18 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Maroko

Maroko - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

I

Ing. Ivo Frantik, MBA

Byl jsem velice spokojen

Hezký den. Před třemi dny jsem se vrátil ze zájezdu po Maroku s CK Bubo. Byl jsem velice spokojen. S výběrem navštívených míst a také s jejich kombinací. Nemohu zapomenout na naši skvělou průvodkyni Lenku, která dokázala ještě výrazně pozvednout kvalitu celého zájezdu. Na základě svých cestovatelských zkušeností mohu podtrhnout, že průvodkyně Lenka pracovala vysoce profesionálně, se smyslem pro detaily i s humorem. Domnívám se, že má veliký průvodcovský potenciál, který dokáže ještě více rozvíjet v budoucnu s dalšími zájezdy. Přeji hodně zdaru a šťastnou ruku při výběru takových kvalitních pracovníků. S pozdravem, Ing. Ivo Frantik, MBA

Zájazdy:

Maroko
I

Ing. Frišová, Brno

Zájezd se mi moc líbil

Vážený pane doktore. Tak, abych jenom nenadávala. Co se týče zájezdu do Maroka..... Byla jsem velice mile překvapená profesionálním přístupem vaší průvodkyně Andrejky. Zcela jistě to neměla jednoduché, ale zvládla všechno skvěle. Zájezd se mi moc líbil a jsem ráda, že jsem ho absolvovala. Touto cestou, nejenom ji, ale i řidiči autobusu, moc děkuji. Doufám, že ty plus body Bubovi (a bylo jich dost) u ní oceníte. Byla opravdu výborná. Ing. Frišová, Brno

Zájazdy:

Maroko
K

Klient

Marocká spokojnosť

V dňoch 6.4 až 15.4 som absolvovala zájazd v Maroku so sprievodkyňou Júliou. Chcela by som napísať, že bola perfektná. Veľká spokojnosť so sprievodkyňou i so zájazdom! Ešte raz srdečné ďakujem!

Zájazdy:

Maroko
A

Alena Kučová

Poznávací zájazd po Maroku

V dňoch 28.10. - 6.11.2022 sme sa zúčastnili na poznávacom zájazde po Maroku. Chcela by som vysloviť veľké ďakujem sprievodcovi Róbertovi. Je to úžasný človek. Má obrovské vedomosti, je organizačné dokonalý a popri tom všetkom, čo musel cez deň zvládnuť, bol vždy milý, vtipný, ochotný ísť s nami na večeru do svojej obľúbenej reštaurácie. Oceňujem aj to, že okrem programu CK nás zobral aj na miesta, ktoré on pokladá za hodné videnia. Takýchto ľudí si treba vážiť.

Zájazdy:

Maroko
K

Klient

Maroko so super sprievodcom

Maroko 9.-18.9.22. Super zájazd. Ale sprievodca Robo Jerga pridal na povestnú tortu ešte za celú hrsť čerešničiek. Vďaka, radi Ťa stretneme aj na zájazde niekedy nabudúce.

Zájazdy:

Maroko
R

Rodina Matejková

Maroko bez problémov a starostí

Dobrý deň. Nedá mi, aby som Vám nenapísala. V termíne od 1. septembra  do 10. sepembra sme boli Vašou spoločnosťou v Maroku so sprievodcom Robertom Jergom. Dodnes sa tešíme z krásne prežitých dní a spomíname na krásy Maroka a hlavne na atmosféru, ktorá je v dnešnej dobe tak výnimočná. Nielen, že konečne môžme cestovať a spoznávať nepoznané, ale aj vďaka Vašim sprievodcom, v našom prípade Robertom Jergom, sme nabití informáciami o všetkom, čo len môže cestovateľov zaujímať, ako história, život, školstvo, zdravotníctvo....no a počas menežovania Robertom Jergom sme sa len nechali unášať krajinou a vychutnávali sme si bez problémov  a starostí všetky možné aktivity. Týmto chceme poďakovať Vášmu sprievodcovi za krásny výlet a želáme mu, nech má vždy toľko elánu a síl robiť ľudí spokojných a bezstarostných na dovolenkách sprostredkovaných Vašou cestovnou spoločnosťou. Robert Jerga stopercentne reprezentuje znak Vašej cestovky "Bubo". Rodina Matejková

Zájazdy:

Maroko
S

Svatava Nováčková, Zlín, ČR

V Maroku jsme se cítili jako doma

Milí přátelé, ráda bych Vám poděkovala za krásnou dovolenou plnou sluníčka, poznání, tažinů a úžasných spolucestovatelů. Obrovský podíl na naší spokojenosti měl samozřejmě náš průvodce, Robert Jerga. Nestačí mu být jen chodící encyklopedií, kterou Robo bezpochyby je. On je navíc parťák, anděl strážný a nic pro něho není nemožné. V Maroku jsme se cítili jako u něj doma. Zájezd pro sebe a 19 letého vnuka jsem objednávala cez sesterskú CK SEN, ale poděkování posílám Vám. Kromě všeho, co jsem popsala výše, chci poděkovat všem novým slovenským přátelům. Bylo příjemné slyšet zase slovenštinu a strávit 10 dní mezi samými veselými a pohodovými lidmi.

Zájazdy:

Maroko
K

Katka

Gastronomický zážitok v Maroku

Akurát sme sa vrátili z fantastického zájazdu po Maroku. Boli sme prvýkrát na zájazde s BUBOm a boli sme veľmi spokojé. Mali sme výborného sprievodcu Roba, ktory okrem toho ze v Maroku žil a krajinu pozná, aj Maroko miluje, čo bolo vidno aj na jeho sprevadzaní. Mali sme výborne pripravený program vrátane jazdy na ťavách na Sahare, najviac oceňujem naše prechádzky po Medinách vo viacerých mestách, ako aj vopred dohodnuté návštevy obchodov s odborným výkladom k marockým produktom. Bol to taktiež gastronomický zážitok s odporučenými a dohodnutými reštauráciami. Veľa sme videli, mali sme aj prijemnú skupinu a dozvedeli sme sa aj veľa informácií o Maroku (história, politický systém ako aj vyzerá súčasný život). Takýto výklad sme mali od nášho sprievodcu počas našich presunov v klimatizovanom autobuse s lokálnym šoférom, ktorý bol celú dobu s nami. Veľmi odporúčam a budem sa tešiť na ďalšie cesty s Robom a s Bubom.

Zájazdy:

Maroko
D

Deni M.

Sprievodkyňa Katka má vynikajúco vycibrené tzv. people skills a jej empatický, priateľský a zároveň profesionálny prístup je to, v čo dúfa každý zákazník.

Vecná stránka zájazdu opäť perfektná. To asi človek tak prirodzene očakáva. Čo by som ale chcela zdôrazniť je oblasť, kde pravé vzniká tá pridaná hodnota, ktorú človek vníma a kde vidí ten rozdiel oproti konkurencii; obzvlášť keď sa jedná o služby. Ľudsky faktor. Je to ten človek, ktorý reprezentuje kultúru a hodnoty firmy; prostredníctvom ktorého vnímate celý zážitok; u ktorého sa vytvára atmosféra; ktorý vám servíruje všetky emócie na váš tanier očakávaní; a na základe ktorého hodnotíte, či túto službu chcete zas. Sprievodkyňa Katka bola skvelý príklad toho, kedy sa po návrate z dovolenky nezdráhate vyhlásiť “BUBO je nadštandard a fakt to stoji za to - za takúto úroveň služieb by som im ešte aj priplatila!”. Z jej výkladu je poznať, že na sebe dlhodobo pracuje. Zároveň i vidno, že sa poctivo pripravuje podať wow-efekt každej skupine v každej jednej krajine. Má obrovský všeobecný prehlaď, ktorý dokáže podať vo veľmi asertívnej a prijemnej forme. Kati, skvelá práca, keep on doing! 

Zájazdy:

Maroko
S

Silvia a Stefan Rozkopalovci

Citili sme sa bezpecne a v dobrych rukach

Pred týždňom sme sa vrátili z poznávacieho zájazdu v Maroku a stále spracúvame všetky nadobudnuté zážitky. Fantastická rôznorodosť krajiny, ľudí a chutí, bola na dobre namiešanej trase podčiarknutá neformálnym no vysoko odborným výkladom našej BUBO sprievodkyne Katky.  Odporúčame každému, kto si chce, za pár dní, prijateľnú cenu a nie ďaleko od domova, zresetovať hlavu. Ďakujeme Katka aj celý BUBO tím za nádherných 10 dní. Cítili sme sa bezpečne a v dobrých rukách. Maroko nás dostalo. Veríme, že sa tam ešte vrátime. 

Zájazdy:

Maroko
M

Mirka a Mojmir

Nezvyknem písať recenzie, ale cítim, že ľudia v tejto kancelárii si to zaslúžia

Nezvyknem písať recenzie, ale cítim, že ľudia v BUBO si to zaslúžia (a myslím tým sprievodcov, ale aj ľudí z kancelárie - všetko zvládnuté bez zaváhania, od výberu zájazdu, korektných odpovedí na rôzne zvedavé otázky, transportu na letisko..). Ďalší, v poradí už ani neviem koľký výlet s BUBO. Európu si radi organizujeme sami, ale na cesty mimo nášho kontinentu zvyčajne využijem pomoc práve tejto cestovnej kancelárie. Prečo? Dôvodov je niekoľko: skúsenosti pretavené do výborne koncipovaného obsahu zájazdu mi šetria čas, a často je aj nereálne na základe možno aj dobrých bedekrov zorganizovať tak zladený, nabitý a rôznorodý program. Čo pokladám za ďalší "site" pozitívny efekt je zvyčajne veľmi príjemná partia zaujímavých, scestovaných ľudí s veľmi podobnými záujmami a z toho plynúce nové priateľstva. A v neposlednom rade vynikajúci sprievodcovia, na ktorých ma BUBO naozaj nos! A toto sa mi opäť potvrdilo pri ceste do Maroka. Touto cestou by som sa chcela ešte raz poďakovať sprievodkyni Katke - pokojná, organizačne zdatná, neúnavná (napr. pri vyhrabávaní nášho zapadnutého auta na Sahare) :) ), skúsená žena nadupaná najrôznejšími informáciami, ktorá s prehľadom zvládala ako špecifiká domácej marockej nátury, tak naše priania a preferencie. Oceňujem obrovské množstvo informácií, a to nielen o Maroku, ale prakticky z celého sveta, kam Katka často zabrúsila a priznávam vzbudila záujem ísť sa pozrieť (špecialistka na južnú Ameriku sa nezaprela :) ). Bola príjemná neformálna pohoda, ktorá zájazdu dodala.. Na Maroko som mala naozaj veľké očakávania, čo nebýva dobre, lebo potom nasleduje sklamanie. Musím povedať, že v tomto prípade sa nekonalo - videli sme veľmi veľa tvárí tejto krajiny, od berberských jednoduchých podmienok, cez rozprávkové mediny kráľovských miest, v ktorých nebol problém stratiť sa, až po prakticky modernú, pre mňa de facto "európsku" tvár krajiny v Rabate a Casablance. Maroko je farebné, pokojné, s vynikajúcou kuchyňou a veľmi príjemnými ľudmi. Náš niekedy trošku " zaspatý" exotický miestny sprievodca Mohamed aj s ochotným vodičom (toto som vedela porovnať napr s vodičmi vo Francúzku, a bol to priepastný rozdiel) boli vítaným lokálnym doplnkom. Maroko je relatívne blízko (tu by som možno dala jediný podnet na zmenu - priamy let bez prestupu by myslím potešil viacerých). Je to vlastne najbližší "pravý" orient, islamská krajina so svojimi tradíciami a bohatou históriou a pritom s európskou tvárou, ktorá si zakladá na svojej nálepke "bezpečnej a príjemnej cestovateľskej destinácie".. A toto všetko môžme potvrdiť. Ďakujeme za krásnych 10 dní, idem listovať katalóg, kam nabudúce..

Zájazdy:

Maroko
E

Eva LAFOVA

Zájezd se mi velmi líbil, skvělý program

Zájezd se mi velmi líbil, skvělý program. Trochu fičák, trochu horko. Ale co bych chtěla vyzdvihnout je průvodce Fero, to je člověk na svém místě, o krajině má perfektní přehled, vše zvládá s nadhledem a klidem, na konci cesty nám poslal malou rekapitulaci míst, které jsme navštívili. Cestuji poměrně často, ale s tímto jsem se nesetkala. Perfektní práce. :)

Zájazdy:

Maroko