63 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Nový Zéland

Nový Zéland - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

Najkrajšia cesta okolo sveta - zážitok na celý život

Najkrajšia cesta okolo sveta bola úžasná, krajšia, ako som si predstavovala. Zdalo sa mi, že 24 dní na cestách a desať letov bude únavných, ale nebolo to tak. Na každom mieste som si povedala, škoda, že tu nie sme o deň dlhšie, ešte by som rada videla... Program bol vyvážený, videli sme veľkomestá aj krásnu prírodu a medzitým relaxovali na ostrovoch. Napriek tomu, že sme stále cestovali proti času a prekročili dátumovú hranicu, vôbec som necítila únavu. Sprevádzal nás Marek, ktorý nám v každej destinácii podal výklad o histórii, o súčasnosti a ochotne odpovedal na naše otázky. Venoval sa nám po celý deň, až do noci.  Zabezpečil všetky presuny a ubytovania v hoteloch tak hladko, aby  sme nestrácali čas a zažili čo najviac. A  videli sme naozaj veľa, máme pretlak informácií, dojmov a obrazov, čo budeme ešte dlho spracovávať. Skrátka, je to zážitok na celý život. Naďa M.

Zájazdy:

USA , Francúzska Polynézia , Nový Zéland , Tahiti , Dubaj (SAE) , Maldivy , Singapur , Srí Lanka
R

Richard a Katarína Machovci

Ďakujeme za Zéland

Veľmi pekne ďakujeme slečne Daniele za krásne záźitky s ňou na pobyte na Novom Zélande a už teraz sa tešime na Austráliu, kde ide s nami. 

Zájazdy:

Nový Zéland
K

Klient

Na Novom Zélande

Ďakujem Daniele ako sprievodkyni zájazdu Nový Zéland nielen za profesionalitu, ale aj za jej ľudký prístup a ochutu riešiť problémy klientov, ktoré nečakane nastanú.

Zájazdy:

Nový Zéland
J

Jana Kočišová

Nadštandardná ochota

Dávam pozitívne hodnotenie Daniele zo zájazdu Nový Zéland za jej profesionálny prístup sprievodkyne. Jej ochota vyhovieť bola nadštandartná. 

Zájazdy:

Nový Zéland
M

Miroslav Lesay

Vyliečené kolená

Dobrý deň, Chcem Vás pozdravovať z práve končiaceho zájazdu na Novom Zélande. Mal som problémy s kolenami ale poviem Vám, tento zájazd mi ich vyliečil. Mali sme krásny program, neuveriteľné počasie a super zážitky. Páčilo sa mi v Queenstowne, u Petra Hlaváčka, na fjordoch aj v Kaikoure. Chutili mi krevety a pivo Hazy. Ďakujem veľmi pekne Daniele za úžasný profesionálny osobný prístup aj kancelárii BUBO za prekrásny zájazd. S pozdravom,  Miroslav Lesay

Zájazdy:

Nový Zéland
K

Klient

Děkuji za úžasné zážitky

Děkuji za úžasné zážitky na zájezdu. Krásna příroda, úžasné gurmánske zážitky, velmi příjemná ochotna průvodkyně Daniela

Zájazdy:

Nový Zéland
K

Klient

Splnený detský sen

Splnený detský sen! Pred nedávnom som sa vrátila z vysnenej dovolenky v Austrálii a na Novom Zélande. Nebol to len splnený detský sen, ale aj intenzívne spoznávanie týchto vzdialených krajín. Pestrosť prírodných krás národných parkov so sopkami opradenýni príbehmi Pána prsteňov, neopakovateľné scenérie, skalné útvary, výhľady, vôňa síry a sila gejzírov i jedinečná fauna a flóra... to všetko krásne kontrastuje s modernými a rušnými veľkomestami ako Auckland, Melbourne, či energiou nabité Sydney. Ikonická budova opery neďaleko Harbour Bridge je v skutočnosti ešte úžasnejšia a magickejšia, keď spoznáte celý jej príbeh a zažijete ju naživo. Kultúrne bohatstvo maurov, ich umenie a zvyky, svojskí aborigéni a k tomu pestré zloženie obyvateľov zo všetkých kútov sveta poskytujú pestré zážitky z vôní, chutí a farieb. Stretla a spoznala som aj fajn ľudí, ktorí prispeli ku krásnym zážitkom a príjemným chvíľam svojou pohodou a dobrou náladou. Rada by som vyzdvihla aj profesionálku Danielu, ktorá nás na našich cestách poznávania sprevádzala. Jej kamarátsky prístup, bezprostrednosť a flexibilita dokázali zvládnuť každú situáciu s nadhľadom a pospájať niekedy až protichodné požiadavky účastníkov zájazdu. Toľko zaujímavých informácií a faktov, ktoré nám sprostredkovala som ani nečakala. Vďaka vám za tento splnený sen a skvelú dovolenku.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
K

Klient

Splnil sa mi detský sen

V krátkom, ale zato nabitom programe tohto zájazdu, sa mi splnil nielen dávny detský sen, ale užila som si aj poznávanie tamojšieho prírodného bohatstva a rozmanitosti fauny a flóry. Strhujúci kontrast prostredia veľkých miest a prírodných parkov vrátane sopiek, horúcich gejzírov a úchvatných výhľadov a scenérií mi navždy ostane vrytý do pamäti. Pridajme k tomu kultúrnu pestrosť pôvodných obyvateľov v obidvoch krajinách a pestré zloženie obyvateľov zo všetkých končín sveta a získame celú paletu, vôní, chutí a zvykov. Stretla a zoznámila som sa so zaujímavými ľuďmi, s ktorými bol tento zájazd ešte šťavnatejší. Naša milá a veľmi ochotná sprievodkyňa Daniela nás podrobne oboznámila s mnohými faktami a zaujímavými informáciami a bola nám počas celého zájazdu výbornou parťáčkou s chladnou hlavou v každej situácii. Tento zájazd odporúčam zažiť každému, pretože ponúka ten správny mix zážitkov za relatívne krátky čas. Vďaka za to a teším sa na ďalšie úlovky, tentokrát z nejakého iného kúta.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
J

Jana Petrášová Laiferová

Boli sme maximálne spokojní

Dobrý deň, nakoľko sme nemali možnosť na konci zájazdu ohodnotiť absolvovaný zájazd ako zvyčajne, chcela by som sa touto formou poďakovať našej sprievodkyni Daniele, ako aj celému tímu cestovnej kancelárie za príjemne strávené chvíle a zážitky.  Boli sme aj s manželom maximálne spokojní (až na českú skupinku spolucestujúcich, čo sa však nedá ovplyvniť :)), takže naše hodnotenie: Sprievodkyňa Daniela 100% - milá, kamarátska a profesionálna Kancelária - 100% - promptné odpovede na naše otázky Manažment -100% Doporučujeme zaradiť do programu zájazdu návštevu Champagne pool-u a Polynesian spa v Rotorua. Bol to úžasný zážitok. Žiaľ, nestihli sme komentovanú prehliadku Opery v Sydney, možno by stálo za to, zahrnúť ju do programu, tak snáď niekedy inokedy.  Ďakujeme.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland
K

Klient

Každý deň kopec zážitkov

V októbri som absolvovala úžasný zájazd s profesionálnou sprievodkyňou Danielkou a výbornou skupinou. Zážitkov bolo viac než dosť. Samozrejme boli aj menšie chybičky, ktoré sa sprievodkyňa snažila vyriešiť, ale to nemohlo zatieniť tú úžasnú energiu, ktorú mi tento pobyt priniesol. Kopec zážitkov, každý deň. Spomeniem len Haka, haka tance Maorov, návšteva Hobbitonu, čo nebolo v itinerári, ale na naše, veľké naliehanie, nám to sprievodkyňa zariadila. Krásne prestavenie vorvaňa v otvorenom mori, vidieť papagája Nestor kea, svietiace červy, nádherné Alpy, dažďové pralesy, tyrkysové ľadovcové jazierka, to sú zážitky, ktoré sa oplatí zažiť. Kŕmenie kengúr a stretnutie koál v Austrálii, tiež mystické Uluru, účasť na predstavení v Opere v Sydney, som vďačná, že som sa tohto mohla zúčastniť. A samozrejme výborná lokálna kuchyňa, tiež prispeli k spokojnosti.

Zájazdy:

Austrália , Nový Zéland

Najkrajšia cesta

Najkrajšia cesta okolo sveta je názov destinácie, ktorej právom patrí tento názov. Najväčšia vďaka patrí sprievodcovi Robertovi, ktorý dal ešte na uvedenú destináciu čerešničku na tortu za jeho vynikajúce informácie, ochotu, starostlivosť o každého klienta, bol to môj sen, ktorý sa mi splnil na viac ako 100 %, veľká vďaka. Prajem Vám veľa úspechov.

Zájazdy:

Dubaj (SAE) , Maldivy , Singapur , Srí Lanka , Francúzska Polynézia , Nový Zéland , Tahiti , USA
O

Oľga Krchňáková

Najkrajšia cesta okolo sveta vo verši

Celé roky doma čučím, o svete sa z telky učím. Prstom na mape cestujem, zážitky ja mať nebudem. Atlas sveta zatvorím, lebo Duško hovorí, prestaň kukať do atlasu, pojdeme na veľkú trasu. Uvidíš ty celý svet, krajšej cesty veru niet. BUBO nám to ponúka, je to skvelá ponuka. Kufor zbal do 20 kilo, srdce mi až v krku bilo. Karty som si pribalila, aby som som sa nenudila. Prišli sme na stanovište, v tom sa lejak spustil ešte. Pekne sa nám to začína, sprievodkyňa pripomína. Nikdy prosím nemeškajte, pas pri sebe vždycky majte. Prvý let bol do Paríža, iba po ňom všetci túžia. Chcela som sa iba voziť, hnali nás jak zduté kozy. Nohy som si unavila, ale hlavu naplnila. Historická os Parížom dala zabrať mojim krížom. Andrejka tam všetko pozná, to musíme všetci uznať. Za skupinou nestíham, ubolené nohy mám. Nasledoval krásny Dubaj, ty Olinka rýchlo stúpaj. Drž sa stále pri skupine, lebo skončíš niekde inde. Sily mám už na hrane, nechcem skončiť v háreme. Veľký Maťo sprievodca nevie, že som dôchodca. Zato Dubaj večerný, úžasný bol svetelný. Na ďalší deň veta padla, nasadajte do lietadla. Od únavy idem zdochnúť, tak si musím rýchlo sadnúť. Konečne sme na Maldivách, letím k moru ako divá. Skvelá je tu pohoda, teplé slnko aj voda. Krásny rezort, dobrá strava dovolenka je to pravá. Ležíme si na pláži, nič nás v hlave neťaží. V tom sa zjavil sprievodca, veľmi rýchlo preber sa! Pocit slasti hneď nám zmizol, na perách nám úsmev zmrzol. Trepem sa s tým kufrom v kuse, hľadám miesto v autobuse. Sprievodca náš veľký Maťo, vždy v pohode vraví na to, uchovajte spomienku, letíme na Srí Lanku. Čajová to krajina, zeleň sa v nej vyníma. Vedia utkať hodváb jemný, drahokami majú v zemi. Dolujú ich horko ťažko, jak kreditku ťahá Duško. Kúpil šperky prekrásne, vraj Olinke za básne. Prechádzame krajinu, chybu má len jedinú. Na ulici neporiadok, zaslúžili by na zadok. Naša cesta pokračuje, zas tlačivo vyplňujem. Zatiaľ v každej krajine, tlačivo dali iné. Prišli sme do Singapuru, dáme dneska veľkú túru. Nesmieme mať vo vačku ani jednu žuvačku. Je tu prísna disciplína, čistotu tam každý vníma. Slovák sa hneď obával, či palicou trest dostal. Najhoršie je pre Slováka, zakázaná fľaška dáka. Žiadne víno ani pivo, doma sa nám lepšie žilo. Pozrieme si všetko z hora správny Slovák všetko zdolá. Ráno si dá slivovicu na obed zas hruškovicu. Večer býva dobrým zvykom, dať si rezeň k tomu pivo. Nemám žiadne obavy, že sa všetko podarí. Aucland na nás v diaľke čaká, je tam zima ešte aká! Sme na Novom Zélande a hneď máme po stande. Žiadne mäso žiaden chlast, pôjdeme sa asi pásť, jak tie ovce, čo tam majú, tie im aspoň vlnu dajú. Maťo to však zachránil, burger "Bastard" vybavil. Ešte k tomu čiskejk pridal, ostatní zas fľaše vína. Zvrhla sa tá porada, začala sa paráda. Stále sa chcem takto radiť, dobré jedlo dobre zapiť. Spoznali sme starých Maurov, gezíry, horúce bahno. Najkrajší bol starý prales, človečina ty tam nelez! Kam ty vkročíš, všetko zničíš. Odlietame z tejto zimy do teplejšej to krajiny. Už nás víta Papeete vygooglim to na nete. Polynézia Francúzska teplá mi je tenká blúzka. 7 minút lietadlom a budeme hneď na ňom. Na ostrove Moorea to je pre nás odmena. Teplé slnko teplé more krásny večer jasné zore. Piť môžeme čo len chceme, triezvi iste nebudeme. Pozrieme si mestečko poteší nám srdiečko. Potom krásnu prírodu, tešíme sa na vodu. Večer sa vždy radíme, pri vínečku ladíme. Kapúrkovú nalial Dušan, na poprávku Gin ponúkal. Kikiríkajú kohúti každé celé hodiny, nepotrebujú tu oni pondusové hodiny. Taká skvelá pohoda, šnorchlom kukám do mora. Podmorský svet to je zázrak o chvíľu mu budem mávať. Odletíme do LA to nám bude veru hej. Budeme jak celabrity, na chodníku slávy vrití. Tie široké ulice, kukali sme velice. Peši som už nechodila, Monika nás povozila. Je to akčná sprivodkyňa, mikrobus nám vybavila. Vyviezla nás nad to mesto, krásny výhľad odtiaľ jesto. Observatórium veľké nedávali také v telke. Videli sme drahé štvrte, Beverly aj Bayvoč plné. V Santa Monike je mólo ľudí ako mravcov bolo. V Bubas Gamp sme zakotvili, na krevetách pochutili. Aj ten nápoj veľmi svieži, nikto nebol celkom triezvy. Ku koncu sa blížime, kúpiť darček letíme. Na dne kufra hracie karty nedotknuté ostali, na sudoku či krížovky vôbec čas sme nemali. V mobile mám tisíc fotiek, doma si ich musím pozrieť. Pospomínam na to všetko, čo vo svete ma postretlo. Chcete veľkú radosť mať, s BUBO treba cestovať. Sprievodcovia boli super, proti nim sme hlavy duté. Náš sprievodca veľký Maťo v každej chvílu vie jak na to. Pod kontrolou skupinu mal, v každej chvíli poradil nám. Vo svete sa teda vyzná, každý v skupine to uzná. Prešiel s nami dlhú cestu na zážitky aj na siestu. Čaute dobrá partia prídem zase vy aj ja. verš od Maťa: Aj keď prší aj keď leje, s BUBO sa nám dobre smeje.

Zájazdy:

Francúzsko , Dubaj (SAE) , Srí Lanka , Singapur , Nový Zéland , Francúzska Polynézia , Tahiti , USA

DOVOLENKA V EXOTIKE

ZISTIŤ VIAC