4 príspevky

Referencie, recenzie a skúsenosti: Mikronézia

Mikronézia - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Zájazd v Mikronézii

Dobrý večer, touto cestou sa chcem ešte raz velmi pekne podakovat násmu sprievodcovi Marekovi Meluchovi za jeho prístup, vedomosti, znalosti, za  to  že sa o nás príkladne staral a ukázal nám to najkrajšie z krajín, ktoré sme navštívili. Samozrejme, aj cestovnej kancelárii BUBO. Marek pomohol, ked  bolo treba, bol ustretový vdačne odovzdal všetky svoje znalosti o destináciách, ktoré sme navštívili. Vdaka Ti, Marek, budeme na Teba určite v dobrom spominat. Pekný večer. Koutná Ľubomíra.

Zájazdy:

Mikronézia
A

Adriana a Igor

Vysoká spokojnosť

Ahojte, Bubáci. Je to pár dní, čo sme sa vrátili zo zájazdu po Mikronézii. Bol to jeden z najnáročnejších zájazdov, aké sme doteraz absolvovali. Vďaka nášmu skvelému a scestovanému sprievodcovi Robertovi dopadol výborne. Perfektne zvládnutá logistika, zaujímavé výklady a postrehy, nevyčerpateľný humor a dobrá nálada nášho sprievodcu nám zabezpečili zážitky na celý život. S Robertom sme absolvovali veľa aktivít a videli sme veľa vecí, ktoré boli nad rámec pôvodného programu. Veľmi sme ocenili vytvorenie skupiny na WhatsApp-e čo bolo veľmi praktické a okamžite sme boli všetci o všetkom informovaní. Ešte raz sa chceme poďakovať a vyjadriť vysokú spokojnosť a dúfame, že si s vašou CK a s Robertom pozrieme ešte nejaký ten zaujímavý kút našej planéty.

Zájazdy:

Havaj (USA) , Guam , Havajské ostrovy , Marshallove ostrovy , Mikronézia , Oceánia , Palau , Taiwan
P

Pavol Spielbock

Operatívne prispôsobenie programu

Zdravím, priatelia.Nie som práve fanúšik zbytočných dopisovaní, ale nedá mi, aby som vám nepoďakoval za zvládnutie nečakaných komplikácií nášho zájazdu Mikronézia, aj keď sme z titulu vyššej moci - tajfún mawer - vynechali časť programu, oceňujem, že ste operatívne prispôsobili program tak,aby sme boli spokojní a čo sa mňa týka, bol som. Viem si predstaviť, čo vás stálo úsilia meniť pobyty, letenky... Ďakujem. Ale najviac by som chcel poďakovať nášmu sprievodcovi a teraz už aj kamarátovi Robovi. Klobúk dolu nad jeho vedomosťami, ochotou nám zabezpečovať na mieste program, aby sme boli spokojní, nadhľadom, s akým riešil denné zmeny situácie.

Zájazdy:

Mikronézia
D

Dagmar a Pavel Polákovci

Vysoko odborná úroveň

Dobrý deň, zúčastnili sme sa zájazdu "Mikronézia". Touto cestou by sme sa radi poďakovali nášmu sprievodcovi Robovi a všetkým zamestnancom Vašej CK za perfektné zvládnutie neočakávanej situácie a komplikácií v súvislosti s tajfúnom Mawer. Pokračovanie našej cesty aj napriek týmto nepredpokladaným komplikáciám a plánovaným skutočnostiam bolo zo strany nášho sprievodcu organizačne zabezpečené na vysokej profesionálnej úrovni a k našej plnej spokojnosti. Robove vedomosti a znalosti o krajinách a miestach, ktoré sme navštívili boli mimoriadne erudované a na vysokej odbornej úrovni. Od r. 2009 cestujeme pravidelne s vašou CK a môžeme konštatovať, že úroveň vašich sprievodcov je na profesionálnej úrovni, ale Robo patrí k tej najlepšej špičke (sprevádzal nás aj v Maroku).

Zájazdy:

Mikronézia