87 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Bolívia

Bolívia - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

K

Klient

Zájazd Peru Bolívia

Pred dvoma týždňami som sa vrátila zo zájazdu Peru a Bolívia. Zájazd bol zo strany BUBO dobre zorganizovaný, program bol dobre vyskladaný a zaujímavý, miestami až dobrodružný a tak to skoršie vstávanie a mierne problémy spojené s pobytom vo vyššej nadmorskej výške stáli za to. Počasie nám tiež vyšlo na jedničku. Náš sprievodca Patrik mal dobre naštudovanú históriu a ďalšie informácie o krajinách latinskej ameriky, vedomosti nám predával zaujímavým spôsobom a z výkladu sme si dokázali veľa zapamätať. Bol priateľský a nápomocný aj čo sa týka nášho voľného programu, ktorého síce bolo veľmi málo, ale vždy nám vedel poradiť kam zájsť na dobré jedlo, nákupy a podobne. Pri dlhších presunoch sme mali o program vždy postarané - výklad, kvízy, hry, latinskoamerická hudba so sprievodným slovom a mnoho ďalšieho. Rovnako, šoféri autobusu a miestni sprievodcovia boli skvelí a mali proklientský prístup. Ešte dlho budú vo mne zážitky z dovolenky rezonovať.

Zájazdy:

Bolívia , Južná Amerika , Peru
K

Klient

Pi návšteve Peru a Bolívie

Navštívili jsme s Vaší CK Peru a Bolívii. Průvodce nám dělali Peter a Jožko, nikoho lepšího jsme si nemohli přát, oba byli schopní, perfektně se o nás postarali. Byli zároveň příjemní a vtipní a díky nim byla dovolená naprosto úžasná. Taktéž děkujeme celému týmu BUBO za profesionální práci a komunikaci. Dokonce i Váš řidič byl oblečený jako agent MI5, auto čisté. Zkrátka vše bylo vyladěné do posledního detailu. BUBO myslí na všechno. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Zájazdy:

Bolívia , Južná Amerika , Peru
L

Lucia a Michal

Peru a Bolívia

Dobrý deň,  chcela by som sa touto formou poďakovať našej sprievodkyni Danielke, ako aj celému tímu cestovnej kancelárie za príjemne strávené chvíle a zážitky, ktoré sme absolvovali na našej ceste Peru a Bolívia. Vybrali sme si skvelý letný termín, kde sme sa s poznali s množstvom príjemných ľudí. Boli sme s priateľom maximálne spokojní a nie je žiadny detail, ktorý by sme vytkli :) Sprievodkyňa Danielka bola 100 % profesionálka, vedela skvelo zabaviť, vysvetliť a jej prehľad o precestovanych kútoch bol neskutočný :) pevne dúfame, že sa nám podarí aj v budúcnosti zúčasniť zájazdu v spoločnosti takej skvelej sprievodkyne akou je Danielka :) Lucia a Michal 

Zájazdy:

Bolívia , Južná Amerika , Peru
M

Miloš Fidranský

Všetko do seba zapadalo

Dobrý den. Včera jsem se vrátil ze zájezdu který pořádala Vaše CK pod názvem To nejlepší z Jižní Ameriky. Vše bylo perfektní, moc se mi to líbilo a byl jsem velmi spokojený. Vše do sebe organizačně zapadalo tak jak má. Průvodkyně Naomi byla vynikající.

Zájazdy:

Argentína , Bolívia , Brazília , Čile , Južná Amerika , Peru
K

Klient

Bohatý a výborne pripravený program

Dobrý deň. Chceli by sme touto cestou poďakovať našej sprievodkyni Noemi Mikleovej, ktorá nás sprevádzala na zájazde Peru, Bolívia, Amazónia. Zájazd, ako každý BUBO zájazd, ktorého sme sa zúčastnili, mal veľmi bohatý a výborne pripravený program. Noemi navyše obohatila dlhšie prechody autobusom mnohými informáciami o živote v regióne, ktorým sme prechádzali, ďalej o hospodárstve, histórií, geografii, poľnohospodárstve, folklóre, kuchyni, flóre a faune. Mala perfektný prehľad o všetkom a vždy dobre poradila. Bolo krásne vidieť, koľko miestnych ľudí na rôznych zástavkách ju pozná a ako vrele sa vítajú. Vytváralo to veľmi priateľskú atmosféru! Aj napriek určitým obavám, s ktorými sme išli do Amazónie, miestni sprievodcovia, ubytovanie, strava a krása jazera Sandowal rýchlo rozptýlili naše obavy a zážitky z nočnej prechádzky džungľou, plavbou po jazere pri pozorovaní vtáctva a zvierat mali neopakovateľnú atmosféru. Videli sme a zažili toho toľko, že ešte dlho budeme spracovávať dojmy a spomienky! Ďakujeme, Noemi, ďakujeme, BUBO!

Zájazdy:

Bolívia , Južná Amerika , Peru
K

Klient

Zájazd v Južnej Amerike

Počas zájazdu v Južnej Amerike sme toho videli veľa, bol výborný program, mali sme vynikajúce sprievodkyne. Najmä musím vychváliť Danielu, s ktorou sme boli už tretíkrát (2x Portugalsko). Má úžasný prehľad a vedomosti o krajinách, v ktorých sprevádza, je ochotná a priateľská, veľmi dobre sa orientuje v destináciách, vie nielen poradiť, ale venuje sa klientom aj nad rámec programu. Má výborné organizačné a improvizačné schopnosti. Želáme veľa ďalších úspechov a spokojných klientov. Pozn: Nevyhovovalo nám zlúčenie dvoch skupín v prvých dňoch zájazdu. Meniť doláre podľa propozícií považujeme za zbytočné, euro plne postačuje.

Zájazdy:

Argentína , Bolívia , Brazília , Čile , Južná Amerika , Peru
K

Klient

Krásne a výborné

Krásne krajiny, vynikajúca gastronómia, super organizácia, výborná a fundovaná sprievodkyňa "Noemi"; DOPORUČUJEM.

Zájazdy:

Bolívia , Južná Amerika , Peru
R

Rodina Labajová

Správni ľudia

Dobrý deň, pán Fellner, Dovoľte mi, aby sme sa s Vami podelili o naše pocity z nášho posledného zájazdu: Peru - Bolívia, ktorý mala vo svojej réžii Vaša úžasná sprievodkyňa Daniela. Tento Vami ponúkaný zájazd bol pre nás veľmi zaujímavý a priam dobrodružný. Videli a aj zažili sme toho veľa, takže máme  z neho veľa zážitkov, s ktorými sa radi podelíme v kruhu naších priateľov. Radi s Vami cestujeme a máme za sebou už zopár pekných zájazdov Vami organizovaných. Do pozornosti avšak musíme dať excelentný výkon Vašej sprievodkyne. Je to osoba na správnom mieste, ktorá je chodiacou encyklopédiou a ktorá vie vynikajúco podať všetky potrebné informácie o navštevovaných miestach a popritom bravúrne zvláda komunikáciu s nami, cestovateľmi. Vždy sa snaží vyhovieť každému a ak sa aj nájde nejaký nespokojný cestovateľ, tak to je potom celoživotný frfľoš, ktorý bude vždy nespokojný, aj keď mu znesiete modré z neba. Pán Fellner, jedna vec je výber správnej destinácie, čo robíte dobre, ale druhá a myslím si, že dôležitejšia, je výber správneho človeka (sprievodcu). So slečnou Danielou sme absolvovali už druhý zájazd (vlani Škótsko), a už teraz sa tešíme, že si vyberieme v blízskej budúcnosti ďalší zájazd, ktorý bude sprevádzať táto neskutočne správna osoba. Budeme radi, keď si slečnu Danielu udržíte vo firme čo najdlhšie, keďže dobrá firma je o dobrých ľudoch, ale to Vy dobre viete. Nech sa Vám darí naďalej, vďaka spokojným zákazníkom, akými sme aj my.  Ďakujeme. S pozdravom, rodina Labajová (Július, Erika a Šimon)

Zájazdy:

Bolívia , Južná Amerika , Peru
K

Klient

Prekonané očakávania

Veľmi dlho som na tešil na tento zájazd. Mal som ho už vybratý 8 mesiacov pred cestou. Samozrejme ako každý, aj ja som mal očakávania - ako to bude organizované? Aký bude sprievodca? Bude všetko tak ako som čítal v itinerári? Bude všetko podľa očakávaní? V živote sme najviac sklamaní zo zle nastavených očakávaní... No tieto očakávania neboli zle nastavené... Musím ale priznať, že tento výlet SPLNIL MOJE očakávania a dokonca ich PREKONAL!!! Všetko bolo zorganizované perfektne - od výletov, od ubytovania, od informácií, od doporučení a veľkú úlohu v tom celom zohrali 2 úžasné osoby z BUBO - Ivana a Karin. Za to všetko im veľmi pekne ďakujem!!!

Zájazdy:

Bolívia , Čile , Južná Amerika , Peru
K

Klient

Těžko vybrat nejsilnejší zážitek

Na přelomu dubna a května 2023 jsem se s Vaší CK vydala do Peru a Bolívie. Zážitků, které jsem si dovezla, je tolik, že jen těžko vybírám ten nejsilnější. Přelet nad obrazci na plošině Nazca? Mumie či klášter ve městě Arequipa? Plovoucí ostrovy na jezeře Titicaca s neskutečnými barvami? A taky úchvatný příjezd do La Paz lanovkou, malebné a fotogenické Cuzco, kostel v Chinchero, a pak závěrečná pecka - Machu Picchu, které naprosto zbořilo mé dosavadní představy o tomhle místě.... A k tomu všemu skvělé jídlo. Velmi dobře poskládaný program, díky pozvolnému stoupání se i velká nadmořská výška dala zvládnout. A po celou dobu také zasvěcený výklad našeho průvodce Petra, který informace dával do souvislostí, a krom toho byl vždy po ruce, když bylo potřeba, stále dobře naladěný. Moc díky!

Zájazdy:

Bolívia , Južná Amerika , Peru
K

Klient

Návrat po 12 rokoch

Čo je lepšie, ako splniť si sen? Splniť si ho dvakrát! Tak som sa po 12 rokoch vrátila do Južnej Ameriky. Horúce Galapágy, nádherný zelený Equador s príjemným a spoľahlivým Števom. Ochutnávky čokolád, káv, piva u Františkánov. Zážitok v podobe hmlového pralesa a rozprávkového ubytovania v Nono u Loreny. V Lime sme sa spojili s veľkou skupinou, čakalo nás Peru a Bolívia, každý deň stovky zážitkov, stovky kilometrov. Všetko sme to zvládali pod spoľahlivou "taktovkou" Peťa, ktorý nám nedovolil "padnúť" a keď inak nie, tak sme si v noci v autobuse rozprávali nepublikovateľné vtipy. Ale sme to dali! Bez zaváhania ukočíroval 26 (27) ľudí, bezpečne nás previedol krajinami. Napriek tomu, že som niektoré miesta navštívila druhýkrát (La Paz, Titicaca, Machu Picchu), boli obrovským zážitkom aj teraz. A nezabudnime, Južná Amerika je svetadiel najlepších jedál a červeného vína! Vďaka, Peťo, vďaka Števo, mám pocit, že sa ešte niekde stretneme!

Zájazdy:

Bolívia , Ekvádor , Galapágy , Južná Amerika , Peru
A

Alena a Jano Chovancovci

Splnený sen

Dobry den, ako popisat nas zajazd? Splneney sen. Zajazd bol vyborne zorganizovany. Za 15 dni sme mali tolko zazitkov ze nam vydrzia na velmi dlhu dobu. Prehlbili sme si vedomosti o kulture Inkov ale aj dalsich peruanskych a juhoamerickych kultur. Odporucame tento zajazd kazdemu. My sme 70nici a nemali sme ziadne problemy. Sprievodca Peter Droba bol ohromny. Peter bol nas sprievodca z druhy raz - prvykrat v Norsku. Peter ma vyborne vedomosti o krajine - historii, prirode, politike. Je velmi spolocensky a zabavny. Vie vyborne stmelit kolektiv. Dufame, ze bude nas sprievodca aj v nasich buducich zajazdoch s vasou kancelariou.

Zájazdy:

Bolívia , Južná Amerika , Peru