Hotely v Egypte, ktoré odporúča BUBO:

Marriots Mena House, Káhira - zažite krásny romantický pohľad na majestátne pyramídy v Gíze priamo z hotela Marriott Mena House. V roku 1890 bol prvým hotelom v Egypte, ktorý mal bazén a medzi hotelových hostí patril Winston Churchill, Richard Nixon či Ismail Pasha. Raňajky si budete každý deň priam vychutnávať s dychberúcim pohľadom na Cheopsovu pyramídu. Odporúčame reštauráciu Alfredo s výbornými talianskými špecialitami alebo The Moghul s indickými špecialitami. Milý a usmievavý personál Vám s radosťou zabezpečí jazdu na ťave alebo koni priamo k pyramídam. Po horúcom egyptskom dni si doprajte trošku relaxu vo vonkajšom bazéne medzi vysvietenými zelenými záhradami.

Pyramids Plaza, Káhira - Faisal Street, In front Of Shell Egypt N. V. Gas Station - najväčšou výhodou hotela je poloha, a to priamo v Gíze pri pyramídach. Z hotelovej terasy budete mať krásny pohľad na panorámu 3 najznámejších pyramíd, ktoré sú právom považované za jeden doposiaľ existujúci staroveký div sveta. Na streche hotela sa môžete po náročnom dni osviežiť v bazéne. V lobby nájdete príjemnú kaviareň, reštauráciu a obchod so suvenírami. Každá hotelová izba má telefón, televízor a klimatizáciu. Nevýhodou hotela je poloha priamo pri hlavnej celkom frekventovanej ceste, čo spôsobuje, že Váš pobyt v hoteli môže byť rušený trúbením áut, alebo zvolávaním veriacich k modlitbe v skorých ranných hodinách. Ak patríte k náročnejším klientom a preferujete luxusnejšie hotely s históriou a exkluzívnou polohou, tak si vyberte elitný hotel z edície luxusné hotely sveta: Marriott Mena House.

Oasis Hotel, Gíza - Najväčšou výhodou hotela je poloha, pretože hotel leží v Gíze neďaleko nového, moderného Egyptského múzea a z recepcie hotela je to len pár minút jazdy priamo k slávnym pyramídam! Gíza je rušné miesto, ale náš hotel je položený mimo hlavného ruchu v príjemnej záhrade v ktorej nájdete jednotlivé izby. V lobby si môžete posedieť, nájdete tu bankomat aj zmenáreň ak si potrebujete zameniť svoje egyptské libry a len pár krokov z recepcie má svoje miesto hotelový bar aj reštaurácia s výberom medzinárodného aj egyptského jedla. Záhrada pred izbami je skvelé miesto, kde si viete oddýchnuť a ak máte chuť, pokojne skočíte do hotelového bazéna. Každá hotelová izba má telefón, televízor, chladničku, klimatizáciu a samozrejmosťou je aj kúpeľňa. Ak si chcete na izbe spraviť kávu alebo čaj, nie je to problém, každý deň vám totiž počas upratovania izby prinesú aj čaj či kávu a priamo na stole máte položenú kanvicu na zohriatie vody. Hotel má aj svoje wifi, no bezplatne funguje len na recepcii. Ak ho potrebujete mať aj na izbe, za malý príplatok si ho viete predplatiť, ale z našich skúseností vieme, že vám bude stačiť aj to, ktoré máte na recepcii, pretože si budeme užívať egyptskú cestu v a hoteli netrávime veľa času. Raňajky sa podávajú v reštaurácii vedľa bazéna s príjemným výhľadom a nájdete tu egyptské chuťovky (foul, falafel), ale aj kontinentálne raňajky, kávu, čaj, džús či vodu. Hotel sa volá The Oasis a aj pre nás bude káhirskou oázou.  Ak patríte k náročnejším klientom a preferujete luxusnejšie hotely s históriou a exkluzívnou polohou, tak si vyberte náš elitný hotel z edície luxusné hotely sveta: Marriott Mena House.

Sofitel Luxor Winter Palace uprostred nádherných staroegyptských chrámov pri Níle spája bohatú historickú minulosť koloniálnej budovy s francúzskym luxusom. Práve tu sa na mramorové schody postavil pred novinárov Howard Carter a s pýchou v hlase oznámil, že objavil dokonale zachovanú hrobku Tutanchamóna. Francúzske detaily, ako veľké lustre alebo záclony vyrobené z luxusných textílií sú doplnené o výraznú eleganciu. Okolo hotela sa nachádzajú prenádherné záhrady s exotickými kvetmi. Hotel je aj známy ako miesto, kde Agatha Christie napísala detektívny román „Smrť na Níle“ koncom 30. rokov. Doprajte si luxusnú večeru "a la Corniche" v hotelovej historickej reštaurácii z roku 1886, ktorá bola pôvodne krištáľovým salónom.

Sofitel Legend Old Cataract - Abtal El Tahrir Street, Asuán - Postavený na skalách s romantickým výhľadom na Elephantine Island a na rieku Níl, po ktorej plachtia feluky. Hotel sa považuje za jeden z najromantickejších v celom Egypte. Cestujte späť v čase a ponorte sa do bohatého sveta arabských a francúzskych štýlov. Na stenách môžete pozorovať fotografie známych bývalých hostí ako Winston Churchill alebo Lady Diana. Táto viktoriánska budova z 19. storočia, ktorá je pokrytá ružovou žulou ponúka moderné izby a je zariadená dreveným nábytkom. Hotel ponúka 4 reštaurácie, v ktorých sa podávajú výborné medzinárodné a orientálne jedlá. Pre pravých romantikov odporúčame tráviť večer v klavírnom loungi v klasickom orientálnom prostredí a vychutnávať si chladený ibištekový čaj alebo kvalitné šampanské.

Marhaba Palace Hotel, Asuán - jednoduchý 3* hotel ponúka skvelý výhľad na majestátnu rieku Níl. Na streche hotela sa nachádza terasa, ktorá je ideálnym miestom na večerné pozorovanie vysvietených hrobiek šľachticov popri pití čiernej egyptskej kávy. Raňajky sú v cene hotela a podávajú sa formou bufetových stolov. Súčasťou izby je telefón a klimatizácia, ktorá môže byť v niektorých izbách trošku hlučná. Len pár krokov od hotela sa nachádza typický egyptský trh s rôznymi druhmi čajov, koreninami, šatkami, magnetkami... Po celodennej prehliadke si vychutnajte typickú egyptskú kuchyňu v hotelovej reštaurácii. Súčasťou hotela je aj bazén. Ak patríte k náročnejším klientom a preferujete luxusnejšie hotely, vyberte si elitný hotel Sofitel Legend Old Cataract.

Coral Beach Hotel, Hurghada - obrovský resort so súkromnou plážou, niekoľkými bazénmi a priestrannými záhradami. Je vhodný pre rodiny s deťmi, organizované skupiny aj jednotlivcov. Raňajky sú formou bufetových stolov s výberom rôznych nápojov. Súčasťou rezortu je supermarket, rybia reštaurácia a tradičná egyptská kaviareň. Vychutnať si môžete rôzne nápoje a občerstvenie aj v bare pri jednom z vonkajších bazénov. Wifi najlepšie funguje v lobby, na izbách je veľmi slabé. Súčasťou každej izby je terasa s lehátkami a slnečníkmi. V resorte sa nudiť zaručene nebudete, nakoľko sa môžete venovať športovým aktivitám, jazde na koni alebo čas tráviť v centre potápania. Pre mladších návštevníkov je k dispozícií detské ihrisko. Coral Beach si oficiálne udáva 4*, ale dôkladne ho poznáme a jednoznačne spĺňa skôr 3*+ BUBO štandard. Ak patríte k náročnejším klientom a preferujete luxusnejšie hotely, vyberte si elitný Hilton.

Hilton Hurghada Plaza - Ak si chcete oddýchnuť v Hurghade v lukratívnom prostredí kvalitného hotela, ponúkame vám možnosť priplatiť si 5* hotel Hilton Hurghada Plaza, ktorý prešiel len nedávno rozsiahlou rekonštrukciou a dnes je najlepším Hiltonom celého Egypta! Súčasťou pobytu v rezorte je all inclusive stravovanie a na výber tu dokonca máte niekoľko veľmi kvalitných reštaurácii. Súčasťou hotela je aj vyhrievaný bazén (oceníte to v zimných či jarných mesiacoch), tobogán pre deti, vlastná, privátna pláž s lehátkami aj plážovým barom. Pre našich klientov máme objednané izby s výhľadom na Červené more, ktoré budete sledovať z vášho balkóna a nebudete vedieť prestať sledovať tie odtiene tyrkysovej farby. V rezorte nájdete aj nočný klub, obchod so suvenírami, vynikajúce SPA centrum s ponukou masáží či s orientálnym hammamom a čaká tu aj kvalitne zariadená telocvičňa. Vedľa hotelového komplexu stojí nákupné centrum Hurghada City Center so supermarketom a množstvom obchodov. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Hilton Hurghada Plaza
Hilton Hurghada Plaza

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Hilton Hurghada Plaza

Hurghada
Egypt

Ak si chcete oddýchnuť v Hurghade v lukratívnom prostredí kvalitného hotela, ponúkame vám možnosť priplatiť si 5* hotel Hilton Hurghada Plaza, ktorý prešiel len nedávno rozsiahlou rekonštrukciou a dnes je najlepším Hiltonom celého Egypta! Súčasťou pobytu v rezorte je all inclusive stravovanie a na výber tu dokonca máte niekoľko veľmi kvalitných reštaurácii. Súčasťou hotela je aj vyhrievaný bazén (oceníte to v zimných či jarných mesiacoch), tobogán pre deti, vlastná, privátna pláž s lehátkami aj plážovým barom. Pre našich klientov máme objednané izby s výhľadom na Červené more, ktoré budete sledovať z vášho balkóna a nebudete vedieť prestať sledovať tie odtiene tyrkysovej farby. V rezorte nájdete aj nočný klub, obchod so suvenírami, vynikajúce SPA centrum s ponukou masáží či s orientálnym hammamom a čaká tu aj kvalitne zariadená telocvičňa. Vedľa hotelového komplexu stojí nákupné centrum Hurghada City Center so supermarketom a množstvom obchodov. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Oasis Hotel

The Oasis Hotel

⭑⭑⭑⭑

Gíza, Egypt

Najväčšou výhodou hotela je poloha, pretože hotel leží v Gíze neďaleko nového, moderného Egyptského múzea a z recepcie hotela je to len pár minút jazdy priamo k slávnym pyramídam! Gíza je rušné miesto, ale náš hotel je položený mimo hlavného ruchu v príjemnej záhrade v ktorej nájdete jednotlivé izby. V lobby si môžete posedieť, nájdete tu bankomat aj zmenáreň ak si potrebujete zameniť svoje egyptské libry a len pár krokov z recepcie má svoje miesto hotelový bar aj reštaurácia s výberom medzinárodného aj egyptského jedla. Záhrada pred izbami je skvelé miesto, kde si viete oddýchnuť a ak máte chuť, pokojne skočíte do hotelového bazéna. Každá hotelová izba má telefón, televízor, chladničku, klimatizáciu a samozrejmosťou je aj kúpeľňa. Ak si chcete na izbe spraviť kávu alebo čaj, nie je to problém, každý deň vám totiž počas upratovania izby prinesú aj čaj či kávu a priamo na stole máte položenú kanvicu na zohriatie vody. Hotel má aj svoje wifi, no bezplatne funguje len na recepcii. Ak ho potrebujete mať aj na izbe, za malý príplatok si ho viete predplatiť, ale z našich skúseností vieme, že vám bude stačiť aj to, ktoré máte na recepcii, pretože si budeme užívať egyptskú cestu v a hoteli netrávime veľa času. Raňajky sa podávajú v reštaurácii vedľa bazéna s príjemným výhľadom a nájdete tu egyptské chuťovky (foul, falafel), ale aj kontinentálne raňajky, kávu, čaj, džús či vodu. Hotel sa volá The Oasis a aj pre nás bude káhirskou oázou.  Ak patríte k náročnejším klientom a preferujete luxusnejšie hotely s históriou a exkluzívnou polohou, tak si vyberte náš elitný hotel z edície luxusné hotely sveta: Marriott Mena House.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Mena House

Mena House

⭑⭑⭑⭑⭑

Káhira, Egypt

Zažite krásny romantický pohľad na majestátne pyramídy v Gíze priamo z hotela Marriott Mena House. V roku 1890 bol prvým hotelom v Egypte, ktorý mal bazén a medzi hotelových hostí patril Winston Churchill, Richard Nixon či Ismail Pasha. Raňajky si budete každý deň priam vychutnávať s dychberúcim pohľadom na Cheopsovu pyramídu. Odporúčame reštauráciu Alfredo s výbornými talianskými špecialitami alebo The Moghul s indickými špecialitami . Milý a usmievavý personál Vám s radosťou zabezpečí jazdu na ťave alebo koni priamo k pyramídam. Po horúcom egyptskom dni si doprajte trošku relaxu vo vonkajšom bazéne medzi vysvietenými zelenými záhradami.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Oberoi Beach resort Sahl Hasheesh
The Oberoi Beach resort Sahl Hasheesh

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The Oberoi Beach resort Sahl Hasheesh

Hurghada
Egypt

Hotelová sieť Oberoi nie je v Európe veľmi známa, ale zato vo svete je synonymom tých najlepších hotelových služieb. Nie nadarmo má Oberoi medzi desiatimi najluxusnejšími hotelmi sveta až troch zástupcov. Darmo je, maharadžovia si vedeli užívať, mali štýl a vkus a Oberoi je živým príkladom nasledovania tých najlepších " maharadža tradícií." Elita chodí do Oberoi a je čas, aby ste sa pridali aj Vy. Priamo v Hurghade nájdete jeden nádherný Oberoi na brehu Červeného mora. 

Celý rezort pozostáva iba zo suít t.j. väčších, luxusnejších izieb a bol navrhnutý tak, aby ste mali čo najviac osobného priestoru. Vysoké kupolovité stropy púšťajú do izieb množstvo svetla a tie sú vybavené tradičnými dizajnovými drobnosťami. Od osemcípej hviezdy až po neoklasické stĺpy či ručne vyrobené lampáše. Tieto drobnosti dávajú hotelu jedinečnú atmosféru.

Ako každý elitný hotel, ani Oberoi neponúka all inclusive. Táckareň a tlačenie jedla do úst je pre masy. Maharadža si jedlo vychutnával a to isté chceme od Vás. Okrem vynikajúcich raňajok, ktoré máte v cene máte už iba slobodu výberu. Čo si dáte, kde si dáte ako si dáte je na Vás. Vždy to bude čerstvé a iba pre Vás.

Prietranné izby sú dekorované pokojnými farbami a plné prirodzeného svetla. Vnútri nájdete vždy kingsize spálňu, kúpeľňu a separátne, pohodlne zariadenú obývaciu časť s veľkými oknami a krásnym výhľadom do upravených záhrad. Tou pomyslenou jahodou na šľahačke je papyrusová lampa. Cink. A všetko je teraz dokonalé.

Vyskúšajte Oberoi spolu s nami, spite ako elita veď si to zaslúžite.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hilton Hurghada Resort

Hilton Hurghada Resort

⭑⭑⭑⭑⭑

Hurghada, Egypt

Relax s krásnou súkromnou piesočnatou plážou na konci zájazdu a all inclusive stravovanie. Resort ponúka 11 reštaurácií a barov, ktoré majú obrovský výber morských plodov, talianskej a medzinárodnej kuchyne. V bare alebo kaviarni pri bazéne si vychutnajte obľúbenú shishu alebo čaj s výhľadom na Červené more. Resort je ideálny aj pre rodiny s deťmi, nakoľko sa Vaše ratolesti môžu vyblázniť v aquaparku so 7 tobogánmi. Doprajte si na konci zájazdu zaslúžený relax a obdarujte svoje telo masážou vo wellness centre.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Luxusné 5* hotely v Egypte
Luxusné 5* hotely v Egypte

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Luxusné 5* hotely v Egypte


Egypt

Spríjemnite si Váš pobyt v Egypte v luxusných 5* hoteloch. Cena zahŕňa ubytovanie v 5* hoteloch počas celého zájazdu, s výnimkou jednej noci, ktorú strávite v lôžkovom vlaku smerom z Káhiry do Aswánu. Vybrané hotely sú veľmi obľúbené a vyhľadávané.

Luxusné hotely v Egypte
Luxusné hotely v Egypte

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Luxusné hotely v Egypte


Egypt

Spríjemnite si Váš pobyt v Egypte v luxusných 5* hoteloch. Cena zahŕňa ubytovanie v 5* hoteloch počas celého zájazdu, s výnimkou jednej noci, ktorú strávite v lôžkovom vlaku smerom z Káhiry do Aswánu. Vybrané hotely sú veľmi obľúbené a vyhľadávané.

Vlakový presun Káhira - Asuán

Vlakový presun Káhira - Asuán

Vlakový presun trvá približne 14 hodín. Sme v Egypte, a preto vlak nemusí zo stanice vyraziť v plánovanom čase a je potrebné počítať s možným meškaním. Jedno kupé má dve lôžka, ktoré sú uložené jedno nad druhým. Súčasťou kupé je umývadlo, zrkadlo, vyklápací stôl a úložný priestor na batožinu. Kupé sa dá zvnútra uzamknúť, a preto sa nemusíte obávať o svoje osobné veci počas spánku. V každom vozni sa nachádza toaleta s umývadlom. Po celý čas máte k dispozícii egyptského stewarda, ktorý Vám na noc prichystá čistú posteľnú bielizeň. Po nastúpení do vlaku dostanete aj malú večeru a ráno po prebudení vám steward prinesie raňajky s kávou alebo čajom. Vlak je klimatizovaný a preto myslite na teplejšie pyžamo.

Reštaurácia

Reštaurácia

Hilton Hurghada Resort
Hilton Hurghada Resort

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Hilton Hurghada Resort

Hurghada
Egypt

Relax s krásnou súkromnou piesočnatou plážou na konci zájazdu a all inclusive stravovanie. Resort ponúka 11 reštaurácií a barov, ktoré majú obrovský výber morských plodov, talianskej a medzinárodnej kuchyne. V bare alebo kaviarni pri bazéne si vychutnajte obľúbenú shishu alebo čaj s výhľadom na Červené more. Resort je ideálny aj pre rodiny s deťmi, nakoľko sa Vaše ratolesti môžu vyblázniť v aquaparku so 7 tobogánmi. Doprajte si na konci zájazdu zaslúžený relax a obdarujte svoje telo masážou vo wellness centre.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Sofitel Winter Palace
Sofitel Winter Palace

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Sofitel Winter Palace

Luxor
Egypt

Sofitel Luxor Winter Palace uprostred nádherných staroegyptských chrámov pri Níle spája bohatú historickú minulosť koloniálnej budovy s francúzskym luxusom. Práve tu sa na mramorové schody postavil pred novinárov Howard Carter a s pýchou v hlase oznámil, že objavil dokonale zachovanú hrobku Tutanchamóna. Francúzske detaily, ako veľké lustre alebo záclony vyrobené z luxusných textílií sú doplnené o výraznú eleganciu. Okolo hotela sa nachádzajú prenádherné záhrady s exotickými kvetmi. Hotel je aj známy ako miesto, kde Agatha Christie napísala detektívny román „Smrť na Níle“ koncom 30. rokov. Doprajte si luxusnú večeru "a la Corniche" v hotelovej historickej reštaurácii z roku 1886, ktorá bola pôvodne krištáľovým salónom.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Sofitel Legend Old Cataract
Sofitel Legend Old Cataract

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Sofitel Legend Old Cataract

Asuán
Egypt

Postavený na skalách s romantickým výhľadom na Elephantine Island a na rieku Níl, po ktorej plachtia feluky. Hotel sa považuje za jeden z najromantickejších v celom Egypte. Cestujte späť v čase a ponorte sa do bohatého sveta arabských a francúzskych štýlov. Na stenách môžete pozorovať fotografie známych bývalých hostí ako Winston Churchill alebo Lady Diana. Táto viktoriánska budova z 19. storočia, ktorá je pokrytá ružovou žulou ponúka moderné izby a je zariadená dreveným nábytkom . Hotel ponúka 4 reštaurácie, v ktorých sa podávajú výborné medzinárodné a orientálne jedlá. Pre pravých romantikov odporúčame tráviť večer v klavírnom loungi v klasickom orientálnom prostredí a vychutnávať si chladený ibištekový čaj alebo kvalitné šampanské.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Pyramisa Sahl Hasheesh

Pyramisa Sahl Hasheesh

⭑⭑⭑⭑⭑

Hurghada, Egypt

Obrovský rezort so súkromnou plážou, niekoľkými bazénmi a priestrannými záhradami. Je vhodný pre rodiny s deťmi, organizované skupiny aj jednotlivcov. All inclusive stravovanie. Súčasťou rezortu je supermarket, rybia reštaurácia a tradičná egyptská kaviareň. Vychutnať si môžete rôzne nápoje a občerstvenie aj v bare pri jednom z vonkajších bazénov. Wifi najlepšie funguje v lobby, na izbách je slabšie. Súčasťou každej izby je terasa s lehátkami a slnečníkmi. V rezorte sa nudiť zaručene nebudete, nakoľko sa môžete venovať športovým aktivitám, jazde na koni alebo čas tráviť v centre potápania. Pre mladších návštevníkov je k dispozícií detské ihrisko. Pyramisa si oficiálne udáva 5*, ale dôkladne ho poznáme a jednoznačne spĺňa skôr 4* BUBO štandard. Ak patríte k náročnejším klientom a preferujete luxusnejšie hotely, tak si vyberte náš elitný hotel z edície luxusné hotely sveta: Hilton resort.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Saint Joseph Hotel

Saint Joseph Hotel

⭑⭑⭑

Luxor, Egypt

Na egyptské pomery jednoduchý 3* hotel, ktorý sa nachádza priamo pri rieke Níl. Len 5 minút jazdy autom sa od hotela nachádza známy Luxorský chrám, ktorý je v noci krásne nasvietený. Na recepcii Vám náš kamarát Mohhamed rád zabezpečí odvoz na koči, kamkoľvek budete chcieť a odporučí tú najlepšiu reštauráciu, ktorá ponúka najchutnejšieho pečeného holuba v Luxore. Raňajky sú v hoteli podávané formou bufetových stolov. Súčasťou hotela je bazén. Je potrebné vopred sa pripraviť na slabšie internetové pripojenie, ktoré je vo väčšine prípadov najsilnejšie na recepcii. Ak patríte k náročnejším klientom a preferujete luxusnejšie hotely, tak si vyberte náš elitný hotel z edície luxusné hotely sveta: Sofitel Winter Palace.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Wifi

Wifi

Marhaba Palace hotel

Marhaba Palace hotel

⭑⭑⭑

Asuán, Egypt

Tento jednoduchý 3* hotel ponúka skvelý výhľad na majestátnu rieku Níl. Na streche hotela sa nachádza terasa, ktorá je ideálnym miestom na večerné pozorovanie vysvietených hrobiek šľachticov popri pití čiernej egyptskej kávy. Raňajky sú v cene hotela a podávajú sa formou bufetových stolov. Súčasťou izby je telefón a klimatizácia, ktorá môže byť v niektorých izbách trošku hlučná. Len pár krokov od hotela sa nachádza typický egyptský trh s rôznymi druhmi čajov, koreninami, šatkami, magnetkami...Po celodennej prehliadke si vychutnajte typickú egyptskú kuchyňu v hotelovej reštaurácii. Súčasťou hotela je aj bazén, avšak vďaka nášmu bohatému programu na kúpanie pravdepodobne nezostane čas. 

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Pyramids Plaza

Pyramids Plaza

⭑⭑⭑

Káhira, Egypt

Najväčšou výhodou hotela je poloha, a to priamo v Gíze pri pyramídach. Z hotelovej terasy budete mať krásny pohľad na panorámu 3 najznámejších pyramíd, ktoré sú právom považované za jeden doposiaľ existujúci staroveký div sveta. Na streche hotela sa môžete po náročnom dni osviežiť v bazéne. V lobby nájdete príjemnú kaviareň, reštauráciu a obchod so suvenírami. Každá hotelová izba má telefón, televízor a klimatizáciu. Nevýhodou hotela je poloha priamo pri hlavnej celkom frekventovanej ceste, čo spôsobuje, že Váš pobyt v hoteli môže byť rušený trúbením áut, alebo zvolávaním veriacich k modlitbe v skorých ranných hodinách. Ak patríte k náročnejším klientom a preferujete luxusnejšie hotely s históriou a exkluzívnou polohou, tak si vyberte náš elitný hotel z edície luxusné hotely sveta: Marriott Mena House.

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Marriott Mena House
Marriott Mena House

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Marriott Mena House

Káhira
Egypt

Zažite krásny romantický pohľad na majestátne pyramídy v Gíze priamo z hotela Marriott Mena House. V roku 1890 bol prvým hotelom v Egypte, ktorý mal bazén a medzi hotelových hostí patril Winston Churchill, Richard Nixon či Ismail Pasha. Raňajky si budete každý deň priam vychutnávať s dychberúcim pohľadom na Cheopsovu pyramídu. Odporúčame reštauráciu Alfredo s výbornými talianskými špecialitami alebo The Moghul s indickými špecialitami . Milý a usmievavý personál Vám s radosťou zabezpečí jazdu na ťave alebo koni priamo k pyramídam. Po horúcom egyptskom dni si doprajte trošku relaxu vo vonkajšom bazéne medzi vysvietenými zelenými záhradami. V tomto hoteli nie sú možné izby pre 3 osoby.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

K

Afrika  

Egypt


náročnosť

12 dní

Trvanie

2869
K

Afrika  

Egypt


náročnosť

12 dní

Trvanie

2283
F

Afrika  

Egypt


náročnosť

12 dní

Trvanie

2869
K

Tunisko, Egypt

06.11. → 19.11. +4 termíny

náročnosť

14 dní

Trvanie

3845
Najunikátnejšie hotely sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najunikátnejšie hotely sveta

Keď je hotel dôvodom na cestu. Unikátnosť, to je lepší servis ale hlavne príbeh, ktorý sa oplatí spomenúť. Unikátnosť - to je odvaha byť iný, byť…

Ľuboš Fellner 19 min. čítania
Alexander Macedónsky Prémiový blog

Prémiový blog Alexander Macedónsky

Najúspešnejší Európan? Vzor každého ambiciózneho muža? Aj po vyše 2000 rokoch jeho meno pozná každý. Na človeka, ktorý sa rozhodol dobyť celý známy…

Ľuboš Fellner 44 min. čítania
Káhira - pulzujúce srdce Afriky (časť 2.) Káhira

Káhira Káhira - pulzujúce srdce Afriky (časť 2.)

Káhire sa hovorí aj Matka sveta, a keď sa prechádzate jej ulicami, či obdivujete najväčšie pamiatky, ktoré práve tu história zanechala, pochopíte…

Miroslava Dlhá 11 min. čítania
Káhira - pulzujúce srdce Afriky (časť 1.) Káhira

Káhira Káhira - pulzujúce srdce Afriky (časť 1.)

Afrika ako kolíska ľudstva. Egypt ako domov najstaršej civilizácie. Káhira ako srdce Egypta. A musím sa priznať, že táto krajina sa stala mojou…

Miroslava Dlhá 10 min. čítania
Muezzín

26

14:40

júl

2023

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Muezzín je v islame služobník mešity, ktorý stojí na vrchole minaretu a zvoláva veriacich moslimov v piatok na verejnú bohoslužbu a ku každodennej modlitbe (salát).…

Memnonove kolosy

26

14:33

júl

2023

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Memnonove kolosy sú dve sochy veľkých rozmerov egyptského faraóna Amenhotepa III., vládcu 18. dynastie starovekého Egypta. Od roku 1350 p.n.l. stojí pred thébskou…