Ubytovanie v centre Papeete si rozmyslite. Hotelov je prekvapivo málo a kvalita je šokujúco úbohá. Ceny sa napriek tomu držia hore, či priletíte v sezóne alebo nie. Najlepšie hotely ostrova Tahiti ležia mimo Papeete.

Ak sa ubytujete vo Faa'a a chcete prespať v blízkosti letiska, rátajte s tým, že tunajšie hotely sú akoby horšie Airbnb. Najlepšou možnosťou, ako ostať na letisku, je Airport Motel priamo na letisku, kam zájdete aj peši. Ubytovanie je jednoduché, ale čisté a fajn. Problémom býva častá vybookovanosť.

Naše tipy na hotely na ostrove Tahiti s dobrým pomerom ceny a kvality:

InterContinental Tahiti Resort & Spa – Hotel v tropickej záhrade na brehoch nádhernej lagúny lokalizovaný 7 km od parku Bougainville a 8 km od tržnice v Papeete. Za noc tu zaplatíte niečo menej ako 400 eur a k dispozícii vám okrem luxusného vstupu do mora budú dva sladkovodné bazény i luxusné reštaurácie. Vyskúšať si tu môžete šnorchlovanie aj kajakovanie, ale aj top wellness.

Te Moana Tahiti Resort – Tento nájdete v meste Punaaiua a vypýtajú si od vás zhruba 300 eur za noc. Hotel samotný sa prezentuje ako autentické polynézske miesto, kde nájdete najkrajšie lagúny a zároveň aj výhľady na palmové zelené okolie či top západ slnka. Samozrejmosťou sú miestne reštaurácie (jedna s výhľadom na oceán, druhá na kopce), kde vám pripravia tahitské špeciality.

Le Tahiti by Pearl Resorts – Na polceste medzi mestami Arue a Mahina nájdete hotel s výnimočnou polohou. Leží oproti krásnej pláži Lafayette s čiernym sopečným pieskom a úžasným výhľadom na záliv Matavai. Opäť teda trochu iné Tahiti. Celkovo disponuje 91 izbami, peknou záhradou, obchodmi so suvenírmi, ale aj knižnicou. Za noc zaplatíte vyše 350 eur.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Tahiti Airport Motel

Tahiti Airport Motel

⭑⭑⭑

Papeete, Tahiti, Francúzska Polynézie

Je vynikajúcim miestom počas prestupu na Tahiti pri cestách po tropických ostrovoch Francúzskej Polynézie. Moderne zariadený hotel so svetlými izbami má ideálnu polohu v blízkosti letiska. Je usadený na vŕšku, odkiaľ sa Vám naskytne pohľad na okolitú krajinu na hranici sopečných hôr porastených zeleňou a tyrkysovou vodou Pacifiku. Aj keď na krátku dobu, motel ponúka štandardný komfort, na aký sme zvyknutý počas tejto cesty.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

InterContinental Resort and SPA Moorea

InterContinental Resort and SPA Moorea

⭑⭑⭑⭑

Moorea, Francúzska Polynézia

Moorea sa spája s dokonale tyrkysovou a krištáľovou vodou a nádhernými, nedotknutými lesmi na úpätí sopečných vrchov, plných kvetov a vtákov. Oddychujte na pláži s bielym pieskom pod palmami a predstavte si Jamesa Cooka na lodi Resolution, ktorý bol prvým Európanom na tomto ostrove. Vy si tu už môžete vychutnať dokonalý oddych v tropickom raji. Ponorte sa do lagúny a sledujte koralové rybky ako v akváriu. Moderné izby odzrkadľujú miestnu kultúru a tak sa ocitnete na pomedzí moderného a tradičného sveta. Začnite raňajkami v reštaurácií Fare Nui, pokračujte výletom po lagúne s piknikom na niektorej z belostných pláží a večerajte v al fresco reštaurácií Fare Hana pri západe slnka s kokteilom Mai Tai v ruke. Moorea Vám poskytne oddych, na ktorý len tak nezabudnete.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

k

Austrália a Oceánia, Amerika

Oceánia, Bora Bora +3 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
Najlepší hotel na Bora Bora i
8690€ 8256€
ušetríte 435€
K

Ázia   Austrália a Oceánia   Amerika  

Francúzska Polynézia, Dubaj (SAE), Tahiti, Spojené štáty americké (USA), Srí Lanka, Singapur, Nový Zéland, Maldivy


náročnosť

24 dní

Trvanie

8496 10620€
K

Austrália a Oceánia  

Francúzska Polynézia, Tahiti, Nový Zéland


náročnosť

16 dní

Trvanie

6720
K

Oceánia, Bora Bora, Francúzska Polynézia, Tahiti, Spojené štáty americké (USA)


náročnosť

13 dní

Trvanie

5930
K

Austrália a Oceánia  

Oceánia, Bora Bora, Francúzska Polynézia, Tahiti, Nový Zéland


náročnosť

16 dní

Trvanie

7164 8955€
Tahiti - tipy a triky Tahiti

Tahiti Tahiti - tipy a triky

Všetky cesty vedú do Ríma a rovnako tak všetky cesty do Francúzskej Polynézie vedú na Tahiti. Mnohí si Tahiti s Francúzskou Polynéziou pletú, či to…

Ľuboš Fellner 30 min. čítania
Najkrajšie pláže sveta - top 20 Prémiový blog

Prémiový blog Najkrajšie pláže sveta - top 20

Chodím po svete tridsať rokov, aby som našiel tú najkrajšiu pláž na planéte. Za ten čas som natrafil na pláže opustené a romantické, plné života a…

Ľuboš Fellner 18 min. čítania
Mojich 12 najsilnejších zážitkov v Oceánii Prémiový blog

Prémiový blog Mojich 12 najsilnejších zážitkov v Oceánii

Pacifik so svojimi 25 000 ostrovmi je jednou z najtajomnejších a najväčších výziev pre cestovateľov a dobrodruhov. Obrovská rozloha 165 miliónov…

Ľuboš Fellner 26 min. čítania
Bora Bora - kúsok od raja Bora Bora

Bora Bora Bora Bora - kúsok od raja

Ostrov Bora Bora patrí k tým najkrajším tropickým ostrovom sveta, a aj preto má pre mnoho ľudí povesť tropického raja. Pravidelne sa objavuje v…

Robert Taraba 7 min. čítania