Na Maldivách budete chodiť iba bosý po jemnom piesku. Stačia Vám ľahké letné šlapky. Vybavenie na šnorchlovanie Vám požičajú aj priamo v hoteli. Ak by ste si ho chceli kúpiť, ceny sú pomerne vysoké a preto sa Vám oplatí zobrať celú výstroj (okuliare, šnorchel, plutvy) priamo z domu. Na otázku či sa spoľahnúť na hotelové vybavenie, odporúčame radšej vlastné. To hotelové môže byť vypožičané, staršie atď. Ak milujete svet pod vodou a máte doma vlastnú masku určite si ju zoberte. Budete mať lepší pocit. Tí čo to chcú len občas vyskúšať, sa môžu spoľahnúť na hotel.

Nezabudnite na opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom. Vyskúšajte voňavý Australian Gold s kakaom.

Na Maldivy je zakázaný dovoz akéhokoľvek alkoholu!

Chcete vyzerať výborne?

Dlhé nohavice, tenisky, tričko s dlhým rukávom alebo sveter do lietadla. Bandanu okolo krku, prípadne si ju natiahnete aj na ústa a nos. Klimatizácia v lietadlách býva niekedy "zabijak" a nechceme, aby ste zbytočne prechladli už počas cesty. Do lietadla rozhodne odporúčame dlhé nohavice, košelu alebo tričko s dlhým rukávom a sveter. Po tejto "chladnej" časti cesty pristaneme na Maldivách a všetko bude krajšie. 34  a viac stupňov a príjemne teplo.

Na mieste niekoľko kusov plavok ( páni aj dámy). Štýlové St. Barthky či Vilebrequiny si kúpite aj na mieste.

95 percent pobytu budete chodiť bosý, v plavkách, prípadne ľahkom tričku. Na romantickú večeru v najchutnejších reštauráciách sveta si zoberte elegantnejšie oblečenie, aby ste vyzerali dobre. Ženy sukňu alebo šaty a muži dlhé nohavice. Jednoduché ľanové mužské košele vyzerajú večer na pánoch úplne super a dámy... tie majú úplne voľné ruky!

Veľmi jednoducho sa teda zbalíte do jedného kufra.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.