Hotely v Belgicku, ktoré odporúča BUBO:

Novotel Brussels City Centre (Brusel) - veľmi kvalitný 4* hotel s výbornou polohou presne na hranici turistického starého mesta. Kvalitné raňajky, izby na úrovni tejto výbornej siete. Určite neurobíte krok vedľa. Výborné aj pre bežcov, v bezprostrednej blízkosti cieľa bruselského maratónu.

Hotel Midi-Zuid (Brusel) leží v centrálnej časti belgického hlavného mesta, neďaleko železničnej stanice, odkiaľ chodia vlaky Eurostar. Vedľa hotela, ktorý ponúka dobrý pomer ceny a kvality, je stanica metra, no do absolútneho centra s hlavným námestím je to len cca 15 minút chôdze. Izby sú vkusne zariadené, trošku stiesené. Ich súčasťou je samozrejme vlastné WC, kúpeľňa, satelitná televízia, minibar a na izbe nájdete aj kanvicu na zohriatie vody na kávu či čaj. V okolí hotela je viacero miest, kde sa viete najesť a nájdete tu aj niekoľko múzeí.

Hotel Prinsenhof managed by Dukes' Palace (Bruggy) - rozprávkový butikový hotel v rozprávkových Bruggách. Elegantné izby v butikovom hoteli, len pár minút chôdze od hlavného námestia. Wifi zdarma, špičkové raňajky a služby na veľmi vysokej úrovni. Počas sezóny oceníte, že napriek centrálnej polohe hotel leží v tichej peknej uličke mimo najväčšieho ruchu.

Lindner WTC Hotel & City Lounge (Antverpy) - veľmi kvalitný 4* hotel, päť minút chôdze od železničnej stanice, s výbornou polohou. Kvalitné izby, výhľady na mesto, výborné raňajky, super služby. Fitness a sauna na 11. poschodí a pohľady na panorámu jedného z najkrajších belgických miest. Hotel, ktorý uspokojí aj náročných.

NH Belfort (Gent) - Môžete bývať v tomto krásnom meste centrálnejšie? My si to nemyslíme. Tento 4* hotel leží hneď vedľa historickej radnice, má štýlové izby, výbornú reštauráciu, fitness a saunu. Wifi zdarma je v hoteloch NH samozrejmosťou. Sadnite si na hotelovú terasu a užívajte si Gent. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Hotel Midi - Zuid

Hotel Midi - Zuid

⭑⭑⭑

Brusel, Belgicko

Hotel Midi-Zuid leží v centrálnej časti belgického hlavného mesta, neďaleko železničnej stanice, odkiaľ chodia vlaky Eurostar. Vedľa hotela je stanica metra, no do absolútneho centra s hlavným námestím je to len cca 15 minút chôdze. Izby sú vkusne zariadené, trošku stiesené. Ich súčasťou je samozrejme vlastné WC, kúpeľňa, satelitná televízia, minibar a na izbe nájdete aj kanvicu na zohriatie vody na kávu či čaj. V okolí hotela je viacero miest, kde sa viete najesť a nájdete tu aj niekoľko múzeí.

Wifi

Wifi

K

Európa  

Anglicko, Belgicko, Veľká Británia, Francúzsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

2345 2860€
Antverpy, Gent či Leuven - najkrajšie belgické mestá Blog

Blog Antverpy, Gent či Leuven - najkrajšie belgické mestá

Mnoho ľudí pri spomenutí Belgicka myslí na Brusel, ktorý je, samozrejme, krásny, no verte, že Belgicko toho dokáže ponúknuť omnoho viac. Ide o…

TOP 10 Bruselu Blog

Blog TOP 10 Bruselu

Brusel je de facto hlavným mestom Európy. Minimálne z politického hľadiska. Avšak aj z kultúrneho a turistického hľadiska je Brusel dôležitý a má…

Viktor Háber, Robert Jerga 5 min. čítania
Brusel - pamiatky, tipy, hlavné mesto Európskej únie Brusel

Brusel Brusel - pamiatky, tipy, hlavné mesto Európskej únie

Brusel je hlavným mestom Belgicka, domovom mnohých európskych inštitúcií ako Európska komisia, Európska rada, či Rada Európskej únie a vďaka tomu…

Robert Jerga 19 min. čítania
Belgicko - krajina čokolády a piva Blog

Blog Belgicko - krajina čokolády a piva

Kráľovstvo, učupené medzi gigantmi Francúzskom a Nemeckom, susediace s Holandskom a Luxemburskom, nasalo do seba historicky to najzaujímavejšie od…