Bulharsko je krajina, ktorá vie vyčarovať nádherný moment prekvapenia. Netýka sa to len krás, ktoré tu nájdete, ale aj možnosti ubytovania. Na svoje si tu prídu aj najnáročnejší návštevníci a ak radi hľadáte luxusnejšie hotely či prémiové služby, sklamaní nebudete. Sofia ako hlavné mesto má najväčší výber kvalitných hotelov a medzi nimi dominujú miesta akými sú Grand Hotel Millennium Sofia s 5* a nádherným výhľadom na okolie alebo luxusný Hyatt Regency Sofia s vynikajúcim skybarom, kde môžete pri drinku spomínať na krásne zážitky nielen hlavného mesta. Hotel Sofia Palace pripomína skutočný palác, kde sa dbá na dokonalosť pri každom jednom detaile. Bar aj lounge bude miesto, ktoré si tu rozhodne zamilujete. Ak by ste hľadali luxusný hotel na brehu mora, potom si vyberte Grand Hotel Pomorie s výhľadom na Čierne more, fantastickým SPA a wellness centrom. Blue Bay Hotel v mestečku Sozopol uspokojí aj tých náročnejších klientov, pretože na prvý pohľad zaujme elegantným dizajnom a neskôr oceníte aj príjemný bazén a fantastickú polohu. Jediným mínusom tohto miesta bude to, že ho nebudete chcieť opustiť. V oblasti Zlatých pieskov je najluxusnejším hotelom International Hotel Casino & Tower Suites, kde si viete nielen oddýchnuť, uloviť gastronomické zážitky, ale skúsiť šťastie aj v kasíne.

Ak hľadáte unikátne hotely, aj tie majú v Bulharsku svoje miesto. Čo by ste povedali na Thracian Cliffs Golf & Beach Resort v Kavarne, kde si môžete zahrať golf a hneď na sa okúpať v Čiernom mori? Túžite prespať v karavane? V mestečku Ihtiman si ho môžete prenajať na noc alebo viac dní a môžete snívať svoj sen o túlackom živote. V mestečku Koprivshitsa sa zase viete ubytovať u domácich v tradičných domoch, kde vás zobudí vôňa dokonalých raňajok a výhľady na okolité lesy. Green Hill Boutique Hotel je zase pre milovníkov prírody, pretože je zasadený v nádhernom prostredí Berkovitse, kde si viete požičať bicykel a stráviť neskutočný deň. Bulharsko má v ponuke aj množstvo hotelov s termálnymi kúpeľmi.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Bulharsko - cesta za vínom Blog

Blog Bulharsko - cesta za vínom

Bulharsko je zaujímavou krajinou, ktorá ponúka viac ako len 378 km dlhé pobrežie Čierneho mora. Táto krajina má bohatú históriu, staré tradície a…

Patrícia Kardošová 4 min. čítania