Pri check-ine v hoteloch v Paname je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej/embosovanej platobnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte prosím svoju kreditnú/embosovanú platobnú kartu so sebou. Zo skúseností, kreditné karty majú zábezpeku odblokovanú do 48 hodín, debetné karty cca 10 dní. Táto doba závisí od Vašej banky.

Hotely v Panama City s dobrým pomerom ceny a kvality:

Victoria Hotel and Suites  - moderný štvorhviezdičkový hotel Victoria Hotel Suites sa nachádza v business centre Panama City. Na streche je bazén, z ktorého je panoramatický výhľad na mesto. Izby hotela sú elegantne zariadené, klimatizované a odhlučnené. Samozrejmosťou je kúpeľňa so základnou kozmetikou, uterákmi, minibar, TV a príslušenstvo na prípravu kávy. Hotelová reštaurácia Carmenére ponúka medzinárodnú kuchyňu a servírujú sa v nej aj raňajky, ktoré sú v cene zájazdu a podávajú sa formou bufetu. Supermarket sa nachádza oproti hotelu vpravo. Na streche hotela je aj bazén. 

JW Marriott Panama - ak hľadáte špičkový hotel v Panama city, odporúčame Vám služby hotela JW Marriott. Pozrite sa na panorámu Panama city. Vidíte tu plachetnicovú budovu? Tak to je on! Hotel JW Marriott Panama. Najväčšia stavba celého mesta. Neskutočných 70 poschodí nadýchaných luxusom. Len v nedávnej minulosti to bol ten slávny Trump Tower, ktorých doslova vyhodili a budova začala poskytovať hotelové služby špičkovej značky JW, ktorá Vás bude rozmaznávať od príchodu až po check-out. V hotely je luxusný bazén.

Plážové hotely pri Pacifiku:

Hotel Sheraton Bijao na pláži Tichého oceána spĺňa juhoamerický stredný štandard. Hotel je trochu vybývaný, ale all inclusive funguje a dobre si tu oddýchnete. Hotel sa nachádza priamo na pláži Santa Clara, má krásnu záhradu, 6 vonkajších bazénov (aj detský bazén), 3 reštaurácie a Spa. Hotel Sheraton má 293 izieb. Izby majú samozrejme súkromnú kúpelňu, fén, minibar, TV, príslušenstvo na prípravu kávy. Odporúčame izby typu Ocean View. Reštaurácie a bary v hoteli Sheraton: stredomorskú kuchyňu môžete ochutnať v reštaurácii Los Olivos, japonsku kuchyňu v reštaurácii Sakura, morské plody v Coco Solo a medzinárodnú kuchyňu v reštaurácii Taboga. Prvé tri sú A la carte, kde je nutná rezervácia na večeru vopred. Taboga je bufetová, kde rezervácia stola vopred nie je nutná. V hoteli sú ďalšie tri bary. K dispozícií je vždy aj detské menu. Hotel je family friendly. Hotel má vlastné tenisové kurty, fitness a 9 jamkové golfové ihrisko (vzdialené od hotela 10 min.). V hoteli sa nachádzajú malé obchody a wellness. K dispozícií plážové lehátka, uteráky.

Royal Decameron je štvorhviezdičkový hotel na pláži Tichého oceánu, ktorý taktiež spĺňa juhoamerický stredný štandard. All inclusive funguje a aj tu si dobre oddýchnete. Hotel sa nachádza priamo na pláži, ktorá sa volá Farallon. Hotel je obklopený zeleňou a táto oblasť ma zároveň aj celkom bohatú históriu. V minulosti (1980) tu bola vojenská základňa a bolo to tu známe ako Rybárska oblasť Farallon. Dnes je to známejšie skôr ako veľmi dobrá dovolenková destinácia. Aj tento hotel ponúka športové aktivity ako tenis, kajaky, fitness, detské ihriska. Hotel je family friendly. Stravovanie all inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, k dispozícii sú aj večere A la carte, neobmedzené drinky (alko, nealko). V čase večere všetky reštaurácie hotela vyžadujú od klientov rezervácie stola vopred okrem Atlantis a Pacifiko – tie sú bufetové. K dispozícii možnosti golfu (za poplatok) v blízkosti hotela - 18-jamkové ihrisko. Izby: hotel ma 852 izieb. Spa procedúry sú za poplatok. Klimatizované izby majú samozrejme súkromnú kúpeľňu, fén, TV, trezor. Hotel ma 9 bazénov (aj detský bazén), uteráky samozrejmosťou, potom 8 A la carte reštaurácii a 2 bufetové reštaurácie, 11 barov.  Reštaurácia El Canal sa orientuje prevažne na morské plody, Café Med na stredomorskú kuchyňu, El Pesca ponúka úlovky z mora v daný deň, Panamai ponúka taliansku kuchyňu, Cuzco ponúka peruánsku kuchyňu.

Riu Playa Blanca - novší hotel na panamskom pobreží Riú Playa Blanca patrí v tejto chvíli medzi najlepšie all inclusive hotely v Paname. O tom niet pochýb. Veď posúďte sami. Osvedčená európska sieť, 24 hodinové all inclusive, priamo na pláži, GOLD certifikácia za postoj k trvalo udržateľnému rozvoju, bezplatná wifi, 3 bazény a detský bazén, bezplatné používanie posilky, hlavná a tematické reštaurácie. Izby sú moderné ( hotel otvorili len minulý rok), čisté s klímou, sat TV, balkónom alebo terasou. Azda najväčšou výhoodu je zákaz ubytovania tzv. spring breakers tj. zábavy chtivej mládeže z USA počas jarných mesiacov. Tento fakt garantuje pokoj, kľud a nerušené dovolenku na Playa Blanca. Tak načo ešte čakáte? Rezervujte!

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Tryp by Wyndham Panama Centro

Tryp by Wyndham Panama Centro

⭑⭑⭑+

Panama City, Panama

Moderný hotel Tryp by Wyndham Panama Centro sa nachádza v business centre Panama city. Na streche je bazén, z ktorého je panoramatický výhľad na mesto. Izby hotela sú elegantne zariadené, klimatizované. Samozrejmosťou je kúpeľňa so základnou kozmetikou, uterákmi, minibar, TV a príslušenstvo na prípravu kávy. Reštaurácia v hoteli ponúka medzinárodnú kuchyňu, obľúbené sú stredomorske chute a servírujú sa tu aj raňajky, ktoré sú v cene zájazdu a podávajú sa formou bufetu. Pre dokúpenie si vody alebo drobného snacku pred programom, môžete využiť supermarket, ktorý sa nachádza vedľa hotela. Od hotela smerom doprava nájdete aj lekáreň, smerom doprava aj doľava sú rôzne reštaurácie. V prípade nedostupnej rezervácie v Tryp používame v Panama city aj iné hotely, ako napr. Victoria Clarion alebo Plaza Paitilla Inn.

Buenaventura Golf & Beach resort
Buenaventura Golf & Beach resort

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Buenaventura Golf & Beach resort

Rio Hato
Panama

Elitná Buenaventura je klenotom na panamskom pacifickom pobreží. Štvorposchodová luxusná budova, 100 izieb a 9 suit poskytujú perfektný komfort pre oddych veľmi náročného klienta. Na rozsiahlom pozemku poskytuje oázu pokoja ako pre aktívnych ľudí (aj možnosti hrania golfu), tak aj pre tých, ktorí radšej iba oddychujú. Luxusné budovy zasadené do bujne rozkvitnutej záhrady plnej paliem a s priamym prístupom na pláž. Nachádza sa tu dokonca aj osobný prístav pre súkromné jachty. Energiu načerpáte aj v kvalitne vybavenom Fitness či modernom SPA. Svoje chuťové poháriky uspokojíte v jednej z 10 reštaurácii a barov. Nechýba kreolská reštaurácia ani zážitkový Cacao Bar.  Dress code - nie je prísny, no pri večeri sa požaduje slušne oblečenie, v ktorom sa hlavne Vy v spoločnosti budete cítiť príjemne. Z voľnočasových aktivít si môžete vybrať napr. kayakovanie sa v mangrovníkovom lese alebo popri pláži. Je možnosť vyskúšať si jazdu na vodnom skútri alebo rybárčenie. Budete mať šťastie na makrelu, Mahi Mahi alebo tuniaka? Takisto sú dostupné možnosti šnorchlovania, bicyklovania, hrania golfu, tenisu alebo výletu loďou. 

V cene doplatku sú raňajky. All inclusive stravovanie tento hotel neponúka.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Casa Panamá

Hotel Casa Panamá

⭑⭑⭑

Panama city, Panama

Netypický hotel Casa Panama sa nachádza v skvelej oblasti, v srdci Casco Viejo, na mieste, kde je mnoho výborných reštaurácii. Zaujímavá kombinácia starého a nového v uhľadenom štýle a slušnom servise. Zvonka aj zvnútra. Casa Panama príjemne prekvapí. V hotely je vonkajší bazén, Spa a krásna terasa. Vaša privátna izba je vybavená súkromnou kúpeľnou, kozmetikou, fénom aj uterákmi. V Strednej Amerike nie je prekvapením mať izbu otočenú do vnútorného nádvoria a nie smerom von na ulicu. Súvisí to s ich architektúrou a štýlom stavania budov. Na streche sa nachádza príjemný bar. Svetové ubytovacie portále mu udeľujú 4*, no my mu dávame 3*+.

Hotel Riu Playa Blanca

Hotel Riu Playa Blanca

⭑⭑⭑⭑⭑

Playa Blanca-Farrallon, Panama

Osvedčená európska sieť, 24 hodinové all inclusive, priamo na pláži, GOLD certifikácia za postoj k trvalo udržateľnému rozvoju, bezplatná wifi poteší každého, 3 bazény (jeden s barom) a detský bazén, bezplatné používanie posilňovne, hlavná a tematické reštaurácie. Hotel spĺňa nariadenia od Preverisk group COVID19 Certification - Hygiene Response 2020 - ktorá sa zaoberá hygienickými opatreniami v znovuotvorených hoteloch. Na výbornom jedle si pochutnáte v hlavnej reštauárcii, ktorá má aj vlastnú terasu. Vhodné možnosti aj pre vegetariánov. Hlavná reštaurácia Balboa je miesto, kde budú servírované raňajky v čase od 7:00-10:30 a večere od 18:30-22:00. Navyše medzi 10:30-12:00 sú tu stále dostupné kontinentálne raňajky. Reštaurácia Chiriqui pri bazénoch je miesto, kde budú servírované obedy od 12:00 do 15:00, poobedňajšie občerstvenie/ľahké jedlo od 15:00 - 18:00 a po 18:30 tu je steakhouse (á la carte). Nájdete tu 5 barov a tématické reštaurácie - Xian - ázijská kuchyňa, Il Palazzo talianska kuchyňa, ktoré majú vlastný harmonogram a tiež Vám ich odporúčame vyskúšať. S celkovým aktuálnym harmonogramom Vás oboznámia na recepcií a vyberiete si už podľa vlastnej chute a nálady. Dress code k večeri - hotel odporúča zvoliť si decentné, slušne oblečenie, v ktorom sa hlavne Vy v spoločnosti budete cítiť príjemne a ostatní to taktiež na Vás ocenia. Lobby bar Burbujas je otvorený od 10:30 do polnoci. Bar pri bazéne je otvorený od 10:30 do 17:30.  Lounge bar La Rumba a La Cumbia sú otvorené od 18:00 do polnoci. Sport Bar je otvorený 24 hodín denne a okrem drinkov tu dostanete aj ľahké jedlá. V hoteli je diskotéka (voľný vstup, otvorený bar), ktorá môže z dôvodu opatrení fungovať v obmedzenom režime. O aktuálnej otváracej dobe v jednotlivých baroch Vás informuje hotel na mieste. Izby sú moderné, čisté s klímou aj ventilátorom, TV, balkónom alebo terasou. Izby sú v rôznych kategóriách. V cene zájazdu zabezpečujeme základnú štandardnú izbu. Ak máte záujem o vyššie kategórie izieb, ocean front výhľad, family room (2 prepojené izby), trojlôžkovú izbu, prosíme, kontaktujte nás na bubo@bubo.sk kvôli overeniu cien a dostupnosti. V privátnej izbe a kúpeľni si vo výbave nájdete aj fén, žehličku, minibar, trezor. V neposlednom rade 3 km pláž a zóna s lehátkami určená iba pre hostí hotela. Oddychujte na širokých plážach Pacifiku! Neďaleko od hotela je golfové ihrisko Buenaventura Golf Club (3km) a golfové ihrisko Mantarraya Golf Club (8km). Obe sú 18 jamkové. Neďaleko od hotela sa nachádza aj privátna firma Scuba Caribe zabezpečujúca vodné športy ako napr. aj potápanie. Pri golfe aj potápaní rátajte s dodatočným poplatkom, nachádzajú sa totižto mimo hotela. V prípade záujmu iba o lekcie potápania v bazéne, je dostupná v samotnom hoteli aj takáto možnosť (informujte sa na recepcií). Hotel zapožičiava bez poplatkov šnorchel, kajaky a realizuje aj vodnú gymnastiku a napr. aj zabezpečí plážový volejbal. Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

JW Marriott Panama
JW Marriott Panama

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

JW Marriott Panama

Panama City
Panama

Pozrite sa na panorámu Panama city. Vidíte tu plachetnicovú budovu? Tak to je on! Hotel JW Marriott Panama. Najväčšia stavba celého mesta. Neskutočných 70 poschodí nadýchaných luxusom. Len v nedávnej minulosti to bol ten slávny Trump Tower, ktorých doslova vyhodili a budova začala poskytovať hotelové služby špičkovej značky JW, ktorá Vás bude rozmaznávať od príchodu až po check-out. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Riu Playa Blanca
Hotel Riu Playa Blanca

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Hotel Riu Playa Blanca

Playa Blanca-Farrallon
Panama

Osvedčená európska sieť, 24 hodinové all inclusive, priamo na pláži, GOLD certifikácia za postoj k trvalo udržateľnému rozvoju, 3 bazény (jeden s barom) a detský bazén, bezplatné používanie posilňovne, hlavná a tematické reštaurácie. Na výbornom jedle si pochutnáte v hlavnej reštauárcii, ktorá má aj svoju terasu. Vhodné možnosti aj pre vegetariánov. Hlavná reštaurácia Balboa je miesto, kde budú servírované raňajky v čase od 7:00-10:30 a večere od 18:30-22:00. Navyše medzi 10:30-12:00 sú tu stále dostupné kontinentálne raňajky. Reštaurácia Chiriqui pri bazénoch je miesto, kde budú servírované obedy od 12:00 do 15:00, poobedňajšie občerstvenie/ľahké jedlo od 15:00 - 18:00 a po 18:30 tu je steakhouse (á la carte).  Nájdete tu 5 barov a tématické reštaurácie - Xian - ázijská kuchyňa, Il Palazzo talianska kuchyňa, ktoré majú vlastný harmonogram a tiež Vám ich odporúčame vyskúšať. S celkovým aktuálnym harmonogramom Vás oboznámia na recepcií a vyberiete si už podľa vlastnej chute a nálady. Dress code k večeri - hotel odporúča zvoliť si decentné, slušne oblečenie, v ktorom sa hlavne Vy v spoločnosti budete cítiť príjemne a ostatní to taktiež na Vás ocenia. Lobby bar Burbujas je otvorený od 10:30 do polnoci. Bar pri bazéne je otvorený od 10:30 do 17:30.  Lounge bar La Rumba a La Cumbia sú otvorené od 18:00 do polnoci. Sport Bar je otvorený 24 hodín denne a okrem drinkov tu dostanete aj ľahké jedlá. V hoteli je diskotéka (voľný vstup, otvorený bar), ktorá môže z dôvodu opatrení fungovať v obmedzenom režime. O aktuálnej otváracej dobe v jednotlivých baroch Vás informuje hotel na mieste. 

Neďaleko od hotela je golfové ihrisko Buenaventura Golf Club (3km) a golfové ihrisko Mantarraya Golf Club (8km). Obe sú 18 jamkové. Neďaleko od hotela sa nachádza aj privátna firma Scuba Caribe zabezpečujúca vodné športy ako napr. aj potápanie. Pri golfe aj potápaní rátajte s dodatočným poplatkom, nachádzajú sa totižto mimo hotela. V prípade záujmu iba o lekcie potápania v bazéne, je dostupná v samotnom hoteli aj takáto možnosť (informujte sa na recepcií). Hotel zapožičiava bez poplatkov šnorchel, kajaky a realizuje aj vodnú gymnastiku a napr. aj zabezpečí plážový volejbal. Izby sú moderné, čisté s klímou aj ventilátorom, TV, balkónom alebo terasou. Izby sú v rôznych kategóriách. V cene zájazdu zabezpečujeme základnú štandardnú izbu. Ak máte záujem o vyššie kategórie izieb, ocean front výhľad, family room (2 prepojené izby), trojlôžkovú izbu, prosíme, kontaktujte nás na bubo@bubo.sk kvôli overeniu cien a dostupnosti. V privátnej izbe a kúpeľni si vo výbave nájdete aj fén, žehličku, minibar, trezor. V neposlednom rade 3 km pláž a zóna s lehátkami určená iba pre hostí hotela. Oddychujte na širokých plážach Pacifiku!

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Royal Decameron Panama

Royal Decameron Panama

⭑⭑⭑⭑

Rio Hato , Panama

Royal Decameron je 4* plážový hotel. All inclusive dobre funguje a aj tu si dobre oddýchnete. Hotel sa nachádza priamo na pláži, ktorá sa volá Farallon. Hotel je obklopený zeleňou a táto oblasť ma zároveň aj celkom bohatú históriu. V minulosti (1980) tu bola vojenská základňa a bolo to tu známe ako Rybárska oblasť Farallon. Dnes je to známejšie skôr ako veľmi dobrá dovolenková destinácia. Aj tento hotel ponúka športové aktivity ako tenis, kajaky, fitness, detské ihriska. Hotel je family friendly. Stravovanie all inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, k dispozícii sú aj večere A la carte, neobmedzené drinky (alko, nealko). V čase večere všetky reštaurácie hotela vyžadujú od klientov rezervácie stola vopred okrem Atlantis a Pacifiko – tie sú bufetové. K dispozícii možnosti golfu (za poplatok) v blízkosti hotela - 18 jamkové ihrisko. Hotel má 852 izieb. Spa procedúry nie sú súčasťou all iclusive a sú za poplatok. Klimatizované izby majú samozrejme súkromnú kúpeľňu, fén, TV, trezor. Hotel ma 9 bazénov (aj detský bazén), uteráky samozrejmosťou, potom 8 A la carte reštaurácii a 2 bufetové reštaurácie, 11 barov. Reštaurácia El Canal sa orientuje prevažne na morské plody, Café Med na stredomorskú kuchyňu, El Pesca ponúka úlovky z mora v daný deň, Panamai ponúka taliansku kuchyňu, Cuzco ponúka peruánsku kuchyňu. V rýchlo sa rozvíjajúcej Paname je tento hotel výborným výberom spomedzi stredne drahých hotelov. Ak je rezervácia v hoteli nedostupná, siahame po inej možnosti ubytovana v plážovom hoteli Riu Playa Blanca.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Sheraton Bijao Beach Resort & Spa

Sheraton Bijao Beach Resort & Spa

⭑⭑⭑⭑⭑

Rio Hato , Panama

Značka Sheraton evokuje top kvalitu s výnimkou hotela Sheraton Bijao. Hotel je trochu vybývaný, ale all inclusive funguje a dobre si tu oddýchnete. Hotel sa nachádza priamo na pláži Santa Clara, má krásnu záhradu, 6 vonkajších bazénov (aj detský bazén), 3 reštaurácie a Spa. Hotel Sheraton má 293 izieb. Izby majú samozrejme súkromnú kúpeľňu, fén, minibar, TV, príslušenstvo na prípravu kávy. Stredomorskú kuchyňu môžete ochutnať v reštaurácii Los Olivos, japonsku kuchyňu v reštaurácii Sakura, morské plody v Coco Solo a medzinárodnú kuchyňu v reštaurácii Taboga. Prvé tri sú A la carte, kde je nutná rezervácia na večeru vopred. Taboga je bufetová, kde rezervácia stola vopred nie je nutná. V hoteli sú ďalšie tri bary. K dispozícií je vždy aj detské menu. Hotel je family friendly. Hotel má vlastné tenisové kurty, fitness a 9 jamkové golfové ihrisko (vzdialené od hotela 10 min.). V hoteli sa nachádzajú malé obchody a wellness. K dispozícií plážové lehátka, uteráky. Svetové portály udeľujú hotelu 5*, ale vzhľadom na viaceré nedostatky mu BUBO dáva 4*. Ak hľadáte v tejto oblasti lepší hotel tak odporúčame nový Riu.
Wifi

Wifi

Victoria Hotel and Suites

Victoria Hotel and Suites

⭑⭑⭑⭑

Panama city, Panama

Moderný hotel Victoria Hotel Suites sa nachádza v business centre Panama city. Na streche je bazén, z ktorého je panoramatický výhľad na mesto. Izby hotela sú elegantne zariadené, klimatizované a odhlučnené. Samozrejmosťou je kúpeľňa so základnou kozmetikou, uterákmi, minibar, TV a príslušenstvo na prípravu kávy. Hotelová reštaurácia Carmenére ponúka medzinárodnú kuchyňu a servírujú sa v nej aj raňajky, ktoré sú v cene zájazdu a podávajú sa formou bufetu. Pre dokúpenie si vody alebo drobného snacku pred programom, môžete využiť supermarket, ktorý sa nachádza oproti hotelu vpravo. V prípade nedostupnej rezervácie, využívame služby aj kvalitného hotela Sercotel Princess, ktorý v minulosti hostil hotelové siete Sheraton a podobne a je v rovnakej kategórii ako Victoria Suites. Svetové ubytovacie portále udeľujú hotelu 4*. 

Wifi

Wifi

K

Amerika  

Južná Amerika, Panama, Peru


náročnosť

12 dní

Trvanie

4150
K

Amerika  

Panama


náročnosť

9 dní

Trvanie

2360
K

Amerika  

Južná Amerika, Galapágy, Panama, Ekvádor


náročnosť

11 dní

Trvanie

4707 5230€
K

Amerika  

Južná Amerika, Panama, Kolumbia


náročnosť

13 dní

Trvanie

3621 4260€
Panamský prieplav - technický div sveta Blog

Blog Panamský prieplav - technický div sveta

Ak existuje jedna vec, ktorú musíte urobiť, keď cestujete do Panamy, je to návšteva ikonického Panamského prieplavu. Hovorí sa, že je to jeden z…

Eva Andrejcová 10 min. čítania
Francis Drake: Pirát v službách kráľovnej Blog

Blog Francis Drake: Pirát v službách kráľovnej

Za posledné roky sa Sir Francis Drake stal obľúbenou postavou mnohých dobrodružných románov, filmov a videohier. Aká je však skutočná osobnosť…

Štefan Bielik 18 min. čítania
Panamá Viejo a piráti z Karibiku Blog

Blog Panamá Viejo a piráti z Karibiku

Panama na brehu Tichého oceánu je moderné a pulzujúce mesto s 1,5 miliónmi obyvateľov. Väčšina turistov sa počas prehliadky hlavného mesta Panamy…

Panama - základné informácie Blog

Blog Panama - základné informácie

Krajina Strednej Ameriky, o ktorej ste už určite počuli. Je známa hlavne vďaka Panamskému prieplavu a mnohí ju nazývajú daňovým rajom. Zoznámte sa…

Suveníry z Panamy

07

05:50

okt

2022

Panama Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Odchádzate z Panama city a potrebujete si ešte rýchlo niečo nakúpiť? Ponúkame Vám tipy, kde môžete nakúpiť pekné a aj kvalitné suveníry. Už asi budete vedieť, že…