159 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Škandinávia

Škandinávia - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Island je nádherný

Krásny deň, milé BUBO. Ešte raz s manželom ďakujeme za úžasný poznávací pobyt a taktiež príjemnej sprievodkyni Lenke :) Island je nádherný, aj počasie nám super vyšlo a videli sme maximum, čo sa dalo za tie 4 dni. Ubytovanie, výlety všetko bolo topka, aj kúpanie sa v Atlantickom oceáne... No a mali sme šťastie a videli sme aj polárnu žiaru. Vrelo odporúčam :)

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Zahriatie pri srdiečku

Dobrý deň. Chcem sa hlavne poďakovať veselej a ochotnej sprievodkyni Lenke za výnimočný poznávací pobyt na Islande. Toľko zaujímavých informácií, čo nám dávala Lenka počas presunov autobusom na rôzne miesta, parádička :) Sú to nezabudnuteľné zážitky, a keď vidím na obrázku napr. Dúhové hory, modrú lagúnu a veľa ďalších nádherných miest nabitých energiou, tak ma to krásne zahrieva pri srdiečku. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam cestovku BUBO a, samozrejme, aj sprievodkyňu Lenku :) Mali sme krásne počasie, a tak sa nám podarilo vidieť a zažiť maximum, čo bolo možné za tie 4 nádherné dni.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Prvé stretnutie s BUBO

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za zájezd Ohnivý okruh Islandem s CK BUBO. S touto CK jsme se setkali poprvé a po zkušenostech s tou CK doufáme, že to nebylo naposledy. Organizace zájezdu a výběr míst skvělé. Velké poděkování patří Lence za její úžasné a poučné vyprávění při přesunech autobusem a výbornou organizaci ! Děkujeme

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Najkrajšie spomienky na Nórsko

Prave sme sa vratili z dovolenky v Norsku plni zazitkov z nadhernej prirody, plavbe po fjordoch, kupania v Atlantiku na najkrajsej plazi, fotiek pri vodopadoch a množstva km v autobuse :-) Prave v autobuse sa naplno prejavila nasa excelentna sprievodkyna Michaela, ktora nas zasobovala neskutocnymi vedomostami o krajine, o jej historii, o trolloch a severskych bohoch. Chceme sa jej za to velmi pekne podakovat, jej putave rozpravanie nam sprijemnovalo tieto dlhe presuny autobusom a aj vdaka nej budeme mat na Norsko iba tie najkrajsie spomienky.

Zájazdy:

Nórsko , Škandinávia
K

Klient

Očarujúci Island

Práve sme sa vrátili so zájazdu Island pre rodiny. Strávili sme tam očarujúcich 6 dní. Nádherná príroda, príjemní ľudia. Celý zájazd bol zorganizovaný vynikajúco, vrátane transferov z a na letisko v Reykjavíku. Čas pre jednotlivé celodenné výlety bol využitý veľmi efektívne aj vďaka excelentnému výkonu našej sprievodkyne Eliške, ktorá okrem poskytnutia bezpečných transferov po ostrove bola aj vynikajúcim zdrojom informácií nielen o ostrove, jeho obyvateľoch, ich kultúre a jazyku, ale aj o geologickom vývoji ostrova alebo gastronómii. Informácie popretkávala vlastými zážitkami a skúsenosťami, ktoré nadobudla počas niekoľkoročněho pobytu na ostrove. Jej ochota, trpezlivosť a maximálne úsilie pomocť všetkým klientom s ich najrôznorodejšími požiadavkami bola neoceniteľná. Vrelo odporúčam.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Boli sme uchvátení

Boli sme uchvátení nielen nádhernou krajinou, ale aj maximálne spokojní s vynikajúcou organizáciou celého nášho pobytu. A veľmi pekne sa chceme poďakovať za fantastické sprevádzanie počas celého zájazdu našej úžasnej sprievodkyni Lenke. Jej pútavé rozprávanie o krajine nám spríjemňovalo presuny autobusom a aj vďaka nej budeme mať na Island tie najkrajšie spomienky.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Vnuk ide loviť rodičov na Island

Bola som aj s vnukom. Pre mňa zážitok a vnuk ide loviť rodičov, aby sa mohol vrátiť. Ďakujem, Lenka.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Spracovávanie zážitkov

Zúčastnila som sa zájazdu Nórsko – zlatý trojuholník. Nórsko ma už dlho fascinovalo, ale to, čo som videla, počula a zažila vysoko prekročilo moje očakávania. Nádherná a divoká nórska príroda, prechádzky v Oslo a Bergene, návšteva múzeí... Ešte dlho budem spracovávať všetky zážitky. Obrovské poďakovanie patrí našej milej sprievodkyni Katke nielen za jej zaujímavé informácie, perfektnú organizáciu a ochotu pomôcť, ale aj za vytvorenie príjemnej uvoľnenej atmosféry počas celého zájazdu. Jej znalosť jazyka nám uľahčovala celý pobyt. Práca s ľuďmi je snáď jednou z najťažších, preto oceňujem jej milý prístup, trpezlivosť a úsmev na tvári. Hodnotenie celého zájazdu: A+. Verím, že pri mojom ďalšom zájazde s Bubo sa stretnem s takými milými ľuďmi, ako pri tomto.

Zájazdy:

Nórsko , Škandinávia
K

Klient

Obdivuhodné vedomosti a láska ku krajine

Vrátili sme sa zo zájazdu Nórsko-zlatý trojuholník. Počas celého zájazdu nás sprevádzala Katka, ktorá sa nám snažila maximálne priblížiť krajinu Nórsko po všetkých stránkach - história, geografia, školstvo, zdravotníctvo a, hlavne, ukázať čo najviac z tak krásnej krajiny. Naozaj obdivujem jej vedomosti a lásku k tejto krajine ako aj k ostatným škandinávskym krajinám, takmer žiadna otázka ju očividne nezaskočila, bolo vidieť aj cítiť, že "toto je jej šálka kávy". Celkovo hodnotím tento zájazd veľmi pozitívne a to aj vďaka celej organizácii tohto zájazdu, preto, už opakovane, je BUBO pre mňa naj cestovka. Teším sa na ďalší zájazd s BUBO na Srí Lanku v novembri.

Zájazdy:

Nórsko , Škandinávia
K

Klient

Spoznanie možné len vďaka sprievodkyni

Dlho sme boli presvedčení, že Európa sa dá v dnešnej dobe dostatočne kvalitne spoznávať aj individuálne. Po našom poznávacom pobyte v Nórsku sme si istí, že to všetko, čo sme sa za relatívne krátkych 7 dní dozvedeli, čo všetko sme videli, čo sme zažili, ochutnali, zvládli bolo možné len vďaka úžasnej sprievodkyni Katke, jej obrovskej vedomostnej a jazykovej výbave, znalosti krajiny po všetkých stránkach, a neutíchajúcej snahe sa o všetko s nami v pravý čas a zaujímavou formou podeliť. Vďaka Katkinmu trvalému úsmevu, ochote, ústretovosti a vyžarovaniu pozitívnej energie budeme na celý pobyt, ako i na Nórsko ako také, spomínať len v tom najlepšom. Takže ak na poznávací zájazd, tak určite so sprievodcom. Ale s takým, ako je Katka Lacková!!!

Zájazdy:

Nórsko , Škandinávia
K

Klient

Nezabudnuteľný Island

Pred pár dňami som sa vrátila z nezabudnuteľnej dovolenky z Islandu. Chcem sa poďakovať úžasnej sprievodkyni Eliške za jej excelentný výkon a jej neuveriteľné vedomosti o tejto krajine a to nielen o navštevovaných miestach, ale dozvedeli sme sa aj množstvo zaujímavých informácií z jej vlastnej skúsenosti z nádhernej krajiny, kde žije už niekoľko rokov. Pri presunoch autobusom nám cestu spríjemňovala zaujímavými a veselými historkami spojenými so životom a prírodou v tejto severskej krajine. Ochotne a vždy s pokojom a úsmevom na tvári nás bezpečne previedla celou trasou. Mimoriadne vyzdvihujem jej ochotu pomôcť klientovi v každej situácii aj jej neuveriteľný ľudský prístup. BUBO, prajem Vám veľa úspechov.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
P

Peter Šimon

Ako vždy, BUBO nesklamalo

Absolvovali sme poznávanie Nórska s BUBO, ktorý ako vždy, nesklamal. Napriek väčšej skupine sa o náš zážitok z poznávania postarala milá, vzdelaná Katka, ktorá nám poskytla množstvo informácií a bola nápomocná pri akýchkoľvek požiadavkách. Okrem prírodných krás Nórska sme mali možnosť zažiť aj kulinárske zážitky, nakoľko nás Katka povodila reštauráciami, v ktorých poradila miestne špeciality. BUBO je najlepší aj vďaka ľuďom ako Katka, ktorí využijú prednosti danej krajiny a vytvoria pre nás úžasný zážitok tým, že vložia do našej cesty svoj úsmev, ochotu a znalosti. ĎAKUJEME 

Zájazdy:

Nórsko , Škandinávia

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

CESTOVATEĽSKÉ NOVINY

ZISTIŤ VIAC