58 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Austrália

Austrália - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Úžasná dovolenka

Úžasná dovolenka, výborná sprievodkyňa Veronika, super program.

Zájazdy:

Austrália
K

Klient

Splnený sen

Zájazd do Austrálie s Veronikou bol splneným snom a úžasným životným zážitkom. Veronika bola fantastická sprievodkyňa, ktorá svojou profesionalitou, srdečným prístupom a nadšením pre Austráliu urobila z tejto cesty nezabudnuteľný zážitok. Odporúčam tento zájazd všetkým, ktorí túžia spoznať krásu a rozmanitosť Austrálie a zažiť dobrodružstvo v príjemnej a priateľskej atmosfére.

Zájazdy:

Austrália
K

Klient

Výnimočná cesta

Milí Bubáci, po každom zájazde sa s radosťou zastavím vo vašej kancelárii a podelím sa so zážitkami. Osobné poďakovanie mi je bližšie než verejné prezentovanie zážitkov. Už dávno nepočítam cesty, ktoré som s vami prešiel. Zostávajú len vzrušujúce zážitky, spomienky na spolucestovateľov. Jedna cesta ale bola pre mňa predsa len výnimočná. Austrália – letecký okruh. Výborný program zájazdu spestrený o zápas ženských majstrovstiev sveta vo futbale. Sledovanie prípravného zápasu v rugby medzi domácimi a All Blacks v miestnej krčme. Jódlovanie v bavorskej reštaurácií v Sydney, kde obsluhujú ázijské čašníčky v bavorských krojoch nehovoriace po nemecky. „Skákajúci“ obrovitánsky krokodíl na Adelaide river púšťajúci slinu na slovenského turistu sediaceho asi meter od jeho zubatej nenažratej papule. Priateľské papagáje na Great Ocean Road, ktoré si posadajú na pocestného ako na bidlo. Prechádzka cez Valley of Winds v Kata Tjuta, kedy okolité ticho prehlušuje vietor a obava z možného stretnutia s hadmi. Nikde nikoho. Žiaden turista. Len občas zaletení vtáci. A vrchol cesty - Uluru. Za súmraku či svitania sledujete ako mení farby. Zvyčajne tam býva veľa turistov a otravných mušiek. Chvíľa ktorá mi bola dopriata, byť tam sám, len s mojimi úžasnými parťákmi, bola magická. Nikde žiadni turisti. Len moji priatelia a ja. V tichu tam stojíte so svojimi myšlienkami. Nechcete odísť alebo sa chcete vrátiť. Večer nezabudnite pozorovať voľným okom Mliečnu dráhu a súhvezdie Južný kríž. Ďakujem Martinovi, ktorý nám vyskladal program zájazdu a za tylové zabezpečenie. Ďakujem Alexovi, interaktívnemu sprievodcovi, ktorý vás vtiahne do deja. S Alexom nechodíte za zážitkami. S Alexom si tie zážitky vytvárate spoločne! Obetavo nám venoval všetok čas a pozornosť. Ochotný nám vo všetkom vyhovieť. Ďakujem mojim milým spolucestujúcim, ktorí tej celej ceste po Austrálii dali ľudský rozmer. Vzájomne sme sa podporovali, povzbudzovali, dopriali. Každý z nás si išiel splniť sen. Každý sme si ho spoločne splnili. Ani chvíľu by som nerozmýšľal, sadol by som si s vami do malého auta a opäť vyrazil na cestu. Ďakujem.

Zájazdy:

Austrália
L

Ladislav Moravec

Hodnocení zájezdu do Austrálie

Dobrý den, Rozhodl jsem se Vám napsat pár řádků o hodnocení zájezdu Austrálie Letecký okruh, který jsem absolvoval s přítelkyní od 16.10.2023 s Vaší cestovní kanceláří. Jedinou malou výhradou je snad kvalita hotelu v Sydney. Nicméně, zbytek všech aspektů dovolené byl fascinující. Opravdu jsme lovili zážitky, jak proklamujete ve svých sloganech, navíc jako gurmán jsem velmi ocenil gastronomické zážitky doporučených restaurací naší skvělé průvodkyně Daniely. Její přístup byl po celou dobu, bez jakékoli výjimky, extrémně starostlivý a po celou cestu jsme měli pocit, že je tam pro nás. Organizačně perfektně zvládnuté, dokázala si poradit okamžitě v každé situaci, byla schopná komentovat každou památku či zvídavé dotazy, zajistit vše pro komfort všech cestujících. Komentáře v průběhu cesty nebyly nudným výkladem, ale úžasným vyprávěním, které nás vtáhlo do děje a tvořilo skvělou atmosféru. Cestuji hodně, nicméně a myslím, že to mohu hodnotit a takto skvělou průvodkyni jsem na žádné z desítek svých cest neměl. Zájezd byl plný zážitků, vše logicky navazovalo, a to je třeba podotknout, že tento zájezd znamená 10 letenek, různé přesuny po celém světadíle. Poznávání fauny, floŕy, podmořského života a tolika biotopů, že stále vstřebáváme zážitky. Již jsme s Vámi byli na Islandu a tam jsme byli rozčarování z průvodce, který moc neuměl anglicky a zcela neschopného islandského řidiče Jóna, kterému jsme v Duhových horách po dvouhodinovém stání zaseknutého kola museli opravit auto my turisté. Nicméně musím konstatovat, že slečna Snováková rozptýlila od prvního dne mé pochybnosti a dovolená do Austrálie byla skvělá i díky profesionální, jazykově skvěle vybavené, organizačně schopné a lidsky skvěle naladěné průvodkyni. S pozdravem, Ladislav Moravec

Zájazdy:

Austrália
K

Klient

Splnený detský sen

Splnený detský sen! Pred nedávnom som sa vrátila z vysnenej dovolenky v Austrálii a na Novom Zélande. Nebol to len splnený detský sen, ale aj intenzívne spoznávanie týchto vzdialených krajín. Pestrosť prírodných krás národných parkov so sopkami opradenýni príbehmi Pána prsteňov, neopakovateľné scenérie, skalné útvary, výhľady, vôňa síry a sila gejzírov i jedinečná fauna a flóra... to všetko krásne kontrastuje s modernými a rušnými veľkomestami ako Auckland, Melbourne, či energiou nabité Sydney. Ikonická budova opery neďaleko Harbour Bridge je v skutočnosti ešte úžasnejšia a magickejšia, keď spoznáte celý jej príbeh a zažijete ju naživo. Kultúrne bohatstvo maurov, ich umenie a zvyky, svojskí aborigéni a k tomu pestré zloženie obyvateľov zo všetkých kútov sveta poskytujú pestré zážitky z vôní, chutí a farieb. Stretla a spoznala som aj fajn ľudí, ktorí prispeli ku krásnym zážitkom a príjemným chvíľam svojou pohodou a dobrou náladou. Rada by som vyzdvihla aj profesionálku Danielu, ktorá nás na našich cestách poznávania sprevádzala. Jej kamarátsky prístup, bezprostrednosť a flexibilita dokázali zvládnuť každú situáciu s nadhľadom a pospájať niekedy až protichodné požiadavky účastníkov zájazdu. Toľko zaujímavých informácií a faktov, ktoré nám sprostredkovala som ani nečakala. Vďaka vám za tento splnený sen a skvelú dovolenku.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
K

Klient

Splnil sa mi detský sen

V krátkom, ale zato nabitom programe tohto zájazdu, sa mi splnil nielen dávny detský sen, ale užila som si aj poznávanie tamojšieho prírodného bohatstva a rozmanitosti fauny a flóry. Strhujúci kontrast prostredia veľkých miest a prírodných parkov vrátane sopiek, horúcich gejzírov a úchvatných výhľadov a scenérií mi navždy ostane vrytý do pamäti. Pridajme k tomu kultúrnu pestrosť pôvodných obyvateľov v obidvoch krajinách a pestré zloženie obyvateľov zo všetkých končín sveta a získame celú paletu, vôní, chutí a zvykov. Stretla a zoznámila som sa so zaujímavými ľuďmi, s ktorými bol tento zájazd ešte šťavnatejší. Naša milá a veľmi ochotná sprievodkyňa Daniela nás podrobne oboznámila s mnohými faktami a zaujímavými informáciami a bola nám počas celého zájazdu výbornou parťáčkou s chladnou hlavou v každej situácii. Tento zájazd odporúčam zažiť každému, pretože ponúka ten správny mix zážitkov za relatívne krátky čas. Vďaka za to a teším sa na ďalšie úlovky, tentokrát z nejakého iného kúta.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
J

Jana Petrášová Laiferová

Boli sme maximálne spokojní

Dobrý deň, nakoľko sme nemali možnosť na konci zájazdu ohodnotiť absolvovaný zájazd ako zvyčajne, chcela by som sa touto formou poďakovať našej sprievodkyni Daniele, ako aj celému tímu cestovnej kancelárie za príjemne strávené chvíle a zážitky.  Boli sme aj s manželom maximálne spokojní (až na českú skupinku spolucestujúcich, čo sa však nedá ovplyvniť :)), takže naše hodnotenie: Sprievodkyňa Daniela 100% - milá, kamarátska a profesionálna Kancelária - 100% - promptné odpovede na naše otázky Manažment -100% Doporučujeme zaradiť do programu zájazdu návštevu Champagne pool-u a Polynesian spa v Rotorua. Bol to úžasný zážitok. Žiaľ, nestihli sme komentovanú prehliadku Opery v Sydney, možno by stálo za to, zahrnúť ju do programu, tak snáď niekedy inokedy.  Ďakujeme.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
K

Klient

Každý deň kopec zážitkov

V októbri som absolvovala úžasný zájazd s profesionálnou sprievodkyňou Danielkou a výbornou skupinou. Zážitkov bolo viac než dosť. Samozrejme boli aj menšie chybičky, ktoré sa sprievodkyňa snažila vyriešiť, ale to nemohlo zatieniť tú úžasnú energiu, ktorú mi tento pobyt priniesol. Kopec zážitkov, každý deň. Spomeniem len Haka, haka tance Maorov, návšteva Hobbitonu, čo nebolo v itinerári, ale na naše, veľké naliehanie, nám to sprievodkyňa zariadila. Krásne prestavenie vorvaňa v otvorenom mori, vidieť papagája Nestor kea, svietiace červy, nádherné Alpy, dažďové pralesy, tyrkysové ľadovcové jazierka, to sú zážitky, ktoré sa oplatí zažiť. Kŕmenie kengúr a stretnutie koál v Austrálii, tiež mystické Uluru, účasť na predstavení v Opere v Sydney, som vďačná, že som sa tohto mohla zúčastniť. A samozrejme výborná lokálna kuchyňa, tiež prispeli k spokojnosti.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
A

Anna a Ladislav Maľovi

Na najvyššej úrovni

Vážení, právě jsme se s manželem vrátili ze zájezdu po Austrálii, za jehož realizaci bychom vám chtěli poděkovat. Náš zvláštní dík patří průvodci, panu Robertu. My se na poznávací zájezdy vydáváme cca 2 x ročně s různými cestovními kancelářemi a s jejich průvodci obvykle býváme spokojeni. Ovšem ti se při maximálním vypětí všech sil nemají šanci dobrat Robertových 70 %, přičemž on stovku neustále významně překračuje. Dozvěděli jsme se informace a dostali se na místa, o kterých zřejmě nemá tušení leckterý Australan. Zvládat dvě role současně - průvodcování a řízení vozu, to samo o sobě je hodno obdivu. Robert to dokázal na té nejvyšší úrovni, byl nám neustále k dispozici a vše dělal s pokorou, empatií a noblesou. Na každý den vždy vymyslel dokonalý program a ten ještě dokázal zdokonalit, ač to zní jako protimluv - dokonalé přeci zdokonalovat nelze. Ne tak v jeho případě. (Nemáme tušení, zda se při tom všem také někdy stihl vyspat.) Jeho znalosti jsou opravdu hluboké, takže nás překvapilo, že Austrálie není jeho jedinou destinací. Ale jsme si naprosto jisti, že cestovatelé na těch dalších jsou stejně nadšeni. A vy jste určitě šťastnou cestovní kanceláří, že máte ve svých řadách takovýto vybroušený diamant. Věříme, že každý zájezd, na který Robert ukáže, že by ho chtěl provázet, je schopen povýšit do jiné dimenze. Jsme klienty CK, takže jsme závěrečné hodnocení vyplňovali na jejím formuláři, a nejsme si jisti, že se k vám tato zpětná vazba dostane, proto jsme zvolili ještě tuto formu poděkování a vyseknutí poklony Robertovi. DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.

Zájazdy:

Austrália
K

Klient

Poďakovanie za kvalitné služby

Dobrý deň. Chcem vyjadriť poďakovanie BUBO za prípravu zájazdu a predovšetkým sprievodcovi Róbertovi za poskytnuté kvalitné sprievodcovské služby. Všetky požiadavky i prípadné problémy riešil hneď, s ochotou a úsmevom, čo výrazným spôsobom spríjemnilo priebeh zájazdu účastníkom. Rád v budúcnosti opäť využijem Vaše služby.

Zájazdy:

Austrália , Fiji , Oceánia
N

Nataša

Celý zájazd bol výborne zorganizovaný a všetko "klapalo" ako hodinky

Po nádhernom Islande, ktorý som s BUBO absolvovala, ma lákal Nový Zéland. Vybrala som si zájazd Nový Zéland a veľké mesta Austrálie. Urobila som veľmi dobre. Nový Zéland je úžasný. Nájdete tu toľko krásy na jednom mieste, až to berie dych. Fjordy, Dažďové pralesy, ľadovce, prekrásne scenérie pobrežím oceánu, úžasné hory. Potom výborne gastronomické zážitky, ktorým neviete a ani nechcete odolať. Po Novom Zélande sme preleteli do Austrálie, ktorá má tiež svoje čaro. Krásne mesto Sydney a skvost v strede Austrálie Uluru. Celý zájazd bol výborne zorganizovaný a všetko "klapalo" ako hodinky. Okrem všetkej tej nádhery, ktorú som videla, musím vyzdvihnúť aj výbornú prácu nášho BUBO sprievodcu Maťka. Bol super. Trpezlivý a vždy s úsmevom na tvári odpovedal na všetky naše zvedavé otázky. Je to profesionál s bohatými vedomosťami. Ešte raz Maťko ďakujem za úžasnú dovolenku. Nataša a Milan

Zájazdy:

Austrália
I

Ilona a Vítězslav Taschnerovi

Tímto bych chtěla…

Tímto bych chtěla vyjádřit velké poděkování a pochvalu všem zaměstnancům BUBO za krásný a pohodový zájezd, který jsme absolvovali v době od 2.5. do 13.5. 2016 ve kterém jsme obletěli Zeměkouli. Malá skupinka lidí, ve které jsme se všichni výborně doplňovali a vycházeli si vstříc byl velký bonus, neboť nikde se dlouho na nikoho nemuselo čekat, nikdy nebyly problémy s přelety a protože jsme v podstatě vypňovali anketní lístek spokojenosti pouze hned na začátku naši dovolené, kde jsme byli na začátek prvních zážitků vedeni empatickým a hodným Robertem. Stejně tak na konci v Tokiu nás měl na starosti Jirka, který se ochotně staral o veškeré pohodlí a snažil se nám co nejlépe usnadnit život v takové metropoli, jakou bezesporu Tokio je. Takže i jemu velká pochvala. Chtěla bych poděkovat i do kanceláře za bezproblémové vyřizování všech dokladů a dokumentů, jakož i automatické vyřízení leteckého spojení z Prahy a zpět zase do Prahy. Závěrem bych chtěla říci, že jistě přispělo k našemu příjemnému pobytu i hezké a teplé počasí, které jsme měli po téměř celý pobyt, což dělá příjemný dojem a zázraky. Přeji vám všem mnoho úspěchu v další práci a hodně spokojených klientů. Jsme vašimi dlouholetými klienty a doufám, že i nadále budeme spokojeni s vašimi službami a zase někdy s BUBO vyrazíme do světa. Ať se vám daří.  S pozdravem Ilona a Vítězslav Taschnerovi 

Zájazdy:

USA , Austrália , Japonsko , Havajské ostrovy