14 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Južná Kórea

Južná Kórea - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Ďalší krásny výlet s BUBO

Ďalší krásny výlet s BUBO. Spoznali sme Japonsko, jeho kultúru, prírodu i gastronómiu. Sme radi, že sme si k Japonsku pridali aj Južnú Kóreu. Bolo zaujímavé porovnávať tieto dve krajiny a ľudí. Vďaka sprievodcom Katke a Martinovi sme sa veľa dozvedeli. Obaja boli super, mali prehľad, boli ochotní a trpezliví. Veľká vďaka.

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
M

MUDr. Elena Gutiková

Zájazd plný zážitkov

Ďakujem za krásny zájazd plný zážitkov a krásnych spomienok. Chcela by som sa poďakovať sprievodcom Katke a Maťovi, ktorí nás sprevádzali hovorili nám vždy zaujímavé veci k pamiatkam, boli k nám veľmi nápomocní a ochotní. Obzvlášť by som chcela zdôrazniť profesionálny prístup Katky, na ktorej vidieť, že ju táto práca baví a napĺňa je veľmi ochotná k svojej skupinke a vždy krásne poradila, keď sme niečo potrebovali. Som šťastná, že ma touto cestou mohli sprevádzať a aj vďaka takejto úžasnej sprievodkyni by som chcela aj ostatným, ktorí nad týmto zájazdom rozmýšľajú odporučiť tento zájaz a milú sprievodkyňu Katku. Japonsko+Južná Kórea. MUDr. Elena Gutiková

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
K

Klient

Tento zájazd doporučujem všetkým lovcom zážitkov

Vraciame sa zo zájazdu Japonsko a Južná Kórea. Zájazd splnil moje očakávania.Všetko klapalo ako malo - návštevy pamiatok, presuny, ubytovanie, gastronomické zážitky. Vyššiu hodnotu celému zájazdu pridala ešte super sprievodkyňa Katka. Tento zájazd s Katkou môžem doporučiť všetkým lovcom zážitkov. Ďakujem

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
K

Klient

Úžasný zájazd Japonsko a Južná Kórea

Nedávno sme sa vrátili z úžasného zájazdu Japonsko, Južná Kórea. Perfektne zorganizované. Sprievodcovia Martin a Katka ďakujeme za vašu profesionálnu prácu. Dúfam, že budeme mať šťastie a opäť nás budete na nejakom ďalšom zájazde sprevádzať. Držím palce a prajem veľa spokojných klientov.

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
K

Klient

Japonsko a Južnej Kórea

S BUBO cestujeme od roku 2006 a vždy sme boli spokojní. Tak tomu bolo aj pri poznávaní Japonska a Južnej Korei. Naši sprievodcovia Martin a Katka boli super. Mali rozhľad, vedeli nám o krajine veľa povedať. Žiadna naša otázka neostala nezodpovedané. Boli profesionálni, ale aj priateľskí. Vždy sa snažili udržať dobrú náladu, aj keď to bolo niekedy ťažšie. Zachovali si profesionálny prístup. Aj za to im patrí môj obdiv.

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
K

Klient

Odporúčam zájazd Japonsko a Južná Kórea

Chcela by som odporučiť zájazd Japonsko a Južná Kórea. Za 2 týždne sme stihli prejsť neskutočne veľa zaujímavých miest a vidieť úplne inú a úžasnú krajinu. Za veľmi dobrý pocit a zážitok počas zájazdu vďačíme najmä Katke aj Martinovi, našim sprievodcom, ktorí boli úžasní. Katka s nákazlivou dobrou energiou a chuťou spoznávať a Martin s jeho dlhoročnými skúsenosťami tvorili skvelý team. Nielen že nám povedali veľmi veľa veci o týchto krajinách počas všetkých presunov, ale našli si čas aj nad rámec programu nám ukázať krásne veci ktoré sme mohli potom objavovať ďalej sami. Ešte raz ďakujem, bolo to super.

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
K

Klient

Môj prvý BUBO výlet

Chcem sa poďakovať Martinovi a Katke za neskutočne výživný program na ceste Japonskom a Kóreou bolo to TOP. Ďakujem! Bol to môj prvý BUBO výlet. Nejaký si dúfam ešte dám. Držte sa, veľa šťastia

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
K

Klient

Japonsko, Južná Kórea boli pre nás kultúrnym, gastronomickým a spoločenským zážitkom.

Japonsko je krajina kde sa stretavajú tisícročné tradície a moderný svet. Fascinovala nás sila japonských tradícií a myslenia, ktoré dávajú krajine jedinečný charakter. Japonská presnosť, zdvorilosť, čistota sú vlastnosti, ktoré im môžeme len závidieť. Rovnako zaujímavé a príjemné miesta sme navštívili aj v rámci pobytu v Južnej Kórei, či už to bola kultúrna dedinka Gamcheon alebo nádherná poloha ubytovania v hoteli Westin Josun priamo pri pobreží s nádherným východom slnka, kde okrem prenocovania sa žiadalo zostať aspoň jeden deň ešte vzhľadom na možnosť kúpania a užitia si mora. CK BUBO svojou perfektnou organizáciou a logistikou od zostavenia programu, poskytovania informácií a výberu sprievodcov posúva cestovateĺské zážitky na najvyššiu možnú úroveň. Príjemnú atmosféru počas celého pobytu napriek väčšej skupine (najmä v Tokiu) vytvárali sprievodcovia Martin (skúsený profesionál s veľkým prehľadom a informáciami o navštívených miestach, trpezlivý a ochotný) a Katka (tiež poskytujúca zaujímavé informácie a výborné gastronomické odporúčania, ktorá vykonáva sprievodcovskú činnosť s nadšením a zo srdca). Patrí im veľká vďaka, lebo na našom cestovateľskom zážitku a spokojnosti majú veľķý podiel. Japonsko, Južná Kórea boli pre nás kultúrnym, gastronomickým ( sushi, kobe steak, rahmen, okonomyaki) a spoločenským zážitkom, za čo patrí vďaka tímu BUBO, ktorý tento poznávaci pobyt pripravili. VĎAKA.

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
K

Klient

Najlepšia dovolenka môjho života!

Chcel by som sa poďakovať za najlepšiu dovolenku môjho života Martinovi a Katke. Tento zájazd splnil všetky moje očakávania. Dozvedel som sa mnoho zaujímavých faktov a nesmierne sa pobavil. Dúfam že sa na nejakom zájazde ešte stretneme. Ďakujem za nezabudnuteľný zážitok.

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
K

Klient

Japonsko a Južná Kórea

Japonsko a Južná Kórea boli nabité zážitkami a množstvom informácií, ku ktorým nemalou mierou pripela - ako jedna z dvojice sprievodcov - aj Katka. Veľmi sa mi páčila nielen jej pripravenosť ohľadom reálií týchto krajín, ale aj riešenie zložitejších situácií vo väčšej skupine účastníkov, ktoré zvládala s ľahkosťou, pohodou a úsmevom. Aj vďaka nej budem na tento výlet dlho spomínať. Len tak ďalej, Katka.

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea
E

Erika Vandová

Bola to moja prvá…

Bola to moja prvá cesta s BUBO a určite nie posledná. Boli to úžasné dva týždne v dvoch úžasných krajinách. Mňa ako milovníčku histórie tam priťahovali hlavne historické artefakty, ktoré vidieť naživo bolo niečo neskutočné a nezabudnuteľné. V Kórei bolo naozaj veľkým plusom mať vlastný dopravný prostriedok (a k tomu ako grátis vynikajúceho šoféra), lebo sme si mohli bez náhlenia vychutnať všetko, čo nás zaujalo. Zaujímavé bolo vidieť, ako sa môžu tri mestá v tej istej krajine tak líšiť od seba. Som rada, že som na vlastné oči mohla vidieť a zažiť Južnú Kóreu a život v nej, čo som doteraz poznala jedine cez ich TV seriály. Od Japonska som nečakala žiadne prekvapenia, nakoľko to bola odjakživa krajina mojich snov a mala som o nej naštudované až-až, napriek tomu som počas cesty získala také informácie, o ktorých som nemala ani potuchy, a videla miesta, v ktoré som už ani nedúfala (údolie Ówakudani), takže aj Japonsko ma vedelo niečím prekvapiť, za čo som naozaj vďačná. Mojimi najočakávanejšími zastávkami boli nesporne Kjóto a Nara, ktoré nieže nesklamali, ale ma priam uchvátili. Samozrejme aj všetky ostatné miesta, ktoré sme navštívili, zanechali vo mne samé pozitívne dojmy. Cesta šinkansenom bola úplne super (aj vďaka našim úžasným spolucestujúcim, ktorí sa vždy postarali o zábavu) a cestovanie metrom v mojich spomienkach sa už vždy bude rovnať zábavnému chaosu (hlavne hľadanie správneho východu – kde okrem správnej cesty človek dokáže „stratiť“ ešte aj sprievodcu ). Pohodová atmosféra a zabehnuté bezchybné fungovanie všetkého v Japonsku mi už teraz chýba (nie je ľahké vrátiť sa do slovenskej reality). Čo sa týka ubytovania, prenajatej dopravy a japonských sprievodcov – nemôžem sa na nič sťažovať, všetko bolo také, aké to malo byť. Hoci hotelové izby boli oveľa menšie oproti tým kórejským, vybavenie bolo doriešené tak, že človek nepociťoval, že by bol v nejakom stiesnenom priestore (Japonci to majú poriadne premyslené). Stravovanie bolo tiež na úrovni (už teraz rozmýšľam nad tým, ako si doma pripraviť okonomiyaki, ktoré by bolo aspoň spolovice také dobré, ako v Japonsku). A na záver čo sa týka nášho BUBO sprievodcu, som rada, že sme mali práve Jirku. Svoju prácu vykonáva naozaj profesionálne – bol vždy usmiaty, maximálne trpezlivý (s milým úsmevom dokázal odpovedať aj na tú najhlúpejšiu otázku), nabitý informáciami a ochotný, za čo mu patrí obrovská vďaka. Už teraz sa teším na svoju ďalšiu výpravu s BUBO.  S pozdravom Erika Vandová 

Zájazdy:

Južná Kórea , Japonsko
J

Juraj

Prof. Ing. Dr.h.c. Juraj Stern PhD.

Dovolenky, ktoré som s BUBO uskutočnil, boli pre mňa nielen oddychom, ale i obohatením poznatkov o realite a históriu navštívených krajín.

Zájazdy:

Japonsko , Južná Kórea