70 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Island

Island - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

M

manželé Hricovi

Velký dík

Dobrý deň, rádi bychom vám poděkovali za krásné dny prožité s vaší CK na zájezdu Ohnivý okruh Islandem. Velký dík patří především naší prúvodkyni Lence, která se o nás skvěle starala. Nic pro ni nebyl problém, podala nám spoustu zajímavých informací a ochotně obohatila náš program i o věci navíc. Prostě profesionální přístup, jak má být. Děkujeme, manželé Hricovi 

Zájazdy:

Island
K

Klient

Island je nádherný

Krásny deň, milé BUBO. Ešte raz s manželom ďakujeme za úžasný poznávací pobyt a taktiež príjemnej sprievodkyni Lenke :) Island je nádherný, aj počasie nám super vyšlo a videli sme maximum, čo sa dalo za tie 4 dni. Ubytovanie, výlety všetko bolo topka, aj kúpanie sa v Atlantickom oceáne... No a mali sme šťastie a videli sme aj polárnu žiaru. Vrelo odporúčam :)

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Zahriatie pri srdiečku

Dobrý deň. Chcem sa hlavne poďakovať veselej a ochotnej sprievodkyni Lenke za výnimočný poznávací pobyt na Islande. Toľko zaujímavých informácií, čo nám dávala Lenka počas presunov autobusom na rôzne miesta, parádička :) Sú to nezabudnuteľné zážitky, a keď vidím na obrázku napr. Dúhové hory, modrú lagúnu a veľa ďalších nádherných miest nabitých energiou, tak ma to krásne zahrieva pri srdiečku. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam cestovku BUBO a, samozrejme, aj sprievodkyňu Lenku :) Mali sme krásne počasie, a tak sa nám podarilo vidieť a zažiť maximum, čo bolo možné za tie 4 nádherné dni.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
J

Jaroslava Tyl

Dovolená se mi velmi líbila

Dovolená se mi velmi líbila. Island je zajímavá krajina, která mě zaujala (vulkány, vodopády, gejsíry, ledovce...). Průvodkyně Eliška je velmi příjemná a má velké znalosti o Islandu. Norsko mě fascinovalo nejen krásnou přírodou a fjordy,ale i prohlídka měst Oslo a Bergen byla okouzlující. Průvodce Peter byl velmi sympatický, znal dobře krajinu a měl velké znalosti. Výklad byl velmi odborný nejen v současnosti, ale i hluboko do historie Skandinávie. Určitě mohu tuto dovolenou doporučit každému.

Zájazdy:

Island , Nórsko
K

Klient

Prvé stretnutie s BUBO

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za zájezd Ohnivý okruh Islandem s CK BUBO. S touto CK jsme se setkali poprvé a po zkušenostech s tou CK doufáme, že to nebylo naposledy. Organizace zájezdu a výběr míst skvělé. Velké poděkování patří Lence za její úžasné a poučné vyprávění při přesunech autobusem a výbornou organizaci ! Děkujeme

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Očarujúci Island

Práve sme sa vrátili so zájazdu Island pre rodiny. Strávili sme tam očarujúcich 6 dní. Nádherná príroda, príjemní ľudia. Celý zájazd bol zorganizovaný vynikajúco, vrátane transferov z a na letisko v Reykjavíku. Čas pre jednotlivé celodenné výlety bol využitý veľmi efektívne aj vďaka excelentnému výkonu našej sprievodkyne Eliške, ktorá okrem poskytnutia bezpečných transferov po ostrove bola aj vynikajúcim zdrojom informácií nielen o ostrove, jeho obyvateľoch, ich kultúre a jazyku, ale aj o geologickom vývoji ostrova alebo gastronómii. Informácie popretkávala vlastými zážitkami a skúsenosťami, ktoré nadobudla počas niekoľkoročněho pobytu na ostrove. Jej ochota, trpezlivosť a maximálne úsilie pomocť všetkým klientom s ich najrôznorodejšími požiadavkami bola neoceniteľná. Vrelo odporúčam.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Boli sme uchvátení

Boli sme uchvátení nielen nádhernou krajinou, ale aj maximálne spokojní s vynikajúcou organizáciou celého nášho pobytu. A veľmi pekne sa chceme poďakovať za fantastické sprevádzanie počas celého zájazdu našej úžasnej sprievodkyni Lenke. Jej pútavé rozprávanie o krajine nám spríjemňovalo presuny autobusom a aj vďaka nej budeme mať na Island tie najkrajšie spomienky.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Vnuk ide loviť rodičov na Island

Bola som aj s vnukom. Pre mňa zážitok a vnuk ide loviť rodičov, aby sa mohol vrátiť. Ďakujem, Lenka.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
Z

Zdeňka Lederová

Celá nabídka byla sestavená perfektně

Vážené vedení CK BUBO/SEN. Přijměte prosím ode mě velké poděkování za připravený program na zájezdu Island - zlatý jižní okruh. Celá nabídka byla sestavená perfektně, i když oproti českému itineráři byl zaměněn 3. a 4. den, což byla určitě lepší volba. Nejprve jsme nechtěli žádný dodatečný výlet, nakonec jsme se nechali zlákat na virtuální přelet nad Islandem a udělali jsme moc dobře. Všechny zážitky byly umocněny nádherným počasím, takže i fotky jsou naprosto skvělé. Velký dík patří úžasné mladé průvodkyni Lence, která nám svoje nadšení pro Island předávala každý den, nic pro ni nebyl problém, vždy doporučila to nejlepší, ať už se to týkalo krásných výhledů či nabídky možností, kde se najíst. To jste opravdu měli šťastnou ruku při výběru takové inspirativní ženy. Ještě jednou moc děkuji. Zájezd jsme kupovali přes CK Sen, s kanceláří trochu vázla komunikace. S pozdravem, Zdeňka Lederová, Brno

Zájazdy:

Island
K

Klient

Nezabudnuteľný Island

Pred pár dňami som sa vrátila z nezabudnuteľnej dovolenky z Islandu. Chcem sa poďakovať úžasnej sprievodkyni Eliške za jej excelentný výkon a jej neuveriteľné vedomosti o tejto krajine a to nielen o navštevovaných miestach, ale dozvedeli sme sa aj množstvo zaujímavých informácií z jej vlastnej skúsenosti z nádhernej krajiny, kde žije už niekoľko rokov. Pri presunoch autobusom nám cestu spríjemňovala zaujímavými a veselými historkami spojenými so životom a prírodou v tejto severskej krajine. Ochotne a vždy s pokojom a úsmevom na tvári nás bezpečne previedla celou trasou. Mimoriadne vyzdvihujem jej ochotu pomôcť klientovi v každej situácii aj jej neuveriteľný ľudský prístup. BUBO, prajem Vám veľa úspechov.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Ohnivý okruh

Ohnivý okruh Islandom. Touto krajinou nás sprevádzala Eliška Marková. Vďaka nej sme sa tam cítili ako doma. Jej rozprávanie nebolo encyklopedické, ale ľudské, kamarátske, informácie aktuálne, cesta bola zároveň bezpečná a práca profesionálna, ak bolo potrebné pomôcť pri problémoch s meškajúcou batožinou alebo ubytovaním. Radi spomíname na ňu a jej Island. Pre mňa je to jedna z najlepších sprievodkýň, aké som poznala.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Aj toto sa môže stať

Aj toto sa môže stať. Pred týždňom som sa vrátil z kombinovaného zájazdu Island – Grónsko. Island bol mojím snom od detstva, keď som mal vo svojom albume krásnu známku z tejto krajiny. Táto krajina však prekonala moje očakávania svojou nespútanou, drsnou krásou, ale hlavne aj zásluhou úžasnej, informáciami aj svojským humorom nabitej sprievodkyne Lenky, ktorej by som sa chcel touto cestou poďakovať. Problémy nastali až s Grónskom a tu by som chcel upozorniť všetkých, ktorí nemajú dostatočný počet dní dovolenky, že sa môžu stretnúť s kurióznou situáciou – zrušený let kvôli počasiu v Nuuku. Aerolínie Icelandair nám (dvom zo zájazdu) síce zaistili hotel v Reykjavíku kúsok od centra, ale to bolo všetko. Odvtedy sme od nich nepočuli nič, dostávali sme mylné info na recepcii a 4 (!!!) dni sme v neistote čakali, čo bude (v čase, keď sme sa už mali vracať domov). Prirodzene sme kontaktovali BUBO, ktoré sa tiež s takou situáciou nestretlo, ale veľmi intenzívne komunikovalo s touto leteckou spoločnosťou a hlavnou oporou pre nás v tomto neistom čase bola opäť sprievodkyňa Lenka, ktorá napriek tomu, že už mala ďalšiu skupinu v Reykjavíku, s nami ochotne sms-kovala, zisťovala stav vecí u garanta zájazdu v BA a dokonca si našla čas, aby sa s nami znovu stretla, upokojila nás a prediskutovala možnosti. Do Grónska sme sa napokon po 4 dňoch dostali. BUBO medzitým prebukovalo naše letenky (tam aj späť do Viedne), hotel aj niektoré fakultatívne výlety v rámci daných časových možností a kapacít v Grónsku. Celý zájazd sa nám tak predĺžil o 4 dni. Plnú penziu sme podľa pôvodného itinerára síce nemali, ani miestneho sprievodcu, ale napokon sme si Grónsko (nádherná krajina aj malebné hlavné mesto Nuuk) užili. Ešte raz sa chcem poďakovať najmä Lenke, za všetko, čo pre nás urobila. BUBO môže byť na takú sprievodkyňu hrdé.

Zájazdy:

Dánsko , Grónsko (Dánsko) , Island , Škandinávia , Arktída , Grónsko