Hotely, ktoré odporúčame v Estónsku:

St. Petersbourg (Tallinn) - tento hotel má úžasnú tradíciu. Svoje brány otvoril už v roku 1850. Samotná budova, v ktorej sa nachádza sa datuje do 14. storočia. Čaro minulosti tu na Vás dýcha v každom rohu. Hotel má skvelú polohu priamo v starom meste a zo svojej izby to máte všade na skok. Historický hotel a jeho starostlivá rekonštrukcia idú vo vnútri ruka v ruke s modernou dobou. Nájdete tu dizajnérske kúsky od Andrew Martin alebo od fínskeho dizajnéra Eera Aarniho. Zmes dekadencie a histórie chutí prekvapujúco dobre. Izby sú priestranné a luxusne zariadené. Pri večeri Vás často obsluhujú dámy a páni v dobových krojoch. Tento hotel si zamilujú milovníci historických, luxusných hotelov. Koniec koncov trochu luxusu si počas cesty zaslúžite. No nie? 

Metropol (Tallinn) - leží v centrálnej časti Tallinnu, len pár desiatok metrov od starého, stredovekého centra mesta. Ide o moderný hotel s príjemným prostredím od hotelového baru, kde si viete vychutnať drink až po priestranné, svetlé izby. Súčasťou hotela je aj SPA centrum s možnosťou masáží (za príplatok). V hoteli nájdete zaujímavú reštauráciu s medzinárodnou kuchyňou, ale aj kúsok od hotela sa viete najesť alebo si nakúpiť drobnosti v supermarkete. Ide o kvalitný hotel s vkusne zariadenými izbami, kde nájdete vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňu, satelitnú televíziu, chladničku s minibarom aj pracovný stôl.

Lydia Hotel (Tartu)  - má historickú plohu v starom Tartu. 4* hotel je moderne vybavený, má niekoľko saun, výborne vybavený fitness. Výhľad na Toomemägi, park Pirogov, radnicu (50 metrov od hotela) alebo ulicu Ülikooli. Výborný tip na kvalitné ubytovanie v sympatickom meste.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

St. Petersbourg
St. Petersbourg

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

St. Petersbourg

Tallin
Estónsko

Tento hotel má úžasnú tradíciu. Svoje brány otvoril už v roku 1850. Samotná budova, v ktorej sa nachádza sa datuje do 14. storočia. Čaro minulosti tu na Vás dýcha v každom rohu. Hotel má skvelú polohu priamo v starom meste a zo svojej izby to máte všade na skok. Historický hotel a jeho starostlivá rekonštrukcia idú vo vnútri ruka v ruke s modernou dobou. Nájdete tu dizajnérske kúsky od Andrew Martin alebo od fínskeho dizajnéra Eera Aarniho. Zmes dekadencie a histórie chutí prekvapujúco dobre. Izby sú priestranné a luxusne zariadené. Pri večeri Vás často obsluhujú dámy a páni v dobových krojoch. Tento hotel si zamilujú milovníci historických, luxusných hotelov. Koniec koncov trochu luxusu si počas cesty zaslúžite. No nie? 

Wifi

Wifi

Hotel Metropol

Hotel Metropol

⭑⭑⭑

Tallin

Hotel Metropol leží v centrálnej časti Tallinnu, len pár desiatok metrov od starého, stredovekého centra mesta. Ide o moderný hotel s príjemným prostredím od hotelového baru, kde si viete vychutnať drink až po priestranné, svetlé izby. Súčasťou hotela je aj SPA centrum s možnosťou masáží (za príplatok). V hoteli nájdete zaujímavú reštauráciu s medzinárodnou kuchyňou, ale aj kúsok od hotela sa viete najesť alebo si nakúpiť drobnosti v supermarkete. Ide o kvalitný hotel s vkusne zariadenými izbami, kde nájdete vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňu, satelitnú televíziu, chladničku s minibarom aj pracovný stôl.
Wifi

Wifi

K

Európa  

Škandinávia, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

3140
K

Európa  

Škandinávia, Lotyšsko, Litva, Fínsko, Estónsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1695
Tallinn – romantická perla Pobaltia Tallinn

Tallinn Tallinn – romantická perla Pobaltia

Po dvojhodinovej plavbe z Helsínk cez Fínsky záliv sa vylodíme v Talline - najväčšom estónskom prístave a metropole krajiny. Sme v hlavnom meste…

Ivana Ďurčová 14 min. čítania

DOVOLENKA V EXOTIKE

ZISTIŤ VIAC