10 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

M

Michaela Kalasova

Pochvala

Dobrý deň! Vyjadrujem pochvalu sl.Monike, ktorá nás sprevádzala na zájazde Arábia total: 1.Za jej výbornú orientáciu v cudzom prostredí 2.Za jej vodičské schopnosti 3.Za to, že nám ukázala aj veci nad rámec pôvodného programu /MEKKA/ 4.Za jej kľud a rozvahu pri riešení rôznych situácií

Zájazdy:

Bahrajn , Katar , Kuvajt , Omán , Saudská Arábia , Spojené arabské emiráty
S

Sokolova Jana, Durdik Stefan

Krásny pobyt

Dobry den, chceli by sme sa aj touto cestou podakovat Monike za krasny pobyt v 11 sultanoch a kráľovstvách. Bol to velmi pekny poznavaci zájazd a Monika ho obohatila svojim vedomostami, bola velmi príjemná a ústretová ku všetkým.

Zájazdy:

Bahrajn , Katar , Kuvajt , Omán , Spojené arabské emiráty
V

Veronika Černá

Fantastická poznávačka Arábie

Včera sme sa šťastne vrátili z fantastickej poznávačky a dnes už sme v kolotoči bežného života. Zážitky a vedomosti, ktoré sme získali, však ostanú navždy v naších spomienkach. Sme unavení, ale veľmi spokojní. Splnený program a + sprievodcovia Tomáš a naša "chodiaca encyklopédia" Marek, ktorého poznáme zo zájazdu do Moskvy, potvrdili svoju profesionalitu, služby a perfektná organizácia bola počas poznávačky. Za všetko Vám všetci na diaľku stískame ruku so slovami ďakujeme. Ďakujem Vám, pán Hušek, za spoluprácu a teším sa na ďalšiu, ak sme ja, resp. niekto zo skupiny nesplnili Vaše očakávanie, ospravedlňujem sa a ostávam s úctou k Vám a k Vašej práci. Pozdravujem aj front office. Milé slečny Kristínka, Kika, Nikol, Nikolka, tak ako nájsť štvorlístok v prírode je vzácnosť, rovnako vzácne ste boli pre nás vy. Ďakujeme vám za ľudský bezstresový prístup k nám pri vybavovaní víz,dokumentov, ktoré sme potrebovali na cestu za poznaním. Ochotne ste vybavovali naše telefonáty, odpovedali na naše dopyty či riešili naše požiadavky. Prajeme vám veľa zdravia, rovnako vďačných klientov, ako sme my a tešíme sa na spoluprácu o rok s vami.

Zájazdy:

Bahrajn , Katar , Kuvajt , Omán , Saudská Arábia , Spojené arabské emiráty
T

Tatiana Lizaková

Arábia - Nadšenosť a spokojnosť

Nezvyknem písať referencie, aj keď s CK BUBO sme absolvovali už niekoľko zájazdov a prešli nejeden kontinent, teraz musím urobiť výnimku! Minulý týždeň sme sa vrátili zo zájazdu Arábia - 11 Sultanátov a kúsok zo Saudskej Arábie. Prišli sme nesmierne nadšení a spokojní. Opäť sme videli kus odlišného sveta s dobrou partiou milých a nekomplikovaných ľudí a jednoznačne musím vyzdvihnúť nášho sprievodcu Jarka Kondača! Je jeden úžasný človek. Nielen, že je nabitý vedomosťami, ale aj v danej situácii vždy ochotný v pokoji riešiť, pomôcť, ak treba, aj poradiť, klobúk dole. Prajeme veľa takých sprievodcov. Ďakujeme za peknú dovolenku.

Zájazdy:

Bahrajn , Katar , Kuvajt , Omán , Saudská Arábia , Spojené arabské emiráty
T

Tatiana a Peťo Šimkoví

BUBO nás opäť nesklamalo

Ahoj Luboš , Sme týždeň po pobyte Dubaj EXPO a my Ti chceme s Peťom osobne poďakovať za úžasný výlet, plny zážitkov. Opäť nás BUBO nesklamalo a som veľmi rada ze práve BUBO nám Dubaj predstavilo. :) Verím, že podobných pozdravov máš veľa. Ten náś je trošičku odlišný z titulu (ak si spomenieš na veľmi špecifický úraz tabletom). Ja sa chcem velmi poďakovať a veľmi pochváliť starostlivosť, ochotu a priateľský prístup Tvojich sprievodcov - Adriana Molnárova a Misko Čičmanec. Nielen, že boli príjemnými spoločníkmi, ale aj starostliví opatrovnici. Osobná vďaka im patrí za pomoc i po návrate domov, kedy ešte bolo potrebné vybavenie-dožiadanie ďalších dokladov. Sme v polohe kedy už noha začína byť zdravá a poisťovňa uznala vsetky náklady a v krátkom čase svoje poistné plnenie uhradí.Ďakujeme a tešíme sa ze sme opäť mohli byt na chvíľu v spoločnosti Tvojho úžasného kolektívu.Prajeme Vám veľa osobných a pracovných úspechov.

Zájazdy:

Dubaj (SAE) , Spojené arabské emiráty
B

BUBO klient

Opäť raz spokojnosť

Opäť raz spokojnosť s CK BUBO. Zamestnávate ľudí, ktorí svoju prácu robia ozaj veľmi dobre. Priateľská atmosféra. Nemám viac, čo by som dodal. Teším sa na ďalšiu cestu, ktorú sme si rezervovali o pol roka.

Zájazdy:

Dubaj (SAE) , Spojené arabské emiráty
K

Klient

Premiéra s BUBO

S CK BUBO sme absolvovali zájazd prvýkrát. Dovolenka prevýšila naše očakávania aj vďaka ústretovému, ochotnému a milému sprievodcovi Adamovi. Za krátky čas sme navštívili všetky dubajské atrakcie s odborným výkladom. Veľmi nám pomohol aj svojím anglickým prekladom, pretože tento jazyk neovládame. Hoci sme navštívili už viaceré krajiny a máme veľa rôznych zážitkov, tento zájazd hodnotíme ako zatiaľ najlepší. Ďakujeme.

Zájazdy:

Dubaj (SAE) , Spojené arabské emiráty
V

Vlado a Emka

Bezpečne v Bahrajne

Chceme sa ešte raz poďakovať za pekne strávený poznávací BUBO zájazd. Bolo nám veľmi príjemne. Ak sa môžeme vyjadriť k situácii v Bahrajne, nemali sme tam pocit nebezpečia. Práve naopak, odtiaľ sme si odniesli najviac zážitkov a informácii o krajine, jej histórii a jej obyvateľoch. Podľa nášho názoru, situácia v Bahrajne nie je taká, ako je prezentovaná v médiach. Ulice boli pokojné a z nášho pohľadu aj bezpečné. V situácii, v akej sme tam boli, nie je dôvod mať strach navštíviť túto krajinu. S pozdravom Vlado a Emka 

Zájazdy:

Omán , Kuvajt , Dubaj (SAE) , Katar , Bahrajn , Spojené arabské emiráty
V

Viera

Hongkong

S dovolenkou s BUBO som bola veľmi spokojná, preto verím, že Vaše služby využijem aj v budúcnosti. Želám Vám všetko dobré do Vašej ďalšej práce.Ivanovičová Viera

Zájazdy:

Taiwan , Hongkong , Macao , Spojené arabské emiráty
I

Ivan

Poďakovanie

Nazdar Maťo, Nedá mi nenapísať ti pár riadkov ohľadom nášho zájazdu v Spojených arabských emirátoch. Už samotný pobyt v meste Dubai je silný zážitok, ale v spojení s tvojimi sprievodcovskými službami bol umocnený minimálne na tretiu. Zažil som už niekoľko zájazdov s rôznymi CK do rôznych destinácií, z ktorých som niekoľké označil ako vydarené, ale to čo sme zažili v Dubai vďaka tvojim bohatým skúsenostiam a širokému rozhľadu sa nedá s ničím ani v najmenšom porovnať. Ťažko sa mi vôbec hľadajú slová na opísanie spokojnosti nielen s množstvom vyčerpávajúcich informácií a súvislostí, ale aj so schopnosťou doviesť nás na naozaj všetky turisticky zaujímavé miesta hoci nie všetky boli v programe. Vytvorenie výbornej nálady počas náročného programu ke ď prirodzene každý účastník má trocha iné očakávania takisto nie je doménou každého sprievodcu, ale ty vieš ako na to. Nie vždy si to s nami mal ľahké, ale ty si to zvládol na jednotku s hviezdičkou. Ak sú najdôležitejšou súčasťou každej firmy jej kvalitní zamestnanci, tak BUBO má byť na čo hrdé! Nediv sa teda, keď ti (a nielen ja) závidím tvoj terajší pobyt v Barme a ďalšie cestovanie celý rok po celom svete. Rozhodne by som sa kedykoľvek dal na také niečo nahovoriť - len čo by na to povedali v banke, keby som si vzal pár týždňov voľna. Je to pravý opak toho sedieť celý rok za stolom a donekonečna vybavovať klientov. Vážne rozmýšľam, či som si vybral správne zamestnanie. Hneď by som s tebou menil... Tak si to aspoň ty dosýta uži, odpočiň si a načerpaj nové zážitky, ktoré zúročíš vo svojej ďalšej krásnej práci. Pýtať od teba nejaké fotky by asi bolo zbytočné, keďže si vravel že po cestách nefotíš, ale hádam aspoň niečo občas napíšeš na pozdvihnutie nálady. Vopred za všetko ďakujem. Záverom ešte raz všetko dobré a maj sa krásne! Ivan Macák

Zájazdy:

Dubaj (SAE) , Spojené arabské emiráty