Odporúčané hotely v Mikronézii:

7 Stars Inn (Kolonia, Pohnpei) - Ubytovacie zariadenie 7 Stars Inn sa nachádza v centre mesta Kolonia a je rodinnou firmou, ktorá ponúka čisté, veľmi jednoduché ale pohodlné ubytovanie na ostrove Pohnpei. V hoteli sa nachádza na dolnom poschodí reštaurácia a na recepcií Vám bude fungovať Wi-Fi. V tomto hoteli často krát s nami spávaju aj americký vojaci, ktorý na tomto ostrove stavajú školy iné dôležité budovy.

Marshall Islands Resort (Delap-Uliga-Djarrit, Majuro Atoll) - Spíte v najlepšom hoteli ostrova Majuro aj napriek tomu ide o jednoduché ubytovanie na tomto exotickom ostrove. Hotel hosťom ponúka reštauráciu, koktejlový bar, tenisové kurty a bazén s morskou vodou. Súčasťou všetkých izieb je balkón. K dispozícii je tu 24-hodinová recepcia, fitnescentrum a potápačský obchod. Vybavenie na šnorchlovanie si možno prenajať za poplatok. Reštaurácia Enra sa pýši výhľadom na oceán a podáva jedlá z morských plodov a jedlá americkej kuchyne. Salónik Jakaro Lounge ponúka široký výber pív, vína, koktailov a jednohubiek. Všetky klimatizované izby sú vybavené chladničkou a káblovou TV s plochou obrazovkou. Každá má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletnými potrebami zdarma. V BUBO hotel MIR, ako ho domáci prezývajú, hodnotíme ako 3* hotel.

Hilton Guam Resort & Spa (Guam) - Hotel ponúka krásny panoramatický výhľad na najznámejší záliv Tumon. Nachádza sa na obrovskej ploche uprostred sviežej tropickej záhrady. Ponúka 5 tenisových kurtov a vodný park s 5 bazénmi. Vo verejných priestoroch je vám k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Wi-Fi na izbe je za poplatok. Rezort Hilton Resort and Spa Guam je vzdialený len 10 minút jazdy od medzinárodného letiska A. B. Won Pat. Hostia si môžu vybrať z množstva reštaurácií a barov priamo v hoteli, ktoré ponúkajú rôzne možnosti stravovania, ako sú čerstvé morské plody. K dispozícii je tiež wellness centrum. Každá priestranná izba má posuvné dvere na terase a ponúka súkromný balkón s výhľadom do záhrad. K vybaveniu patrí klimatizácia, chladnička a rýchlovarná kanvica.

Palau Royal Resort (Palau) - Luxusný resort sa nachádza priamo na pláži a môže sa pochváliť reštauráciou, 2 barmi, nádherným vonkajším bazénom s kúpeľmi a wellness centrom. Oddýchnuť si môžete na vlastnom balkóne a obdivovať odtiaľ výhľad na oceán. V celom rezorte máte Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky klimatizované izby majú káblovú TV s plochou obrazovkou. Sú vybavené chladničkou, minibarom a rýchlovarnou kanvicou a ponukou čajov. Vo vlastnej kúpeľni nájdete sušič vlasov. K dispozícii je aj balíček toaletných potrieb so zubnou pastou a kefkou. Do centra mesta Koror, kde nájdete mnohé reštaurácie, kaviarne a obchody, sa z rezortu Royal Palau dostanete autom za 3 minúty. Aktívnejší hostia si môžu zahrať tenis alebo navštíviť fitnescentrum. Zdarma sa môžete zabaviť pri stolnom tenise alebo biliarde. Po náročnom dni môžete relaxovať pri poháriku v bare Coral’s alebo v bare na pláži Breeze. Reštaurácia Waves ponúka celodenné stravovanie. Podávajú sa v nej vynikajúce jedlá vrátane rezancov a cestovín.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.