162 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Škandinávia

Škandinávia - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

J

Jana a Vlasto Džunkovci

Ďakujeme Veronike

Chceme sa touto cestou poďakovať našej sprievodkyni Veronike, ktorá nás sprevádzala na zájazde Island- Ohnivý okruh. Výborné znalosti histórie ostrova, kultúry, prírodných a lokálnych pomerov. Vôbec ju neprekvapila žiadna otázka, na ktorú by nevedela odpovedať. Je výborná šoférka a v sprevádzaní profesionál. Ešte raz ďakujeme a zájazd jednoznačne odporúčame. Jana a Vlasto Džunkovci

Zájazdy:

Island , Škandinávia
S

Stanislav Vyšinský

Miesta nad rámec programu

Dobrý deň. Chcel by som sa poďakovať za krásny zájazd na Faerské ostrovy. Od prvého momentu nás príjemne prekvapovali. Od prekrásnej prírody cez počasie, zažili sme všetky druhy od dažďa, slnka, vetra, snehu až po krásnu modrú oblohu. Prešli sme celé ostrovy, ktoré sú poprepájané nespočetne množstvom tunelov. Navštívili sme prekrásne mestečká s jedinečnou architektúrou domov (trávnaté strechy). Príroda je divoká a nádherná, dych berúca. Vysoké útesy bičované studenou vodou a všade prítomné ovečky. Niet divu, že sa tu aj natáčalo viacero filmov vrátane posledného 007 („pomník“ Jamesa Bonda sme tiež navštívili). Skvelá kuchyňa od pečeného jahňaťa až po čerstvo vylovené ryby. Veľká vďaka patrí hlavne sprievodcovi Petrovi. Veľmi prijemný, vzdelaný a ochotný. Poukazoval nám aj miesta nad rámec programu. Ďakujeme.

Zájazdy:

Dánsko , Faerské ostrovy , Škandinávia
K

Klient

Tromso naplno

Polárnu žiaru sme síce nevideli, ale aj tak sme si pár dní v Tromso užili naplno. Veľmi príjemný zájazd, ubytovanie priamo v centre, opäť raz super sprievodkyňa Katka Lacková ktorá sa o nás vzorne starala. Boli sme veľmi spokojní. Ďakujeme

Zájazdy:

Nórsko , Škandinávia
K

Klient

Island je nádherný

Krásny deň, milé BUBO. Ešte raz s manželom ďakujeme za úžasný poznávací pobyt a taktiež príjemnej sprievodkyni Lenke :) Island je nádherný, aj počasie nám super vyšlo a videli sme maximum, čo sa dalo za tie 4 dni. Ubytovanie, výlety všetko bolo topka, aj kúpanie sa v Atlantickom oceáne... No a mali sme šťastie a videli sme aj polárnu žiaru. Vrelo odporúčam :)

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Zahriatie pri srdiečku

Dobrý deň. Chcem sa hlavne poďakovať veselej a ochotnej sprievodkyni Lenke za výnimočný poznávací pobyt na Islande. Toľko zaujímavých informácií, čo nám dávala Lenka počas presunov autobusom na rôzne miesta, parádička :) Sú to nezabudnuteľné zážitky, a keď vidím na obrázku napr. Dúhové hory, modrú lagúnu a veľa ďalších nádherných miest nabitých energiou, tak ma to krásne zahrieva pri srdiečku. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam cestovku BUBO a, samozrejme, aj sprievodkyňu Lenku :) Mali sme krásne počasie, a tak sa nám podarilo vidieť a zažiť maximum, čo bolo možné za tie 4 nádherné dni.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Prvé stretnutie s BUBO

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za zájezd Ohnivý okruh Islandem s CK BUBO. S touto CK jsme se setkali poprvé a po zkušenostech s tou CK doufáme, že to nebylo naposledy. Organizace zájezdu a výběr míst skvělé. Velké poděkování patří Lence za její úžasné a poučné vyprávění při přesunech autobusem a výbornou organizaci ! Děkujeme

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Najkrajšie spomienky na Nórsko

Prave sme sa vratili z dovolenky v Norsku plni zazitkov z nadhernej prirody, plavbe po fjordoch, kupania v Atlantiku na najkrajsej plazi, fotiek pri vodopadoch a množstva km v autobuse :-) Prave v autobuse sa naplno prejavila nasa excelentna sprievodkyna Michaela, ktora nas zasobovala neskutocnymi vedomostami o krajine, o jej historii, o trolloch a severskych bohoch. Chceme sa jej za to velmi pekne podakovat, jej putave rozpravanie nam sprijemnovalo tieto dlhe presuny autobusom a aj vdaka nej budeme mat na Norsko iba tie najkrajsie spomienky.

Zájazdy:

Nórsko , Škandinávia
K

Klient

Očarujúci Island

Práve sme sa vrátili so zájazdu Island pre rodiny. Strávili sme tam očarujúcich 6 dní. Nádherná príroda, príjemní ľudia. Celý zájazd bol zorganizovaný vynikajúco, vrátane transferov z a na letisko v Reykjavíku. Čas pre jednotlivé celodenné výlety bol využitý veľmi efektívne aj vďaka excelentnému výkonu našej sprievodkyne Eliške, ktorá okrem poskytnutia bezpečných transferov po ostrove bola aj vynikajúcim zdrojom informácií nielen o ostrove, jeho obyvateľoch, ich kultúre a jazyku, ale aj o geologickom vývoji ostrova alebo gastronómii. Informácie popretkávala vlastými zážitkami a skúsenosťami, ktoré nadobudla počas niekoľkoročněho pobytu na ostrove. Jej ochota, trpezlivosť a maximálne úsilie pomocť všetkým klientom s ich najrôznorodejšími požiadavkami bola neoceniteľná. Vrelo odporúčam.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Boli sme uchvátení

Boli sme uchvátení nielen nádhernou krajinou, ale aj maximálne spokojní s vynikajúcou organizáciou celého nášho pobytu. A veľmi pekne sa chceme poďakovať za fantastické sprevádzanie počas celého zájazdu našej úžasnej sprievodkyni Lenke. Jej pútavé rozprávanie o krajine nám spríjemňovalo presuny autobusom a aj vďaka nej budeme mať na Island tie najkrajšie spomienky.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Vnuk ide loviť rodičov na Island

Bola som aj s vnukom. Pre mňa zážitok a vnuk ide loviť rodičov, aby sa mohol vrátiť. Ďakujem, Lenka.

Zájazdy:

Island , Škandinávia
K

Klient

Spracovávanie zážitkov

Zúčastnila som sa zájazdu Nórsko – zlatý trojuholník. Nórsko ma už dlho fascinovalo, ale to, čo som videla, počula a zažila vysoko prekročilo moje očakávania. Nádherná a divoká nórska príroda, prechádzky v Oslo a Bergene, návšteva múzeí... Ešte dlho budem spracovávať všetky zážitky. Obrovské poďakovanie patrí našej milej sprievodkyni Katke nielen za jej zaujímavé informácie, perfektnú organizáciu a ochotu pomôcť, ale aj za vytvorenie príjemnej uvoľnenej atmosféry počas celého zájazdu. Jej znalosť jazyka nám uľahčovala celý pobyt. Práca s ľuďmi je snáď jednou z najťažších, preto oceňujem jej milý prístup, trpezlivosť a úsmev na tvári. Hodnotenie celého zájazdu: A+. Verím, že pri mojom ďalšom zájazde s Bubo sa stretnem s takými milými ľuďmi, ako pri tomto.

Zájazdy:

Nórsko , Škandinávia
K

Klient

Obdivuhodné vedomosti a láska ku krajine

Vrátili sme sa zo zájazdu Nórsko-zlatý trojuholník. Počas celého zájazdu nás sprevádzala Katka, ktorá sa nám snažila maximálne priblížiť krajinu Nórsko po všetkých stránkach - história, geografia, školstvo, zdravotníctvo a, hlavne, ukázať čo najviac z tak krásnej krajiny. Naozaj obdivujem jej vedomosti a lásku k tejto krajine ako aj k ostatným škandinávskym krajinám, takmer žiadna otázka ju očividne nezaskočila, bolo vidieť aj cítiť, že "toto je jej šálka kávy". Celkovo hodnotím tento zájazd veľmi pozitívne a to aj vďaka celej organizácii tohto zájazdu, preto, už opakovane, je BUBO pre mňa naj cestovka. Teším sa na ďalší zájazd s BUBO na Srí Lanku v novembri.

Zájazdy:

Nórsko , Škandinávia