73 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Vietnam

Vietnam - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

A

Anonym

Kvalita na zájazde

V prvom rade by som chcel poďakovať spoločnosti Bubo, že aký kvalitný personál si vyberajú na poznávacie zájazdy, a touto cestou by som chcel pozdvihnúť cennú osobu Tomáša Kubuša, ktorý nám vedel zodpovedať na každú otázku veľmi odborným spôsobom. Samozrejme, toto platí aj na sprievodkyňu Zuzku - milé usmievavé slniečko. Na dovolenke som sa cítil veľmi dobre, určite dopororučujem každému.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
M

Milena a Zdeněk Katzerovi

Super zážitok - Vietnam, Kambodža

Dobrý deň, dovoľte mi krátke poďakovanie za zájazdom do Vietnamu a Kambodže. Po každom zájazde totiž vypĺňame štruktúrovaný dotazník, tentokrát sa k nám, bohužiaľ, nedostal. Posledný večer sme strávili v meste a ráno vstávali neskôr. Nestihli sme sa preto ani rozlúčiť s sprievodcom, preposílám preto toto krátke poďakovanie za krásny zájazd i sprievodkyni Zuzane. Celých 14 dní bolo pre nás super zážitkom (byli sme s vami popáté). Budeme-li zdravie a budeme nejaké financie, tak určite zase pojedeme s vami. Celá organizácia zájazdu, tie najzaujímavejšie miesta, hotely, transfery, to nejde snáď ani individuálne zorganizovať. Máte vždy všetko tak skvele naplánované a zariadené. Průvodci také úžasní, Vietnam s milou a trpělivou Zuzkou (výborný nápad se skupinkou na whatsappu) Kambodža pak s Tomášem - ty znalosti a přehled. Nejvíc se nám líbila kambodžská vodná vesnička na kůlech, drožky v Nha Trang, jedlá v reštauráciách i streetfood, hromada času na Angkor - ťažko ale niečo vypíchnúť, každý deň bol zážitkem. Cesty vlakom som sa bál, nakoniec som i za tú noc vo vlaku moc rád - taký jeden z tých silnejších zážitkov. Veľa pozitívnych veci - nemusel som sa predstavovať pred plným autobusom a mali sme viac samostatného programu oproti minulému zájazdu - rozchodov pre individuálne preskúšanie miest, dobrovoľná účasť na spoločných obedoch / večeroch - to bolo fajn. Negatívne alebo zlý zážitok si snáď ani nevybavujeme. Navyše ešte ďakujeme za zariadenia odloženého letu z Dubaja, tri dni sme si tam užili, všetko klaplo. Pozrite sa moc pekne a ešte raz úprimne ďakujeme.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Zážitky Vietnam, Kambodža

V termíne 27.12. - 11.1.2023 sme sa zúčastnili zájazdu Vietnam, Kambodža Deluxe, z ktorého sme si odniesli neskutočné množstvo krásnych zážitkov vďaka nášmu deluxe sprievodcovi Tomášovi Kubušovi, ktorému za jeho priateľský a profesionálny prístup ďakujeme.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Úžasný zážitok

Úžasný zážitok,nezabudnuteľné destinácie, výborná organizácia najmä vďaka nášmu "Deluxe" sprievodcovi Tomášovi Kubušovi. Radi sa stretneme pri ďaľšej "poznávačke" s BUBO.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Poďakovanie sprievodcovi

Poďakovanie sprievodcovi Radi by sme poďakovali sprievodcovi Tomášovi za sprevádzanie po Vietname a Kambodži. Boli sme veľmi spokojní s prístupom a predovšetkým so širokým prehľadom o krajinách a históriii. ĎAKUJEME.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
J

Jana & Jaro Krátkovci a Jarka & Rudo Koubekovci

Bol to super pocit opäť sa rozbehnúť do sveta

Pred pár dňami sme sa vrátili z krásnej dovolenky, na ktorú sme čakali 2 roky, keďže nám ju prekazil COVID. Bol to super pocit opäť sa rozbehnúť do sveta a poznávať nové krajiny. Obzvlášť Áziu sme si veľmi obľúbili vďaka neskutočne usmievavým a milým ľuďom. Obe krajiny, ktoré sme navštívili boli úžasne a zaujímavé. Každý deň sme zažili niečo nové. Okrem skvelých ľudí, ktorí sme sa tam stretli a s ktorými sme sa túlali bol čerešničkou na torte náš sprievodca Jogi (Jozef Martinásek). Bez neho by to nebolo to pravé orechové. Okrem jeho bohatých vedomostí z týchto krajín, s ktorými sa stále rád podelil, bola hlavne jeho ochota a ústretovosť a hlavne profesionálny prístup. Čo ale musíme obzvlášť vyzdvihnúť bola jeho ochota nad rámec svojich povinností urobiť nám úžasný program v Singapure, kde sme mali 13hod. času na ďalší let. Vďaka nemu sme prešli celé mesto, plavbu na lodi, vyhliadku z 56 poschodia hotela Marína Bay a prehliadku krásnych záhrad. Chceli by sme sa aj touto cestou poďakovať cestovke za krásne zážitky a hlavne za takých super sprievodcov, bez ktorých by tieto dovolenky neboli tým, čím pre nás sú. Jana a Jaro Kratkovci a Jarka a Rudo Koubekovci

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
M

Michaela Matoušová

Maximálna spokojnosť do poslednej chvíle

Chtěla bych velice poděkovat za nádherný zájezd, který se povedl hlavně díky naší úžasné průvodkyni Dianě Vozárové. Zájezd do Vietnamu a Kambodže se uskutečnil v termínu 29.2.- 14.3.2020. Byl to bohužel poslední zájezd, který se mohl uskutečnit kvůli hrozícímu nebezpečí pandemie. My jsme si zájezd objednali u spřátelené CK SEN. S Vaší CK jsme cestovali poprvé a díky Diance pojedeme určitě znovu, pokud to bude ještě někdy možné a cestování přežije. O to víc jsme rádi, že se nám podařilo tento zájezd absolvovat a díky Diance k maximální spokojenosti. Zájezd měla připravený do nejmenších detailů, nabízela možnosti stravování, nákupů a profesionální znalosti o těchto zemích. Cestujeme poměrně často a s CK právě z toho důvodu, že připravený průvodce je k nezaplacení. Dianka je nejen skvělý průvodce, ale především člověk. Já si vždy cením, když průvodce tou zemí zná nejen její historii a současnost, ale má k ní vztah a především k lidem této země. Takže děkuji BUBO-SEN a hlavně Didi a těším se zase příště.  Míša a Láďa 

Zájazdy:

Vietnam
K

Kateřina Byrtusová

Vrátila jsem se z naprosto užasné dovolené, na kterou nikdy nezapomenu..

V lednu jsem se vrátila z naprosto užasné dovolené, na kterou nikdy nezapomenu. Asie byla vždy mým snem a zájezd do Vietnamu a Kambodže proměnil sen v realitu. Tyto dvě krajiny jsem si naprosto zamilovala. Díky cestovní kanceláři a hlavně naprosto dokonalé pruvodkyni Diany mám za pár dní pocit, že tyto země znám. Program byl velmi pestrý a zajímavý a ani na chvilinku jsem se nenudila. Od chvíle, kdy jsem se vrátila domu sem ještě nepřestala mluvit a všem povídam jaké to bylo. Jsem plná krásných dojmu a zážitku. Vietnam je opravdu rušný, veselý plný života, který se u nás jen tak nevidí... prošla jsem se džunglí, na vlastní kuži jsem zažila saigonskou dopravu, ochutnala voňavou a chutnou místní kuchyni, naučila se smlouvat na trzích. V Kambodži se život příjemně sklidní díky budhismu, lidé jsou neskutečně milí, přátelští, usměvaví. Kromě cvrčku a tarantulí jsem vyskoušela i národní jídlo "Amok" do kterého jsem se zamilovala. Projeli jsme celou zemi a skončili v Ankoru, kde jsme zažili až magický zážitek při sledování východu slunce nad Angkor Watem. Zmínila jsem jen pár, zážitku ale bylo jich tolik... To prostě musíte zažít na vlasní kuži. Chtěla bych moc poděkovat, celému týmu BUBO a především pruvodkyni Diance, která dělala maximum, odpovídala na všechny otázky, zajímavým povídaním mi přiblížila tak odlišné kultury a jelikož jsem cestovala sama, vždy přiskočila aby mi udělala krásnou fotku. Moc děkuji ♥ Přeji Vám milé BUBO ať se Vám i nadále daři vykouzlit usměvy na tvářích vašich klientu.

Zájazdy:

Vietnam
P

Patrik Vígh

Naprieč pôsobivým Vietnamom a úchvatnou Kambodžou

Zaujímavý trip! Hodnotných 16 dní, kde každý jeden z nich je iný a špecifický. Itinerár zájazdu je vhodne zostavený. Moje "highlights": atmosféra v uliciach Hanoja, prírodné scenérie v Halong Bay, spontánna párty vo vlaku počas nočného presunu, imperiálne mesto v Hue a fantastické bonsaje, jedinečný a rozprávkový Hoi An aj s krátkym osviežujúcim večerným lejakom a na druhý deň ranným bicyklovaním v prostredí ryžových polí,  pohoda, relax a šantenie vo vlnách v Nha Thrang, Saigon (tu som "uletel" a užil som si ho individuálne cez deň aj v noci), štýlový Royal Palace v kambodžskom Phnom Penh, "neskutočný a magický" Angkor Wat, elektrizujúca atmosféra nočného Siem Reap, jazero Tonle Sap a autentická kambodžská dedinka Kampong Phluc (čerešnička na torte). Niektoré z hotelov si viem predstaviť aj kvalitatívne lepšie, ale pri takomto formáte cestovania to vôbec nepovažujem za to najpodstatnejšie. Strava (okrem niektorých hotelových raňajok) výborná, u mňa najviac zabodovala vo Vietname skvelá výdatná tradičná polievka Pho a v Kambodži vynikajúci Amok Fish. Týmto srdečne pozdravujem všetkých mojich príjemných spolucestovateľov naprieč pôsobivým Vietnamom a úchvatnou Kambodžou, ďakujem BUBO a zvlášť našej erudovanej, vždy milej, usmiatej a šarmantnej sprievodkyni Dianke za obohacujúcich 16 dní. Nech sa Vám všetkým darí!

Zájazdy:

Vietnam
H

Hauerlandová Anita

Ahojte Bubáci a Bubáčky..

Pred týždňom sme sa vrátili z dovolenky vo Vietname a Kambodži. Priznám sa, že keď sme vyberali dovolenku, nebola to moja destinácia. Veľmi som si poopravila svoj názor a po absolvovaní BUBO zájazdu môžem len každému vrelo odporúčať. Nádherná krajina, úžasné pamiatky, milí ľudia. Musím však priznať, že táto dovolenka by určite nebola tak úžasnou, ako bola, keby sme nemali najúžasnejšiu sprievodkyňu. Počas nášho cestovania sme prešli veľa krajín s mnohými cestovkami, aj bez nich, ale sprievodkyňa Diana bola absolutne TOP. S BUBO sme boli na dovolenke pred dvomi rokmi, ale teraz som pochopila, koľko záleží na sprievodcovi, aby mi príjemné pocity zostali natrvalo. Diana, ďakujem z celého srdca. ako by povedal český turista "Smekam klobouk"

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
K

Karol Pintér

Pri prezeraní fotoknihy sa nám vynárajú krásne spomienky a dôvody, pre ktoré si od roku 2010 vyberáme zájazdy s BUBO.

Práve sme dokončili fotoknihu z nášho zájazdu Vietnam-Kambodža. Pri jej prezeraní sa nám vynárajú krásne spomienky a dôvody, pre ktoré si od roku 2010 vyberáme zájazdy s BUBO. Sú to výborne organizované cesty do celého sveta, perfektný itinerár a skvelí BUBO sprievodcovia. Nesklamali sme sa ani na tomto zájazde. Zuzka pozdvihla tento zážitok na vyššiu úroveň. Všetko zvládala na 100%, vedomosti o histórii i súčasnosti navštívených krajín, vždy vedela poradiť kde sa dá dobre najesť, nakúpiť. Nepoznala slovíčko nedá sa, vždy všetko vybavila a aj niečo navyše - na luxusný autobus v Kambodži sa nezabúda! Veľká vďaka za všetko, človek sa nestačí diviť, kde v takom mladom veku nabrala toľko skúseností. BUBO vsadilo na výbornú kartu - skvelých sprievodcov a aj preto s nimi pocestujeme aj v budúcnosti. Karol a Nóri Pintéroví.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
I

Ivan Prochazka

Nebola to len obyčajná prehliadka vopred pripraveného balíka zaujímavostí, ale 15 dní zážitkov

Chceli by sme sa s Vami podeliť o pozitívny zážitok zo zájazdu Vietnam – Kambodža, ktorý sme absolvovali v júli 2019 s BUBO a sprievodcom Samuelom. Organizácia zájazdu bola opäť na vysokej úrovni, nakoľko s Vami sme už cestovali, videli sme miesta, ktoré sme chceli vidieť, ale nebola to len obyčajná prehliadka vopred pripraveného balíka zaujímavostí, ale aj vďaka mladému erudovanému a zodpovedne pripravenému sprievodcovi to bolo 15 dní zážitkov, histórie, informácií zo súčasnosti, či skutočných vychytávok z gastronómie i bežného života obyvateľov. Ďakujeme. Alena a Ivan Procházkovci

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam

Predaj sa začína o Viac

- dní - hod -min -sek