Hotely v Belgicku, ktoré odporúča BUBO:

Novotel Brussels City Centre (Brusel) - veľmi kvalitný 4* hotel s výbornou polohou presne na hranici turistického starého mesta. Kvalitné raňajky, izby na úrovni tejto výbornej siete. Určite neurobíte krok vedľa. Výborné aj pre bežcov, v bezprostrednej blízkosti cieľa bruselského maratónu.

Hotel Midi-Zuid (Brusel) leží v centrálnej časti belgického hlavného mesta, neďaleko železničnej stanice, odkiaľ chodia vlaky Eurostar. Vedľa hotela, ktorý ponúka dobrý pomer ceny a kvality, je stanica metra, no do absolútneho centra s hlavným námestím je to len cca 15 minút chôdze. Izby sú vkusne zariadené, trošku stiesené. Ich súčasťou je samozrejme vlastné WC, kúpeľňa, satelitná televízia, minibar a na izbe nájdete aj kanvicu na zohriatie vody na kávu či čaj. V okolí hotela je viacero miest, kde sa viete najesť a nájdete tu aj niekoľko múzeí.

Hotel Prinsenhof managed by Dukes' Palace (Bruggy) - rozprávkový butikový hotel v rozprávkových Bruggách. Elegantné izby v butikovom hoteli, len pár minút chôdze od hlavného námestia. Wifi zdarma, špičkové raňajky a služby na veľmi vysokej úrovni. Počas sezóny oceníte, že napriek centrálnej polohe hotel leží v tichej peknej uličke mimo najväčšieho ruchu.

Lindner WTC Hotel & City Lounge (Antverpy) - veľmi kvalitný 4* hotel, päť minút chôdze od železničnej stanice, s výbornou polohou. Kvalitné izby, výhľady na mesto, výborné raňajky, super služby. Fitness a sauna na 11. poschodí a pohľady na panorámu jedného z najkrajších belgických miest. Hotel, ktorý uspokojí aj náročných.

NH Belfort (Gent) - Môžete bývať v tomto krásnom meste centrálnejšie? My si to nemyslíme. Tento 4* hotel leží hneď vedľa historickej radnice, má štýlové izby, výbornú reštauráciu, fitness a saunu. Wifi zdarma je v hoteloch NH samozrejmosťou. Sadnite si na hotelovú terasu a užívajte si Gent. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Hotel Midi - Zuid

Hotel Midi - Zuid

⭑⭑⭑

Brusel, Belgicko

Hotel Midi-Zuid leží v centrálnej časti belgického hlavného mesta, neďaleko železničnej stanice, odkiaľ chodia vlaky Eurostar. Vedľa hotela je stanica metra, no do absolútneho centra s hlavným námestím je to len cca 15 minút chôdze. Izby sú vkusne zariadené, trošku stiesené. Ich súčasťou je samozrejme vlastné WC, kúpeľňa, satelitná televízia, minibar a na izbe nájdete aj kanvicu na zohriatie vody na kávu či čaj. V okolí hotela je viacero miest, kde sa viete najesť a nájdete tu aj niekoľko múzeí.

Wifi

Wifi

K

Európa  

Anglicko, Belgicko, Veľká Británia, Francúzsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

2002 2860€
TOP 10 Bruselu Blog

Blog TOP 10 Bruselu

Brusel je de facto hlavným mestom Európy. Minimálne z politického hľadiska. Avšak aj z kultúrneho a turistického hľadiska je Brusel dôležitý a má…

Viktor Háber, Robert Jerga 5 min. čítania
Brusel - pamiatky, tipy, hlavné mesto Európskej únie Brusel

Brusel Brusel - pamiatky, tipy, hlavné mesto Európskej únie

Brusel je hlavným mestom Belgicka, domovom mnohých európskych inštitúcií ako Európska komisia, Európska rada, či Rada Európskej únie a vďaka tomu…

Robert Jerga 19 min. čítania

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

CESTOVATEĽSKÉ NOVINY

ZISTIŤ VIAC