88 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti: Karibik

Karibik - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

D

Daniel a Jitka Rychnovští

Stálo to za to

Právě jsme se vrátili z Mexika,CK Sen ,projeli jsme celou zemi,bylo to misty náročné, třeba noční přesun autobusem,ale stálo to za to. Průvodkyně Monika byla super,pohotová,znalá věci a vždy ochotná jakkoli pomoci.Museli jsme hned na začátku řešit problem,protože letadlo kterym jsme prileteli nepřistálo v Mexiko City /silný vítr/,ale o 200 km jinde.Linka Bubo non stop fungovala perfektne i ve 3 hod rano,přes ní jsme navazali spojeni s Monikou a šťastně jsme se sešli. Další program již probihal dle planu a byl perfektni.Byli jsme velmi spokojeni.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
A

Anonym

Měla jsem tu možnost...

Měla jsem tu možnost absolvovat zájezd Mexiko - Veľký okruh. Chtěla bych poděkovat Máriovi - průvodci, který se nám snažil všechny pozoruhodnosti Mexika co nejvíc přiblížit a svým odborným a zaníceným výkladem se mu to podařilo. Jsem ráda, že jsem tuhle část Mexika měla možnost poznat, doporučuji všem.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
V

Veronika Balvanová

Najazdených viac ako 3 000 km

Nezabudnuteľný zážitok Je tomu týždeň, čo sme sa vrátili z poznávačky Mexiko veľký okruh 20.10.2022 – 4.11.2022 a som naozaj nadšená. Každý deň spoznávanie nových miest, histórie, gastronómie, veľa úsmevných zážitkov a hlavne skvelá partia. Najazdených viac ako 3 000 km, premyslene vystupňovaný program s čerešničkou na konci našej jazdy - Cenoty, ktoré sme navštívili, boli pre mňa naozaj nezabudnuteľné. Ďakujem Vám, BUBO, za možnosť cestovať do krajín, na ktoré si ako samostatná jednotka netrúfam. Najväčšie poďakovanie patrí našej sprievodkyni Valérii Michalcovej. Milá Vall, ďakujem za krásne strávené dva týždne. Si úžasný človek plný života a pozitívnej energie, ktorú rozdávaš všade okolo seba. Tvoje výklady sú profesionálne a zároveň uvoľnené, nenútené a zaujímavé natoľko, že aj keby človek nechcel, vtiahneš ho so sebou do sveta Mayov, Aztékov, Toltékov, Zapotékov... Veľa ľudí si neuvedomuje, aká je tvoja práca zodpovedná a náročná. Ty si aj napriek tomu robila veľa vecí nad rámec svojich povinností a za toto si ťa nesmierne vážim a dúfam, že to nie je jediná cesta, ktorú sme spolu absolvovali! Ešte raz veľké ĎAKUJEM!

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
F

Feri Hanis

Intenzívny, bohatý a poučný program

Práve sme dorazili z Mexika veľký okruh, ktorý bol v termíne 20.10.2022 - 4.11.2022. Najprv chcem povedať, že zájazd stál za všetky peniaze a teraz by som chcel napísať zopár postrehov, zážitkov a skúseností. Začnem balením, my sme boli koncom roka a aj napriek tomu sme nepotrebovali teplejšie oblečenie, akurát v Mexico City boli večere chladnejšie a jedna mikina či deka sa zíde aj v autobuse (ten vedia dobre vychladiť a pri dlhšej ceste to pocítite). Na pamiatky a potulky mestom vám úplne stačia sandále. Nezabudnite na opaľovací krém a repelent, ktorý možno použijete 2x. Mexiko je cenovo dostupné, zmenil som 400 €, a to mi stačilo aj na suveníry, ktorých cenu môžete na viacerých pamiatkach zjednávať. No upresňujem, že nie stále som sa stravoval v reštaurácii (večere a niekedy raňajky som riešil nákupom v OXXO), a posledné 4 noci som mal doplatený all inclusive v Cancúne, čo stálo za to. Program bol intenzívny, bohatý a poučný. Presuny autobusom boli o niečo dlhšie než som predpokladal hoci sme mali prestávky. Nočný presun sa dá zvládnuť no majte pri sebe sveter či deku. Aj napriek negatívnej reklame Mexika ohľadom kriminality, drog a pod. sme my takúto skúsenosť nemali. Mexičania boli veľmi priateľský a ochotní. No celý zájazd bol úžasný aj vďaka našej sprievodkyni Valérii. Jej vzdelanosť, ochota, pripravenosť a komunikácia bola na 100 %. Ak nepoznala odpoveď na nejakú otázku členov skupiny, cez noc ju zistila a ráno sme boli bohatší o pravdivú informáciu. Vďaka jej ochote sme zažili aj pekné maličkosti počas presunov do ďalšieho hotela, čo zväčšilo pozitívny dojem zo zájazdu. Neviem si predstaviť tento zájazd bez jej velenia. Na záver by som chcel povedať, aby ste neváhali a šli na tento zájazd, ja by som si ešte raz vypýtal ako sprievodkyňu Val, a doplaťte si aj all inclusive v Cancúne, tam si potom oddýchnete.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
K

Klient z Mexika

Vyvážené historické pamiatky

Vyborny zazitok s perfektnym sprievodcom JAROM - skvelo kombinujucin hlboke historicke znalosti, odlahceny styl a schopnosti riesit vsetky situacie (takze sme miesto kupania v rozburenom zalive poznali nadherne a neobjavene Campeche). Premysleny itinerar, kopec historickych pamiatok vyvazeny ochutnavkami vsetkeho mozneho od indianskych skokanov po zapotecku saunu Temazcal. Dakujeme

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
J

Jozef a Marta S.

Vďaka za fantastickú dovolenku

Táto cesta bola jedna z najlepších ktoré sme absolvovali. Skvelý sprievodca s veľkými znalosťami histórie a perfektným prejavom. Verím, že zamestnávate takých zodpovedných a skvelých ľudí viac. Myslím, že sme boli aj skvelá partia na čele so sprievodcom. Ešte raz veľká vďaka za fantastickú dovolenku. 

Zájazdy:

Karibik , Mexiko , Cancun
V

Věra Mandíková a Alena Fojtíková

Skutečně snový a naprosto bezchybný okruh Mexikem

Dobrý den, Zúčastnily jsme se s kamarádkou zájezdu Velký okruh Mexikem v termínu od 18.2.t.r. Zájezd objednaný v BUBO / CK SEN byl skutečně snový a naprosto bezchybný.  Byly jsme nadšené  nádherně sestaveným programem s maximálním časovým využitím jak co se týká návštěv veškerých památek tak přejezdů. Rovněž všichni účastníci zájezdu byli bezproblémoví a velmi příjemní což byl vlastně bonus navíc. Tzv. pomyslnou "Třešničkou na dortu“ byl náš skvělý průvodce Jaro Kondač. Díky jeho doslova bezedným znalostem veškerých historických souvislostí jsme se dozvěděli nejen vše podstatné, ale i různé historické zajímavosti a legendy. Kromě toho byl stále vstřícný a ochotný, vždy připravený se vším poradit,  doporučit mexické speciality i ověřené restaurace, obchody, nákup suvenýrů atd., zkrátka o Jarovi jen v superlativech. Moc děkujeme ještě jednou JAROVI i CK SEN/BUBO za úžasné  zážitky.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko , Cancun
N

Natália & Klaudia & Marián

Neuveriteľne krásne miesta

Veľká vďaka nášmu šikovnému, priateľskému a skúsenému sprievodcovi Jarkovi, ktorý nám priblížil kultúru a históriu Mexika. Videli sme neuveriteľne krásne miesta a spoznali sme aj reálne obrazy života niekoľkých mexických štátov. Prešli sme cez 3000km, videli sme slnečné pobrežie, farebné vnútrozemie aj zelenú džunglu. Úžasný zájazd, skvelí ľudia, kopec fotiek, no hlavne nezabudnuteľné zážitky. ¡Gracias Mexico!

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
K

Klientka z Mexika

Očakávania splnené, dokonca aj prekročené!

Tak a ja som týždeň doma po tomto super zájazde! Očakávania splnené, dokonca aj prekročené! Dvaja sprievodcovia Ľubor a Jarko top, program podľa mojich predstáv ani minútu som sa nenudila. Let balónom, kúpanie vo vodopáde, vodný skúter, parasailing a hotel na pláži v Cancúne na záver, veľká spokojnosť!!! Čo dodať? Kedy už bude nabudúce???

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
P

Peter a Erika

Neskutočné Mexiko

Dobrý deň...Lovci zážitkov... práve sme sa vrátili z Mexika....bolo to neskutočné ...Mexico City...Acapulco....Teotihuacan...Chapultepec ...Guadalupe...naši sprievodcovia Ľubor a Jaro...boli vždy milí ústretoví a pripravení odpovedať na naše nekonečné otázky ...všetky veci boli perfektne zorganizované...a aj vďaka chlapcom a ich vedomostiam ...bol zážitok z Mexika neskutočný .....a nakoniec relax v Iberostar paraiso Beach....další raj na zemi....odtiaľ sme si robili výlety....Tulum ...Chichen Itza....Playa del Carmen ...Isla Mujeres...Cancun... musíme poďakovať p.Fellnerovi ....že je obklopený takými ľudmi...ktorí Vám z dovolenky urobia zážitok na celý život....ešte raz veľká vďaka.....Peter a Erika

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
K

Klient z Mexika

Dakujem za možnosť

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa deja. Pozdravujem sprievodcu Lubora. Osud... Všetko sa pre niečo deje. Za mna dobree. Pridaj paar fotiek a máš to. U mna fotky povedia viac ako len slova.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
K

Klient po zájazde v Mexiku

Neváhajte a cestujte

Prežili sme v Mexiku veľa krásnych intenzívnych zážitkov aj vďaka Luborovi. Je to krajina úžasných pamiatok, prírody a ľudí. Prešli sme veľa kilometrov, leteli balónom, plávali v bazénoch, moriach a cenotách. Zážitok bol umocnený vianočnou atmosférou a disciplínou Mexičanov, čo sa týka hygienických opatrení. Všetko je otvorené a všetko funguje. Neváhajte a cestujte.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko