Odporúčané hotely v Švajčiarsku s dobrým pomerom ceny a kvality:

Best Western Hotel (Schaffhausen) - vyberáme pre Vás jeden z najlepších hotelov v mestečku Schaffhousen. Známa kvalitná značka Best Western Plus, ktorá ma 4 hviezdičky. V privátnych izbách si nájdete aj minibar, TV, pracovný stôl a vybavené súkromné kúpeľne s uterákmi, fénom a drobnou kozmetikou. Sú prijemne zariadené vo svetlých farbách. Raňajky sa podávajú formou dobrého bufetu v priestrannej jedálni. V hoteli je aj celkom dobre zariadené fitness. 
Holiday Inn Express (Luzern) - nakoľko sa v Lucerne nachádza málo cenovo prijateľných hotelov v strednej triedy, tak my sme si obľúbili spoľahlivú značku Holiday Inn v neďalekom mestečku Neuenkirch. Izby sú v poriadku, sú čisté, tak ako má značka Holiday Inn vo zvyku. Každá izba ma ako zvyčajne privátnu kúpeľňu a tá je vybavená uterákmi, drobnou kozmetikou aj fénom. Chutné raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni a sú podávané formou bohatého bufetu. Hotel ma iba 60 izieb, má veľmi príjemnú atmosféru. Nachádza sa v ňom dokonca aj bar, terasa a pekná záhrada.
City am Banhof (Bern) - dobrý trojhviezdičkový hotel v centre mesta, ktoré je v pešej dostupnosti. Hotel má iba niečo cez 50 izieb. Spĺňa štandard 3 hviezdičiek. Izby sú priestranné, čisté a minimalistický zariadené. Nachádza sa v nich aj TV, trezor, minibar a pracovný stôl. V súkromných kúpeľniach sú uteráky, fén a drobná kozmetika. Kontinentálne raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni formou dobrého bufetu. 
Elite (Taesch) - hotel v mestečku Taesch v blízkosti centra a vlakovej stanice. Veľmi dobre dostupné možnosti prepravy do obľúbeného strediska Zermatt. Hotel má 3 hviezdičky a spĺňa tento štandard. Milého majiteľa už poznáme dlhé roky. Raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni. Hotel je trochu vybývaný, no spĺňa stredný štandard, izby sú v poriadku a dobre si tu oddýchnete pred ďalším celodenným programom. 
Matterhorn Inn, ex. "Alpenhotel" (Taesch) - ponúka vyšší štandard než Elite Hotel. Pôsobí na Vás moderným dojmom. Má aj bazén, malé spa, slušné fitness. Skvelá poloha priamo pri stanici. Na prízemí pizzéria. 
Pre náročných vyberáme:
Marktgasse Hotel (Zurich) - s geniálnou polohou v úplnom centre mesta. 39 izieb, butikový hotel spája moderný minimalizmus s historickým odkazom. Živý a skvelá reštaurácia Baltho. 
Seehotel Ermitage (Luzern) - jediný hotel v meste priamo na brehu jazera, kde každá izba ponúka výhľad na krásnu horu Mount Pilatus, jazero aj zasnežené vrcholky Álp. Klasická švajčiarská krása v luxusnom obale pre náročných.
Hotel d'Angleterre (Ženeva) - perla Ženevy pre elitu, vítal hlavy štátov a celebrity už od roku 1872. Päť hviezdičiek si zaslúži do poslednej bodky a v dobrom počasí vám ponúkne výhľad aj na Mont Blanc.
The Omnia (Zermatt) - vysoko nad nádherným Zermattom dokonale napĺňa predstavu o švajčiarskej rozprávke. Reštaurácie s michelinskou hviezdou a výhľady na Matterhorn z horúceho jacuzzi.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Hotel Bristol Zurich

Hotel Bristol Zurich

⭑⭑⭑

Zürich, Švajčiarsko

Náš hotel sa nachádza v pokojnej časti v centre mesta, približne iba 5 minút chôdze od hlavnej železničnej stanice a dôležitých pamiatok. Čakajú na nás izby so súkromnou kúpeľňou a bezplatnou Wi-Fi, ktorá určite každého poteší. Naše izby sú vybavené aj s TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov. V okolí hotela Bristol Zürich sa nachádza pomerne veľa obchodov aj reštaurácií. Hotel ma celkovo vynikajúce hodnotenie a preto sme ho aj my v BUBO vyskúšali, overili a musíme jedine súhlasiť. 

Wifi

Wifi

Najlepšie hotely sveta: Alpská päťka
Najlepšie hotely sveta: Alpská päťka

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Najlepšie hotely sveta: Alpská päťka

Čo tak stráviť cestu v najlepších hoteloch, ktoré každé navštívené mesto ponúka? Elitné ubytovanie odporúčame vybrať si čo najskôr vzhľadom na to, že v lete majú tieto hotely svoje kapacity takmer vždy vypredané. Neváhajte sa u nás informovať o dostupnosti tejto služby, radi Vám to preveríme. Špičkový servis, elegantné izby, luxusné kúpelne, chutné raňajky...Z našej hotelovej banky vyberáme: Sofitel Mníchov, Vienna House Schaffhousen, Schweizerhof Lucern, Schweizerhof Bern, Imperial Palace Annecy, Cervo/Grand/Cervin/Riffelalp/Omnia Zermatt, Grand Hotel Insbruck. Odporúčame poistiť si túto službu voči stornu.
Wifi

Wifi

Hotel Elite

Hotel Elite

⭑⭑⭑

Täsch, Švajčiarsko

Hotel v mestečku Taesch v blízkosti centra a vlakovej stanice. Veľmi dobre dostupné možnosti prepravy do obľúbeného strediska Zermatt. Milého majiteľa už poznáme dlhé roky a vždy sa na BUBO veľmi teší. Raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni. Hotel je trochu vybývaný, no spĺňa stredný štandard, izby sú v poriadku a dobre si tu oddýchnete pred ďalším celodenným programom.

Hotel City am Bahnhof

Hotel City am Bahnhof

⭑⭑⭑

Bern, Švajčiarsko

Dobrý trojhviezdičkový hotel v centre mesta, ktoré je v pešej dostupnosti. Hotel má iba niečo cez 50 izieb. Izby sú priestranné, čisté a minimalisticky zariadené. Nachádza sa v nich aj TV, trezor, minibar a pracovný stôl. V súkromných kúpeľniach sú uteráky, fén a drobná kozmetika. Kontinentálne raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni formou dobrého bufetu.

Holiday Inn Express Luzern - Neuenkirch

Holiday Inn Express Luzern - Neuenkirch

⭑⭑⭑

Luzern, Švajčiarsko

Obľúbená a  spoľahlivá značka Holiday Inn v mestečku Neuenkirch. Izby sú v poriadku, sú čisté, tak ako má značka Holiday Inn vo zvyku. Každá izba ma ako zvyčajne privátnu kúpeľňu a tá je vybavená uterákmi, drobnou kozmetikou aj fénom. Chutné raňajky sa podávajú v priestrannej jedálni a sú podávané formou bohatého bufetu. Hotel má iba 60 izieb a veľmi príjemnú atmosféru. Nachádza sa v ňom dokonca aj bar, terasa a pekná záhrada.

Best Western Plus Hotel Bahnhof

Best Western Plus Hotel Bahnhof

⭑⭑⭑⭑

Schaffhausen, Švajčiarsko

Vyberáme pre Vás jeden z najlepších hotelov v mestečku Schaffhousen. Známa kvalitná značka Best Western Plus, ktorá ma 4 hviezdičky. V privátnych izbách si nájdete aj minibar, TV, pracovný stôl a vybavené súkromné kúpeľne s uterákmi, fénom a drobnou kozmetikou. Sú prijemne zariadené vo svetlých farbách. Raňajky sa podávajú formou dobrého bufetu v priestrannej jedálni. V hoteli je aj dobre zariadené fitness.
Wifi

Wifi

K

Európa  

Lichtenštajnsko, Rakúsko, Švajčiarsko, Nemecko, Francúzsko

06.07. → 14.07. +2 termíny

náročnosť

9 dní

Trvanie

2265
Najscestovanejší Švajčiar: V Uzbekistane ma replika pušky dostala pred súd Blog

Blog Najscestovanejší Švajčiar: V Uzbekistane ma replika pušky dostala pred súd

Thomas Büchler je najscestovanejším mužom zo Švajčiarska a celkovo podľa webu NomadMania 13. najscestovanejším človekom na Zemi. Už ako študent…

Viktor Háber 18 min. čítania
Moje najkrajšie cesty planétou Blog

Blog Moje najkrajšie cesty planétou

Vybrať si jednu, dve, či zopár tých naj ciest zo všetkých možných, ktoré BUBO ponúka naprieč svetom, nie je vôbec jednoduché. Osobne som pochodil s…

Najkrajšie miesta Álp s BUBO Blog

Blog Najkrajšie miesta Álp s BUBO

Alpy ponúkajú more úžasných, rozprávkových miest. Nepreháňam ani len trochu. Azda každý vrchol (a len tých sa tam nájdu tisíce), stena, hrebeň,…

František Kekely 4 min. čítania
Zürich - tipy na najkrajšie mesto Švajčiarska Zurich

Zurich Zürich - tipy na najkrajšie mesto Švajčiarska

Poďme sa prejsť do švajčiarskeho mesta, ktoré má s Leninom veľa spoločné. Poďte s nami do mesta, ktoré je dnes ukážkou švajčiarskeho luxusu, no v…

František Kekely 13 min. čítania
Zytglogge v Berne

05

12:11

sep

2023

Švajčiarsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zytgloogle je veža, ktorá bola postavená ako súčasť mestských hradieb v 13. storočí a slúžila ako brána do mesta. Samotná veža mala hlavne obrannú úlohu, a tak jej…