Ostrovný Bahrajn prechádza svojou renesanciou a z utiahnutého miesta, kam ledva prišli turisti sa mení na malý Dubaj. To vidno aj na hotelovej scéne a hoci je stále najviac hotelov v hlavnom meste Manama a v tesnom okolí, ubytovanie v Bahrajne ide dobrým smerom. Manama vám ponúkne apartmánové hotely, ktoré sú veľmi obľúbené u Arabov cestujúcich s celými rodinami, no nájdete aj hotely strednej triedy a čoraz viac hotelov sa zaraďuje do luxusnejšej kategórie. Mnohé hotely v Maname už dnes dokonca lákajú aj na plážovú dovolenku a tak viete návštevu Bahrajnu spojiť aj s oddychom pri mori. Medzi tie najluxusnejšie hotely patrí The Ritz-Carlton, Jumeirah Royal Saray alebo Wyndham Grand. Všetky majú 5* a budete v nich oddychovať ako v perinke. Unikátnym hotelom je aj Four Seasons Hotel v Bahrajnskom zálive, ktorý má na svedomí rovnaká firma aká v Dubaji stavala ikonickú vežu Burj Khalifa. Bahrajn sa jednoducho derie dopredu!  Ak hľadáte miesto s dušou, skúste sa pozrieť do Muharraqu na butikový hotel Nuzul al Salam, ktorý je v starom dome z roku 1947. Dovolí vám nahliadnuť do starého, miznúceho Bahrajnu. Najlepší wellness zažijete v rezorte Al Areen Palace and Spa.

Hľadáte hotel v centre bahrajnskej Manamy? Tu je naše odporúčanie:

Hotel Monroe (Manama) -  leží v centre bahrajnskej Manamy v štvrti Al Hoora. Moderný vzhľad, priestranné a čisté izby sú miestom, kde si príjemne oddýchnete. V štandarde už máte mramorovú kúpeľňu a súčasťou vašej izby je aj chladnička, satelitná televízia, kreslá s malým stolčekom a priestor na odloženie batožiny. Len pár desiatok od metrov nájdete supermarket a za 5 minút chôdze ste v slávnom podniku Hard Rock´s Cafe. V hoteli si môžete odpočinúť pri vnútornom aj vonkajšom bazéne, absolvovať masáž, vyskúšať hammam alebo si zacvičiť v telocvični. Ak máte chuť na arabskú kuchyňu, priamo v hoteli je podnik s menom Rozina, kde sa výborne najete.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Monroe hotel

Monroe hotel

⭑⭑⭑⭑

Manama, Bahrajn

Hotel Monroe leží v centre bahrajnskej Manamy v štvrti Al Hoora. Moderný vzhľad, priestranné a čisté izby sú miestom, kde si príjemne oddýchnete. V štandarde už máte mramorovú kúpeľňu a súčasťou vašej izby je aj chladnička, satelitná televízia, kreslá s malým stolčekom a priestor na odloženie batožiny. Len pár desiatok od metrov nájdete supermarket a za 5 minút chôdze ste v slávnom podniku Hard Rock´s Cafe. V hoteli si môžete odpočinúť pri vnútornom aj vonkajšom bazéne, absolvovať masáž, vyskúšať hammam alebo si zacvičiť v telocvični. Ak máte chuť na arabskú kuchyňu, priamo v hoteli je podnik s menom Rozina, kde sa výborne najete.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

K

Ázia  

Saudská Arábia, Bahrajn


náročnosť

10 dní

Trvanie

2961 4230€
K

Ázia  

Saudská Arábia, Bahrajn


náročnosť

13 dní

Trvanie

5230
K

Ázia  

Kuvajt, Saudská Arábia, Dubaj (SAE), Bahrajn, Spojené arabské emiráty, Omán, Katar


náročnosť

19 dní

Trvanie

5108 6810€
K

Ázia  

Kuvajt, Dubaj (SAE), Bahrajn, Spojené arabské emiráty, Omán, Katar


náročnosť

12 dní

Trvanie

2797 3995€
Epos o Gilgamešovi

13

06:21

aug

2023

Bahrajn Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Epos o Gilgamešovi patrí k najstarším literárnym pamiatkam na svete a zrejme o ňom počul každý vzdelaný človek. Príbeh o kráľovi z mesta Uruk bol zaznamenaný na hlinené…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

CESTOVATEĽSKÉ NOVINY

ZISTIŤ VIAC