Hotely v Bhutáne sa z roka na rok zlepšujú, no dodnes niekedy vypadne elektrický prúd, wifi alebo nefunguje centrálne vykurovanie, a tak je aj v kvalitných hoteloch v noci zima. Izba však v takom prípade môže mať elektrické kachle, no každý hotel v horách má perinu a deku, tak sa netreba báť. Spacák nebudete potrebovať. Niektoré izby zdobia krásne, tradičné vzory typické pre tento región. Bhután sa vydal už pred rokmi cestou ekologického a moderného turizmu, kde hľadí na udržateľnosť, no zároveň vie čo to znamená luxusné ubytovanie. Už aj také tu nájdete a ak ho vyhľadávate, potom ste tu na správnom mieste. Jeden z najunikátnejších hotelov v Bhutáne je hotel zo siete Six Senses, ktorý zachováva tradície aj prísnu modernosť premiešanú s luxusom. Vynikajúcimi hotelmi v Bhutáne sú aj hotely Taj Tashi, ktorý mal ako prvý v krajine svojich päť hviezdičiek, ale aj Amankora s neskutočnými výhľadmi či Amankora Punakha na brehu rieky s 12 luxusnými izbami. Le Meridien Thimpu je tiež dokonalá stávka na lukratívnu istotu. Unikátnym ubytovaním v krajine je aj Phajoding Monastery, kde viete prespať v kláštore zo 14.storočia, kde dodnes žijú budhistickí mnísi. Ak milujete luxusné hotely s najkrajšími výhľadmi, potom sa môžete pozrieť aj na Como Uma Punatha, ktorý predčí všetky očakávania.

Hotely ponúkajúce slušný pomer ceny a kvality:

Hotel Ga Me Ga (Puntsholing) – Hotel Ga Me Ga v pohraničnom mestečku Puntsholing má 3* a jeho súčasťou je reštaurácia, fitnes centrum, SPA centrum, bazén, ale aj príjemný hotelový bar, kde si viete dať svoje prvé bhutánske pivo. Všetky izby sú vybavené štandardom od vlastnej kúpeľne, toalety, klimatizácie až po satelitnú televíziu, wifi, kanvicu na zohriatie vody alebo sušič na vlasy. Hotel leží v centre, kde sa viete príjemne prejsť okolím.

Hotel Norpheling (Thimpu) – Príjemný 3* Hotel Norpheling v hlavnom meste predstavuje klasický, bhutánsky hotel so štandardným vybavením, ktorý má svoju vlastnú záhradu, reštauráciu, ale aj bar. Hotel ma wifi v spoločných priestoroch, ale aj na izbách. Tie sú vybavené toaletou, kúpeľňou, satelitnou televíziou, chladničkou, kanvicou na vodu, sušičom na vlasy a nábytkom na odloženie vecí. Izby sú priestranné, čisté, svetlé a už na prvý pohľad sa vám na tomto mieste bude páčiť.

Hotel Meri Puensum Resort (Punakha) – Zaujímavý rezort Meri Puensum v údolí Punakha patrí medzi zážitkové miesta. Nachádza sa nad mestečkom aj údolím a tak ponúka krásne výhľady na bhutánsku krajinu. Spravuje ho bhutánska rodina, ktorá sa stará o to, aby tu bola rodinná atmosféra. Môžete tu využiť bar, práčovňu, biznis centrum s počítačom alebo reštauráciu s bhutánskou, čínskou alebo kontinentálnou kuchyňou. Izby spĺňajú komfortný štandard ubytovania. Sú čisté, s vlastným sociálnym zariadením, televíziou či klimatizáciou. Niektoré majú dokonca aj balkón.

Hotel Metta Resort (Paro) – Metta Resort patrí medzi krásne hotely s výhľadom na údolie Paro s okolitými horami. Súčasťou hotela je „tajná“ záhrada s nádvorím, kde si viete vychutnať čaj, alebo miestnu kuchyňu. Na vrchnej terase môžete ráno stretnúť niekoho kto si prišiel zacvičiť jógu alebo taiči, ale aj sledovanie krajina vás dokáže nadchnúť. Izby sú vkusne zariadené, jednoducho, ale so všetkým čo potrebujete a zdôrazňujú sa tu bhutánske detaily či ozdoby. Presne preto pôsobí rezort veľmi príjemne. Izby majú klasický štandard trojhviezdičkového hotela, tak vám nebude nič chýbať.

Bhután ponúka aj luxus:

Le Meridien (Thimpu) – V bhutánskom Thimpu neexistuje lepší hotel ako Le Meridien. To, že má 5* nemusíme pripomínať, ale veľmi radi to zdôrazníme a kebyže môžete, pokojne si tu pridajte viac nocí. Súčasťou tohto luxusného hotela je priestranný bazén, vyhlásené SPA a wellness centrum a nájdete tu aj štyri vynikajúce reštaurácie s medzinárodnou, čínskou, indickou aj bhutánskou kuchyňou. Ak máte chuť na drink, bar vás prevedie obrovským výberom a uspokojí každý váš nápad. Priestranné izby sú moderne zariadené, presvetlené s výhľadom na Thimpu a nájdete v nich samozrejme päťhviezdičkový štandard. Ak sa do Bhutánu vyberie slávna osobnosť alebo štátnik, väčšinou skončí práve v tomto hoteli. Odporúčame Vám to najlepšie.

Uma by COMO (Punakha) – Luxusný hotelový rezort Uma by COMO leží na okraji údolia Punakha a jeho samotná poloha vám bude pripomínať kúsok bhutánskeho raja. Rezort je postavený tak, aby potešil všetky vaše zmysly. Dokonalé výhľady, perfektný oddych v SPA či wellness centre, kde viete zažiť bhutánske masáže (skúste tú s horúcimi kameňmi), alebo gastronomický raj v podobe večere v luxusnej reštaurácii. Ak máte chuť na ajurvédu alebo bylinkový kúpeľ s výhľadom na Punkahu, to všetko vám tento rezort dokáže namiešať. Napokon si oddýchnete vo svojej izbe. Je dokonale presklená, aby sa zdôraznilo prepojenie s prírodou a ak sa chcete nadýchnuť čerstvého vzduchu, k dispozícii máte kamenný balkón s posedením. Drevený štýlový nábytok, bhutánske detaily a to všetko vyladené modernými víziami.

Hotel Zhiwa Ling (Paro) – Unikátny komplex Zhiwa Ling spĺňa všetky predstavy luxusu v spojení s dokonalou, bhutánskou prírodou. Je to prvý 5* rezort v bhutánskych rukách a ideou za hotelom je spojiť bhutánske tradície s 21. storočím. Hotel má 45 izieb a všetky majú výhľad na smaragdové hory a kopce v údolí Paro. Súčasťou rezortu je záhrada, malý chrám, typická bhutánska čajovňa, bar s krbom, fantastické SPA, wellness rezort s masážami, butik ale aj fitnes centrum. Samozrejmosťou sú priestranné izby, vkusne zariadené, pričom sa dbá na bhutánske tradície. Toto miesto má v sebe všetko, prečo ho budete milovať.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Špičkové hotely v Bhutáne
Špičkové hotely v Bhutáne

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Špičkové hotely v Bhutáne

Thimphu, Punakha, Paro
Bhután

Zlepšite si ubytovací štandard na luxusné hotely v Bhutáne a užívajte si vysokohorské kráľovstvo z pohodlia štýlových rezortov. Cena platí pre jednu osobu zdieľajúcu izbu pre dve osoby, raňajky, 5 nocí ( 2 noci Le Meridien Thimpu, 1 noc Uma by COMO v Punakha a 2 noci v Le Meridien/Zhiwaling Paro).
Wifi

Wifi

Zhiwa Ling Hotel
Zhiwa Ling Hotel

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Zhiwa Ling Hotel

Paro
Bhután

Unikátny komplex Zhiwa Ling spĺňa všetky predstavy luxusu v spojení s dokonalou, bhutánskou prírodou. Je to prvý 5* rezort v bhutánskych rukách a ideou za hotelom je spojiť bhutánske tradície s 21.storočím. Hotel má 45 izieb a všetky majú výhľad na smaragdové hory a kopce v údolí Paro. Súčasťou rezortu je záhrada, malý chrám, typická bhutánska čajovňa, bar s krbom, fantastické SPA, wellness rezort s masážami, butik ale aj fitnes centrum. Samozrejmosťou sú priestranné izby, vkusne zariadené, pričom sa dbá na bhutánske tradície s modernými víziami. Toto miesto má v sebe všetko, prečo ho budete milovať.
Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

COMO Uma Punakha
COMO Uma Punakha

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

COMO Uma Punakha

Punakha
Bhután

Luxusný hotelový rezort Uma by COMO leží na okraji údolia Punakha a jeho samotná poloha vám bude pripomínať kúsok bhutánskeho raja. Rezort je postavený tak, aby potešil všetky vaše zmysly. Dokonalé výhľady, perfektný oddych v SPA či wellness centre, kde viete zažiť bhutánske masáže (skúste tú s horúcimi kameňmi), alebo gastronomický raj v podobe večere v luxusnej reštaurácii. Ak máte chuť na ajurvédu alebo bylinkový kúpeľ s výhľadom na Punkahu, to všetko vám tento rezort dokáže namiešať. Napokon si oddýchnete vo svojej izbe. Je dokonale presklená, aby sa zdôraznilo prepojenie s prírodou a ak sa chcete nadýchnuť čerstvého vzduchu, k dispozícii máte kamenný balkón s posedením. Drevený štýlový nábytok, bhutánske detaily a to všetko vyladené modernými víziami.
Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Le Meridien Thimphu
Le Meridien Thimphu

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Le Meridien Thimphu

Thimphu
Bhután

V bhutánskom Thimpu neexistuje lepší hotel ako Le Meridien. To, že má 5* nemusíme pripomínať, ale veľmi radi to zdôrazníme a keby sme mohli, pokojne by sme ešte jednu na viac pridali. Súčasťou tohto luxusného hotela je priestranný bazén, vyhlásené SPA a wellness centrum a nájdete tu aj štyri vynikajúce reštaurácie s medzinárodnou, čínskou, indickou aj bhutánskou kuchyňou. Ak máte chuť na drink, bar vás prevedie obrovským výberom a uspokojí každý váš nápad. Priestranné izby sú moderne zariadené, presvetlené s výhľadom na Thimpu a nájdete v nich samozrejme päťhviezdičkový štandard. Ak sa do Bhutánu vyberie slávna osobnosť alebo štátnik, väčšinou skončí práve v tomto hoteli. Ponúkame vám to najlepšie.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Metta Resort

Hotel Metta Resort

⭑⭑⭑

Paro, Bhután

Metta Resort patrí medzi zážitkové hotely s výhľadmi na údolie Paro s okolitými horami. Súčasťou hotela je „tajná“ záhrada s nádvorím, kde si viete vychutnať bhutánske pivo, alebo miestnu kuchyňu. Na vrchnej terase môžete ráno stretnúť niekoho kto si prišiel zacvičiť jógu alebo taiči, ale aj sledovanie krajina vás dokáže nadchnúť. Izby sú vkusne zariadené, jednoducho, ale so všetkým čo potrebujete a zdôrazňujú sa tu bhutánske detaily či ozdoby. Presne preto pôsobí rezort veľmi príjemne. Izby majú klasický štandard trojhviezdičkového hotela, tak vám nebude nič chýbať.
Wifi

Wifi

Hotel Meri Puensum Resort

Hotel Meri Puensum Resort

⭑⭑⭑

Punakha, Bhután

Zaujímavý rezort Meri Puensum v údolí Punakha patrí medzi zážitkové miesta. Nachádza sa nad mestečkom aj údolím a tak ponúka krásne výhľady na bhutánsku krajinu. Spravuje ho bhutánska rodina, ktorá sa stará o to, aby tu bola rodinná atmosféra. Môžete tu využiť bar, práčovňu, biznis centrum s počítačom alebo reštauráciu s bhutánskou, čínskou alebo kontinentálnou kuchyňou. Izby spĺňajú komfortný štandard ubytovania. Sú čisté, s vlastným sociálnym zariadením, televíziou či klimatizáciou. Niektoré majú dokonca aj balkón.
Wifi

Wifi

Hotel Norpheling

Hotel Norpheling

⭑⭑⭑

Thimpu, Bhután

Príjemný 3* Hotel Norpheling v ktorom strávime dve noci v hlavnom meste predstavuje klasický, bhutánsky hotel so štandardným vybavením, ktorý má svoju vlastnú záhradu, reštauráciu, ale aj bar. Hotel ma wifi v spoločných priestoroch, ale aj v izbách. Tie sú vybavené toaletou, kúpeľňou, satelitnou televíziou, chladničkou, kanvicou na vodu, sušičom na vlasy a nábytkom na odloženie vecí. Izby sú priestranné, čisté, svetlé a už na prvý pohľad sa vám na tomto mieste bude páčiť.
Wifi

Wifi

Hotel Ga Me Ga

Hotel Ga Me Ga

⭑⭑⭑

Puntsholing, Bhután

Hotel Ga Me Ga bude našim prvým kontaktom s Bhutánom v pohraničnom mestečku Puntsholing. Hotel má 3* a jeho súčasťou je reštaurácia, fitnes centrum, SPA centrum, bazén, ale aj príjemný hotelový bar, kde si viete dať svoje prvé bhutánske pivo. Všetky izby sú vybavené štandardom od vlastnej kúpeľne, toalety, klimatizácie až po satelitnú televíziu, wifi, kanvicu na zohriatie vody alebo sušič na vlasy. Hotel leží v centre, tak sa dá príjemne prejsť okolím.
Wifi

Wifi

K

Ázia  

Bhután, India

25.10. → 07.11.

náročnosť

14 dní

Trvanie

4793 6390€
K

Ázia  

Bhután, Nepál, India


náročnosť

17 dní

Trvanie

5108 7195€
Himaláje – rady na cestu do najkrajších hôr sveta Prémiový blog

Prémiový blog Himaláje – rady na cestu do najkrajších hôr sveta

Hima – sneh a alaya domov - dve slová označujúce najvyššie pohorie sveta sa stali globálnym synonymom majestátnosti. Ako ich vnímajú ľudia, ktorí…

Thimphu – najvyššie položená ázijská metropola Thimphu

Thimphu Thimphu – najvyššie položená ázijská metropola

Bhután - vitajte v krajine hrmiaceho draka, ako sa krajina pod Himalájami prezýva. Má veľa pôvabov a unikátov, a jedným z jeho atraktívnych miest,…

Bhután - nedostupné kráľovstvo hromiaceho draka Blog

Blog Bhután - nedostupné kráľovstvo hromiaceho draka

Spýtal sa vás už niekto, či ste šťastný vo vašej krajine? Aká by bola vaša odpoveď? Ste si istý, že sa o vás vaša krajina postará? Čo s vami bude,…

Ladislav Vontszemü 18 min. čítania
Dardželing a Sikkim - najlepší čaj sveta pri nezabudnuteľnom východe slnka Blog

Blog Dardželing a Sikkim - najlepší čaj sveta pri nezabudnuteľnom východe slnka

Kde rastie najlepší čaj na svete? Obľúbený horúci nápoj má svoje korene v Indii a pojem Dardželing nie je len značkou čaju, ale aj mesta s…

Ladislav Vontszemü 12 min. čítania