Ako vyzerajú naše základné hotely v Rusku?

Hotel Marco Polo Presnja (Moskva) – Hotel Marco Polo Presnja sa nachádza v pokojnej moskovskej štvrti len pár minút chôdze od ulice Tverskaja. K Červenému námestiu je to z hotela cca 1,8 kilometra. Izby sú príjemne zariadené s vlastnou kúpeľnou aj toaletou, klimatizáciou a satelitnou televíziou. Súčasťou hotela sú aj veľmi kvalitné a bohaté raňajky s európskou aj ruskou stravou. Ak by ste sa tu chceli navečerať, nie je to žiaden problém a okrem ruských chuťoviek tu nájdete aj výborné, medzinárodné jedlá. Interiér hotela pôsobí ako palác, a tak budete mať aj vo svojom ubytovaní nádych luxusu.

Hotel Dostoyevsky (Petrohrad) – Hotel Dostoyevsky leží v centre Petrohradu na slávnom Nevskom prospekte neďaleko Alexandrínskeho divadla. Vďaka jeho polohe sa môžete bez problémov vybrať na pešie potulky po krásach mesta. Ide o kvalitný hotel s vkusne zariadenými izbami, kde nájdete vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňu, satelitnú televíziu, trezor, chladničku s minibarom aj pracovný stôl. K dispozícii je v hoteli aj wellness so saunou a nájdete tu aj kaviareň a reštauráciu s ruskou aj európskou kuchyňou.

Hotel Mayak (Listvjanka) – Príjemný 3* Hotel Mayak má dokonalú polohu presne v centre Listvjanky na brehu Bajkalského jazera. Len pár desiatok metrov od hotela nájdete známe trhovisko s bylinkami, čajmi, údenými rybami aj jedlom a tento hotel leží priamo na promenáde. Lepší v Listvjanke jednoducho nie je. Izby sú príjemne zariadené s vlastnou kúpeľnou aj toaletou, klimatizáciou a satelitnou televíziou. Súčasťou hotela sú aj veľmi kvalitné a bohaté raňajky s európskou aj ruskou stravou. Ak by ste sa tu chceli navečerať, nie je to žiaden problém a okrem ruských chuťoviek tu nájdete aj výborné, gruzínske jedlá.

Náročným odporúčame:

Hotel Baltschug Kempinski (Moskva) – Luxusný 5* hotel v centre ruskej Moskvy spĺňa všetky predstavy náročného klienta. Leží na brehu rieky a na slávne Červené námestie je to z hotela len cca 5 minút chôdze. Centrálnejšie sa bývať už takmer nedá. Pre svojich hostí si hotel pripravil na relax vnútorný bazén, SPA centrum či telocvičňu a priamo v hoteli nájdete aj skvelú reštauráciu s medzinárodnou, ruskou aj ázijskou kuchyňou. Posedieť si môžete aj v príjemnej kaviarni. Pohodlné, priestranné izby prekvapia svojou atmosférou a nájdete v nich vybavenie, ktoré potrebujete. Je tu všetko od čistej, útulnej kúpeľne s toaletou až po stôl s kreslom, drevené skrine, kanvica na zohriate vody na kávu alebo čaj aj chladnička s minibarom. Raňajky sú bohaté a sú súčasťou hotela. Toto miesto budete milovať a verte, že nebudete chcieť odtiaľto odísť.

Petrohrad Corinthia (Petrohrad) – Luxusný 5* hotel Corinthia má vynikajúcu adresu priamo na slávnom Nevskom prospekte, ktorý je pýchou Petrohradu. Fasáda hotela pripomína palác a služby v ňom vás presvedčia, že ste sa v ňom skutočne ocitli. Luxusná izba má všetko, čo by ste od 5* hotela mohli čakať. Nič mu nechýba a vy budete riešiť dilemu, či tu zostať oddychovať alebo sa vybrať do ulíc Petrohradu. Kvalitná kúpeľňa, zariadenie izby, to všetko má príjemný nádych luxusu aj tradície. Satelitná televízia, župany, kanvica na zohriatie vody, chladnička, minibar, wifi a dokonalé raňajky. V hoteli nájdete aj reštauráciu Imperial s medzinárodnou kuchyňou, kde si môžete vybrať otvorený bufet alebo a la carte. Oddýchnuť si môžete v saune, pri masáži alebo v kvalitnom bare so živou hudbou, o ktorú sa stará pianista. Prečo by ste v Petrohrade nemohli bývať ako v paláci?

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Primorye Hotel

Primorye Hotel

⭑⭑⭑

Vladivostok, Rusko

Hotel Primorie v centre Vladivostoku má vynikajúcu polohu a k hlavným pamiatkam, obchodom, reštauráciám to odtiaľto vôbec nie je ďaleko. Stačí len 10 minút chôdze a ocitnete sa priamo v Zlatom rohu, ktorý patrí k symbolom mesta. Ide o kvalitný 3* hotel s klasickým vybavením. Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu, wc, satelitnú televíziu a samozrejmosťou je aj wifi. Hotel ponúka pre svojich hostí aj SPA centrum či masáže. V hoteli sa podávajú kvalitné raňajky.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Krestovaya Pad

Hotel Krestovaya Pad

⭑⭑⭑

Listvyanka, Rusko

Príjemný 3* Hotel Krestovaya Pad leží na pokojnom, tichom mieste na okraji dedinky Listvjanka na brehoch Bajkalského jazera. Breh jazera leží len pár minút od hotela a na trhovisku v centre dedinky ste za cca 15-20 minút. Izby sú príjemne zariadené s vlastnou kúpeľnou aj toaletou, klimatizáciou a satelitnou televíziou. Súčasťou hotela sú aj veľmi kvalitné a bohaté raňajky s európskou aj ruskou stravou. Poloha hotela vám ponúka aj príjemnú prechádzku po dedinke s drevenými domčekmi a bude to oázou pokoja po našich nociach vo vlaku.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Marins Park Hotel

Marins Park Hotel

⭑⭑⭑

Yekaterinburg, Rusko

Centrálne položený 3* hotel Marins Park sa nachádza len pár minút do železničnej stanice, kde stojí vlak Transsibírskej magistrály. Kvalitný hotel má v sebe reštauráciu s raňajkovým bufetom, ale aj miesto na večerné posedenie či večeru alebo aspoň vychladenú Baltiku. Kúsok od hotela nájdete dokonca aj supermarket alebo McDonald´s. Izby sú čisté, priestranné, majú vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňu, chladničku aj televízor a výhľad do mesta.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Geyser Hotel

Geyser Hotel

⭑⭑⭑

Petropavlovsk-Kamchatskiy, Rusko

Naše BUBO lietadlo sa dostáva do polovice svojej cesty a ocitáme sa na zamrznutej Kamčatke pri Beringovom mori. Tu zabojujeme aj so snehom a preto myslíte na bundu, čiapku, rukavice, šál, aby Vám nebola zima. Sme na odľahlom kúte sveta, Petropavlovsk-Kamčatskij, ktorý sa mnohým určite zapíše do pamäti ako jeden z najintenzívnejších zážitkov tejto cesty, aj keď tu žiadny 7. novodobý div sveta nie je. Zastávka je dobrovoľno povinná kvôli leteckým predpisom a preto pre BUBO klientov vyberáme najlepší hotel, aký v meste majú. Rátajte s tým, že kvalitou bude spadať k ruským 2-hviezdičkovým hotelom, aj keď si hotel píše 3 hviezdičky. Izby budú však súkromné a vybavené vlastnou kúpeľňou a uterákmi. Prosíme, rátajte však s tým, že teplá voda najskôr nepotečie. Nechceme Vás zavádzať, ale sme na mieste kam cestovný ruch, tak ako ho poznáme z moderných európskych miest, nedorazil. Nakoľko sme však vopred na dobrodružstvo na Kamčatke pripravení, situácia na mieste nás nezaskočí. Aby sme v hoteli nestrávili veľa času, BUBO využíva možnosť a objednávame prehliadku mesta u našich priateľov, miestnych BUBO sprievodcov, ktorý sa vždy na nás tak veľmi tešia a povieme si niečo o tomto odľahlom kúte Ruska. Ako sa im tu žije? Čo robia a čím sa živia? Prečo odtiaľto nikto neodíde? Navštívime aj miestny rybí trh a pozrieme si čo čerstvé dnes v Beringovom mori ulovili. A rozhodne aj niečo vyskúšame! Kto ochutná po prvý krát kraba? Do toho všetkého tuhá ruská zima, trošku vodky a oblapení odchádzame naspäť do tepla hotela, ktorý sa nám zrazu páči a už silno myslíme na blížiaci sa slnečný Cancún a pláž. Beringovo more, mráz a sneh vymeníme za slnko, Coronu a Karibik a to všetko v jeden deň, pretože prekročíme dátumovú hranicu. Aké prekvapenie pripraví BUBO pilot? Opäť sa pripútajte! 

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Ubytovňa v Kosh Agash

Ubytovňa v Kosh Agash

Kosh Agash a Čemal, Rusko

Nečakajte tu žiaden luxus, pretože nám pôjde len o to vyspať sa na čistom mieste. Dve noci strávime v malých altajských mestečkách na ceste do Barnaul. Prvú v Koš Agaš a druhú v Čemale na Čujskom trakte. Izby sú mimoriadne jednoduché, bez zložitého vybavenia. Posteľ, miesto na batožinu a nemusia mať ani toaletu či kúpeľňu priamo na izbe ale komunálnu. 

Wifi

Wifi

Hotel Central

Hotel Central

⭑⭑⭑

Barnaul, Rusko

Príjemný Hotel Centralnaya má dokonalú polohu priamo v centre Barnaulu na ulici Prospekt Lenina. Moderné lobby, čisté, priestranné izby vybavené vlastnou kúpeľnou aj toaletou, klimatizáciou či satelitnou televíziou, chladničkou a trezorom. Súčasťou hotela sú aj veľmi kvalitné a bohaté raňajky s európskou aj ruskou stravou. V hoteli nájdete aj bezplatné wifi a priamo v hoteli je aj reštaurácia s výberom ruskej kuchyne a hotelový bar, kde môžete pri poháriku ruskej vodky osláviť finále svojej expedície. Neďaleko od hotela nájdete aj supermarket či ďalšie podniky.

Wifi

Wifi

Lena hotel

Lena hotel

⭑⭑⭑

Jakutsk, Rusko

Jeden z najlepších hotelov v Jakutsku, nachádzajúci sa v absolútnom centre mesta na hlavnej ulici Prospekt Lenina. Príjemne jednoducho zariadené izby vybavené TV, chladničkou, vlastnou kúpeľňou a WiFi. Raňajky sú podávané jednoduchým bufetovým štýlom ruského typu v hotelovej reštaurácii Sherlock. V blízkosti hotela nájdete množstvo reštaurácií. 

Wifi

Wifi

Ubytovanie na súkromí v Khandyge

Ubytovanie na súkromí v Khandyge

Khandyga, Rusko

Vzhľadom na absenciu hotelov v Khandyge ubytovanie na tomto mieste realizujeme jediným možným spôsobom a to prenájmom bytu na súkromí. Jedná sa o autentický zážitok, pretože uvidíte ako bývajú miestni na tak odľahlom mieste, akým Khandyga rozhodne je. Ubytovanie je vybavené zdieľaným sociálnym zariadením, kuchyňou, samostatnými izbami s pripojením na Wi-Fi. Na ubytovaní nie sú raňajky, tie nám pripravia v miestnej reštaurácií (tradičný sibírsky názov: Kafe). 

Wifi

Wifi

Gold mining company hotel

Gold mining company hotel

Susuman, Rusko

Ubytovanie je realizované v jednoduchom banníckom hoteli. Jednoduché, no priestranné izby sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, chladničkou, televíziou a rýchlovarnou kanvicou. Na hoteli nie je pripojenie na internet. Hotel nemá reštauráciu a raňajky nám pripravia v miestnej reštaurácií (Kafe-Bar). 

Wifi

Wifi

Klasický sovietsky hotel

Klasický sovietsky hotel

Usť Nera, Rusko

Veľmi jednoduchý sovietsky hotel, ktorý by sme skôr mohli klasifikovať ako ubytovňa. No žiadne iné ubytovanie sa v Ust Nera nenachádza. Jednoducho zariadené izby so samostatným sociálnym zariadením, bez pripojenia na internet. Na ubytovaní nie sú raňajky, tie nám pripravia v miestnej reštaurácií (Kafe). 

Wifi

Wifi

Hotel Magadan

Hotel Magadan

Magadan, Rusko

Hotel Magadan sa nachádza v samom centre mesta Magadan, 5 minút chôdze od administratívnej oblasti, radnice a ortodoxnej katedrály svätej trojice. Ubytovanie poskytuje moderne zariadené izby s vlastnou kúpeľňou, TV, rýchlovarnou kanvicou a samozrejmosťou je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli Magadan je reštaurácia, ktorá ponúka každé ráno raňajky formou bufetu. V blízkom okolí hotela nájdete niekoľko bánk a kaviarní.

Wifi

Wifi

Čum – sibírsky stan u Samojedov (Sibírska tundra)

Čum – sibírsky stan u Samojedov (Sibírska tundra)

Sibír, Rusko

Čum vyzerá ako známejšie típí. Stan obalený sobími kožami. V prostriedku je piecka, kde kúrime, aby bolo BUBO klientom príjemne. Toto máme v našom čume zabezpečené. V cene sú aj špeciálne expedičné spacie vaky. Spacáky dodá náš partner, ale nespravíte zle, ak si so sebou vezmete aj svoj vlastný. Čum, v ktorom spime, nie je turistickou atrakciu, ale je tu skutočný, pravdivý, originálny zážitok. V čume budeme spať viacerí, nie je to vaša súkromná izba alebo súkromný stan.

Hotel Arktika

Hotel Arktika

⭑⭑⭑

Salekhard, Rusko

Hotel Arctika ozdobený 3* leží v centre Salekhardu a predstavte si pod ním klasický, ruský hotel strednej triedy. Žiaden luxus ani nič strašné. Izby sú príjemné so základným vybavením a teda nechýba v nich televízor, chladnička, kúrenie, elektrika či wifi. Mnohé izby nemajú vlastnú toaletu ani kúpeľňu, no snažíme sa mať také, kde ich na izbe máme. Sme na Sibíri a sľúbiť sa to nedá. V okolí hotela nájdete aj niekoľko reštaurácii či supermarket so základnými potravinami.

Wifi

Wifi

Hotel Vorkuta

Hotel Vorkuta

⭑⭑

Vorkuta, Rusko

Hotel Vorkuta leží v centre mesta a hoci je najlepším v meste, nebudete mať ten pocit. Kvalita ruského hotela odráža aj miesto na akom sa nachádzame a kam turistický ruch ešte nedorazil. Izba nie je veľká, má jednoduché vybavenie s vlastným sociálnym zariadením, jednoduchou kúpeľňou a nájdete v nej aj malú chladničku, televíziu a dokonca je v hoteli aj wifi.

Wifi

Wifi

DoubleTree by Hilton Hotel Moscow - Vnukovo Airport

DoubleTree by Hilton Hotel Moscow - Vnukovo Airport

⭑⭑⭑⭑

Moskva, Rusko

Kvalitný 4* Hotel Double Tree by Hilton sa nachádza priamo na letisku Vnukovo, odkiaľ budeme hneď po noci odlietať do Vorkuty, aby sme šetrili čas a mohli si oddýchnuť. Hotel sa nachádza hneď oproti terminálu A a pre svojich hostí si pripravil nielen príjemný turecký kúpeľ hammam, bar otvorený 24 hodín, ale aj skvelú reštauráciu, kde si môžete vychutnať neskorú večeru s ruskou kuchyňou. Kvalitné, príjemné izby majú wc, kúpeľňu, televízor, minibar, bezplatné wifi, ale aj kanvicu na zohriatie vody a klimatizáciu. Dokonalý oddych a sme čerství vyraziť na Sibír.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Park Inn Poliarnie Zory

Park Inn Poliarnie Zory

⭑⭑⭑⭑

Murmansk, Rusko

Tento 4-hviezdičkový hotel v centre mesta Murmansk ponúka moderné izby s plochou TV obrazovkou. Takisto poskytuje panoramatický výhľad na záliv Kola a bezplatný internet. Izby v Park Inn Poliarnie Zori ponúkajú TV so satelitnými programami, kanvicu na prípravu čaju / kávy a pracovný stôl. Vlastné kúpeľne zahŕňajú vybavenie. Reštaurácia Poliarnie Zori servíruje ruskú a európsku kuchyňu. Ponúka tiež nočný klub a 2 bary, kde si hostia môžu vychutnať širokú škálu kokteilov a občerstvenia. Relaxačné priestory zahŕňajú saunu, bazén a jacuzzi.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Marton

Hotel Marton

⭑⭑⭑⭑

Kaliningrad, Rusko

Novšia budova v centre Kaliningradu skrýva hotel Marton. Hotel neskrýva fakt, že enkláva Kaliningrad má oveľa bližšie ku kontinentálnej Európe než zvyšok Ruska. Hotel má moderný interiér a pohodlné izby, plné kobercov a doplnkov. Obzvlášť treba vyzdvihnúť zamestnancov, ktorí Vám neustále dávajú najavo, že hosť je tu pánom. Porovnajte to so zvyškom Ruska! Na večeru odporúčame skvelú dvojpodlažnú reštauráciu priamo v hoteli.
Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Verba hotel

Verba hotel

⭑⭑⭑⭑

Chabarovsk, Rusko

Moderná budova v srdci Chabarovsku. Na prvý pohľad pripomína tradičné ruské hotely vo vysokých budovách, ktoré sú nemou oslavou budovateľského elánu. Zdanie klame. Verba je moderný hotel s mäkkými kobercami a množstvom dreva. Voňavé, plne vybavené izby s klimatizáciou. Dve skvelé reštaurácie a nesmieme zabudnúť ani na fínsku a ruskú saunu či turecký hammam!
Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Azimut Vladivostok

Azimut Vladivostok

⭑⭑⭑⭑

Vladivostok, Rusko

Moderný hotel priamo v centre Vladivostoku s panoramatickým výhľadom na Tichý oceán. Azimut je ruská hotelová sieť, ktorá sa propaguje aj cez Premier league a s prienikom do sveta to myslia vážne. Ich hotely sú nové, moderné a držia trend so svetom. Takým je aj tento vo Vladivostoku. Na konci sveta Vám nič nebude chýbať, oddýchnete si v pohodlnej ideálne mäkkej posteli s pohľadom upretým do diaľky. S domovom sa spojíte cez bezplatné wifi a kondičku zlepšíte v posilňovni. Nechýba klimatizácia, sejf a priestranná kúpeľňa. Ak Vladivostok tak Azimut!
Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Luxus v Moskve a Petrohrade
Luxus v Moskve a Petrohrade

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Luxus v Moskve a Petrohrade

Moskva a Petrohrad
Rusko

Dva úžasné hotely v metropolách moderného Ruska.

Kempinski Baltschug stojí v centre ruskej Moskvy spĺňa všetky predstavy náročného klienta. Leží na brehu rieky a na slávne Červené námestie je to z hotela len cca 5 minút chôdze. Centrálnejšie sa bývať už takmer nedá. Pre svojich hostí si hotel pripravil na relax vnútorný bazén, SPA centrum či telocvičňu a priamo v hoteli nájdete aj skvelú reštauráciu s medzinárodnou, ruskou aj ázijskou kuchyňou. Posedieť si môžete aj v príjemnej kaviarni. Pohodlné, priestranné izby prekvapia svojou atmosférou a nájdete v nich vybavenie, ktoré potrebujete. Je tu všetko od čistej, útulnej kúpeľne s toaletou až po stôl s kreslom, drevené skrine, kanvica na zohriate vody na kávu alebo čaj aj chladnička s minibarom. Raňajky sú bohaté a sú súčasťou hotela. Toto miesto budete milovať a verte, že nebudete chcieť odtiaľto odísť.

Corinthia Petrohrad má vynikajúcu adresu priamo na slávnom Nevskom prospekte, ktorý je pýchou Petrohradu. Fasáda hotela pripomína palác a služby v ňom vás presvedčia, že ste sa v ňom skutočne ocitli. Luxusná izba má všetko, čo by ste od 5* hotela mohli čakať. Nič mu nechýba a vy budete riešiť dilemu, či tu zostať oddychovať alebo sa vybrať do ulíc Petrohradu. Kvalitná kúpeľňa, zariadenie izby, to všetko má príjemný nádych luxusu aj tradície. Satelitná televízia, župany, kanvica na zohriatie vody, chladnička, minibar, wifi a dokonalé raňajky. V hoteli nájdete aj reštauráciu Imperial s medzinárodnou kuchyňou, kde si môžete vybrať otvorený bufet alebo a la carte. Oddýchnuť si môžete v saune, pri masáži alebo v kvalitnom bare so živou hudbou, o ktorú sa stará pianista. Prečo by ste v Petrohrade nemohli bývať ako v paláci?

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Dostoevsky

Hotel Dostoevsky

⭑⭑⭑⭑

Petrohrad, Rusko

Hotel Dostoyevsky leží v centre Petrohradu na slávnom Nevskom prospekte neďaleko Alexandrínskeho divadla. Vďaka jeho polohe sa môžete bez problémov vybrať na pešie potulky po krásach mesta. Ide o kvalitný hotel s vkusne zariadenými izbami, kde nájdete vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňu, satelitnú televíziu, trezor, chladničku s minibarom aj pracovný stôl. K dispozícii je v hoteli aj wellness so saunou a nájdete tu aj kaviareň a reštauráciu s ruskou aj európskou kuchyňou.
Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Marco Polo Presnja

Marco Polo Presnja

⭑⭑⭑⭑

Moskva, Rusko

Hotel Marco Polo Presnja sa nachádza v pokojnej moskovskej štvrti len pár minút chôdze od ulice Tverskaja. K Červenému námestiu je to z hotela cca 1,8 kilometra. Izby sú príjemne zariadené s vlastnou kúpeľnou aj toaletou, klimatizáciou a satelitnou televíziou. Súčasťou hotela sú aj veľmi kvalitné a bohaté raňajky s európskou aj ruskou stravou. Ak by ste sa tu chceli navečerať, nie je to žiaden problém a okrem ruských chuťoviek tu nájdete aj výborné medzinárodné jedlá. Interiér hotela pôsobí ako palác, a tak budete mať aj vo svojom ubytovaní nádych luxusu.Každá izba je klimatizovaná, so sejfom a minibarom.
Wifi

Wifi

Mayak hotel

Mayak hotel

⭑⭑⭑

Listvyanka

Príjemný 3* hotel Mayak má dokonalú polohu presne v centre Listvjanky na brehu Bajkalského jazera. Len pár desiatok metrov od hotela nájdete známe trhovisko s bylinkami, čajmi, údenými rybami aj jedlom a tento hotel leží priamo na promenáde. Lepší v Listvjanke jednoducho nie je. Izby sú príjemne zariadené s vlastnou kúpeľnou aj toaletou, klimatizáciou a satelitnou televíziou. Súčasťou hotela sú aj veľmi kvalitné a bohaté raňajky s európskou aj ruskou stravou. Ak by ste sa tu chceli navečerať, nie je to žiaden problém a okrem ruských chuťoviek tu nájdete aj výborné, gruzínske jedlá.
Wifi

Wifi

K

Európa  

Rusko


náročnosť

6 dní

Trvanie

9999
K

Ázia   Európa  

Sibír, Mongolsko, Rusko

01.06. → 08.06.

náročnosť

8 dní

Trvanie

9999
E

Polárne oblasti   Európa  

Sibír, Arktída, Rusko


náročnosť

8 dní

Trvanie

9999
B

Európa  

Rusko

08.01. → 19.01.

náročnosť

1085 dní

Trvanie

5360
Roald Amundsen - cestovateľ, objaviteľ Prémiový blog

Prémiový blog Roald Amundsen - cestovateľ, objaviteľ

Prvý na južnom póle a zrejme aj prvý na tom severnom. Keďže som sa bezmála narodil ako Nór, mám k Amundsenovi úzky vzťah a tento blog píšem od…

Ľuboš Fellner 32 min. čítania
So Štefánikom okolo sveta Prémiový blog

Prémiový blog So Štefánikom okolo sveta

Štefánik sa bežne vníma najmä ako generál - zakladateľ česko-slovenského štátu. Je nám potešením prezentovať vám ho ako CESTOVATEĽA a pozývame…

Ľuboš Fellner 39 min. čítania
Longyearbyen - hlavné mesto Špicbergov Longyearbyen

Longyearbyen Longyearbyen - hlavné mesto Špicbergov

Nórsko sa nekončí Nordkappom, dá sa vybrať ešte severnejšie, ďalej za polárny kruh - na súostrovie Špicbergy, ktoré ležia na polceste medzi Nórskom…

Robert Taraba 17 min. čítania
Výšková choroba a aklimatizácia Prémiový blog

Prémiový blog Výšková choroba a aklimatizácia

Prekvapujúco to nie je nedostatok fyzickej pripravenosti, ale výšková choroba, ktorá zabráni ľudom dostať sa na vrchol Mont Blancu, Kilimandžára,…

Ľuboš Fellner 35 min. čítania