Odporúčané hotely v Mikronézii:

7 Stars Inn (Kolonia, Pohnpei) - Ubytovacie zariadenie 7 Stars Inn sa nachádza v centre mesta Kolonia a je rodinnou firmou, ktorá ponúka čisté, veľmi jednoduché ale pohodlné ubytovanie na ostrove Pohnpei. V hoteli sa nachádza na dolnom poschodí reštaurácia a na recepcií Vám bude fungovať Wi-Fi. V tomto hoteli často krát s nami spávaju aj americký vojaci, ktorý na tomto ostrove stavajú školy iné dôležité budovy.

Marshall Islands Resort (Delap-Uliga-Djarrit, Majuro Atoll) - Spíte v najlepšom hoteli ostrova Majuro aj napriek tomu ide o jednoduché ubytovanie na tomto exotickom ostrove. Hotel hosťom ponúka reštauráciu, koktejlový bar, tenisové kurty a bazén s morskou vodou. Súčasťou všetkých izieb je balkón. K dispozícii je tu 24-hodinová recepcia, fitnescentrum a potápačský obchod. Vybavenie na šnorchlovanie si možno prenajať za poplatok. Reštaurácia Enra sa pýši výhľadom na oceán a podáva jedlá z morských plodov a jedlá americkej kuchyne. Salónik Jakaro Lounge ponúka široký výber pív, vína, koktailov a jednohubiek. Všetky klimatizované izby sú vybavené chladničkou a káblovou TV s plochou obrazovkou. Každá má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletnými potrebami zdarma. V BUBO hotel MIR, ako ho domáci prezývajú, hodnotíme ako 3* hotel.

Hilton Guam Resort & Spa (Guam) - Hotel ponúka krásny panoramatický výhľad na najznámejší záliv Tumon. Nachádza sa na obrovskej ploche uprostred sviežej tropickej záhrady. Ponúka 5 tenisových kurtov a vodný park s 5 bazénmi. Vo verejných priestoroch je vám k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Wi-Fi na izbe je za poplatok. Rezort Hilton Resort and Spa Guam je vzdialený len 10 minút jazdy od medzinárodného letiska A. B. Won Pat. Hostia si môžu vybrať z množstva reštaurácií a barov priamo v hoteli, ktoré ponúkajú rôzne možnosti stravovania, ako sú čerstvé morské plody. K dispozícii je tiež wellness centrum. Každá priestranná izba má posuvné dvere na terase a ponúka súkromný balkón s výhľadom do záhrad. K vybaveniu patrí klimatizácia, chladnička a rýchlovarná kanvica.

Palau Royal Resort (Palau) - Luxusný resort sa nachádza priamo na pláži a môže sa pochváliť reštauráciou, 2 barmi, nádherným vonkajším bazénom s kúpeľmi a wellness centrom. Oddýchnuť si môžete na vlastnom balkóne a obdivovať odtiaľ výhľad na oceán. V celom rezorte máte Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky klimatizované izby majú káblovú TV s plochou obrazovkou. Sú vybavené chladničkou, minibarom a rýchlovarnou kanvicou a ponukou čajov. Vo vlastnej kúpeľni nájdete sušič vlasov. K dispozícii je aj balíček toaletných potrieb so zubnou pastou a kefkou. Do centra mesta Koror, kde nájdete mnohé reštaurácie, kaviarne a obchody, sa z rezortu Royal Palau dostanete autom za 3 minúty. Aktívnejší hostia si môžu zahrať tenis alebo navštíviť fitnescentrum. Zdarma sa môžete zabaviť pri stolnom tenise alebo biliarde. Po náročnom dni môžete relaxovať pri poháriku v bare Coral’s alebo v bare na pláži Breeze. Reštaurácia Waves ponúka celodenné stravovanie. Podávajú sa v nej vynikajúce jedlá vrátane rezancov a cestovín.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Marshall Island Resort

Marshall Island Resort

⭑⭑⭑⭑

Majuro, Marshallove ostrovy

Spíme v najlepšom hoteli ostrova Majuro aj napriek tomu ide o jednoduché ubytovanie na tomto exotickom ostrove. Hotel hosťom ponúka reštauráciu, koktejlový bar, tenisové kurty a bazén s morskou vodou. Súčasťou všetkých izieb je balkón. K dispozícii je tu 24-hodinová recepcia, fitnescentrum a potápačský obchod. Vybavenie na šnorchlovanie si možno prenajať za poplatok. Reštaurácia Enra sa pýši výhľadom na oceán a podáva jedlá z morských plodov a jedlá americkej kuchyne. Salónik Jakaro Lounge ponúka široký výber pív, vína, koktailov a jednohubiek. Všetky klimatizované izby sú vybavené chladničkou a káblovou TV s plochou obrazovkou. Každá má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletnými potrebami zdarma. V BUBO hotel MIR, ako ho domáci prezývajú hodnotíme ako 3* hotel.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

7 Stars Inn

7 Stars Inn

⭑⭑⭑

Kolonia, Mikronézia

Ubytovacie zariadenie 7 Stars Inn sa nachádza v centre mesta Kolonia a je rodinnou firmou, ktorá ponúka čisté, veľmi jednoduché ale pohodlné ubytovanie na ostrove Pohnpei. V hoteli sa nachádza na dolnom poschodí reštaurácia a na recepcií Vám bude fungovať Wi-Fi. V tomto hoteli často krát s nami spávaju aj americký vojaci, ktorý na tomto ostrove stavajú školy iné dôležité budovy.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Hilton Guam Resort & Spa

Hilton Guam Resort & Spa

⭑⭑⭑⭑⭑

Tamuning, Guam

Luxusný hotel Hilton Guam Resort & Spa je v základnej cene zájazdu. Hotel ponúka krásny panoramatický výhľad na najznámejší záliv Tumon. Nachádza sa na obrovskej ploche uprostred sviežej tropickej záhrady. Ponúka 5 tenisových kurtov a vodný park s 5 bazénmi. Vo verejných priestoroch je vám k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Wi-Fi na izbe je za poplatok. Rezort Hilton Resort and Spa Guam je vzdialený len 10 minút jazdy od medzinárodného letiska A. B. Won Pat. Hostia si môžu vybrať z množstva reštaurácií a barov priamo v hoteli, ktoré ponúkajú rôzne možnosti stravovania, ako sú čerstvé morské plody. K dispozícii je tiež wellness centrum. Každá priestranná izba má posuvné dvere na terase a ponúka súkromný balkón s výhľadom do záhrad. K vybaveniu patrí klimatizácia, chladnička a rýchlovarná kanvica.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Palau Royal Resort

Palau Royal Resort

⭑⭑⭑⭑⭑

Koror, Palau

Luxusný resort v základnej cene zájazdu sa nachádza priamo na pláži a môže sa pochváliť reštauráciou, 2 barmi, nádherným vonkajším bazénom s kúpeľmi a wellness centrom. Oddýchnuť si môžete na vlastnom balkóne a obdivovať odtiaľ výhľad na oceán. V celom rezorte máte Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky klimatizované izby majú káblovú TV s plochou obrazovkou. Sú vybavené chladničkou, minibarom a rýchlovarnou kanvicou a ponukou čajov. Vo vlastnej kúpeľni nájdete sušič vlasov. K dispozícii je aj balíček toaletných potrieb so zubnou pastou a kefkou. Do centra mesta Koror, kde nájdete mnohé reštaurácie, kaviarne a obchody, sa z rezortu Royal Palau dostanete autom za 3 minúty. Aktívnejší hostia si môžu zahrať tenis alebo navštíviť fitnescentrum. Zdarma sa môžete zabaviť pri stolnom tenise alebo biliarde. Po náročnom dni môžete relaxovať pri poháriku v bare Coral’s alebo v bare na pláži Breeze. Reštaurácia Waves ponúka celodenné stravovanie. Podávajú sa v nej vynikajúce jedlá vrátane rezancov a cestovín.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Sheraton Grand Taipei

Sheraton Grand Taipei

⭑⭑⭑⭑⭑

Taipei, Taiwan

Luxusný hotel Sheraton Grand Taipei v centre mesta je v základnej cene zájazdu. Hotel je jedným zo zabehnutých hotelov s dlhou históriou, ktorý sa stal súčasťou domácej scény a je obľúbeným miestom stretnutí domácich so zahraničnými hosťami. V Taipei je bežné počuť „stretneme sa v Sheratone“. Hotel ponúka kúpele, saunu, fitnescentrum a vonkajší bazén. Poskytuje 9 možností stravovania a Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch hotela zadarmo. Priestranné izby ponúkajú zmes čínskych a moderných dizajnov a sú vybavené 37-palcovou káblovou TV s plochou obrazovkou a dostatkom pracovného priestoru. Veľké kúpeľne majú vaňu, prémiové toaletné potreby a župany. Hotel Sheraton Grand Taipei sa nachádza vedľa železničnej stanice MRT v chráme Shantao a len 500 metrov od pamätnej siene Chiang Kai Shek.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hilton Waikiki Beach

Hilton Waikiki Beach

⭑⭑⭑⭑

Honolulu, USA

Moderný hotel Hilton Waikiki Beach z celosvetovo známej siete Hilton ponúka skutočný havajský raj. Hilton sa nachádza priamo v srdci Waikiki, necelých 300 metrov od pláže. Hotel sa nachádza na Kuhio Avenue, na jednej z dvoch najhlavnejších ulíc plných reštaurácií a obchodov. Druhá menovaná Kalakaua Avenue sa nachádza iba 200 metrov od hotela. V hoteli sa nachádza reštaurácia M.A.C. 24/7, ktorá je otvorená 24 hodín denne. Hilton Waikiki Beach stojí na časti bývalého domu princa Kuhio Kalaniana‘ole Pi’ikoi, ktorý tu má v juhozápadnom rohu hotelovej haly „miestnosť Prince Prince Khhio“ s historickými fotografiami, rukopismi a pamiatkami. V prípade, že hotel Hilton Waikiki Beach je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

K

Ázia  

Oceánia, Marshallove ostrovy, Guam, Mikronézia, Južná Kórea


náročnosť

15 dní

Trvanie

7360
K

Ázia   Austrália a Oceánia   Amerika  

Oceánia, Havaj (USA), Havajské ostrovy, Marshallove ostrovy, Guam, Palau, Mikronézia, Taiwan, Spojené štáty americké (USA)

25.11. → 12.12.

náročnosť

18 dní

Trvanie

9890
Makaronézia vs. Mikronézia vs. Maskarény Prémiový blog

Prémiový blog Makaronézia vs. Mikronézia vs. Maskarény

Tri málo známe ostrovné geografické pojmy. Mikronézia leží na severe Tichého oceánu, Makaronézia v Atlantiku a Maskarény na juhu Indického oceánu.…

Ľuboš Fellner 17 min. čítania
Tichý oceán – neznáma krása na opačnej strane zeme Prémiový blog

Prémiový blog Tichý oceán – neznáma krása na opačnej strane zeme

Písal sa 31. január 1968, kedy tichooceánske Nauru získalo nezávislosť od Británie, teda pred 55 rokmi. Talofa lava, Kia ora, Fakalofa lahi atu,…

Ľuboš Fellner 55 min. čítania
Mikronézia - kde je vidieť viac vody ako pevniny Prémiový blog

Prémiový blog Mikronézia - kde je vidieť viac vody ako pevniny

Dlhý tvar Mikronézske federatívne štáty, je ostrovný štát v Tichom oceáne. Je to nezávislý štát pridružený k USA. Mikronézia bola pôvodne súčasťou…

Marshallove ostrovy - krajina z koralových atolov Marshallove ostrovy

Marshallove ostrovy Marshallove ostrovy - krajina z koralových atolov

Marshallove ostrovy - Aolepān Aorōkin M̧ajeļ, sú ostrovný štát v Mikronézii v Tichom oceáne, ktoré sú pomenované po britskom kapitánovi Johnovi…

Kava - droga

06

22:20

máj

2021

Mikronézia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kava - kava je farbou a konzistenciou podobná burčiaku. Ide o nápoj vyrobený z koreňov rastliny pieporu opojného (Piper methysticum). Názov rastliny, ktorý po prvý raz…