Milé BUBO, milá Katka, ďakujeme za výnimočne zorganizované zájazdy, vďaka ktorým môže naša početná rodina – od 12-ročných až po takmer osemdesiatročnú mamu – spoločne objavovať svet. Váš cit pre detail a profesionalita robia z každého výletu nezabudnuteľný zážitok. Osobitná vďaka patrí Katke za jej empatiu, energiu a ochotu vždy urobiť ten „extra krok“, aby sme sa všetci cítili výborne a mohli si naozaj naplno užiť čas spolu. S vďakou, Slavo.
Absolvovali sme krásny výlet na Faerské ostrovy. Príroda je úchvatná, sprievodkyne Terka a Sára boli uplne perfektné. Napriek nepriazni počasia a s tým súvisiaci zrušený výlet na Mikines, zorganizovali pre nás ešte zaujimavejší program a to výlet loďou popri útesoch v blízkosti dedinky Vestmanna. Na ďalší deň sme v jednom zálive objavili obrovské množstvo papuchov, takže výlet bol dokonalý. Ak by chcel niekto si pozrieť fotky z naších výletov, postupne ich ukladám na FB - Milan Janda. Ešte raz ďakujem Terke a Sáre za perfektnú organizáciu a úsmev na tvári :)
Tento úžasný zájezd předčil naše očekávání díky perfektní organizaci a hlavně díky skvělé průvodkyni Petře a vynikajícímu šoférovi Markovi. Ulovili jsme hodně úžasných cestovatelských a gurmánských zážitků, měli jsme skvělé spolucestovatele - BUBÁKY. Díky všem!!
Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za úžasné zážitky na portugalskej pevnine, Madeire a Azorských ostrovoch. Naše sprievodkyne Jessica a Noemi boli veľmi ľudské, tolerantné, s profesionálnym nadhľadom, ochotné pomôcť s čímkoľvek. Porozprávali nám veľa zaujímavostí o geografii, kultúre, histórii danej lokality a zdieľali rôzne regionálne úsmevné príhody. Počas ciest vytvorili priateľskú bádateľskú klímu. Takisto výborne zorganizovali priebeh výletov a flexibilne reagovali na zmeny v programe dané neočakávanými okolnosťami. Za všetky obohacujúce podnety úprimne ďakujeme. Azory nás uchvátili, určite sa tam radi vrátime, kým všetky ostrovy neprebádame. Prajeme šťastie, dobro, krásu (+ vhodné počasie) všetkým spriazneným bubáčkam a Bubákom a dovidenia niekedy nabudúce!
Ahojte, prvá skúsenosť s BUBO (Faerské ostrovy) a hneď famózna :) Skvelé, milé, rozhľadené dievčatá, ktoré našu malú skupinku sprevádzali, predčili všetky naše očakávania! Danielka a Terezka boli jednoducho skvelé, Faery mali do najmenších detailov naštudované, flexibilne riešili každú situáciu, zmeny počasia, napadajú nám len superlatíva. A samozrejme destinácia bola tiež topka! Ďakujeme a radi sa opäť stretneme na peknom zájazde.
S manželom sme absolvovali Zlatý trojuholník v Nórsku. Bol to úžasný pobyt aj vďaka našej skvelej sprievodkyni Katke. Oceňujeme jej organizačné schopnosti, bohaté vedomosti a pútavé rozprávanie, ktorým nám spríjemňovala cestu v autobuse pri našich presunoch.
Je známe, že BUBO má dobrých sprievodcov, ale Katarína patrí určite k najlepším. Sprevádzala našu skupinu v Nórsku a lepšiu sprievodkyňu sme si ani nemohli priať. Nielenže má rozsiahle vedomosti, ale z jej prejavu bolo cítiť aj osobný vzťah ku krajine. A bola to predovšetkým jej zásluha, že v našej skupine panovala priateľská a ústretová atmosféra. Odporúčam a ďakujem za nezabudnuteľné zážitky.
So zájazdom som bola veľmi spokojná. Bol plný rôznorodých zážitkov, k čomu prispel nielen itinerár zájazdu, ale aj vysoko profesionálny prístup nášho sprievodcu Radka. Vďaka.
S BUBO sme cestovali prvýkrát. Na túto dovolenku nikdy nezabudneme. Veľká vďaka patrí hlavne nášmu sprievodcovi Radkovi a Zeynep. Radko je nevyčerpateľná studnica vedomostí, empatický, vždy nápomocný, ak bol priestor, tak nám ponúkol k zájazdu aj niečo naviac. Aj toto svedčí o vysokej úrovni vašej cestovnej kancelárie, že zamestnávate absolútnych profesionálov, ako je Radko. Aj so službami BUBO sme boli maximálne spokojní. Tešíme sa na ďalšie zájazdy s Vami. A Turecko odporúčame s Radkom všetkým. Ďakujeme.
Azory boli nádherné, aj napriek občasnému dažďu a častejšiemu vetru. Výstup na Pico, na ktorý sme sa tešili, bohužiaľ, nebol možný kvôli počasiu, o dôvod viac vrátiť sa. Úžasná sprievodkyňa Noemi bola veľkým prínosom celého zájazdu. Veľmi veľa sme sa dozvedeli, vždy vedela promptne zareagovať, ak počasie niečo nedovolilo. Pomohla aj pri organizovaní nášho posledného dňa, kedy sme mali “voľný program”. Azory a Noemi sú super️.