Aj napriek tomu, že je Mjanmarsko krajina, ktorá neláka davy turistov, nájdete tu mimoriadne kvalitné ubytovanie. Najviac ho má samozrejme hlavné mesto Rangún, obľúbený Bagan posiaty chrámami alebo slávny Mandalay, no rozhodne si budete vedieť z čoho vybrať. Mjanmarsko má hotely pre všetky cenové kategórie, a tak si vyberiete presne to, na čo máte chuť. Ak si radi doprajete na svojich cestách a hľadáte luxusnejšie ubytovanie, Mjanmarsko vás prekvapí. Vezmite si len Hotel Strand, koloniálna perla Rangúnu, ktorý je plný príbehov a považuje sa za jeden z najlepších hotelov v celej krajine! Nádherný luxusný hotel s dušou je aj Belmond Governor’s Residence postavený v 20.rokoch 20.storočia, ktorý má v sebe kus koloniálnej romantiky. K unikátnym hotelom v krajine patrí aj Hotel by the Red Canal  Mandalay alebo Lotus Spa Resort na jazere Inle, kde domčeky pripomínajú drevené loďky plaviace sa jazerom. Hľadáte niečo unikátnejšie? Čo by ste povedali na hotel Vintage Luxury Yacht Hotel, kde budete v Rangúne bývať v zakotvenej luxusnej jachte? Alebo si dáte plavbu po rieke Irrawaddy a prespíte v kajute? Vedeli ste, že Mjanmarsko sa profiluje aj ako plážová destinácia? Ubytujte sa v Ngapali v niektorom z rezortov na pláži, no ak chcete bývať v plážovom a rajskom luxuse, skúste si dať hotel Ngapali Bay Villas & Spa.

Hotely, ktoré v Mjanmarsku odporúčame aj my v BUBO

Jasmine Palace Hotel (Yangon) – Moderný hotel, ktorý sa nachádza približne 2 kilometre od Švedagonskej pagody. Hotel poskytuje útulné, veľmi príjemné izby. Štandardne sú vybavené malou chladničkou, rýchlo varnou kanvicou na prípravu čaju alebo kávy, WiFi pripojením, sejfom a tak isto televíziou. Samozrejmosťou je vlastné, kvalitné sociálne zariadenie so sprchou / vaňou. Súčasťou hotela sú príjemné raňajky. V hoteli sa nachádza reštaurácia, bar, malý bazén, posilňovňa a platený wellness.  

Thuwunna Bomi Mountain Top Hotel (Kyaktio) - Klasický 3* hotel sa nachádza v horskej oblasti v údolí pod Zlatým balvanom. Hotel poskytuje príjemné izby, štandardne s WiFi pripojením a tak isto televíziou. Samozrejmosťou je vlastné, kvalitné sociálne zariadenie so sprchou/vaňou. Súčasťou hotela sú príjemné raňajky. Na večeru môžete využiť aj hotelovú reštauráciu a bar.

Amata Garden (Inle) – Ubytovacie zariadenie Amata Garden Resort sa nachádza v meste Nyaung Shwe a ponúka kúpeľné wellness centrum a reštauráciu. Ponúka vám pohodlné izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné vo všetkých priestoroch. Rezort Amata Garden, Inle Lake je vzdialený 10 minút jazdy loďou od Pagy Paung Daw Oo a 1 hodinu jazdy loďou od móla Nyaung Shwe Jetty. Na letisko Heho sa autom dostanete za 1 hodinu. Útulné izby v tomto stredisku sa môžu pochváliť súkromným balkónom s výhľadom na jazero a hory. Sú vybavené televíziou, rýchlovarnou kanvicou a posedením. V súkromnej kúpeľni nájdete aj sušič vlasov. Práčovňa je k dispozícii za príplatok. V hotelovej reštaurácii si môžete vychutnať rôzne ázijské a európske jedlá.

Yadanarbon Hotel (Bagan) – Hotel je vzdialený 10 minút jazdy od pagody Damayazaka a ponúka pohodlné izby s klimatizáciou. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Izby sú vybavené minibarom, káblovou TV a posedením. V súkromnej kúpeľni nájdete sprchovací kút, vaňu a sušič vlasov. Hotel ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou a službu práčovne. Súčasťou ubytovania sú raňajky. Na večeru sa môžete vybrať do niektorej z miestnych reštaurácií, ktoré sa nachádzajú 10 minút jazdy od ubytovacieho zariadenia.

Yadanarbon Hotel (Mandalay) – Ubytovacie zariadenie Royal Yadanarbon Hotel sa nachádza v centre mesta Mandalay. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Každá izba má klimatizáciu a televíziu. V súkromnej kúpeľni nájdete sprchovací kút a bezplatné toaletné potreby. V hoteli Royal Yadanarbon Hotel nájdete recepciu s nepretržitou prevádzkou a bar. K ďalšiemu vybaveniu ubytovacieho zariadenia patrí požičovňa bicyklov a úschovňa batožiny. China town, trh Zay Cho a mólo Ayar Waddy River sú vzdialené 10 minút chôdze. Medzinárodné letisko Mandalay je vzdialené 33 km. Na hoteli a takisto v jeho okolí nájdete reštaurácie.

K unikátnym hotelom patrí v našich očiach aj tento hotel:

Hilton Mandalay - Značka Hilton je zárukou vysokej kvality. Má svojich verných prívržencov a nájdete ju aj v Mandalay. Krásny hotel uprostred udržiavaných záhrad má vynikajúcu polohu priamo oproti kráľovskému palácu. Na pomery v Barme je to jeden z najlepších hotelov ( u nás v SR taký nemáme). Počas horúcich tropických dní sa môžete schladiť v bazéne alebo v klimatizovanej hotelovej izbe. Tej nič nechýba vrátane značkovej kozmetiky, sejfu a veľmi pohodlnej postele.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Thiripyitsaya Sanctuary Resort

Thiripyitsaya Sanctuary Resort

⭑⭑⭑⭑

Bagan, Barma

Rezort Bagan Thiripyitsaya Sanctuary je vzdialený 2 minúty chôdze od rieky Iravadi. Rezort ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a wellness centrum, bazén a práčovňu. Tento krásny hotel je vzdialený 5 minút jazdy od pagody That Byin Nyu. Izby sú vybavené TV, chladničkou a posedením. Vo vlastnej kúpeľni nájdete sprchovací kút. V bare Venandah Grill si môžete vychutnať ázijskú a európsku kuchyňu.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hilton Mandalay
Hilton Mandalay

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Hilton Mandalay

Mandalay
Barma

Značka Hilton je zárukou štandardnej kvality. Má svojich verných prívržencov a nájdete ju aj v Mandalay. Krásny hotel uprostred udržiavaných záhrad má vynikajúcu polohu priamo oproti kráľovskému palácu. Na pomery v Barme je to jeden z najlepších hotelov ( u nás v SR taký nemáme). Počas horúcich tropických dní sa môžete schladiť v bazéne alebo v klimatizovanej hotelovej izbe. Tej nič nechýba vrátane značkovej kozmetiky, sejfu a veľmi pohodlnej postele.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Yadanarbon Mandalay

Yadanarbon Mandalay

⭑⭑⭑

Mandalay, Barma

Royal Yadanarbon Hotel sa nachádza v centre mesta Mandalay. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Každá izba má klimatizáciu a televíziu. V súkromnej kúpeľni nájdete sprchovací kút a bezplatné toaletné potreby. V hoteli Royal Yadanarbon Hotel nájdete recepciu s nepretržitou prevádzkou a bar. K ďalšiemu vybaveniu ubytovacieho zariadenia patrí požičovňa bicyklov a úschovňa batožiny. China town, trh Zay Cho a mólo Ayar Waddy River sú vzdialené 10 minút chôdze. Medzinárodné letisko Mandalay je vzdialené 33 km. Na hoteli a takisto v jeho okolí nájdete reštaurácie. Z hotelového bazéna priamo na streche je krásny výhľad na mesto, atmosféru dotvárajú tradičné barmské slnečníky.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Thuwunna Bomi Mountain Top Hotel

Thuwunna Bomi Mountain Top Hotel

⭑⭑⭑

Kyaktio, Barma

Klasický 3* hotel sa nachádza v horskej oblasti      v údolí pod Zlatým balvanom. Hotel poskytuje príjemné izby, štandardne s WiFi pripojením a tak isto televíziou. Samozrejmosťou je vlastné, kvalitné sociálne zariadenie so sprchou / vaňou. Súčasťou hotela sú príjemné raňajky. Na večeru môžete využiť aj hotelovú reštauráciu a bar.
Wifi

Wifi

Jasmine Palace Hotel

Jasmine Palace Hotel

⭑⭑⭑⭑

Rangún, Barma

Moderný hotel, ktorý sa nachádza približne 2 kilometre od Švedagonskej pagody. Hotel poskytuje útulné, veľmi príjemné izby. Štandardne sú vybavené malou chladničkou, rýchlo varnou kanvicou na prípravu čaju alebo kávy, WiFi pripojením, sejfom a tak isto televíziou. Samozrejmosťou je vlastné, kvalitné sociálne zariadenie so sprchou / vaňou. Súčasťou hotela sú príjemné raňajky. V hoteli sa nachádza reštaurácia, bar, malý bazén, posilňovňa a platený wellness.  
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

K

Ázia  

Mjanmarsko, Laos, Kambodža


náročnosť

14 dní

Trvanie

3980
K

Ázia  

Mjanmarsko


náročnosť

14 dní

Trvanie

3830
Marco Polo v Mjanmarsku Prémiový blog

Prémiový blog Marco Polo v Mjanmarsku

Mjanmarsko je jedna z mojich najobľúbenejších krajín. Pritom je krajina bezpečná s dobrými hotelmi a jedlom. No hlavne jej ľudia sú úžasní. Marco…

Bagan - na najkrajšej pamiatke sveta Bagan

Bagan Bagan - na najkrajšej pamiatke sveta

Najkrajšia pamiatka sveta! Bagan sa o toto prvenstvo bije s Angkor Watom v Kambodži, Petrou na juhu Jordánska, Machu Picchu v horách Peru, Taj…

Rangún - najšarmantnejšia metropola Ázie Rangún

Rangún Rangún - najšarmantnejšia metropola Ázie

Bývalé hlavné mesto Barmy, únie Mjanmarska milujem. Zažil som tu nádherné chvíle ešte v čase, keď toto šesť- či sedemmiliónové mesto bolo hlavným…

Umelo vytvorené hlavné mestá Blog

Blog Umelo vytvorené hlavné mestá

Keď cestujete, tak je veľká pravdepodobnosť, že sa stanete milovníkmi architektúry. Chodíme po mestách ako Jeruzalem, Damask, Váránasí či Arbíl,…

Ľuboš Fellner 24 min. čítania