Albánsko si za roky buduje kvalitnú hotelovú sieť a dnes, kedy sa o Albánsku hovorí viac je pripravené splniť nároky aj najnáročnejších klientov. Ak hľadáte luxus, nájdete ho tu, objaviť viete aj luxusnejšie rezorty na brehu Jadranského mora a nechýbajú tu ani zaujímavé a unikátne miesta, kde viete stráviť noc.

Ak radi trávite dovolenku pri mori v luxuse, Albánsko má pre vás niekoľko ťahákov. Skúste sa ubytovať v hotelovom rezorte Prado Luxury Hotel s 5* v mestečku Himare a užijete si dokonalé prostredie, mimoriadny hammam a skvelú reštauráciu na mieste s výhľadom na západy slnka. La Brisa Boutique Hotel v Dhermi je menším miestom, intímnejším, no rozhodne vie, že vsadiť na luxus sa mu oplatilo, pretože dokáže prilákať zaujímavých ľudí. Vo Vlore sa ubytujte v Maritim Resort Marina Bay a okrem 5* luxusu máte na dosah jednu z najkrajších albánskych pláží. K luxusným hotelom v Tirane patrí aj Arte Boutique Hotel s kvalitným SPA, záhradou či nočným klubom.

Chcete stráviť čas v Albánsku pri mori? BUBO odporúča tieto hotely:

Hotel Adria (Shengjin) - Príjemný hotel Adria leží v centre albánskeho Shengjinu, a tiež má dokonalú polohu vzhľadom k miestnej pláži. Z hotela to máte na pláž skutočne len pár minút chôdze a môžete sa nechať unášať lákavým Jadranom. Izby sú čisté, svetlé, jednoduché, no funkčne zariadené s vlastným sociálnym zariadením, kúpeľňou, televíziou či klimatizáciou. V hoteli máte aj bezplatné wifi, raňajky formou bufetových stolov. V hoteli nájdete aj bar a reštauráciu so stredomorskou aj albánskou kuchyňou.

Carpe Diem (Shengjin) - Perfektné miesto na prímorský relax v centre albánskeho letoviska Shengjin, priamo na Wilsonovom bulváre, teda len pár krokov od Jadranského mora. Na príjemnú pláž to máte za minútku či dve a v okolí hotela nájdete aj niekoľko skvelých podnikov na obed či večeru alebo len na posedenie pri chutnom pohári miestneho vína či drinku. Izby sú priestranné, mnohé s výhľadom na more alebo na okolitú prírodu.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Zvýšenie úrovne ubytovania Balkán na jeden vrz
Zvýšenie úrovne ubytovania Balkán na jeden vrz

Luxusný hotel

⭑⭑⭑+

Zvýšenie úrovne ubytovania Balkán na jeden vrz

Shengjin, Sutomore
Albánsko, Čierna Hora

Doprajte si lepšie ubytovanie počas pobytu pri pláži v Albánsku a v Čiernej Hore.
Wifi

Wifi

 Carpe Diem Hotel
 Carpe Diem Hotel

Luxusný hotel

⭑⭑⭑

Carpe Diem Hotel

Shengjin
Albánsko

Perfektné miesto na prímorský relax v centre albánskeho letoviska Shengjin, priamo na Wilsonovom bulváre, teda len pár krokov od Jadranského mora. Na príjemnú pláž to máte za minútku či dve a v okolí hotela nájdete aj niekoľko skvelých podnikov na obed či večeru alebo len na posedenie pri chutnom pohári miestneho vína či drinku. Izby sú priestranné, mnohé s výhľadom na more alebo na okolitú prírodu.
Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Hotel Adria

Hotel Adria

⭑⭑⭑

Shengjin, Albánsko

Príjemný hotel Adria leží v centre albánskeho Shengjinu, a tiež má dokonalú polohu vzhľadom k miestnej pláži. Z hotela to máte na pláž skutočne len pár minút chôdze a môžete sa nechať unášať lákavým Jadranom. Izby sú čisté, svetlé, jednoduché, no funkčne zariadené s vlastným sociálnym zariadením, kúpeľňou, televíziou či klimatizáciou. V hoteli máte aj bezplatné wifi, raňajky formou bufetových stolov. V hoteli nájdete aj bar a reštauráciu so stredomorskou aj albánskou kuchyňou.
Wifi

Wifi

K

Európa  

Kosovo, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Albánsko, Čierna Hora, Chorvátsko, Severné Macedónsko


náročnosť

13 dní

Trvanie

1441 1695€
KVÍZ: Poznáte Balkán? Otázky, ktoré vás preveria Blog

Blog KVÍZ: Poznáte Balkán? Otázky, ktoré vás preveria

Dovolenka v Chorvátsku je špecialitou Slovákov dlhé roky. Mnohí však čoraz častejšie vyhľadávajú aj relax pri mori v Albánsku či Čiernej Hore,…

Viktor Háber 10 min. čítania
Tirana - pod krídlami čierneho orla Tirana

Tirana Tirana - pod krídlami čierneho orla

Albánsko patrí k najmenej známym krajinám Balkánskeho polostrovu kvôli svojej zlej povesti. Tá sa prekročením hranice rozplynie a užívate si krásu…

Tomáš Kubuš 13 min. čítania
Albánske bunkre Blog

Blog Albánske bunkre

Sú všade po celom Albánsku. Pozdĺž malebných vysokých hôr, na pieskových plážach, na záhradách rodinných domov, pri cestách, na cintorínoch, v…