18 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Omán

Omán - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

M

Michaela Kalasova

Pochvala

Dobrý deň! Vyjadrujem pochvalu sl.Monike, ktorá nás sprevádzala na zájazde Arábia total: 1.Za jej výbornú orientáciu v cudzom prostredí 2.Za jej vodičské schopnosti 3.Za to, že nám ukázala aj veci nad rámec pôvodného programu /MEKKA/ 4.Za jej kľud a rozvahu pri riešení rôznych situácií

Zájazdy:

Bahrajn , Katar , Kuvajt , Omán , Saudská Arábia , Spojené arabské emiráty
S

Sokolova Jana, Durdik Stefan

Krásny pobyt

Dobry den, chceli by sme sa aj touto cestou podakovat Monike za krasny pobyt v 11 sultanoch a kráľovstvách. Bol to velmi pekny poznavaci zájazd a Monika ho obohatila svojim vedomostami, bola velmi príjemná a ústretová ku všetkým.

Zájazdy:

Bahrajn , Katar , Kuvajt , Omán , Spojené arabské emiráty
V

Veronika Černá

Fantastická poznávačka Arábie

Včera sme sa šťastne vrátili z fantastickej poznávačky a dnes už sme v kolotoči bežného života. Zážitky a vedomosti, ktoré sme získali, však ostanú navždy v naších spomienkach. Sme unavení, ale veľmi spokojní. Splnený program a + sprievodcovia Tomáš a naša "chodiaca encyklopédia" Marek, ktorého poznáme zo zájazdu do Moskvy, potvrdili svoju profesionalitu, služby a perfektná organizácia bola počas poznávačky. Za všetko Vám všetci na diaľku stískame ruku so slovami ďakujeme. Ďakujem Vám, pán Hušek, za spoluprácu a teším sa na ďalšiu, ak sme ja, resp. niekto zo skupiny nesplnili Vaše očakávanie, ospravedlňujem sa a ostávam s úctou k Vám a k Vašej práci. Pozdravujem aj front office. Milé slečny Kristínka, Kika, Nikol, Nikolka, tak ako nájsť štvorlístok v prírode je vzácnosť, rovnako vzácne ste boli pre nás vy. Ďakujeme vám za ľudský bezstresový prístup k nám pri vybavovaní víz,dokumentov, ktoré sme potrebovali na cestu za poznaním. Ochotne ste vybavovali naše telefonáty, odpovedali na naše dopyty či riešili naše požiadavky. Prajeme vám veľa zdravia, rovnako vďačných klientov, ako sme my a tešíme sa na spoluprácu o rok s vami.

Zájazdy:

Bahrajn , Katar , Kuvajt , Omán , Saudská Arábia , Spojené arabské emiráty
T

Tatiana Lizaková

Arábia - Nadšenosť a spokojnosť

Nezvyknem písať referencie, aj keď s CK BUBO sme absolvovali už niekoľko zájazdov a prešli nejeden kontinent, teraz musím urobiť výnimku! Minulý týždeň sme sa vrátili zo zájazdu Arábia - 11 Sultanátov a kúsok zo Saudskej Arábie. Prišli sme nesmierne nadšení a spokojní. Opäť sme videli kus odlišného sveta s dobrou partiou milých a nekomplikovaných ľudí a jednoznačne musím vyzdvihnúť nášho sprievodcu Jarka Kondača! Je jeden úžasný človek. Nielen, že je nabitý vedomosťami, ale aj v danej situácii vždy ochotný v pokoji riešiť, pomôcť, ak treba, aj poradiť, klobúk dole. Prajeme veľa takých sprievodcov. Ďakujeme za peknú dovolenku.

Zájazdy:

Bahrajn , Katar , Kuvajt , Omán , Saudská Arábia , Spojené arabské emiráty
K

Klient z Ománu

Destinácia nás nadchla

Ďakujeme za úžasnú dovolenku. Komunikácia s CK bola od momentu objednávky zájazdu, až po príchod domov maximálne profesionálna a ústretová. Veľká vďaka patrí aj našej sprievodkyni Aďke Molnárovej, bola si úžasná. Destinácia nás nadchla, dopravu, ubytovanie a aj stravu hodnotíme pozitívne. Vaše služby určite využijeme opätovne a už teraz sa tešime :)

Zájazdy:

Omán
A

Anka &Vlado Talašovci

Silvester v Ománe

Ahojte Aďa, Adela, Martin Pred niekoľkými dňami ste nám poslali email nadväzujúci na spoločný strávený Silvester v Ománe Veľmi radi reagujeme na Váš podnet poslať referencie k tomuto zájazdu. V minulých rokoch sme cestovali s viacerými cestovnými kanceláriami, Omán 2021/2022 bol pre nás prvým "pokusom" s SK BUBO - bol to pokus veľmi vydarený. BUBO: dôsledná a úspešná komunikácia , profesionálna príprava zájazdu - Aďa, Adela, Martin (sprievodcovia): ľudský a individuálny prístup, ochota, vedomosti, organizačné schopnosti - všetko super. Nakoniec - za všetko hovorí skutočnosť, že už máme v CK BUBO objednaný ďalší zájazd Pozdravujeme Anka &Vlado Talašovci

Zájazdy:

Omán
J

Jaroslava Kostúriková

Bosá na pláži aj s kvapkami dažďa

Veľmi veľká vďaka za krásne zážitky, venovanú nám pozornosť, jednoducho super. Vrelo doporučujem, v dobrom zavidím tým, ktorí pôjdu opäť do tejto destinácie. Ja ako najstaršia zo žien som si to užila, aj silvestrovský tanec, bosá na pláži aj s kvapkami dažďa.Super super. Mgr. Kostúriková Jaroslava a Dibdiakovci dcéra a zať.

Zájazdy:

Omán
K

Klient na silvestrovskom termíne

Bezpečný Omán - Najlepšia voľba úniku z reality

Ahojte BUBAci, V prvom rade sa Vám chceme poďakovať za úžasne strávený čas na prelome rokov 2021-2022. Dovolenka prekonala naše očakávania, a keďže my s malými deťmi ešte nie sme mimo-rezortní cestovatelia, tak to pre nás všetko bolo úplne ideálne. Život v rezorte bol skvelý, všetko bolo blízko a tak sme mohli v priebehu dňa byť všade - na pláži, v jedálni, bazénoch, bare, ihrisku. Všetko, čo sme očakávali sa aj splnilo. Veľmi nás ohromili pláž a oceán. Z pobrežia sme zazreli aj delfíny a prácu miestnych rybárov, čo bol úžasný zážitok. Naše tri deti si prišli na svoje či už v mori alebo na súši :) Špeciálne poďakovanie patrí Teovi, Adelke a Martinovi :) Ďakujeme za čas, ktorý ste s nami trávili a veríme, že to nebolo naposledy. Tento Bezpečný Omán nám dal všetko, čo sľuboval a v tejto dobe to bola najlepšia voľba úniku z reality. Môžme len a len odporúčať. Tešíme sa na ďalšie zážitky s BUBO.

Zájazdy:

Omán
P

prof. MUDr. Jan Chrastina, Ph.D.

Teplé slunce Ománu

Dobrý den, přijměte moje poděkování za perfektně zajištěný zájezd Teplé slunce Ománu, který jsem měl s Vaší CK možnost nyní absolvovat. Díky skvělému profesionálnímu, ale zároveň lidskému a pohodovému přístupu Martina Karniše a Adriány Molnárové si nikdo z účastníků byť velmi početného zájezdu nemohl připadat jako na zájezdu německé masové cestovky (bohužel osobní zkušenost z minulosti). Domnívám se, že i nabídka fakultativních výletů byla velmi dobře sestavená a o prostředí nádherného hotelu s příjemnými a ochotnými zaměstnanci je asi zbytečné se více šířit. Velkým obohacením z hlediska poznání lokální kultury a historie byly i excelentní přednášky pani Adély Karnišové. Všem jmenovaným jsem sice poděkoval osobně, ale byl bych velmi rád, kdyby moje poděkování a vyjádření maximální spokojenosti  bylo předáno i vedení Vaší cestovky ( s Lubošem Fellnerem jsem r.2014 absolvoval část zájezdu Francouzská Guyana, Surinam,... ale nepředpokládám, že si bude z řady klientů pamatovat zrovna mne) s upřímnou gratulací k zcela vynikajícím zaměstnancům, kteří svou prací žijí a dokáží lidi okolo sebe nadchnout.  S pozdravem z Moravy  prof. MUDr. Jan Chrastina, Ph.D.

Zájazdy:

Omán
K

Klient

Jesenný relax v Ománe

Ahojte bubáci, Ďakujeme za krásnych 8 dní dovolenky v Ománe. Bolo to po prvýkrát, čo sme na taký relatívne krátky čas cestovali do tejto diaľky a musíme povedať, že aj trochu s obavami, či si dovolenku dokážeme poriadne užiť. Dnes môžeme spokojne konštatovať, že to bol ideálny čas na jesenný relax. Už teraz sa tešíme, ako o rok pôjdeme opäť. Celý týžden počasie bez jediného obláčika, teplé more, teploty okolo 30 stupňov cez deň a 27 pri večernom stole, fantastická kuchyňa a koktejly pri každodennom večernom brífingu. Crown Plaza Salalah je veľmi príjemný, skoro až rodinný rezort, ideálny na totálny relax, proste úplný opak preplnených megarezortov v iných častiach sveta. Špeciálne chceme poďakovať Martinovi, Adelke a aj malému Teovi za veľmi príjemnú spoločnosť a množstvo zaujímavých informácii o Ománe a arabskom svete. Prajeme všetko dobré a tešíme sa na ďalšie spoločné cesty. Daubnerovci

Zájazdy:

Omán
V

Viktória Bláhová

Esencia cestovania

Mám 20 rokov no už 6 rokov cestujem s Bubo ja ako aj celá rodina a sme nadmieru spokojní. Esenciou cestovania je jednoznačne spoznať kultúru, zažiť si na vlastnej koži nezabudnuteľné zážitky ale nepochybne aj ochutnať lokálnu kuchyňu. Vzhľadom na to že som vegánka, som sa vždy obávala, že si teda ochutnávania miestnej stravy budem musieť odoprieť. Za celých 6 rokov sa mi to však ani na jednom zájazde nestalo. Pred dvoma týždňami sme boli v Omane, Salalah. Každý deň som mala možnosť jesť neobmedzene množstvo hummusu a pita chlebu, ochutnala som tabbouleh spomedzi viacero fantasticky dochutených šalátov, Dhal a mnoho ďalších špecialít. Kombinácia veľa dobrého jedla, slniečka, nádhernej pieskovej pláži, jogy pri západe slnka, ale hlavne super kolektívu bolo pre mňa potrebné dobitie bateriek a pozitívnej energie v tejto dobe, jednoznačne odporúčam.

Zájazdy:

Omán
J

Ján Mitošinka

Omán - Bolo to cele perfektné!

Dobrý večer, radi spomíname na krásny pobyt v Ománe. Pomohlo nám to hlavne psychicky. Situácia u nás je hrozná a čo je najhoršie trvá to už veľmi dlho a je to stále horšie a horšie. Referencie na  Valentínsky zájazd sme odovzdali synovi i švagrinej s tým, že nič lepšie v tomto čase nemôžu zažiť. Bolo to cele perfektné! So srdečným pozdravom

Zájazdy:

Omán