22 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Maroko

Maroko - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

13.04.2024

Tešíme sa na ďalšie cesty

Náš poznávací zájazd po Maroku bol zmesou nového a starého Orientu. Ubytovanie s doplatkom sme si skutočne užili. Okrem nezabudnuteľných zážitkov a pohodovej cestovateľskej partie v období ramadánu musíme oceniť najmä našu Luciu a šoféra Habiba. S Luciou kedykoľvek a kamkoľvek. Tešíme sa na ďalšie cesty!

Zájazdy:

Maroko
K

Klient

06.03.2024

Cesta po Maroku

Pred pár dňami som sa vrátila zo zájazdu z Maroka. Bola to úžasná skúsenosť. Poznávačka po Maroku je urobená naozaj kvalitne a človek spozná túto krajinu určite dôkladne. Tak ako je časť zájazdu zorganizovaná, tak je tam priestor aj na samostatné bádanie po uličkách miest, spoznávanie kultúry a gastronómie po vlastnej osi. Môžem len odporučiť.

Zájazdy:

Maroko
K

Klient

05.03.2024

Podelenie sa o zážitky

Chcela by som sa podeliť o zážitky, ktoré mám ešte v čerstvej pamäti. Absolvovala som zájazd 10 dní v Maroku. Veľmi sa mi páčilo. Prešli sme mestá, pohorie Atlas, púšť Sahara, od oceánu cez vnútrozemie naspäť k oceánu. Zažili sme dážď, slnko, vietor, piesok, sneh, zimu aj teplúčko. Všetko super zorganizované, skvelá partia ľudí a nezabudnuteľné zážitky. Ďakujem nášmu sprievodcovi Michalovi, ktorý nám bol neustále k dispozícii. Ochotný pomôcť, zodpovedať naše zvedavé otázky a spolu s lokálnymi sprievodcami nám priblížili krajinu Maroko tak, aby sme si odniesli len pozitívne dojmy.

Zájazdy:

Maroko
K

Klient

02.03.2024

Chcem sa poďakovať

Chcem sa poďakovať za úžasné zážitky, ktoré mi BUBO umožnilo zažiť a osobitne sa chcem poďakovať nášmu sprievodcovi Michalovi, ktorý bol neskutočne ochotný, pohotový, vždy pozitívne naladený, vtipný, dokonca požičal aj svoje slnečné okuliare a rozdvojku, ktoré sme si v hoteli zabudli. Naj zážitok pre mňa bol výlet do púšte na východ slnka, kedy sme za tmy došli k táboru s ťavami, ma ktoré sme nasadli a kŕčovite sme sa držali studeného držadla pripevneného k ťave s pocitom “len nech nespadnem”, avšak pri spiatočnej ceste sme si výhľad z ťavieho chrbta už užívali a dokonca aj fotografovali. Keďže sme mali veterné počasie, turbany zo šatiek sme využili nielen ako dekoráciu miestneho koloritu, ale chránili sme sa pred chladom, vetrom a pieskom. Pri piesočnej dune sme zosadli z tiav a vystupovali sme na dunu, mnohí zápasiac so sypkým pieskom, ktorý sťažoval výstup na vrchol duny. Pred vrcholom sme tí bez kondičky lapali po dychu, avšak sprievodca Michal každému ochotne pomohol a usadil nás na pripravené deky, na ktorých sme netrpezlivo čakali na východ slnka. Aj napriek veternému počasiu sme mali krásny výhľad a každý svajal mobilom a lovil zábery, ktoré nám budú pripomínať tento neskutočný zážitok. Od Casablanky až po Rabat sme mali možnosť vidieť rôznorodosť architektúry a kultúrne, sociálne a hospodárske rozdiely a do Maroka sme “museli” vycestovať, aby sme uvideli sneh v pohorí Atlas, kde sme neodolali guľovačke a stavaniu snehuliaka. Dojem na mňa urobila aj krásna záhrada YSL v Marakéši a dedinka na rozhraní pohoria Atlas a Sahary - AIT BEN HADDOU, nazývané aj brána do púšte, kde sa natáčali veľkofilmy Múmia, Gladiátor, Hra o tróny, Indiana Jones… Výhľady do okolia boli úchvatné. Nemôžem nespomenúť aj návštevu u Nomádov v ich typickom stane, kde nás pohostili čajom a koláčikmi a kde sme sa dozvedeli fascinujúce informácie o živote týchto ľudí. Históriou a krásnym slnečným počasím nás privítali ruiny mesta Volubilis, ktoré je na zozname pamiatok UNESCO. Náš poznávací pobyt sme zavŕšili návštevou hlavného mesta Rabat, kde sú ruka v ruke história s prítomnosťou. Ďakujem BUBO za neopakovateľné zážitky a každému prajem takého milého a ochotného sprievodcu ako bol Michal. Veľa spokojných klientov a čoskoro dovidenia.

Zájazdy:

Maroko
I

Ing. Ivo Frantik, MBA

22.11.2023

Byl jsem velice spokojen

Hezký den. Před třemi dny jsem se vrátil ze zájezdu po Maroku s CK Bubo. Byl jsem velice spokojen. S výběrem navštívených míst a také s jejich kombinací. Nemohu zapomenout na naši skvělou průvodkyni Lenku, která dokázala ještě výrazně pozvednout kvalitu celého zájezdu. Na základě svých cestovatelských zkušeností mohu podtrhnout, že průvodkyně Lenka pracovala vysoce profesionálně, se smyslem pro detaily i s humorem. Domnívám se, že má veliký průvodcovský potenciál, který dokáže ještě více rozvíjet v budoucnu s dalšími zájezdy. Přeji hodně zdaru a šťastnou ruku při výběru takových kvalitních pracovníků. S pozdravem, Ing. Ivo Frantik, MBA

Zájazdy:

Maroko
I

Ing. Frišová, Brno

02.10.2023

Zájezd se mi moc líbil

Vážený pane doktore. Tak, abych jenom nenadávala. Co se týče zájezdu do Maroka..... Byla jsem velice mile překvapená profesionálním přístupem vaší průvodkyně Andrejky. Zcela jistě to neměla jednoduché, ale zvládla všechno skvěle. Zájezd se mi moc líbil a jsem ráda, že jsem ho absolvovala. Touto cestou, nejenom ji, ale i řidiči autobusu, moc děkuji. Doufám, že ty plus body Bubovi (a bylo jich dost) u ní oceníte. Byla opravdu výborná. Ing. Frišová, Brno

Zájazdy:

Maroko
K

Klient

Marocká spokojnosť

V dňoch 6.4 až 15.4 som absolvovala zájazd v Maroku so sprievodkyňou Júliou. Chcela by som napísať, že bola perfektná. Veľká spokojnosť so sprievodkyňou i so zájazdom! Ešte raz srdečné ďakujem!

Zájazdy:

Maroko
A

Alena Kučová

Poznávací zájazd po Maroku

V dňoch 28.10. - 6.11.2022 sme sa zúčastnili na poznávacom zájazde po Maroku. Chcela by som vysloviť veľké ďakujem sprievodcovi Róbertovi. Je to úžasný človek. Má obrovské vedomosti, je organizačné dokonalý a popri tom všetkom, čo musel cez deň zvládnuť, bol vždy milý, vtipný, ochotný ísť s nami na večeru do svojej obľúbenej reštaurácie. Oceňujem aj to, že okrem programu CK nás zobral aj na miesta, ktoré on pokladá za hodné videnia. Takýchto ľudí si treba vážiť.

Zájazdy:

Maroko
K

Klient

Maroko so super sprievodcom

Maroko 9.-18.9.22. Super zájazd. Ale sprievodca Robo Jerga pridal na povestnú tortu ešte za celú hrsť čerešničiek. Vďaka, radi Ťa stretneme aj na zájazde niekedy nabudúce.

Zájazdy:

Maroko
R

Rodina Matejková

Maroko bez problémov a starostí

Dobrý deň. Nedá mi, aby som Vám nenapísala. V termíne od 1. septembra  do 10. sepembra sme boli Vašou spoločnosťou v Maroku so sprievodcom Robertom Jergom. Dodnes sa tešíme z krásne prežitých dní a spomíname na krásy Maroka a hlavne na atmosféru, ktorá je v dnešnej dobe tak výnimočná. Nielen, že konečne môžme cestovať a spoznávať nepoznané, ale aj vďaka Vašim sprievodcom, v našom prípade Robertom Jergom, sme nabití informáciami o všetkom, čo len môže cestovateľov zaujímať, ako história, život, školstvo, zdravotníctvo....no a počas menežovania Robertom Jergom sme sa len nechali unášať krajinou a vychutnávali sme si bez problémov  a starostí všetky možné aktivity. Týmto chceme poďakovať Vášmu sprievodcovi za krásny výlet a želáme mu, nech má vždy toľko elánu a síl robiť ľudí spokojných a bezstarostných na dovolenkách sprostredkovaných Vašou cestovnou spoločnosťou. Robert Jerga stopercentne reprezentuje znak Vašej cestovky "Bubo". Rodina Matejková

Zájazdy:

Maroko
S

Svatava Nováčková, Zlín, ČR

V Maroku jsme se cítili jako doma

Milí přátelé, ráda bych Vám poděkovala za krásnou dovolenou plnou sluníčka, poznání, tažinů a úžasných spolucestovatelů. Obrovský podíl na naší spokojenosti měl samozřejmě náš průvodce, Robert Jerga. Nestačí mu být jen chodící encyklopedií, kterou Robo bezpochyby je. On je navíc parťák, anděl strážný a nic pro něho není nemožné. V Maroku jsme se cítili jako u něj doma. Zájezd pro sebe a 19 letého vnuka jsem objednávala cez sesterskú CK SEN, ale poděkování posílám Vám. Kromě všeho, co jsem popsala výše, chci poděkovat všem novým slovenským přátelům. Bylo příjemné slyšet zase slovenštinu a strávit 10 dní mezi samými veselými a pohodovými lidmi.

Zájazdy:

Maroko
K

Katka

Gastronomický zážitok v Maroku

Akurát sme sa vrátili z fantastického zájazdu po Maroku. Boli sme prvýkrát na zájazde s BUBOm a boli sme veľmi spokojé. Mali sme výborného sprievodcu Roba, ktory okrem toho ze v Maroku žil a krajinu pozná, aj Maroko miluje, čo bolo vidno aj na jeho sprevadzaní. Mali sme výborne pripravený program vrátane jazdy na ťavách na Sahare, najviac oceňujem naše prechádzky po Medinách vo viacerých mestách, ako aj vopred dohodnuté návštevy obchodov s odborným výkladom k marockým produktom. Bol to taktiež gastronomický zážitok s odporučenými a dohodnutými reštauráciami. Veľa sme videli, mali sme aj prijemnú skupinu a dozvedeli sme sa aj veľa informácií o Maroku (história, politický systém ako aj vyzerá súčasný život). Takýto výklad sme mali od nášho sprievodcu počas našich presunov v klimatizovanom autobuse s lokálnym šoférom, ktorý bol celú dobu s nami. Veľmi odporúčam a budem sa tešiť na ďalšie cesty s Robom a s Bubom.

Zájazdy:

Maroko

Cítiť, že v BUBO sa o kulinárstvo zaujímajú a sprievodcovia sú na gurmánstvo školení.

Jaroslav Žídek

executive chef

Jaroslav Žídek

Cítiť, že v BUBO sa o kulinárstvo zaujímajú a sprievodcovia sú na gurmánstvo školení.

Jaroslav Žídek

executive chef

Jaroslav Žídek
V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

Život ponúka nespočetné množstvo príležitostí vydať sa na cestu. Nepremeškajte ani jedinú.

Pavol Barabáš

cestovateľ

Pavol Barabáš

Život ponúka nespočetné množstvo príležitostí vydať sa na cestu. Nepremeškajte ani jedinú.

Pavol Barabáš

cestovateľ

Pavol Barabáš