Hotely v Lotyšsku, ktoré odporúčame v BUBO:

Rixwell Hotel Konventa Seta, Minstereias iela 8-10, Riga - Príjemný hotel leží v starej Rige len pár minút od všetkých dôležitých a historických miest, ktoré hlavné mesto ukrýva. Poloha vášho hotela už ani nemôže byť lepšia. Vkusne zariadené izby majú štandardnú výbavu pre 4* hotel. Súčasťou hotela je aj príjemná reštaurácia s bohatými raňajkami či možnosťou večere. Hotel má aj svoje vlastné SPA centrum s procedúrami či masážami a nájdete tu aj fitness centrum. Neďaleko od hotela je aj supermarket, ak potrebujete dokúpiť nejakú drobnosť či suvenír domov.

Opera Hotel, Raina Bulvaris 3, Riga - Kvalitný hotel v bezprostrednej blízkosti lotyšskej štátnej opery a pár minút chôdze od hlavnej pešej zóny starého mesta. Vybavenie zodpovedajúce 4* štandardnu, wifi zdarma, dizajnový nábytok. Izby s výhľadom do Operného parku a na most cez rieku Daugava. Hotel má svoju históriu. Bol postavený už v roku 1886 slávnym lotyšským architektom Janisom Baumanisom. Odporúčame aj náročným klientom.

Grand Hotel Kempinski Riga, 22 Aspazijis Bulvaris, Riga - Čo dodať? Slávna značka a symbol kvality ponúka v Rige skutočný 5* skvost. Všetko tu je na najvyššej úrovni, spa, sauna, bazén aj poloha. Ste v centre diania a zároveň si užívate luxusný odkaz nemeckých obchodníkov. 

Baltic Beach Hotel & Spa - Juras ieala 23/25, Jurmala - Pláž pár minút jazdy z centra Rigy, ktorú poznajú všetci obyvatelia bývalého ZSSR. Keď sme sem začali chodiť začiatkom deväťdesiatych rokov, sovietsky odkaz tu bol cítiť na každom kroku. Situácia sa však výrazne zlepšila a dnes sa už nemusíte báť pobytu na najslávnejšej lotyšskej pláži. Súkromná, piesková pláž, na skok od hlavnej ulice pohodovej Jurmaly, bazén s morskou vodou, wifi aj parkovanie zdarma. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Rixwell Old Riga Palace Hotel

Rixwell Old Riga Palace Hotel

⭑⭑⭑⭑

Riga

Príjemný hotel leží v starej Rige len pár minút od všetkých dôležitých a historických miest, ktoré hlavné mesto ukrýva. Poloha vášho hotela už ani nemôže byť lepšia. Vkusne zariadené izby majú štandardnú výbavu pre 4* hotel. Súčasťou hotela je aj príjemná reštaurácia s bohatými raňajkami či možnosťou večere. Hotel má aj svoje vlastné SPA centrum s procedúrami či masážami a nájdete tu aj fitness centrum. Neďaleko od hotela je aj supermarket, ak potrebujete dokúpiť nejakú drobnosť či suvenír domov.
Wifi

Wifi

K

Európa  

Škandinávia, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko, Estónsko, Dánsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

2588 3195€
K

Európa  

Škandinávia, Lotyšsko, Litva, Fínsko, Estónsko


náročnosť

8 dní

Trvanie

1458 1695€
Riga - metropola Pobaltia plná prekvapení Riga

Riga Riga - metropola Pobaltia plná prekvapení

Riga je považovaná za akési neoficiálne hlavné mesto Pobaltia. A naozaj, s jej významnou minulosťou centra obchodu, bohatým kultúrnym dedičstvom,…

Eva Andrejcová 13 min. čítania
Najlepší bar v Rige

05

17:35

feb

2024

Lotyšsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uprostred starého mesta v Rige stojí podnik ktorý je už od prvého pohľadu niečím výnimočný. Upúta vás tmavým interiérom ako aj svojim názvom, Riga Black Magic – v…