Odporúčané hotely v Švajčiarsku s dobrým pomerom ceny a kvality:

Best Western Hotel (Schaffhausen) - vyberáme pre Vás jeden z najlepších hotelov v mestečku Schaffhousen. Známa kvalitná značka Best Western Plus, ktorá ma 4 hviezdičky. V privátnych izbách si nájdete aj minibar, TV, pracovný stôl a vybavené súkromné kúpeľne s uterákmi, fénom a drobnou kozmetikou. Sú prijemne zariadené vo svetlých farbách. Raňajky sa podávajú formou dobrého bufetu v priestrannej jedálni. V hoteli je aj celkom dobre zariadené fitness. 
Holiday Inn Express (Luzern) - nakoľko sa v Lucerne nachádza málo cenovo prijateľných hotelov v strednej triedy, tak my sme si obľúbili spoľahlivú značku Holiday Inn v neďalekom mestečku Neuenkirch. Izby sú v poriadku, sú čisté, tak ako má značka Holiday Inn vo zvyku. Každá izba ma ako zvyčajne privátnu kúpeľňu a tá je vybavená uterákmi, drobnou kozmetikou aj fénom. Chutné raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni a sú podávané formou bohatého bufetu. Hotel ma iba 60 izieb, má veľmi príjemnú atmosféru. Nachádza sa v ňom dokonca aj bar, terasa a pekná záhrada.
City am Banhof (Bern) - dobrý trojhviezdičkový hotel v centre mesta, ktoré je v pešej dostupnosti. Hotel má iba niečo cez 50 izieb. Spĺňa štandard 3 hviezdičiek. Izby sú priestranné, čisté a minimalistický zariadené. Nachádza sa v nich aj TV, trezor, minibar a pracovný stôl. V súkromných kúpeľniach sú uteráky, fén a drobná kozmetika. Kontinentálne raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni formou dobrého bufetu. 
Elite (Taesch) - hotel v mestečku Taesch v blízkosti centra a vlakovej stanice. Veľmi dobre dostupné možnosti prepravy do obľúbeného strediska Zermatt. Hotel má 3 hviezdičky a spĺňa tento štandard. Milého majiteľa už poznáme dlhé roky. Raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni. Hotel je trochu vybývaný, no spĺňa stredný štandard, izby sú v poriadku a dobre si tu oddýchnete pred ďalším celodenným programom. 
Matterhorn Inn, ex. "Alpenhotel" (Taesch) - ponúka vyšší štandard než Elite Hotel. Pôsobí na Vás moderným dojmom. Má aj bazén, malé spa, slušné fitness. Skvelá poloha priamo pri stanici. Na prízemí pizzéria. 
Pre náročných vyberáme:
Marktgasse Hotel (Zurich) - s geniálnou polohou v úplnom centre mesta. 39 izieb, butikový hotel spája moderný minimalizmus s historickým odkazom. Živý a skvelá reštaurácia Baltho. 
Seehotel Ermitage (Luzern) - jediný hotel v meste priamo na brehu jazera, kde každá izba ponúka výhľad na krásnu horu Mount Pilatus, jazero aj zasnežené vrcholky Álp. Klasická švajčiarská krása v luxusnom obale pre náročných.
Hotel d'Angleterre (Ženeva) - perla Ženevy pre elitu, vítal hlavy štátov a celebrity už od roku 1872. Päť hviezdičiek si zaslúži do poslednej bodky a v dobrom počasí vám ponúkne výhľad aj na Mont Blanc.
The Omnia (Zermatt) - vysoko nad nádherným Zermattom dokonale napĺňa predstavu o švajčiarskej rozprávke. Reštaurácie s michelinskou hviezdou a výhľady na Matterhorn z horúceho jacuzzi.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Hotel Bristol Zurich

Hotel Bristol Zurich

⭑⭑⭑

Zürich, Švajčiarsko

Náš hotel sa nachádza v pokojnej časti v centre mesta, približne iba 5 minút chôdze od hlavnej železničnej stanice a dôležitých pamiatok. Čakajú na nás izby so súkromnou kúpeľňou a bezplatnou Wi-Fi, ktorá určite každého poteší. Naše izby sú vybavené aj s TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov. V okolí hotela Bristol Zürich sa nachádza pomerne veľa obchodov aj reštaurácií. Hotel ma celkovo vynikajúce hodnotenie a preto sme ho aj my v BUBO vyskúšali, overili a musíme jedine súhlasiť. 

Wifi

Wifi

Najlepšie hotely sveta: Alpská päťka
Najlepšie hotely sveta: Alpská päťka

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Najlepšie hotely sveta: Alpská päťka

Čo tak stráviť cestu v najlepších hoteloch, ktoré každé navštívené mesto ponúka? Elitné ubytovanie odporúčame vybrať si čo najskôr vzhľadom na to, že v lete majú tieto hotely svoje kapacity takmer vždy vypredané. Neváhajte sa u nás informovať o dostupnosti tejto služby, radi Vám to preveríme. Špičkový servis, elegantné izby, luxusné kúpelne, chutné raňajky...Z našej hotelovej banky vyberáme: Sofitel Mníchov, Vienna House Schaffhousen, Schweizerhof Lucern, Schweizerhof Bern, Imperial Palace Annecy, Cervo/Grand/Cervin/Riffelalp/Omnia Zermatt, Grand Hotel Insbruck. Odporúčame poistiť si túto službu voči stornu.
Wifi

Wifi

Hotel Elite

Hotel Elite

⭑⭑⭑

Täsch, Švajčiarsko

Hotel v mestečku Taesch v blízkosti centra a vlakovej stanice. Veľmi dobre dostupné možnosti prepravy do obľúbeného strediska Zermatt. Milého majiteľa už poznáme dlhé roky a vždy sa na BUBO veľmi teší. Raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni. Hotel je trochu vybývaný, no spĺňa stredný štandard, izby sú v poriadku a dobre si tu oddýchnete pred ďalším celodenným programom.

Hotel City am Bahnhof

Hotel City am Bahnhof

⭑⭑⭑

Bern, Švajčiarsko

Dobrý trojhviezdičkový hotel v centre mesta, ktoré je v pešej dostupnosti. Hotel má iba niečo cez 50 izieb. Izby sú priestranné, čisté a minimalisticky zariadené. Nachádza sa v nich aj TV, trezor, minibar a pracovný stôl. V súkromných kúpeľniach sú uteráky, fén a drobná kozmetika. Kontinentálne raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni formou dobrého bufetu.

Holiday Inn Express Luzern - Neuenkirch

Holiday Inn Express Luzern - Neuenkirch

⭑⭑⭑

Luzern, Švajčiarsko

Obľúbená a  spoľahlivá značka Holiday Inn v mestečku Neuenkirch. Izby sú v poriadku, sú čisté, tak ako má značka Holiday Inn vo zvyku. Každá izba ma ako zvyčajne privátnu kúpeľňu a tá je vybavená uterákmi, drobnou kozmetikou aj fénom. Chutné raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni a sú podávané formou bohatého bufetu. Hotel má iba 60 izieb a veľmi príjemnú atmosféru. Nachádza sa v ňom dokonca aj bar, terasa a pekná záhrada.

Best Western Plus Hotel Bahnhof

Best Western Plus Hotel Bahnhof

⭑⭑⭑⭑

Schaffhausen, Švajčiarsko

Vyberáme pre Vás jeden z najlepších hotelov v mestečku Schaffhousen. Známa kvalitná značka Best Western Plus, ktorá ma 4 hviezdičky. V privátnych izbách si nájdete aj minibar, TV, pracovný stôl a vybavené súkromné kúpeľne s uterákmi, fénom a drobnou kozmetikou. Sú prijemne zariadené vo svetlých farbách. Raňajky sa podávajú formou dobrého bufetu v priestrannej jedálni. V hoteli je aj dobre zariadené fitness.
Wifi

Wifi

K

Európa  

Lichtenštajnsko, Rakúsko, Švajčiarsko, Nemecko, Francúzsko

27.04. → 05.05. +3 termíny

náročnosť

9 dní

Trvanie

2265
Zürich - najlepšie mesto Švajčiarska Zurich

Zurich Zürich - najlepšie mesto Švajčiarska

Nepoznám gýčovejšiu krajinu ako je Švajčiarsko. Gýčovo priezračné blankytné alpské jazerá, okolo nich malebné romantické mestá, plné nádhernej…

František Kekely 12 min. čítania
Zytglogge v Berne

05

12:11

sep

2023

Švajčiarsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zytgloogle je veža, ktorá bola postavená ako súčasť mestských hradieb v 13. storočí a slúžila ako brána do mesta. Samotná veža mala hlavne obrannú úlohu, a tak jej…

DOVOLENKA V EXOTIKE

ZISTIŤ VIAC