Hotely v Dominikánskej republike s dobrým pomerom ceny a kvality:

Sheraton (Santo Domingo) - hotel sa nachádza v pešej dostupnosti do koloniálneho centra hlavného mesta Dominikánskej republiky. Priamo nad útesmi Karibského mora, od ktorého ho oddeľuje cesta. Nachádza sa v ňom vonkajší bazén, rozkvitnutá záhrada, sauna, fitness aj kvalitné SPA. Izby sú elegantné a klimatizované. Raňajky sa organizujú formou bufetu s dobrým výberom. Na drink si môžete odskočiť do lobby baru. Ak nedáte prednosť stravovaniu v meste, tak aj tu priamo v hoteli sú samozrejme možnosti individuálneho obedu alebo á la carte večere.

Whala Bayahibe (Bayahibe) – nachádza sa blízko peknej pláže a 30 minút jazdy do mesta La Romana. Zvoľte si príjemný hotel za hranicami mesta nakoľko  La Romana disponuje len slabšími hotelmi strednej triedy. Hotel Whala je kvalitný, má reštauráciu, každého poteší bazén a bezplatná wifi. Izby sú vybavené súkromnou toaletou a drobnou kozmetikou.

Whala Bávaro (Bávaro) - Kvalitný hotel Whala Bávaro si pripisuje 4 hviezdičky. Je po rekonštrukcii (2018). All inclusive funguje a oddýchnete si tu. Hotel patrí do strednej kategórie, kde cene zodpovedá kvalita. Výborná je aj jeho poloha, len 20 km od medzinárodného letiska a blízko pri karibskej pláži, ku ktorej prejdete cez malú cestu. Disponuje 2 bufetovými reštauráciami (raňajky, obedy, večere) a reštauráciou á la carte (večera), bazénom, barmi, fitnescentrom. Wellnes služby za príplatok. Nápoje zdarma. Hotel je family friendly, je tu detský kútik, strava pre deti. V hoteli nájdete bankomat, zmenáreň a recepcia je otvorená nonstop, kde Vám milý anglicky hovoriaci personál vždy rád a ochotne pomôže. Každý deň sa organizujú animačné programy (angličtina). Každého poteší bezplatná wifi. Hotel nie je veľkým rezortom, disponuje len takmer s 150 izbami. Tie sú ladené do svetlých farieb, sú vybavené štandardne - privátna kúpeľňa, pracovný stolík, drobná kozmetika, uteráky, fén, TV a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju. Vzhľadom na konkurenciu v okolí a celkový dojem by mu BUBO dalo skôr 3*+.

Impressive Punta Cana (Bávaro) – Impressive si pripisuje 5*, no vzhľadom na konkurenciu v okolí a celkový dojem mu BUBO pripisuje 4 až 4+ hviezdičky. Celkovo však veľmi dobrý výber. V hoteli je recepcia otvorená nonstop, personál je milý a ústretový, nájdete tu reštaurácie (bufetové aj á la carte), bary (karibské koktaily aj medzinárodné značky), kasíno, fitness, udržiavaný vonkajší bazén, možnosti hier aj športov, wellness. Hotel ma priamy vstup do mora. Izby sú priestranné, ladené do sviežich svetlých farieb. Niektoré majú terasu, iné zas balkón. Disponujú štandardným vybavením, privátna kúpeľňa s drobnou kozmetikou, fénom a uterákmi, pracovný stolík, TV, trezor, žehlička aj kávovar. Možnosť doplatiť si ocean view podľa dostupnosti. Japonská reštaurácia Yakimeshi Vás prekvapí aj so skvelým sushi, aj so show. Steak house pri pláži griluje pre Vás špeciality, po ktorých sa iba "zapráši". Komu chýba Stredozemné more, v Olive Tree pri jednom z bazénoch si ho môže pripomenúť. Milovníci talianskej kuchyne si prídu na svoje vo Villa Magna a francúzskej v Côte d'Azur. Na romantickú večeru odporúčame The Lake alebo Wine a la Carte. Za poplatok sa dá na mieste vybaviť aj večera na neďalekom móle. Ak hľadáte iba niečo rýchle na zjedenie, určite si vyberiete buď zo snack bar, pizza pasta bar alebo z open sea bufet. No a tekutiny budete dopĺňať v jednom zo 7 barov.

Secrets Royal Beach (Bavaro) - Elitný rezort Secrets Royal Beach obklopený nespočetným množstvom paliem je dokonalou oázou pre vekovú kategóriu 18+. Má tú pravú karibskú atmosféru spĺňajúcu požadovaný moderný štandard náročného klienta. Z tohto luxusného rezortu sa bude odchádzať domov ozaj len veľmi ťažko. Sofistikované izby, nádherná pláž pred hotelom, rozkvitnuté záhrady, luxusné spa, nikdy nekončiace animačné programy...bude mnoho miest, kde si môžete dať rande so svojou drahou polovičkou. Každá izba má buď balkón, alebo terasu vybavenú nábytkom. Výhľady sú otočené buď do pokojnej záhrady (základný štandard), k bazénu alebo na dych berúci oceán. Izby majú štandardné vybavenie, nájdete v nich všetko, čo potrebujete pre dokonalý oddych. Privátne kúpeľne z mramoru sú vybavené uterákmi, fénom, drobnou kozmetikou. Ďalej tu máte pravidelne sa dopĺňajúci minibar. Nechýba ani kávovar, pracovný stôl a TV. Nesmie chýbať ani vlastný župan a papuče. Každá izba má ovládateľnú klimatizáciu aj stropný ventilátor. Wifi samozrejmosťou. Na lahodnom jedle si pochutnáte v 7 reštauráciách (bufetové aj á la carte) a ďalších snack baroch. Všetko počas celých 24 hodín! Sú tu gril bary, francúzska reštaurácia Bordeaux a Mercure, mexická El Patio a Tamarindo, ázijská Himitsu a Spice, talianska Capers a Trattoria, medzinárodná La Riviera a Carnival, Á la carte Olio. Po celom rezorte je ďalších 10 barov. Voľný čas trávite ako ináč na krásnej pláži pred hotelom. Vyskúšate aj indiánske procedúry v Spa centre? Alebo odskočíte si do kasína? Je tu toho mnoho čo môžete vyskúšať.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Whala Bayahibe

Whala Bayahibe

⭑⭑⭑⭑

Bayahibe , Dominikánska republika

Whala Bayahibe blízko peknej pláže a 30 minút jazdy do mesta La Romana. Volíme pre Vás príjemný hotel za hranicami mesta nakoľko disponuje len slabšími hotelmi strednej triedy. Hotel Whala je kvalitný, má reštauráciu, každého poteší bazén a bezplatná wifi. Izby sú vybavené súkromnou toaletou a drobnou kozmetikou. Náš čas trávime bohatým programom s BUBO sprievodcom, no ostane aj na relax a užívanie si Karibského slnka. 

Sheraton Santo Domingo

Sheraton Santo Domingo

⭑⭑⭑⭑

Santo Domingo, Dominikánska republika

Náš prvý hotel sa nachádza v pešej dostupnosti do koloniálneho centra hlavného mesta Dominikánskej republiky. Priamo nad útesmi Karibského mora, od ktorého ho oddeľuje cesta. Nachádza sa v ňom vonkajší bazén, rozkvitnutá záhrada, sauna, fitness aj kvalitné SPA. Kto využije plavky od prvého dňa? Izby sú elegantné a klimatizované. Raňajky sa organizujú formou bufetu s dobrým výberom. Na drink si môžete odskočiť do lobby baru. Ak nedáte prednosť stravovaniu v meste podľa odporúčaní sprievodcu, tak aj tu priamo v hoteli sú samozrejme možnosti individuálneho obedu alebo á la carte večere (nie je v cene zájazdu). V prípade nedostupnosti volíme iný 4-hviezdičkový kvalitný hotel v blízkosti centra Santo Domingo.

Secret Royal Beach Punta Cana Adults only 18+
Secret Royal Beach Punta Cana Adults only 18+

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Secret Royal Beach Punta Cana Adults only 18+

Punta Cana
Dominikánska republika

Elitný rezort Secrets Royal Beach obklopený nespočetným množstvom paliem je dokonalou oázou pre vekovú kategóriu 18+. Má tú pravú karibskú atmosféru spĺňajúcu požadovaný moderný štandard náročného klienta. Z tohto luxusného rezortu sa bude odchádzať domov ozaj len veľmi ťažko. Sofistikované izby, nádherná pláž pred hotelom, rozkvitnuté záhrady, luxusné spa, nikdy nekončiace animačné programy...bude mnoho miest, kde si môžete dať rande so svojou drahou polovičkou. Každá izba má buď balkón, alebo terasu vybavenú nábytkom. Výhľady sú otočené buď do pokojnej záhrady (základný štandard), k bazénu alebo na dych berúci oceán. Izby majú štandardné vybavenie, nájdete v nich všetko, čo potrebujete pre dokonalý oddych. Privátne kúpeľne z mramoru sú vybavené uterákmi, fénom, drobnou kozmetikou. Ďalej tu máte pravidelne sa dopĺňajúci minibar. Nechýba ani kávovar, pracovný stôl a TV. Nesmie chýbať ani vlastný župan a papuče. Každá izba má ovládateľnú klimatizáciu aj stropný ventilátor. Wifi samozrejmosťou. Na lahodnom jedle si pochutnáte v 7 reštauráciach (bufetové aj á la carte) a ďalších snack baroch. Všetko počas celých 24 hodín! Sú tu gril bary, francúzska reštaurácia Bordeaux a Mercure, mexická El Patio a Tamarindo, ázijská Himitsu a Spice, talianska Capers a Trattoria, medzinárodná La Riviera a Carnival, Á la carte Olio. Po celom rezorte je ďalších 10 barov. Voľný čas trávite ako ináč na krásnej pláži pred hotelom. Vyskúšate aj indiánske procedúry v Spa centre? Alebo odskočíte si do kasína? Je tu toho mnoho čo môžete vyskúšať.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Impressive Resorts and Spas
Impressive Resorts and Spas

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Impressive Resorts and Spas

Punta Cana
Dominikánska republika

Impressive Punta Cana si pripisuje 5*, no vzhľadom na konkurenciu v okolí a celkový dojem mu BUBO pripisuje 4 až 4+ hviezdičky. Celkovo však veľmi dobrý výber. V hoteli je recepcia otvorená nonstop, personál je milý a ústretový, nájdete tu reštaurácie (bufetové aj á la carte), bary (karibské koktaily aj medzinárodné značky), kasíno, fitness, udržiavaný vonkajší bazén, možnosti hier aj športov, wellness. Hotel ma priamy vstup do mora. Izby sú priestranné, ladené do sviežich svetlých farieb. Niektoré majú terasu, iné zas balkón. Disponujú štandardným vybavením, privátna kúpeľňa s drobnou kozmetikou, fénom a uterákmi, pracovný stolík, TV, trezor, žehlička aj kávovar. Možnosť doplatiť si ocean view podľa dostupnosti. Japonská reštaurácia Yakimeshi Vás prekvapí aj so skvelým sushi, aj so show. Steak house pri pláži griluje pre Vás špeciality, po ktorých sa iba "zapráši". Komu chýba Stredozemné more, v Olive Tree pri jednom z bazénoch si ho môže pripomenúť. Milovníci talianskej kuchyne si prídu na svoje vo Villa Magna a franúczskej v Côte d'Azur. Na romantickú večeru odporúčame The Lake alebo Wine a la Carte. Za poplatok sa dá na mieste vybaviť aj večera na neďalekom móle. Ak hľadáte iba niečo rýchle na zjedenie, určite si vyberiete buď zo snack bar, pizza pasta bar alebo z open sea bufet. No a tekutiny budete dopĺňať v jednom zo 7 barov.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Whala Bavaro

Whala Bavaro

⭑⭑⭑⭑

Punta Cana , Dominikánska republika

Kvalitný hotel Whala Bávaro si pripisuje 4 hviezdičky. Je po nedávnej rekonštrukcii (2018). All inclusive funguje a oddýchnete si tu. Hotel patrí do strednej kategórie, kde cene zodpovedá kvalita. Výborná je aj jeho poloha, len 20 km od medzinárodného letiska a blízko pri karibskej pláži, ku ktorej prejdete cez malú cestu. Disponuje 2 bufetovými reštauráciami (raňajky, obedy, večere) a reštauráciou á la carte (večera), bazénom, barmi, fitnescentrom. Wellnes služby za príplatok. Nápoje zdarma. Hotel je family friendly, je tu detský kútik, strava pre deti. V hoteli nájdete bankomat, zmenáreň a recepcia je otvorená nonstop, kde Vám milý anglicky hovoriaci personál vždy rád a ochotne pomôže. Každý deň sa organizujú animačné programy (angličtina). Každého poteší bezplatná wifi. Hotel nie je veľkým rezortom, disponuje len takmer s 150 izbami. Tie sú ladené do svetlých farieb, sú vybavené štandardne - privátna kúpeľňa, pracovný stolík, drobná kozmetika, uteráky, fén, TV a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju. Možnosti doplatenia si vyššej kategórie podľa dostupnosti. Vzhľadom na konkurenciu v okolí a celkový dojem by mu BUBO dalo skôr 3*+. Ak hľadáte špičkový luxus, ste náročný a očakávate servis 5* odporúčame Vám výber z ponuky doplnkových služieb, elitných hotelov.

Tortuga Bay resort
Tortuga Bay resort

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Tortuga Bay resort

Punta Cana
Dominikánska republika

Luxusný hotel Tortuga Bay. Ocitnite sa v klenote Karibiku, ktorý ponúka zodpovedný luxus, bezchybný servis a vily s interiérom navrhnutým svetoznámym dizajnerom Oscarom de la Rentom. Izby sú minimalisticky vybavené tak, ako to pri Rentových pri luxusných hoteloch býva zvykom. Rezort je vhodný pre tých, ktorý hľadajú tichšiu oblasť a pokoj na súkromnej pláži tohto rezortu. Milujete golf? Potom neváhajte využiť golfové ihriská hneď vedľa Tortuga Bay. V cene rezortu sú americké raňajky. V rezorte nájdete reštauráciu Bamboo so zariadením navrhnutým ďalším medzinárodným dizajnérom, kde ochutnáte kombinované jedlá karibskej a ázijskej kuchyne. Personál hotela vám zabezpečí rôzne aktivity, ako je rybolov, jazda na koni, kite sailing či eco-paddle surfing. Bicykle a kajaky si môžete požičať zadarmo. Hotel má vynikajúce renomé a je vhodný pre náročnejších klientov. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Iberostar Punta Cana

Iberostar Punta Cana

⭑⭑⭑⭑⭑

Punta Cana, Dominikánska republika

Každý sníva o dovolenke v Karibiku. Súvisí to s večným letom, nekonečnými plážami, fusion gastronómiou a ústretovými ľuďmi. Zažite špičkový servis v ubytovaní Iberostar Punta Cana. Nadýchnite sa morského vzduchu na pláži Bávaro s chráneným koralovým útesom a užite si tropické záhrady, ktoré vás obklopujú. Čaká na Vás aj dokonalé 18 jamkové golfové ihrisko navrhnuté dizajnérom P.B. Dyeom, ktoré je regionálnym klenotom. Deti majú k dispozícii nekonečné množstvo aktivít a hrania sa v Star Campe. V Iberostar Punta Cana sa možno budete musieť štípať, aby ste uverili, že je to všetko skutočné.

Rezort Punta Cana sa nachádza na 3km dlhej pláži s jemným pieskom a krištáľovo priezračným morom, s pozvoľným vstupom do mora. Hotel disponuje vstupnou halou v hlavnej budove s 24 hodinovou recepciou (možnosť prenájmu trezorov či úschovy batožiny), zmenárňou, bankomatom, lobby barom, hlavnou bufetovou reštauráciou, 4 à la carte reštauráciami (napr. gurmánska, mexická, medzinárodná, ázijská), športovým barom "Star Rock-Cafe", snack barom pri bazéne, plážovým barom, kaviarňou, obchodom so suvenírmi, minimarketom. Stravovanie prebieha formou all-inclusive. K dispozícii sú konferenčné miestnosti, spoločenská miestnosť s TV a internetovým kútikom, práčovňa, čistiareň a diskotéka. Wellness centrum SPA Sensations ponúka masáže, saunu, parný kúpeľ, turecké kúpele, kozmetické procedúry a kaderníctvo. Ubytovanie Iberostar Punta Cana ponúka Wi-Fi v celom objekte

V areáli sa nachádzajú tri veľké bazény, detský bazén, slnečná terasa a snack pool bar - lehátka, slnečníky a osušky sú bez poplatku. Športovo sa môžete vyžiť na tenisovom kurte, či multifunkčnom ihrisku (volejbal, basketbal, minifutbal), v herni (stolný tenis, šípky, biliard), zahrať si tu môžete aj badminton, vyskúšať si lukostreľbu, plážový volejbal. Ak ste skôr vodným živlom, obráťte sa na potápačské centrum alebo skúste vodné športy na hotelovej pláži (jazda na banáne, vodné lyže, šnorchlovanie, vodné bicykle, kanoe). Pre deti je pripravený mini klub (4-12 rokov), detský bazén, ihrisko, diskotéka, špeciálne detské menu v reštaurácii a rôzne animačné programy a súťaže počas dňa. Súčasťou hotelového komplexu je aj jediné koralové laboratórium na svete, „Noemova archa“, kde si môžete prezrieť viaceré druhy koralov. Zároveň sa naučíte ako ich pomáhate chrániť.

Najbližšie letisko je medzinárodné letisko Punta Cana, ktoré je vzdialené 19km od rezortu. Veríme, že Vašu dovolenku v rezorte Iberostar Punta Cana si užijete, či už plánujete oddychovať aktívne alebo pasívne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

K

Amerika  

Dominikánska republika, Spojené štáty americké (USA)


náročnosť

15 dní

Trvanie

5731
K

Amerika  

Karibik, Dominikánska republika, Spojené štáty americké (USA), Kanada


náročnosť

12 dní

Trvanie

4692
K

Amerika  

Dominikánska republika


náročnosť

11 dní

Trvanie

3750
Krištof Kolumbus – z hrdinu zločinec Prémiový blog

Prémiový blog Krištof Kolumbus – z hrdinu zločinec

Krištofa Kolumba pozná každý, moreplavec, ktorý objavil pre nás Ameriku – Nový svet. Predkolumbovská Amerika je terminus technicus podobne ako…

Ľuboš Fellner 32 min. čítania
Karibik - všetko, čo ste potrebovali vedieť Prémiový blog

Prémiový blog Karibik - všetko, čo ste potrebovali vedieť

Keď sa povie Karibik, hneď sa nám vybaví: slnko, božský relax, modré more a biele pláže, sladký život pod palmami, drinky, pohoda, láska, ...…

Ľuboš Fellner 35 min. čítania
Dominikánska republika - Nedocenený raj Blog

Blog Dominikánska republika - Nedocenený raj

Dominikánska republika – krajina, ktorá má všetko. Ostrov je obklopený Atlantickým oceánom. Najvyšší vrch siaha až do výšky viac než 3 000 m n.m.…

Martin Lipinský 15 min. čítania