108 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Vietnam

Vietnam - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

A

Andráškovci

26.06.2024

Super program a aj sprievodca

Dobrý deň, týmto sa chceme poďakovať celému Vášmu kolektívu za super pripravený program v rámci zájazdu do Vietnamu. Osobitné poďakovanie patrí nášmu sprievodcovi zájazdu – Lacimu. So želaním, aby ste usporiadali ešte veľa krásnych zájazdov.

Zájazdy:

Vietnam
I

Ivan Brezina a Rastislav Novák

10.06.2024

Skvelá dovolenka

Milí Bubáci, sedíme s kamarátom a vyhodnocujeme strávenú dovolenku vo Vietname a Kambodži, ktorú sme absolvovali v máji tohto roku. Bola to pekná dovolenka. Videli sme pekné miesta, mali sme krásny pobyt pri mori. Celú dovolenku veľmi spríjemnil perfektný sprievodca Martin, ktorý bol veľmi ústretový, poznal miestne podmienky a venoval sa nám k našej všeobecnej spokojnosti. Vynikajúce boli nielen niektoré hotely (nedajú sa vždy a v každom meste zabezpečiť štvorhviezdičkové hotely), ale aj dlhé presuny autobusom boli na super úrovni a nenaplnili sa naše obavy (bol som v Kambodži v roku 2011 a pamätám si ten dlhý presun do Siem Reapu po rozbitých cestách). Samozrejme, výsledok takéhoto tripu je závislý od celkovej organizácie. Tá klapala ako švajčiarske hodinky, aj tam, kde nebol s nami sprievodca, tak všetko bolo perfektné. Chceli by sme preto aj touto cestou poďakovať pracovníkom kancelárie Bubo, ktorí všetko zabezpečili a od úvodných konzultácií až po dovoz do Bratislavy boli veľmi ústretoví a za celú organizáciu im patrí naša veľká vďaka. Takže ďakujeme za peknú dovolenku a tešíme sa na ďalšie spoločné dovolenky. Ivan Brezina a Rastislav Novák

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Klient

02.05.2024

Úprimné poďakovanie sprievodcovi

Chceme sa úprimne poďakovať sprievodcovi BUBO - Marekovi pri Vietname sever-juh za perfektné vedenie skupiny, vytvorenie veľmi príjemnej a spontánnej atmosféry, odborné historické komentáre, správne navádzanie na trasy vychádzok, miestne zaujímavosti a jedlá. Marek, za Stana a Hanku Haviarovcov si bol super, želáme ti pokračujúce úspechy a parádnu prezentáciu CK BUBO.

Zájazdy:

Vietnam
M

Miroslav a Svatoslava Novotní

02.05.2024

Poznání dobrého průvodce je také úlovek zážitku

S Vaší kanceláři jsme absolvovali cestu ve Vietnamu ze severu na jih. Rád bych i touto cestou poděkoval Vaší cestovní kanceláři BUBO a zejména průvodci Markovi za perfektní zážitky a super dovolenou. Kus světa jsme již projeli. S Vámi jsme také v minulosti absolvovali poznávací  dovolenou Thajsko, Malaisie,Singapur. Nyní ve Vietmanu naš průvodce Marek nasadil velmi vysokou laťku jako průvodce. Dle mého názoru, ale i názoru ostatních ve skupině-viz kumunikace WhatsApp, vykonává svoji práci jako profesionál, ale dává do ní i kus svého já, kus svého srdce a to je skutečně poznat. I poznání takového dobrého průvodce je také úlovek zážitku. Ještě jednou děkujeme.

Zájazdy:

Vietnam
K

Klient

08.04.2024

Nezapomenutlný zážitek

Ráda bych poděkovala CK za to, že jsme měli průvodkyni Lucii , musím říct, že byla neuvěřitelná, milá, vstřícná, aktivní, kreativní a celý zájezd nám připravila a udělala nezapomenutelným. Mám sjetý pomalu celý svět, ale s takovým to přístupem jsem se nikdy nesetkala, a to jsem nebyla zastáncem, že si koupím zájezd, kde je striktně naplánovaný každý den, ale tady jsem měla pocit jako když si jedu individuální zájezd, cítila jsem se jako když jede parta kamárádů. Pokud budu někdy pořádat nějakou cestu , tak pouze s Luckou, škoda, že nedělá Mexiko s ní bych jela hned. Byl to pro mě nezapomenutlný zážitek, jak z navštívené země, ale i s novými lidi, které jsme na své cestě poznali. Vše prostě bylo amazing..... Díky moc Lucko za skvělou zábavu a zážitek a budu doufat, že se zase brzy potkáme.

Zájazdy:

Vietnam
K

Klient

07.04.2024

Úžasná Ázia

V januári 2024 sme s manželkou absolvovali našu druhú "Áziu" s Bubo. Zájazd Vietnam, Kambodža bol jednoducho úžasný. Kopec jedinečných zážitkov a perfektná organizácia (ako ostatne vždy). Plusom bola skvelá československá partia a samozrejme naša delegátka Mária. Stále usmievavá, dobre naladená a vždy ochotná pomôcť a poradiť. Mária, ešte raz veľká vďaka. Už sa tešíme na ďalšiu cestu s Bubo.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Klient

31.03.2024

Děkuji za krásný zájezd

Děkuji za krásný zájezd a zážitky z této cesty. Oceňuji organizaci a péči naší průvodkyně Marii. Věnovala se nám i ve svém volném čase, dává typy na zajímavá místa a restaurace, což posunulo zájezd zase o úroveň výš. Doporučuji a máme již vybrán další zájezd.

Zájazdy:

Vietnam
K

Klient

30.03.2024

Excelentná sprievodkyňa

Boli sme veľmi spokojní. Obidvaja často cestujeme a vieme oceniť prácu sprievodcu. Mária bola excelentná sprievodkyňa, lebo nás doslova previedla celým zájazdom. Najmä jej schopnosť rýchlo a bez stresu vyriešiť všetky neočakávané situácie, ochota každému maximálne vyhovieť a popri práci, o ktorej my ako účastníci zájazdu ani netušíme byť neustále v pohode, bola výnimočná. Veľa sme videli, všeličo ochutnali, dozvedeli sme sa o krajine, pamiatkach a ľuďoch. Mária ďakujeme a ostaň taká aká si.

Zájazdy:

Vietnam
I

Ivan Doubrava

30.03.2024

Intenzivní zážitky

S BUBO jsme absolvovali úžasnou dovolenou - Vietnam a Kambodža. Zájezd trval dva týdny a převážně se věnoval Vietnamu s koncem v Kambodži při návštěvě úžasného Angkor Wat. Speciálně Vietnam v nás zanechal hluboký dojem - krásná země, nádherná příroda, mnoho památek a také viditelný velký rozvoj země. Ale především velmi milí, přátelští lidé, pocit absolutního bezpečí a pohody. No a nezapomeňme na skvělé jídlo! Zájezd byl perfektně zorganizován, naplněn intenzivními zážitky, kdy jsme za dva týdny poznali více, než se zdálo možné. Speciálně chci poděkovat naší skvělé průvodkyní - Márii, která ke 100% zájezdu přidala dalších 100% navíc. Její nasazení, vědomosti o místě a zemi, řešení problémů a především lidské chování a příjemná nálada, kterou do výpravy přinesla byly výjimečné! Tento zájezd mohu jenom doporučit, kombinace CK BUBO a Mária byla dokonalá! 

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Klient

29.03.2024

Množstvo nezabudnuteľných a jedinečných zážitkov

Úvodom roka 2024 sme sa aj s manželkou zúčastnili BUBO zájazdu Vietnam zo severu na juh. Úžasná destinácia, množstvo nezabudnuteľných a jedinečných zážitkov, skvelé jedlo a taktiež dokonalý relax s kokosovým orechom priamo na pláž čistého mora. Táto dovolenka bola veľmi dobre zorganizovaná aj vďaka duracelke delegátke Márii, netuším či vôbec má čas relaxovať. No nuda v jej prítomnosti nehrozí žiadnemu účastníkovi zájazdu. Tešíme sa na ďalšiu dovolenku s CK BUBO.

Zájazdy:

Vietnam
K

Klient

11.03.2024

Najsilnejšie zážitky nemusia byť spájané len s pozitívnymi emóciami

V prvom rade sa chcem poďakovať našej sprievodkyni Márii. Odviedla skvelú profesionálnu prácu, jej starostlivosť o našu malú skupinku (čo bolo veľmi super) bola úžasná, a za jej vždy pozitívny prístup snímam klobúk!!! Najsilnejšie zážitky nemusia byť automaticky spájané len s peknými a pozitívnymi emóciami. Môj najsilnejší zážitok spojený s poznávaním Vietnamu bola návšteva vojnového múzea v Saigone. Bolo to veľmi bolestivé a autentické pripomenutie, aké ukrutnosti a zverstvá boli páchané na vietnamskom ľude, a hlavne na bezbranných a nevinných civilných obyvateľoch, žiaľ aj deťoch. Ďakujem BUBO, že zaradil do programu aj toto…. ľudia by mali navštevovať takéto miesta, aby sa to už NIKDY nezopakovalo! Hlboko súcitím s vietnamským národom, čím prešiel… keď si dám doma ich jedlo alebo ich stretnem, spomeniem si na to, že aj napriek tomu sú to priateľskí a mierumilovní ľudia. Sú už v mojom ️srdci rovnako ako ich krásna krajina. Tento zájazd hodnotím vysoko pozitívne! Ďakujem!

Zájazdy:

Vietnam
K

Klient

26.02.2024

Krásna krajina, do ktorej sa oplatí vrátiť

Vietnam chytí a nepustí. Zúčastnil som sa zájazdu Vietnam zo severu na juh. Komunikácia zo strany BUBO od prvého kontaktu až do odjazdu bola na jednotku – info o zájazde, vybavenie víz, letenka, odvoz na letisko, máte to proste vymakané. Program vo Vietname bol veľmi vhodne vymyslený – videli sme toho neúrekom, ale pritom sme sa nenaháňali. Nepochybne to bolo aj našou sprievodkyňou Máriou – všetko na mieste perfektne zorganizovala a veľmi jasne, každý deň, všetkých cca 25 klientov informovala o programe (a to sa jej na zájazde rozpájali resp. spájali 4 typy zájazdov). No a okrem profi organizácie nás ešte každý deň stihla svojim optimizmom zapáliť pre objavovanie parádnych zážitkov, ktoré sme mali na programe. Iste aj vďaka nej a super partii mi Vietnam ostane v pamäti ako krásna krajina, do ktorej sa oplatí vrátiť - vďaka BUBO!

Zájazdy:

Vietnam

Cítiť, že v BUBO sa o kulinárstvo zaujímajú a sprievodcovia sú na gurmánstvo školení.

Jaroslav Žídek

executive chef

Jaroslav Žídek

Cítiť, že v BUBO sa o kulinárstvo zaujímajú a sprievodcovia sú na gurmánstvo školení.

Jaroslav Žídek

executive chef

Jaroslav Žídek
V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

Keďže nie som typ, ktorý len leží na lehátku, BUBO je pre mňa tá najlepšia voľba a bude ňou aj pri výbere najbližšej dovolenky. 

Adela Vinczeová

moderátorka

Adela Vinczeová

Život ponúka nespočetné množstvo príležitostí vydať sa na cestu. Nepremeškajte ani jedinú.

Pavol Barabáš

cestovateľ

Pavol Barabáš

Život ponúka nespočetné množstvo príležitostí vydať sa na cestu. Nepremeškajte ani jedinú.

Pavol Barabáš

cestovateľ

Pavol Barabáš