všetko vyvážené, očarujúce. Vybraté hotely ich poloha, služby boli na úrovni. Na konci zájazdu ubytovanie v hotelovom komplexe na Mauríciu bolo fantastické. Veľmi nám vyhovovali naplánované transfery miestnymi autobusmi či loďami. Cestou sme zhliadli život na ostrovoch. Vyjadrujeme veľkú vďačnosť za nezabudnuteľný zážitok. Myslím, že zájazd vieme relevantne ohodnotiť, nakoľko aj my pracujeme 25 rokov v oblasti cestovného ruchu. V budúcnosti plánujeme prostredníctvom vašej CK absolvovať aj malú cestu okolo sveta. Želáme vám, ako aj vašim drahým doma pevné zdravie, úspechy v osobnom a pracovnom živote ... S úctou a vďakou za sprostredkovanú nádheru  

Zájazdy:

Maurícius , Réunion (FRA) , Seychelské ostrovy
V

Vítězslav Taschner

Constance Belle Mare - TOP hotel

Nejsem spisovatelský typ,  ale  využít možnost něco po zásluze pochválit si nedám ujít. Za svůj cestovatelský život jsem navštívil mnoho hotelů  ( a to velmi často i s CK Bubo), a to i pětihvězdičkových, ale tohle byl TOP!  Již při příjezdu na hotel Constance Belle Mare jsme byli dojati nevtíravou ochotou personálu. Přijemné , rodinné přijetí , se standardní službou přípitku a kufry na pokoj. Musím zhodnotit, že tento hotel se svými službami, architekturou, jídelnou, bazény i pláží nás nadchnul. Měli jsme navíc štěstí ve skvělé průvodkyni, dobré partě v zájezdu i v dobrém počasí. Zkrátka, tohle vyšlo! Děkujeme ti Bubo !

Zájazdy:

Maurícius , Réunion (FRA) , Seychelské ostrovy
Ľ

Ľubica

Už teraz sa tešíme na ďalší zájazd lebo vieme, že opäť nesklamete, ste jednoducho topka.

Minulý týždeň som sa vrátila z dovolenky s vami. Nebol to prvý zájazd, ktorý som absolvovala s Vami a už teraz viem, že nebude ani posledný. :) Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za super zorganizovaný zájazd, ktorý bol nad moje očakávania. Veľká vďaka patrí aj našej sprievodkyni Miške, ktorá bola super a splnila nám všetko, čo nám videla na očiach. Aj vďaka nej bol tento zájazd taký perfektný. Budem veľmi rada, keď jej túto pochvalu posuniete, je to človek na správnom mieste a vidno, že svoju prácu robí s láskou. Zároveň sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za prekvapenie, ktoré ste nám pripravili počas oddychu na Seycheloch, a to, že ste sa vcítili do našej kože, že sedieť od rána od 5 do popoludňajších hodín na recepcii hotela nie je po náročnej ceste to najpríjemnejšie, preto ste nám izbu na Vaše náklady rezervovali už o deň skôr, aby sme mali možnosť hneď si oddýchnuť a vychutnávať si krásy ostrova už plný síl a energie. A nie, že jednu izbu, ale hneď dve. Skutočne Vám patrí veľká vďaka za Vašu profesionalitu aj nad rámec očakávaného.  Už po mojom prvom zájazde s Vami som nešetrila chválou medzi kolegami v práci a mojimi známymi a rodinou a verte, že v tom budem pokračovať ešte intenzívnejšie! Držím Vám palce, nech sa Vám darí a nech máte samých spokojných klientov. Zostaňte prosím Vás takí, akí ste. :)

Zájazdy:

Seychelské ostrovy , Srí Lanka
B

Beata a Dezider

Organizačne perfektne zvládnutý zájazd..

Chcem sa poďakovať za organizačne perfektne zvládnutý zájazd 3xnaj Afriky, Maurícius a relax na Seycheloch, ktorý sme absolvovali v apríli 2019. Všetky presuny sme mali bezproblémové, ako aj celý pobyt, naplno sme si vychutnali všetky zážitky  novobjavených destinácií. Výber BUBO hotelov bol výborný, nadštandardné služby. Obzvlášť chcem vyjadriť pochvalu a poďakovanie nášmu BUBO sprievodcovi Robovi, ktorý sa o nás perfektne staral, zaujímal a všetko s trpezlivosťou, pochopením a ochotou vysvetľoval. Bol počas celého pobyty veľmi milý, pozitívne naladený a neskutočne ochotný. Želám celej Bubáckej  "rodine"  veľa ďalších úspechov a spokojných klientov, ako sme boli aj my. Ďakujeme. Beata a Dezider 

Zájazdy:

Botswana , Juhoafrická republika , Zimbabwe , Seychelské ostrovy
M

Magda a Vlado

Nádherná cesta po Srí Lanke a týždňový oddych na Seycheloch

Pred niekoľkými dňami sme sa vrátili z nášho jubilejného desiateho zájazdu s BUBO. Ako vždy doteraz, bol na 100% vydarený, aj keď pre našu vekovú kategóriu (72 a 75 rokov) už trocha únavný. Zažili sme nádhernú cestu po Srí Lanke a naviac týždňový pobyt na Seychelských ostrovoch. Čo všetko sme zažili a videli, to vám nemusíme opisovať. Skvelé objavy pre nás nového kúsku sveta nám umožnil najmä prístup ďalšieho z radu perfektných BUBO sprievodcu Jožka, ktorých sme už mali. Kľudne by sme sa s ním opäť vydali na druhý koniec sveta, pretože vedel vytvoriť v našej malej skupine atmosféru, akoby sme boli na rodinnom výlete, kde sa môžeme spoľahnúť jeden na druhého. Operatívne a profesionálne nám vybavil aj deň nezvyklých zážitkov v Dohe naviac, a pritom sme z ďalšieho programu nič nestratili. Jeho prístup ku všetkým klientom bol naozaj výnimočný, ceníme si najmä jeho starostlivosť o nás, ako najstarších účastníkov. Takže, veľká vďaka! Vďaka patrí aj všetkým pracovníkom vašej kancelárie. Aj keď sme mali trocha obavu, ako budeme na Seychely pokračovať sami dvaja, všetko prebiehalo bez najmenších problémov, všetko bolo presne na minútu zabezpečené, takže nám neostávalo nič iné, ako leňošiť na pláži a vnímať nádhernú atmosféru botanickej záhrady, v ktorej sme sa ocitli. Bolo nám dobre, keby sme boli mladší, mali by sme ešte veľké cestovné plány. Takto nám ostáva dúfať, že možno ešte na budúci rok niečo vymyslíme. Želáme veľa spokojných klientov, nech sa vám darí tak, ako doteraz, alebo ešte lepšie. Magda a Vlado Sládkovci

Zájazdy:

Seychelské ostrovy , Srí Lanka