Referencie, recenzie a skúsenosti: Južná Amerika (3)
Južná Amerika - Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.
K
Klient
13.08.2025
Odporúčame
Výborný zájazd sprevádzaný profesionálkou Viktoriou - Viki. Jej výklady a znalost pomerov bola perfektná, program bol výborný a Viki sa o nás starala po všetkých stránkach výborne! Odporúčame absolvovat tento zájazd.
Tento zájazd bol pre mňa jedným z najlepších poznávacích, aké som kedy absolvoval. Program bol skvele zostavený – plný zážitkov a autentických momentov, ktoré sa slovami jednoducho nedajú opísať. To treba zažiť „na vlastnej koži“. Veľká vďaka patrí predovšetkým našej sprievodkyni Viki, ktorá bola úžasná – pozitívna, vždy dobre naladená a neuveriteľne sčítaná. Mala prehľad o všetkom, vedela odpovedať na každú otázku a poskytla množstvo zaujímavých informácií o miestnej prírode, kultúre aj histórii. Jej profesionalita, starostlivosť a schopnosť vytvoriť príjemnú atmosféru spravili z tohto zájazdu nezabudnuteľný zážitok. Odnášam si krásne spomienky, nové poznatky a chuť sa opäť vrátiť do Južnej Ameriky. Tento zájazd môžem len odporučiť – nielen pre fascinujúcu destináciu, ale aj pre perfektnú organizáciu a výnimočnú sprievodkyňu.
Spoznať Amazóniu a Kolumbiu prostredníctvom BUBO v doprovode so sprievodkyňou VIKI sa každému z Vás oplatí. Každodenný program bol pripravený do posledného detailu - premyslený, pestrý. Každý deň priniesol nové zážitky, skvelú organizáciu a pocit, že o nás je naozaj dobre postarané. Viki sa v Kolumbií cíti ako doma a presne tak sme sa pri nej cítili aj my. Má neuveriteľný prehľad - či už ide o históriu, kultúru, prírodu alebo bežný život miestnych. Dokázala nám sprostredkovať nielen fakty, ale aj atmosféru a emócie, ktoré si vďaka nej z cesty odnášame. Ďakujeme za zážitok.
Aj keď píšem s oneskorením, zážitky z tohto zájazdu mám stále čerstvé. Naša sprievodkyňa Soňa a v Argentíne aj Mišo boli absolútne skvelí-profesionálni, trpezliví a pritom ľudskí. Mali vynikajúce znalosti o Argentíne aj Brazílii, vedeli podať informácie veľmi zaujímavo. Všetko bolo dokonale zorganizované, cítili sme sa bezpečne a zároveň sme si užili slobodu objavovať. Sprievodkyňa sa starala o každý detail, vždy ochotne poradila a postarala sa, aby sme si destinácie užili naplno. Ďakujem za nezabudnuteľný zážitok – určite odporúčam každému, kto chce spoznať krásy Južnej Ameriky so skutočnými profesionálmi
Juraj bol jednoducho top! Od prvého dňa bolo jasné, že sme v dobrých rukách – nielenže mal celý zájazd do detailu premyslený, ale zároveň ho viedol s ľahkosťou, vtipom a ľudským prístupom. Juraj je ten typ sprievodcu, ktorého si hneď obľúbiš – má prehľad, rozpráva zaujímavo (nie ako z wikipédie), vie vybaviť veci ešte skôr, ako sa vôbec stihnú pokaziť, a navyše má prirodzený rešpekt skupiny bez toho, aby si ho musel vynucovať. A hlavne – necítiš sa s ním ako klient, ale ako parťák na výlete. Veľmi oceňujem aj jeho pokoj v situáciách, kde by iným možno tiekli nervy – všetko riešil s nadhľadom a úsmevom. A ten jeho humor a hlášky? Kto zažil, nezabudne. Z pohľadu účastníka – absolútna spokojnosť. Z pohľadu šéfa – takýchto ľudí si držte, lebo robia meno cestovke lepšie než všetky reklamy dokopy! Ďakujeme, Juraj, a verím, že sa ešte niekedy stretneme
Dobrý deň prajem, chcela by som pochváliť nášho sprievodcu Ivana, ktorý je naozaj výnimočný človek a vynikajúci sprievodca. Je veľmi rozhľadený, inteligentný a vtipný. Zájazd Kolumbia, Panama bol aj vďaka nemu veľmi príjemný a dobre zorganizovaný.
Na přelomu dubna a května jsme se s manželem zúčastnili poznávacího zájezdu Peru-Bolívie, průvodkyní nám byla Natálie. Jedním slovem-nádhera. Zájezd byl perfektně připravený a zorganizovaný. Průvodkyně Nataly je skvělá, celou cestu se o nás neúnavně starala, díky ní jsme zájezd absolvovali v naprosté pohodě. Zážitky byly pro mě a manžela veliké a neopakovatelné, a bylo jich mnoho. Ještě jednou bych tímto chtěla Nataly poděkovat za super zájezd.
Vrátili sme sa zo zájazdu Peru+Bolívia. A bola to paráda a to aj vďaka vynikajúcej sprievodkyni Natálii! Bola pohotová, energická príjemná, a spríjemňovala celý zájazd. Perfektne spolupracovala s miestnymi zástupcami. Zistili sme, že Peru nie je iba Machu Picchu - sú to aj zaujímavosti v púšti - Nazca, krásna príroda - Pisco, nádherné mestá - Arequipa a Cuzco. A samostatná kapitola - zaujímavá a príjemná bola aj Bolívia, kde sa opäť prejavila dobrá predvídavosť našej sprievodkyne. Gastronómia v Peru bola tiež zaujímavá - steaky z alpaky, fantastické ovocie..... Takže pre BUBO a aj Natáliu - jedno veľké ĎAKUJEME.
Ďakujem za ďalší úžasný zážitok s vami aj vďaka skvelej sprievodkyni Viki! Nezabudnuteľné spomienky na nezabudnuteľné zážitky doplnené profesionálnym výkladom a srdečnou, ako aj temperamentnou povahou Kolumbijčanov. Od 3 000 až po 0 m n.m., od vnútrozemia po pláž. Všetko, čo má správna „poznávačka“ obsahovať. Zároveň chcem vyzdvihnúť úžasnú profesionalitu, ako aj ľudskosť našej skvelej sprievodkyne, ktorá svojou prácou žije a dáva do nej svoje srdce aj dušu! Veľká vďaka!
Nezabudnuteľná Kolumbia, Panama a naša úžasná sprievodkyňa Viki. Ďalšia poznávacia dovolenka s cestovnou kanceláriou BUBO do Kolumbie a Panamy bol opäť skvelý výber. Lovenie zážitkov bolo perfektne zorganizované od prvého dňa v Bogote, až do posledného v Paname. Zažili sme toho naozaj veľa, škoda, že to tak rýchlo ubehlo, ale budeme mať na čo spomínať celý život. Odporúčam všetkým nerozhodnutým tento zájazd kľudne absolvovať, je naozaj bezpečný a krásny. Rád by som ale vyzdvihol našu perfektnú sprievodkyňu Viki, ktorej sa chcem veľmi pekne poďakovať za jej úžasný prístup, neustále skvelú náladu s úsmevom na tvári, múdrosť, ochotu nám ukázať veľa vecí aj nad rámec programu a, samozrejme, maximálnu skúsenosť a profesionalitu. Prajem vám, aby ste mali v cestovnej kancelárii čo najviac sprievodcov, ako je Viki. Už sa neviem dočkať ďalšieho lovenia zážitkov niekde vo svete s BUBO.
Začiatkom roka sme si s priateľmi užili Argentínu, Brazíliu a Buzios. Ulovili sme veľa zážitkov, ako s BUBO vždy. Všetko išlo podľa plánu, dozvedeli sme sa všetko potrebné a zaujímavé, relax na Buziose bol príjemný záver dovolenky. Už sme si zvykli, že v každej skupine sa vždy nájdu „chronickí sťažovatelia“. My si dovolenku nenecháme nikým a ničím pokaziť, preto sme si ju aj tentokrát užili. Sprievodkyňa Sára je energická a ochotná osôbka, nemáme čo vytknúť. Ďakujeme a do videnia na ďalšom zájazde.
Veľmi pozitívne hodnotím program zájazdu. Celkový zážitok bol ešte vylepšený vynikajúcou sprievodkyňou Viki, ktorej prístup a vedomosti spravili z tejto dovolenky nezabudnuteľný zážitok.